IPB

Sveikas, svety! ( Prisijungti | Užsiregistruoti )

4 Puslapiai: V « < 2 3 4  
Reply to this topicStart new topic
> Komanderis Vilniuje, [Vln] Commander pasižaidimas
Gomreo
rašyti 2015-07-22 11:58
Parašyta: #91

Grupė: Teisļæ½jai
Iš kur: Vilnius

Kefyrai- kai nori išbandyt naują kaladę tai sure, bet, bent jau aš asmeniškai, turiu 2 taisykles:
1) neprixink kortų kurių nepirksi. Ne vien todėl kad kiti jaučiasi keistai pralošinėdami beta dualam, bazaar'ui ir pan, bet ir todėl kad kokia prasmė? Koks čia testavimas jei ne tokį listą žaisi?
2) tai yra ok pasibandymui. Pabandai listą (pasidarytą pagal 1-ą taisyklę) ir keitinėji kortas kol nuspręsi galutinį variantą (ypač jei jos brangios) arba pirkinėji po truputį ir proxus keiti tikrom- už tai nieks nepyksta (ypač ant naujų žaidėjų kurie neturi dar kolekcijų/edh stapleų). Jei su 3k € proxinta kalade žaidi pusmetį tai jau not ok bro.

Čia aišku tik taisyklė pagal kurias aš asmeniškai vadovaujuosi (nors jos man atrodo pakankamai intuityvios). Gali į jas spjaut ir žaist su full-competitive-proxy Niv Mizzet'u. Tiesiog turėk omeny, kad žmonės visada turi teisę atsisakyt su tavim žaist smile.gif

--------------------
"All hail Aleksas the Wise!" - My number one fan
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Gomreo
rašyti 2015-07-22 12:17
Parašyta: #92

O Domantai, paliesiu greitai "senių" kalades kaip problemą naujokam.

French.
Čia aišku gali būti sunkiau. But then again, tai yra competitive formatas, tai nematau problemos tame kad žmonės nori žaisti stiprias kalades, nutaikytas laimėti. "Išsigelbėjimas" manau yra tame, kad T1,5 ir T2 deckai (imant pagal turnyrų rezultatus) turi daugiau šansų prieš T1 deckus nei kituose formatuose (paskutinį Demonic'ą, kuris buvo net 180+ žaidėjų laimėjo Yisan'o deckas. Fakin Yisan'o. Aš būčiau nusijuokęs iš tokio, o vat šaunuolis pro visus Kubilius, Wanderer'ius, Sidises, Anafenzas ir dar kitus formato baisūnus kiaurai praėjo). Taigi svarbu protingai susidėt kaladę, gerą generolą pasirinkt ir gerai išmokt jį žaist- ne ant tiek pay to win kiek kiti formatai smile.gif

Multiplayer.
Čia tai išvis ką reiškia kitų kaladės? Matai, čia mudviejų filosofija išsiskiria. Man juokinga kad tu pastoviai rašaisi kas laimi multiplayer žaidimus- kas lieka paskutinis gyvas yra VISIŠKAI nesvarbu. Tikras laimėtojas yra tas, kuris sukuria momentą. Prisigaudyt tiek laifų kad netyčia nusidexkint su Necro, pralošt nes priešininkas tave nudeckina vis recastindamas white sun zenith nes tu ant infinite life, turėt žaidimą kuriame pirmyn-atgal įvairūs žaidėjai gaudė Elesh Norn ir keleta kartų net trys ant stalo buvo- vat tas, kuris padaro tokį momentą, kurį visi prisimena, ir yra nugalėtojas. Niekas tavęs nelaiko laimėtoju už tai kad tu legacy style antru ėjimu reanimavai smth big and stupid o trečiu išsikombinai. Todėl aš mečiau Jarad- žmonės turėjo žaist 2v1 ar 3v1 su bent pora cryptų/cage'ų/relicų kad turėtų a chance. Mano Momir'as stiprus ir stiprėja, taip, bet su juo gali daug išsidirbinėt ir prikurt juokingų momentų ir painiavų. O kaladė kainavo nedaug. Multikui reikia kažko įdomaus, juokingo ir įsimintino- tam nereikia (arb agalima apsieiti ir be) brangių kortų- kur čia barjeras naujokam?

