IPB

Sveikas, svety! ( Prisijungti | Užsiregistruoti )

Reply to this topicStart new topic
> MTG Marijampolėje, Visi marijampoliečiai diskutuojamės čia.
IntroSkiller(MRJ)
rašyti 2011-07-31 18:25
Parašyta: #1

Grupė: Nariai

Sveiki visi!! Vaikštau po mtg forumą, ieškau marijampoliečių skilties, bet nėra. O juk toks didelis miestas ... biggrin.gif
Kad ir kaip ten bebūtų, netemsiu. Visi iš marijampolės rašom čia, apie visus renginius, meetus, dvikovas ar šiaip pagalbos.

Temai: Aš pats esu naujokas. Gal galėtu kas įmest taisykles lietuviškai ar kažką. Kažkie jau esu pramokes. Mokinausi pc žaidime: Magic The Gathering Duels of the Planeswalkers. Šiaip įdomus žaidimas, ir multiplayeris yra. Žodžiu ir žaliems ir profam patariu lošt.

Šią žinutę keitė IntroSkiller(MRJ), 2011-07-31 18:26
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dai-Katana (Commander)
rašyti 2011-07-31 20:01
Parašyta: #2

Vaikščiojantis BSOD

Iš kur: Leicester, UK

A, tai pats iš Marijampolės? Na o aš iš Kazlų Rūdos, tai kada jei lėksi link ten, tai duok žinot smile.gif Galėsim susibėgti kur ir susimest vieną kitą partiją.

--------------------
This is my family. Others non artifact creatures are adopted.
ANGLIJOJ AŠ. IR MAGIC'AS ČIA MERDI LABIAU NEI KAUNE... SIAUBAS.
Commander: "If you can't deal with poison, poison isn't the problem, your deckbuilding/playing skills are."
paveikslėlis
+Quote Post
IntroSkiller(MRJ)
rašyti 2011-07-31 20:07
Parašyta: #3

Žinok gal ir užlėksiu pakeliui gali būt biggrin.gifD
+Quote Post
Dai-Katana (Commander)
rašyti 2011-07-31 20:54
Parašyta: #4

Vaikščiojantis BSOD

QUOTE(IntroSkiller(MRJ) @ 2011.07.31, 21:07) *

Žinok gal ir užlėksiu pakeliui gali būt biggrin.gifD

Tai ir puiku. Kolkas esam dviese ant visos Kalzų Rūdos, kurie bent kažkiek žaidžia (Aš ir toks edvinas, kuris čia nesilanko). Blogiausiu atveju galima ir su WebCam žaisti ;]]

--------------------
Commander: "If you can't deal with poison, poison isn't the problem, your deckbuilding/playing skills are."
paveikslėlis
+Quote Post
IntroSkiller(MRJ)
rašyti 2011-08-02 13:56
Parašyta: #5

Deje, kolkas turiu tas pačias 75 kortas, bet iš bėdos per webcam galima susimest iš jų ką nors ir kalt :DDD
+Quote Post
ufas
rašyti 2011-08-26 21:43
Parašyta: #6

Iš kur: Marijampole

Gal kas nori suzaisti mtg? smile.gif esu marijampolietis o daugiau be saves nepazystu mtg zaideju todel ir noriu susipazint bei pazaist wink.gif rasykit jei ka i skype Uf@s

--------------------
Just a man... :)
+Quote Post
ufas
rašyti 2011-09-23 18:13
Parašyta: #7

Negi nera ne vieno norincio pazaist :?

--------------------
+Quote Post
Dai-Katana (Commander)
rašyti 2011-09-24 09:09
Parašyta: #8

Vaikščiojantis BSOD

QUOTE(ufas @ 2011-09-23 19:13) *

Negi nera ne vieno norincio pazaist :?

Spėju, kad ne visi Marijampoliečiai Magic'istai žino apie šitą forumą o tie, kurie žino - paprasčiausiai tingi čia žiūrėti smile.gif

--------------------
paveikslėlis
+Quote Post
ufas
rašyti 2011-09-24 12:47
Parašyta: #9

Gal gali kokiu duot patarimu kaip juos susirast? biggrin.gif nes as dar ne karto nezaides magic tikrom kortom. O turiu kalade smile.gif

--------------------
+Quote Post
Dai-Katana (Commander)
rašyti 2011-09-25 01:04
Parašyta: #10

Vaikščiojantis BSOD

QUOTE(ufas @ 2011-09-24 13:47) *

Gal gali kokiu duot patarimu kaip juos susirast? biggrin.gif nes as dar ne karto nezaides magic tikrom kortom. O turiu kalade smile.gif

