IPB

Sveikas, svety! ( Prisijungti | Užsiregistruoti )

Reply to this topicStart new topic
> MtG vakarai Ketvirtadienį, Draugiški pasižaidimai "Rikyje"
Gomreo
rašyti 2016-02-15 12:14
Parašyta: #1

Grupė: Teisļæ½jai
Iš kur: Vilnius

Nuo šio ketvirtadienio (vasario 18) prasideda draugiškų pasižaidimų vakarai (taip vadinamo "casual") "Rikyje"

Kas tai per event'as? Proga ateiti ir smagiai padėlioti kortomis, pasibūti su kitais šį hobį mylinčiais žmogeliais, pasikeisti kortomis, paplepėti apie Magic ir gyvenimą, ir pachillint ketvirtadienio vakare.

Ko man reikia? Kaladės iš bent 60 "Magic: the Gathering" kortų ir geros nuotaikos smile.gif

Man trūksta poros kortų, kad pabaigti kaladę... Not a problem! "Rikis" turi kortų skryneles, kur gali raustis kiek širdis geidžia ir pasigriebt ką rasi. Jei ieškai kažko spicy- rasi žmonių su savo keičiamom/parduodamom kortom smile.gif

Neturiu nei vienos kortos, nė nežinočiau ką imt... Not a problem! Vakarų organizatoriai/prižiūrėtojai (Aš ir ClockworkAlice, aka Eglė) turėsim ne vieną kaladę su savim, kurią su mielu noru paskolintume smile.gif

Esu naujokas ir man nedrąsu... Not a problem! Čia pati geriausia proga mokytis! Visad bus ir kas patars/pamokys, ir su kuo pažaist!

Esu senis, ar man čia vieta? Not a problem! Tik pasiimk dvi kalades- vieną janky-fun-stuff, kurią žaisi prieš naujokus ir vieną super-duper-kietą-turnyrinę, kurią žaisi prieš kitus super-duper turnyrininkus!

Bet aš noriu žaisti tik multiplayer arba 1v1 Commanderį Not a problem! Pasigriebk ir tokią kaladę, bendraminčių visad gali atsirast smile.gif

Prieš mane sėdintis žmogus žaidžia man per stiprią/per silpną kaladę ir man neįdomu... Not a problem! Tai ne turnyras ir tikrai neprivalai žaisti jeigu nenori ar žaisti su tuo su kuo nenori smile.gif

Kada sakei ten galiu ateit? Kiekvieną ketvirtadienį nuo 18:00 valandos. See ya there wink.gif

--------------------
"All hail Aleksas the Wise!" - My number one fan
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ClockworkAlice
rašyti 2016-02-15 13:05
Parašyta: #2

Grupė: Nariai

Kaip atrodo casual kaladė? Klausimas, turbūt aktualesnis kietiems senbuviams negu patiems naujokams, kurie kalades dėliojasi iš to, ką turi/randa/sugalvoja.
Casual kaladė gali būti šiek tiek paturbinta jūsų drafto kaladė (aka, įsidėti geresnių kortų 4-of). Gali būti kokia nors fun strategija, kurią seniai norėjote išbandyti, bet nesineštumėte į FNM ar Modern, nes ji čia būtų per silpna. Gali būti ir normali subalansuota turnyrinė kaladė (pvz., jūsų mėgstamiausias deckas iš užpraeito Standarto ar Pauper), TAČIAU tokiu atveju labai prašytume iš jos išimti brangias ar super stiprias kortas ir pakeisti jas kuo nors pigiu ir paprastu. Jei atsinešit kaladę su Liliana of the Veil€$, Sensei's Divining Top€$ ar Ancestral Vision€$, susilauksit pikto tetos Eglės žvilgsnio (pažadu pažiūrėti, ką naujokai ir su naujokais atėję pažaisti senbuviai nešasi į turnyrus) ir gausit nurodymą pasikeist šias kortas į Vizzerdrix€$us ar bent jau į Felidar Sovereign€$us. Na, iš principo nesineškit brangesnių nei 2 € kortų, nebent tai būtų seni janky rare'ai, daug kainuojantys tik dėl to, kad tai kolekciniai angelai ar vampyrai smile.gif Idealiu atveju tai galiotų ir nelabai brangių, tačiau dėl savo stiprumo ant bano ribos balansuojančių ar šiaip Eternal formatus define'inančių kortų atveju – pvz., juk nesunku įdėti Lightning Strike€$ vietoj Lightning Bolt€$ ar Taigam's Scheming€$ vietoj Brainstorm€$. Na, manau, idėją supratot. smile.gif

