IPB

Sveikas, svety! ( Prisijungti | Užsiregistruoti )

Reply to this topicStart new topic
> Naujokas :/
ManoVardas741
rašyti 2016-07-17 22:12
Parašyta: #1

Grupė: Nariai

Sveiki, esu kaip ir naujokas šiame kortų žaidime, nors suprantu taisykles ir moku žaisti, nepasakyčiau, kad labai gerai, bet visi nuo kažko pradeda ir turiu supratimą kaip reikia žaisti, šiokių tokių klausimų karts nuo karto iškylą, bet stengiuosi išsiaiškinti, tad turiu porą klausimų kurie nėra labai susiję su pačiu žaidimu, bet vis tiek įdomu.
1. Aš kaip ir norėčiau ateiti apsižiūrėti kaip ten kas vyksta "Rikije", tad norėčiau paklausti ar galima ateiti kurią nori dieną pasižiūrėti, apsiprasti ar tik ketvirtadienį, kai vyksta 'casual' vakarai? Ta prasme ar galėčiau ateiti pasižiūrėti šį pirmadienį 'draftus'?

2. Dar šioks toks klausimas, esu naujas kaip sakiau šiame žaidime ir dar neturiu jokios kaladės, tai klausimas būtų toks ar būna, kad po draftu palieka žaidėjai nereikalingas, paprastas kortas iš kurių galėtum vieną kitą pasiimti, kad pradėtum kurti savo 'decką'? Gal ir kvailas klausimas, bet klausiu, nes girdėjau yra užsienyje tokia galimybė.

3.Ir paskutinis klausimas būtų ar parsiduoda tokie deckai kaip 'quick start decks', dar vadinami 'welcome deckai" ir ar pas mus Lietuvoje irgi yra taip, kad naujokai atėję į klubą gauną tokį decka pradžiai nemokamai ar čia taipogi tik užsienyje?

Labai atsiprašau, jei klausimai kvailoki, bet tikrai įdomu sužinoti į juos atsakymus smile.gif

Šią žinutę keitė ManoVardas741, 2016-07-17 22:13
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yarra
rašyti 2016-07-17 22:20
Parašyta: #2

Per Aspera Ad Astra

Iš kur: Vilnius

QUOTE(ManoVardas741 @ 2016-07-17 22:12) *

Sveiki, esu kaip ir naujokas šiame kortų žaidime, nors suprantu taisykles ir moku žaisti, nepasakyčiau, kad labai gerai, bet visi nuo kažko pradeda ir turiu supratimą kaip reikia žaisti, šiokių tokių klausimų karts nuo karto iškylą, bet stengiuosi išsiaiškinti, tad turiu porą klausimų kurie nėra labai susiję su pačiu žaidimu, bet vis tiek įdomu.
1. Aš kaip ir norėčiau ateiti apsižiūrėti kaip ten kas vyksta "Rikije", tad norėčiau paklausti ar galima ateiti kurią nori dieną pasižiūrėti, apsiprasti ar tik ketvirtadienį, kai vyksta 'casual' vakarai? Ta prasme ar galėčiau ateiti pasižiūrėti šį pirmadienį 'draftus'?

2. Dar šioks toks klausimas, esu naujas kaip sakiau šiame žaidime ir dar neturiu jokios kaladės, tai klausimas būtų toks ar būna, kad po draftu palieka žaidėjai nereikalingas, paprastas kortas iš kurių galėtum vieną kitą pasiimti, kad pradėtum kurti savo 'decką'? Gal ir kvailas klausimas, bet klausiu, nes girdėjau yra užsienyje tokia galimybė.

3.Ir paskutinis klausimas būtų ar parsiduoda tokie deckai kaip 'quick start decks', dar vadinami 'welcome deckai" ir ar pas mus Lietuvoje irgi yra taip, kad naujokai atėję į klubą gauną tokį decka pradžiai nemokamai ar čia taipogi tik užsienyje?

Labai atsiprašau, jei klausimai kvailoki, bet tikrai įdomu sužinoti į juos atsakymus smile.gif

1) taip, be abejo gali ateiti paziureti kaip vyksta turnyrai, dalyvauti nebutina
2) taip, daznai zaidejai palieka kazkiek jiems nereikalingu kortu - dabar parduotuveje guli manau keli tukstanciai "free stuff'o", gali ateiti bet kuria diena ir imti ka tik rasi sau naudingo
3) taip, kazkiek "welcome deck'u" parduotuveje yra (bent jau sestadieni buvo) ir taip, jie yra nemokami.