Cool. Tokius zonduot reikia ir su harpūnais gaudyti. Jei nori inicijuoti tokį reikalą, tai susižiūrėk visas vietas, kur Marijampolėje pardavinėja Magic'ą ar su juo susijusius dalykus. Kad ir stalo žaidimus - whatever. Palik jiems savo kontaktus ar nuorodą į šį forumą, kad esami/būsimi žaidėjai prisijungtų ir komunikuotų. Jei normalus žmogus dirba tokiose vietose (jei tokių turit išvis), prijaučiantis žaidimams, tai sutiks padėti. Jei dirba atlėpausiai, kurie nieko nepeša - tada jau sunkiau. Pasitelkti gali tekti kerzo kulniuką į nosytę arba šiaip kokią nusuktą lovos koją per kelio girnelę. Reikia veikti, o tai ir liks taip viskas lavonyno stadijoje.

Klausk mokyklose, per draugus. Dažniausiai niekas nieko neranda, nes nelabai ir ieško. Šitas forumas praktiškai vienintelė vieta, kur dar galima lietuviškai susibendrauti ir gauti pagalbos kokios nors.

Tepadeda tau Alachas ir visi jo zuikiai.

P.S. Parsisiųsk cockatrice.de programėlę ir pradžioje savo Magiškas aistras galėsi patenkinti žaisdamas per internetą su tokiais kaip aš ir kitais maniakais. Šioje temoje rasi mano kontaktus, parašyk sms kokią dieną pamokinsiu žaisti vakarą kokį. Jei netingėsiu. Tačiau Magic tingėti žaisti tai tas pats, kas nenorėti ėsti esant ožiui ir taip neėdusiam 4 savaites ir besivoliojančiam egzotinių kopūstų hidroponiniame sode su marihuanos lysvelėmis.

Šią žinutę keitė Dai-Katana (Commander), 2011-09-25 01:09

--------------------
paveikslėlis
+Quote Post
belekuris
rašyti 2011-09-25 15:51
Parašyta: #11

Iš kur: Marijampolė

Marijampolėje nėra vietų, kur pardavinėtų Magic'ą, taigi ir žaidėjų nėra. Pats kažkada žaidžiau, tiesa tik su broliu ir retsykiais su pusbroliu, kuris atvažiuodavo iš Vilniaus. Dabar jau mečiau šį žaidimą, nes jam reikia investicijų, o kai nėra su kuo žaisti, tai nematau prasmės pirkti kortas (nuolat žasiti su tomis pačiomis prieš tas pačias atsibosta wink.gif ).
Taigi dabar jei kada užsimanau pažaisti, pasijungiu MWS ir padėstau. Tikrai ne tas pats, kas tikros kortos, bet bent jau didesnė įvairovė ir nekainuoja smile.gif
+Quote Post
ufas
rašyti 2011-09-25 20:28
Parašyta: #12

Aciu uz atsakymus smile.gif pradesiu lost virtualia versija kaip ir pataret biggrin.gif

--------------------
+Quote Post
ufas
rašyti 2012-08-08 17:01
Parašyta: #13

Ar kas nors zaidzia MTG marijampoleje? smile.gif Jei taip tai prasau parasyti sitoj svetainej i pm arba i skype: uf@s (arba ufonautixas) Labai noriu pazaisti ^^

--------------------
+Quote Post
Joraga
rašyti 2012-12-24 20:05
Parašyta: #14

Kai leidziu laika pas senelius Marijampolėje tai gal kokia partija su kazkuo ir galeciau sumesti wink.gif kokia partija

--------------------
MEGSTU ZAISTI TIK MTG
PARDUODU:http://www.magicthegathering.lt/magic/diskusijos/index.php?showtopic=7946
NORIU:http://www.magicthegathering.lt/magic/diskusijos/index.php?showtopic=7938
+Quote Post
odrisz1
rašyti 2013-03-18 14:43
Parašyta: #15