Šią žinutę keitė ClockworkAlice, 2016-02-15 13:06

--------------------
God damn me, jei mano komentarai bus trumpesni nei 300 žodžių.
+Quote Post
Gomreo
rašyti 2016-02-15 13:10
Parašyta: #3

QUOTE(ClockworkAlice @ 2016-02-15 13:05) *

Kaip atrodo casual kaladė? Klausimas, turbūt aktualesnis kietiems senbuviams negu patiems naujokams, kurie kalades dėliojasi iš to, ką turi/randa/sugalvoja.
Casual kaladė gali būti šiek tiek paturbinta jūsų drafto kaladė (aka, įsidėti geresnių kortų 4-of). Gali būti kokia nors fun strategija, kurią seniai norėjote išbandyti, bet nesineštumėte į FNM ar Modern, nes ji čia būtų per silpna. Gali būti ir normali subalansuota turnyrinė kaladė (pvz., jūsų mėgstamiausias deckas iš užpraeito Standarto ar Pauper), TAČIAU tokiu atveju labai prašytume iš jos išimti brangias ar super stiprias kortas ir pakeisti jas kuo nors pigiu ir paprastu. Jei atsinešit kaladę su Liliana of the Veil€$, Sensei's Divining Top€$ ar Ancestral Visions€$, susilauksit pikto tetos Eglės žvilgsnio (pažadu pažiūrėti, ką naujokai ir su naujokais atėję pažaisti senbuviai nešasi į turnyrus) ir gausit nurodymą pasikeist šias kortas į Vizzerdrix€$us ar bent jau į Felidar Sovereign€$us. Na, iš principo nesineškit brangesnių nei 2 € kortų, nebent tai būtų seni janky rare'ai, daug kainuojantys tik dėl to, kad tai kolekciniai angelai ar vampyrai smile.gif Idealiu atveju tai galiotų ir nelabai brangių, tačiau dėl savo stiprumo ant bano ribos balansuojančių ar šiaip Eternal formatus define'inančių kortų atveju – pvz., juk nesunku įdėti Lightning Strike€$ vietoj Lightning Bolt€$ ar Taigam's Scheming€$ vietoj Brainstorm€$. Na, manau, idėją supratot. smile.gif

To clarify, tai nereiškia, kad negalit atsinešti turnyrinės kaladės, kurią norit patestuot, all are welcome. Tiesiog jeigu nebus bendraminčių, tada nereikia būt nustebus, kad nebus su kuo žaist (see points in orginal topic tongue.gif).

--------------------
+Quote Post
vytyts
rašyti 2016-02-15 13:11
Parašyta: #4

Something kaip theme dekas su pora pakeistų kortų nebus labai stipru ir tiktų pasižaidimam ?
Kaip žiurėtum į moderno brewus pasižaidimuose ?

P.S. idėja tikrai awesome wink.gif ir palaikau jus visom keturiom biggrin.gif
+Quote Post
Gomreo
rašyti 2016-02-15 13:16
Parašyta: #5

QUOTE(vytyts @ 2016-02-15 13:11) *

Something kaip theme dekas su pora pakeistų kortų nebus labai stipru ir tiktų pasižaidimam ?
Kaip žiurėtum į moderno brewus pasižaidimuose ?