--------------------
+Quote Post
Domantas
rašyti 2015-07-22 17:04
Parašyta: #93

Grupė: Moderatoriai

QUOTE(Gomreo @ 2015-07-22 12:44) *
Įdomi problema iškilo- I had no fakin idea kad grupė slapta ir esu suinteresuotas kuo didesniu žmonių skaičiumi, ypač French žaidėjų.
Pakeičiau į „Closed“. Iš įpratimo visur kiek įmanoma mažinu pašalinių prieinamumą. Žaidėjų lyg ir užteko, bet gal gausis visiems organizuotis įvairiomis savaitės dienomis ir pan.
QUOTE(Gomreo @ 2015-07-22 12:44) *
Also, kitų žaidėjų kaladžių išbaigtumas nėra didelis faktorius, kuris turėtų lemti naujokų nedrąsumą prisijungti, dėl daug priežasčių kurių nepavyks dabar parašyti darbe, per iphone.
Kiek teko žaisti Cockatrice ir šiaip skaityti nuomones MTG Salvation, skirtingas kaladžių stiprumas – problema, veikianti abi puses.
1.) Gadoora buvo susiproxinęs pabandymui Sidisi listą, pastatytą ant Dredge, tad be padoraus tutorių ir remūvalo kiekio. Po trijų žaidimų prašėm jo vėl žaisti baisųjį Nekusarą.
2.) Nemažai žaidimų per Cockatrice baigiasi pobambėjus išspiriant kurį nors žaidėją, taip suteikiant kitam didžiausią šansą pergalei pasiekti. Pats jau senokai pagrinde solitairinu EDH dekais per Cockatrice.
3.) Kitai pusei taip pat neįdomu lengvai laimėti.
4.) Vieni labiau mėgsta “random durdle”, kiti nemato problemos visada pasiekti pergalę tomis pačiomis strategijomis. Nevisad, bet pasitaiko situacijų, kai tai tampa problema.
QUOTE(Gomreo @ 2015-07-22 12:58) *
Kefyrai- kai nori išbandyt naują kaladę tai sure, bet, bent jau aš asmeniškai, turiu 2 taisykles:
1) neproxink kortų kurių nepirksi. Ne vien todėl kad kiti jaučiasi keistai pralošinėdami beta dualam, bazaar'ui ir pan, bet ir todėl kad kokia prasmė? Koks čia testavimas jei ne tokį listą žaisi?
2) tai yra ok pasibandymui. Pabandai listą (pasidarytą pagal 1-ą taisyklę) ir keitinėji kortas kol nuspręsi galutinį variantą (ypač jei jos brangios) arba pirkinėji po truputį ir proxus keiti tikrom- už tai nieks nepyksta (ypač ant naujų žaidėjų kurie neturi dar kolekcijų/edh stapleų). Jei su 3k € proxinta kalade žaidi pusmetį tai jau not ok bro.
Čia aišku tik taisyklė pagal kurias aš asmeniškai vadovaujuosi (nors jos man atrodo pakankamai intuityvios). Gali į jas spjaut ir žaist su full-competitive-proxy Niv Mizzet'u. Tiesiog turėk omeny, kad žmonės visada turi teisę atsisakyt su tavim žaist smile.gif
3.) Žinok, ką žaidi. Žmogus, nuolat skaitantis kortas savo rankoje, visus erzins labiau, jei jos dar ir proxintos.
4.) Proxink aiškiai. EDH yra formatas, kuriame naudojamas didesnis kiekis skirtingų kortų, nei 60 kortų ne singleton formatuose, tad neužtenka tik ant kokio crap’o markeriu parašyti pavadinimą.

Šiaip, aš asmeniškai neprieštarauju proxinimui, dėl skiritngo biudžeto, neturnyriniuose pasižaidimuose tol, kol žaidžiantysis žino, ką daro, net jei proxinta rimta kaladė (gal net paskatinčiau taip daryti).

--------------------
Punishing Jund | Turgelis
The variety in Legacy is a variety of strategy. These Legacy decks play differently, not because of the cards you are using, but because of the thought process and lines of play that make each of them effective. - Taldier (MTGS)
+Quote Post
Gabipu
rašyti 2015-08-25 23:05
Parašyta: #94

Knowledge is the ultimate goal

Grupė: Nariai

Sveiki, aš jau grįžau Lietuvon, o mano EDH jau, galima sakyti, užbaigtas smile.gif Dar nebuvo jokio playtest, tai būtų faina sužaist. Kaip dabar reikalai su Commanderiu Vilniuje? rolleyes.gif

--------------------
paveikslėlis
+Quote Post
folenas
rašyti 2015-08-25 23:26
Parašyta: #95

Cpt. Van Der Topdecken

Grupė: Nariai

Sestadieniais - sekmadieniais Gomreo organizuoja French EDH turnyrus. Pakankamai competetive lygis. Jei nori seno gero smagaus multiplay- pamegink jungtis prie grupes FB el Privado para Comandante ir sek naujienas ten. Aisku visada gali ir pati papostint tau tinkacia diena ir pakviest zmones pazaist.

--------------------
Narset is triggered, much like a liberal snowflake ❄
+Quote Post
Gomreo
rašyti 2015-08-27 11:23
Parašyta: #96

^ That was the most accurate comment folenas has ever posted. Būtent taip smile.gif

--------------------
+Quote Post

4 Puslapiai: V « < 2 3 4
Reply to this topicStart new topic
Nariai skaitantys šią temą: 1. (svečių: 1, užsislaptinusių narių: 0)
0 nariai:

- Lo-Fi Versija Dabar yra: 2021-12-02 11:35

Į viršų