Jei dar cia besilanko Marijampolieciu,tai seniau gal 4-5m+- atgal vykdavo veiksmas,na bent minimalus. Budavo apie 10 zmoniu(savas ratas tiksliau). Dabar dauguma jau issivazinejo kas studijuot,kas ka.
Labiau pasistengus yra imanoma,kad i Marijampole veztu kortas
Man buvo pavyke sukalbet su pardaveja,kad mes jai duodam uzsakyma ir jai atveza kortas,is Vilniaus ar Kauno.
O del ploto tai jo, labai sudetinga,nebent pas kazka namuose. Kavines(barai) nenorejo azartiniu zaidimu organizuot ar toleruot.
+Quote Post
I am I
rašyti 2013-06-18 14:21
Parašyta: #16

as esu as ir nieko tu nepadarysi

Iš kur: jonava-kaunas

menkas patarimas, kai prašot vietos neminėkit kortos ir pan., denkitės stalo žaidimų klubo vardu. Yra tekę pačiam susidurt su šia problema ne vieną kartą, siūlau bandyt kalbėtis su kokiu jaunimo centrų savo rajone jei jie turi normalias patalpas, paprastai suveikia. jei visgi einat per barus, nepamirškit paminėt jog būsit klientai ir bent po bokalą alaus pasiimsit, savaitgaliais ko gero sunkiai gausit vietą, bet vidury savaitės nemanau, kad barai lužta nuo lankytojų. Nesat nebyliai, naudokitės liežuviu wink.gif

--------------------
I'm I and you can do nothing about this

griuk ir susispardyk :D
+Quote Post
eG1X
rašyti 2013-12-02 22:23
Parašyta: #17

Sveiki, aš taipogi esu iš marijampolės ir neseniai vėl užsimaniau jį pažaisti. Pažaidžiau virtualią versiją, tačiau man smagiau žaisti tikromis kortomis. Kaladžių turiu kelias. Anščiau žaisdavau su draugais iš kauno, bet pastaruoju metu ten niekaip nenuvažiuoju o ir jiems jau noras išblėso žaisti. Jei kas kada norėtų susitikti pažaisti parašykit man į skype: pukis111. Stengsiuosi paskaityti ir forumą smile.gif
+Quote Post
Eseth
rašyti 2014-04-21 16:10
Parašyta: #18

Sveiki. Kaip reikalai su Magic Marijampolės apylinkėse? Aš naujokas, esu iš Vilkaviškio, gyvai dar neteko žaisti, bet nuolat žaidžiu Magic 2014 DotP per Steam. Greitai turėsiu ir kelias tikras kalades.

Kaip matau, čia tuštoka. Jeigu ką - suvalkiečiai pridėkit mane skype ar Steam, nikas tas pats ir vienam, ir kitam: archeseth
+Quote Post
Gomreo
rašyti 2014-04-23 01:50
Parašyta: #19

Grupė: Teisļæ½jai
Iš kur: Vilnius

Kaip supratau tai, kad ir kaip bebūtų gaila, Marijampolėj/Suvalkijos apskrity MtG visai miręs. Rekomenduočiau jau kogero pinigus MTGO palikt smile.gif na o jei atsiras entuziastų tai būtų įdomu apsikeist kontaktais, o apsilankius Marijampolėje tai ir sumest su kuonors smile.gif

--------------------
"All hail Aleksas the Wise!" - My number one fan
+Quote Post
Eseth
rašyti 2014-04-23 09:56
Parašyta: #20

Jeigu MtG Suvalkijoj miręs - reikia atgaivinti. Aš bandysiu "užverbuoti" kelis savo draugus, o toliau bus matyti smile.gif Ir jei atsirastų kas nors, kas dar žaidžia ar domisi iš šito regiono - būtinai susisiekim, vienykimės biggrin.gif
+Quote Post
Toxic
rašyti 2015-08-27 17:33
Parašyta: #21

Yra kazin Marijampoleje dar gyvu mtg players :D?
+Quote Post
Toxic
rašyti 2015-10-10 14:35
Parašyta: #22

Rasykit, checkinu sita tema weekly biggrin.gif
+Quote Post
Toxic
rašyti 2015-12-21 21:27
Parašyta: #23

Still here, someone pls
+Quote Post
Toxic
rašyti 2016-04-03 17:22
Parašyta: #24

Still alive
+Quote Post
Eseth
rašyti 2016-06-28 18:10
Parašyta: #25

I'm alive as well smile.gif
+Quote Post
organaizeris
rašyti 2016-07-12 22:34
Parašyta: #26

Grupė: Organizatoriai

Hey, chebra

keliaukit į Kauną - į prerelease'ą
+Quote Post
PotatoLord
rašyti 2017-08-19 11:18
Parašyta: #27

Aye dar yra gyvu? biggrin.gif

Šią žinutę keitė PotatoLord, 2017-08-19 11:20
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Nariai skaitantys šią temą: 2. (svečių: 2, užsislaptinusių narių: 0)
0 nariai:

- Lo-Fi Versija Dabar yra: 2019-12-12 05:31

Į viršų