P.S. idėja tikrai awesome wink.gif ir palaikau jus visom keturiom biggrin.gif

Sounds good to me smile.gif Nereikia super daug parintis dėl kaladės "per silpnumo/per stiprumo" smile.gif tai paaiškės vistiek tik vietoj ir turbūt gali svyruot priklausomai nuo to prieš ką atsisėsi smile.gif finale, jei matai kad prašoviai, drąsiai galima stvert beer shake'ą (NEalkoholinis! biggrin.gif parduodamas RIkyje ir žiauriai skanus, seriously biggrin.gif) ir tiesiog pasėdėt, pažiūrėt game'us, paplepėt ir pachillint. Just a cosy evening ^^

Šią žinutę keitė Gomreo, 2016-02-15 13:17

--------------------
+Quote Post
ClockworkAlice
rašyti 2016-02-15 13:19
Parašyta: #6

Tiesa, mieli naujokai, jei jūs plėšydami būsterius ar draftindami ištraukėt ten kokį nors Gideon, Ally of Zendikar€$ ar kažką panašaus superiniai gero ir įspūdingo ir būtinai norit juo pasidžiaugti ir su juo pažaisti, manau, kad galit jį įsidėti į savo kaladę, tikrai nuo vienos begėdiškai stiprios kortos kaladėj nieko bloga nenutiks smile.gif Tiesiog svarbu, kad nesusikrautumėt pilnos kaladės planeswalkerių ir brangių kortų – kai jau pajusit, kad galit ir norit žaisti su stipriom iščiustytom kaladėm, pilnom visokio gėrio, gal net panašiom į tas, kuriom rimti dėdės ir tetos laimi turnyrus pasaulyje, tiesiog žinosite, kad jums jau pats laikas su jomis išmėginti turnyrinį medžiką wink.gif

Nebent Aleksas pamatys šitą ir nuspręs, kad mes negalim šito leisti, tada išbrauksiu šitą postą ir vietoj jo įrašysiu šiaip ką nors nesusijusio wink.gif

--------------------
+Quote Post
Yarra
rašyti 2016-02-15 13:59
Parašyta: #7

Per Aspera Ad Astra

uz stala moket reikes ? jeigu taip, tai pazymekit pirmoje zinuteje apie tai.

--------------------
Trust no one © X-Files
Пролетарии всех стран, объединяйтесь ! © В.И. Ленин

paveikslėlis
+Quote Post
Gomreo
rašyti 2016-02-15 14:01
Parašyta: #8

QUOTE(Yarra @ 2016-02-15 13:59) *

uz stala moket reikes ? jeigu taip, tai pazymekit pirmoje zinuteje apie tai.

Šitais ketvirtadienio vakarais- niope smile.gif

--------------------
+Quote Post
Ragabash
rašyti 2016-02-15 14:26
Parašyta: #9

Puiki idėja, aš iš tikrųjų kažką panašaus mąsčiau, galvoju daryti budget standard legal deckus - juos mėginti FNM'e ir postinti forume rezultatus ir sudėtis, tai jei kam patiks ką gaminsiu, galėsiu ketvirtadieniams skolinti tuos deckus.

Pats, deja, casual'e dalyvauti negalėsiu, dėl treniruočių : (

--------------------
paveikslėlis

"That is not dead which can eternal lie.
And with strange aeons even death may die."
+Quote Post
Gabipu
rašyti 2016-02-15 15:57
Parašyta: #10

Knowledge is the ultimate goal

Yeees yes yes ^^ Labai džiugu! Smagu matyti, kad kažkas daroma smile.gif
Juolab, kad ketvirtadieniais asmeniškai man daug patogiau atvykti.. blush.gif