Šią žinutę keitė Yarra, 2016-07-17 22:21

--------------------
Trust no one © X-Files
Пролетарии всех стран, объединяйтесь ! © В.И. Ленин

paveikslėlis
+Quote Post
Darlkind
rašyti 2016-07-17 22:26
Parašyta: #3

baddecks.player

Grupė: Turgelio prižiūrėtojai

Sveikas,
atsakant į tavo klausimus (kurie visai normalūs ir tikrai atsiprašinėti nereikia smile.gif ):

1. Taip, drąsiai gali ateiti betkada pasižiūrėti kaip viskas pas mus vyksta. Gali net ir pamėgint užkalbint kažką - galimai pakonsultuos vietoje tau rūpinčiais klausimais.
2. Pradžiuginsiu - Rikyje guli krūva box'ų su free kortomis. Vadinasi "crap-box'ai". Ten gali drąsiai prasirausti, net 1-2 dekus iš tų kortų susidėti (tik landais ko gero teks pačiam pasirūpinti juos nusiperkant iš kitų žaidėjų (brangiai nekainuos)) - tam jos ir skirtos.
3. Kažkas panašaus buvo, nežinau ar liko, nes juos greitai išgraibsto žmonės. Atėjęs pamėgink laimę ir pasiklausk už prekystalio sėdinčio žmogaus ar turi.

--------------------
+Quote Post
ManoVardas741
rašyti 2016-07-17 22:32
Parašyta: #4

Ačiū labai visiems už atsakymus! Manau ryt ateisiu pažiurėti, jei rasiu laiko! smile.gif

Šią žinutę keitė ManoVardas741, 2016-07-17 22:33
+Quote Post
ManoVardas741
rašyti 2016-07-19 12:17
Parašyta: #5

Sveiki dar kartą, neradau vakar laiko atvykti apsižvalgyti, bet pasistengsiu greitu metu rasti smile.gif Vakar iškilo man vienas klausimas, kadangi aš kartais negaliu atvykti tuo metu kai prasideda viskas, bet noriu pradėti žaisti ir pradžiai pasiimti tą vadinamą 'sample' 'welcome' ar dar kaip decką, tad klausimas būtu toks ar aš galiu atvykti į Rikį ir pasiimti šį decką nebūtinai tą valandą kada viskas vyksta ar būtinai tada, ta prasme ar aš galėčiau atvykti sakykim 15h, kai viskas prasideda 18:45 ir ar gaučiau tą decka? smile.gif
+Quote Post
Popiežius
rašyti 2016-07-19 12:22
Parašyta: #6

Pasaulio klebonas...

Rikis darbo dienomis dirba tik nuo 17.30, https://www.facebook.com/Rikis.lt/info?tab=page_info

--------------------
paveikslėlis
+Quote Post
ManoVardas741
rašyti 2016-07-19 12:26
Parašyta: #7

QUOTE(Popiežius @ 2016-07-19 13:22) *

Rikis darbo dienomis dirba tik nuo 17.30, https://www.facebook.com/Rikis.lt/info?tab=page_info

Ačiū labai, žinosiu! Tai kaip, galėčiau taip ar reiktų būtinai atvykti kada viskas prasideda? (Nežinau ar suprantat, bet labai sudėtinga kažkaip kitaip paaiškinti ir suformuluoti) smile.gif
+Quote Post
kerolz
rašyti 2016-07-19 12:44
Parašyta: #8

Jei atvyksi nuo 17.30 nebus problemu. Jei anksciau gali rast duris uzrakintas
+Quote Post
ManoVardas741
rašyti 2016-07-19 12:48
Parašyta: #9

QUOTE(kerolz @ 2016-07-19 13:44) *

Jei atvyksi nuo 17.30 nebus problemu. Jei anksciau gali rast duris uzrakintas

Liuks tada, ačiū labai! smile.gif
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Nariai skaitantys šią temą: 2. (svečių: 2, užsislaptinusių narių: 0)
0 nariai:

- Lo-Fi Versija Dabar yra: 2020-05-30 22:42

Į viršų