--------------------
paveikslėlis
+Quote Post
Darlkind
rašyti 2016-02-15 16:22
Parašyta: #11

baddecks.player

Grupė: Turgelio prižiūrėtojai

QUOTE(ClockworkAlice @ 2016-02-15 13:05) *

Kaip atrodo casual kaladė? <...
Iš patirties, tokių apribojimų kaip "nežaisk brangių kortų" nereikėtų taikyti. Geriausiai tokioje sityuacijoje veikia elementarus face-controlas. Visgi jei jau darot turnyrą orientuotą į naujus žaidėjus, dekai for the most part bus labai įvairūs - vieni bus crap-box rinkinukas, kiti gali turėti ir keletą staplų, tad pozicija "tavo dekas per silpnas normaliam turnyrui, bet per stiprus mūsiškiui, tad jeigu nori dalyvauti turi jį išrapinti iki crapo lygio" yra tiesiog atbaidanti ir neskatinanti gerinti savo įgūdžius ir deką. Anksčiau cbuvo maždaug taip - "prižiūrėtojas" pamatęs kad kažkuris asmuo atsinešė way above average deką ir visus muša sausai, ji "sukontroliuoja" ir tiek. Pvz jei aš būčiau naujokas, ir savo deke, which is basically a pile of random cards, turėčiau kokį snapcasterį ar tarkim iš būsterio patrauktą siege rhino, aš norėčiau jį žaisti. Priminsiu, kad "geros kortos" dažniausiai yra geros tik joms pritaikytuose dekuose. random pile'e jos pasidaro pakenčiamos.

Other than that, sveikintina idėja. Apskritai, tas faktas kad yra plotas tiesiog susirinkti ir pasitestuoti su savais ir rimtiems žaidėjams yra labai cool.

--------------------
+Quote Post
Laiqua
rašyti 2016-02-15 17:55
Parašyta: #12

Iš kur: Negyvenu (gerai jau gerai, Vilnius)

Labai smagu matyti šitą iniciatyvą. Sėkmės organizatoriams ją išlaikant!

--------------------
ąčęėįšųūž rulez! qwjx doesn't!
Nai i cala Eruo siluva tielyasse...
+Quote Post
Yarra
rašyti 2016-02-19 15:48
Parašyta: #13

Per Aspera Ad Astra

kaip praejo pirmas vakaras ?

--------------------
Trust no one © X-Files

paveikslėlis
+Quote Post
ClockworkAlice
rašyti 2016-02-19 15:56
Parašyta: #14

QUOTE(Yarra @ 2016-02-19 15:48) *
kaip praejo pirmas vakaras ?

Susirinko nemažai žmonių su įvairaus plauko kaladėmis – susidarė Commanderio stalas, Modern testuotojų kampelis, keli Casual kampai su pačiom įvairiausiom kaladėm, ne vienas žmogus turėjo kaladžių ir sau, ir paskolinimui. Kol kas dauguma atėjusių senbuviai, tačiau ne visi.
Vienas atėjusysis išmoko žaisti MTG nuo nulio, gavo dovanų namo parsinešti du 30 kortų starter packus, kad išmokintų žaisti ir draugą ir noriai pažadėjo ateiti ir kitą ketvirtadienį.

Sakyčiau, kad vakaras pavyko smile.gif

--------------------
+Quote Post
vytyts
rašyti 2016-02-19 16:27
Parašyta: #15

Ilgai neužsibuvau , tačiau žmonių pamačiau pakankamai ( gal kiek gaila kad naujų veidų nedaug atsirado sad.gif ). Daugelis turėjo tiek casual , tiek moderno kalades.
Nežinau gal čia tik man priminė į panašią situaciją (kai d6 dar buvo VCUP'e): žmonės rašydavo į forumą kad bus nuo tada iki tada ir turės tokio ir tokio formato kalades ar testuos anokią ir kitokią kaladę. tokiu būdu susirinkdavo gan nemažai žmonių.
Mano nuomone planas A pavyko ir pavyko ... Vat jeigu tie naujokai dar atsivestų ir kokį vieną ar kitą draugą, kuris irgi norėtų pamatyti koks magiškas pasaulis slypi už šitų kortų ... Trumpiau tariant tendencijas supratot wink.gif Tikiuosi ši inciatyva gyvuos ir toliau
+Quote Post
folenas
rašyti 2016-05-04 19:23
Parašyta: #16

Cpt. Van Der Topdecken

Turiu grazia ideja. geguzes 12 noreciau prasukti kuba. Kubas yra. O 8 zmones atsirastu siaim reikalui? registracija ir info cia http://www.magicthegathering.lt/magic/disk...?showtopic=9663

Šią žinutę keitė folenas, 2016-05-05 09:43

--------------------
Narset is triggered, much like a liberal snowflake ❄
+Quote Post
Xemnon
rašyti 2016-05-05 08:15
Parašyta: #17

Born on Reborn

Gal kas netycia, turit apie 70 sudroztu sleavesu kuriu nebenaudosit, jie gali but ir skirtingu spalvu, actually net butu tai i nauda ir galetu siandien atnesti?

--------------------
Bestebint einančius žmones gatve, mosuojančius plaštakėm.
paveikslėlis
+Quote Post
frontas
rašyti 2016-05-05 09:16
Parašyta: #18

Su MTG nuo 1999

QUOTE(Xemnon @ 2016-05-05 09:15) *

Gal kas netycia, turit apie 70 sudroztu sleavesu kuriu nebenaudosit, jie gali but ir skirtingu spalvu, actually net butu tai i nauda ir galetu siandien atnesti?

Turiu kelis šimtus sudrožtų slyvsų, bet šiandien negaliu atnešt

--------------------
Gyvenk, kol gyveni, nes numirsi ilgam.
+Quote Post
ClockworkAlice
rašyti 2016-09-19 14:16
Parašyta: #19

Po vasaros atostogų ir papildomos Laiqua'os reklamos mūsų ketvirtadieniniai Casual pasižaidimai ir naujokų mokymai truputį sprogtelėjo – ir ne tik kad Rikis nebeturi Wizardsų atsiųstų naujokų starter packų (viskas dar per vasarą išdalinta), bet praėjusį ketvirtadienį buvo naujokams išdalinta tikrai nemažas kiekis mano iš anksto padirbtų naujokiškų kaladžių. Tikrai džiaugiuosi, kad žaidimas susilaukia susidomėjimo, o jei Pharika duos, tai gal bent pusė šių žmonių užsikabins už magico ilgam.
Bet naujokus mokinti su kažkuo reikia (o jau išmokusių žaisti sausų irgi nesinori paleisti, tegul praktikuojasi namie ir dar draugus įtraukia, daugelis tikrai nudžiunga, kai pasakai, kad kaladę, su kuria mokėsi žaisti, gali pasiimti namo) ir yra baigtinis skaičius kaladžių, kurias iš savo crapo spėsiu prigaminti iki ketvirtadienio, tai labai norėčiau paprašyti tų, kurie gali ir nori pagelbėti, sumeistrauti vieną kitą paprastą kaladę, tinkamą mokytis žaisti, ir užnešti į Rikį (arba man asmeniškai). Arba gal pas ką nors iš greit užaugusių dar neseniai buvusių naujokų dar yra nusėdusių nebereikalingų starter packų?
Taip pat gal kažkas turi sukaupęs daugiau žemių nei nori turėti namie? Čia labiau į ateitį žiūriu, nes šitas gėris ir Rikyje, ir pas tokią kaupikę kaip aš vieną dieną gali išsibaigti smile.gif
Lygiai taip pat yra labai welcome visokie seni nudrožti sleevesai ir dėžutės (pvz., dėžutė nuo Dragonshieldų kažkam gali būti tiesiog puikus pirmasis deckboxas).
Žmonės, kurie užsuka ketvirtadieniais šiaip pažaisti ir galiausiai padeda mokyti naujokus žaisti ar šiaip su jais padėlioja kortas, padeda patobulinti kalades ir panašiai, jūs išvis esate neįkainojamai nuostabūs.
Ačiū už esamą ir būsimą pagalbą! ^^

--------------------
+Quote Post
Yarra
rašyti 2016-09-19 16:58
Parašyta: #20

Per Aspera Ad Astra

as tai siulyciai nepratinti labai zmoniu prie "chaliavos" - uz savo sirinktas kalades imk bent simbolini 1-3 euro mokesti.
o parduotuve galetu pradet vezti PW deck'us (aka Intro pack'ai) pardavimui - pardavinejant su nedideliu antkainiu (10-11 ero uz pack'a) tai dabar gan patrauklus produktas naujokui.

--------------------
Trust no one © X-Files

paveikslėlis
+Quote Post
Xemnon
rašyti 2016-09-19 21:39
Parašyta: #21

Born on Reborn

QUOTE(Yarra @ 2016-09-19 17:58) *

o parduotuve galetu pradet vezti PW deck'us (aka Intro pack'ai) pardavimui - pardavinejant su nedideliu antkainiu (10-11 ero uz pack'a) tai dabar gan patrauklus produktas naujokui.

*cough* bus po 3 of each intro deck *cough*. Del kainu ju, as tiksliai nezinau kokia bus, bet kai zinosiu pranesiu, roughly apie 11-12 bus

Šią žinutę keitė Gomreo, 2016-09-21 11:17

--------------------
Bestebint einančius žmones gatve, mosuojančius plaštakėm.
paveikslėlis
+Quote Post
Gomreo
rašyti 2016-09-21 11:19
Parašyta: #22

Off-topic'as ištrintas (jo pradžia apie intro packus pasirodė pakankamai relevant tai palikta. Pardon Xemmo, kad nukirpau tik pusę jo komentaro, bet manau ta antra pusė būtent ir buvo taškas nuo kurio things went South biggrin.gif )

--------------------
+Quote Post
Azazelis
rašyti 2017-07-03 19:56
Parašyta: #23

Sveiki, truputi atsilikau tad norejau pasiklaust ar dar vyksta ketvirtadienių vakarai rikije?
+Quote Post
Azaghal
rašyti 2017-07-03 21:29
Parašyta: #24

Ketvirtadieniais veiksmo yra, nuo 18:00 iki 21:00 daugiausia. Susirenka multiplayer commander, casual ir keletas modern kaladžių turinčių žmonių.
+Quote Post
Azazelis
rašyti 2017-07-03 22:14
Parašyta: #25

Kaip tik mane siuo metu domina casual ir truputi modern typo zaidimai. Visai pamirsau mtg iguzius per pasirengimus visokioms sventems ir itempta gyvenimo grafika..... sad.gif
+Quote Post
Azazelis
rašyti 2017-07-04 20:45
Parašyta: #26

Sorry truputi off topic. Rytoj gal kas bus?? Noreciau pasidairyt akis paganit ir daug maz pasiziuret kas dabar topose
+Quote Post
Dowejko
rašyti 2017-07-05 13:20
Parašyta: #27

Trečiadieniais nieko nevyksta iš MtG rikyje dėja
+Quote Post
zmariuz
rašyti 2017-10-18 21:48
Parašyta: #28

Bus su kuo pasizaist standrard rytoj? smile.gif
+Quote Post
lemonikas
rašyti 2017-11-21 20:03
Parašyta: #29

Komanderį dar žaidžiat ketvirtadieniais?
+Quote Post
Wilioox
rašyti 2017-11-21 22:26
Parašyta: #30

a.k.a Shifteris

Iš kur: Ukmergė/Vilnius

QUOTE(lemonikas @ 2017-11-21 20:03) *

Komanderį dar žaidžiat ketvirtadieniais?

Taip, žaidžiam. Aš būnu apie ~18.45, tai vienas podas jau būna pradėjęs žaist.

--------------------
In the blink of an eye, she strode from deep snow to dusty waste. From the crease of light behind her, a voice rang hollow: "Saffi, wait for me . . . ."
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Nariai skaitantys šią temą: 2. (svečių: 2, užsislaptinusių narių: 0)
0 nariai:

- Lo-Fi Versija Dabar yra: 2021-12-02 18:33

Į viršų