IPB

Sveikas, svety! ( Prisijungti | Užsiregistruoti )

3 Puslapiai: V < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Most Likely Not Crazy Cat Lady Agro
sietlas
rašyti 2017-02-01 01:52
Parašyta: #61

Grupė: Nariai

Vo shita decka jamchiau i GP vs open meta! smile.gif pro tour'e manau bus daug daugiau controlo, negu creature based decku(mostly g/b variantu), assuminant nebusi on the bottom of the standings. Pats dar std nesitestinau, ale kaip supratau jau deck choice'as set in stone, tai pasedejau dabar geru pora valandu prie tavo decko, researchindamas kitus decklistus, tai vel pridesiu savo trigrashi smile.gif
Pirmiausia cutinciau board wipe'us i sb(nes imho cia dazniau bus dead kortos)
-2 Fumigate€$
-1 Radiant Flames€$
+2 Overwhelming denial€$ <- kad galetum ramiai counterint nesiparindamas del counter warsu
+1 Glimmer of Genius€$ / Nahiri, the Harbinger€$

Nors ir visi zaidzia disallow, nes ale labiau versatile, ash zhaischiau void shatterius. Gal once in a blue moon counterintum lilianos ulti ar abbey flipa, ale manau dazniau pasitaikys neduot fatcaster mage'ui susirast spello arba neduot kortos i delirium counta.
-1 Disallow€$
+1 Void Shatter€$

Ideciau nors 1na oath of jace del added value
-1 Anticipate€$
+1 Oath of Jace€$

Mazinciau white sourcu, kad more reliably galetum castint UU spellus ar net ta pacia saheeli on t3 kai prireiks
-1 Stasis Snare€$
+1 Immolating Glare€$
Atitinkamai landai
-2 Plains
+2 canal/fumarole/island - pagal skoni

SB:
-4 Gideon, Ally of Zendikar€$(galbut MAX 2 pasilikciau vietoj kazko, tada turbut vantage 4ta vietoj 1no is plain'su isideciau)
-2 Dynavolt Tower€$
+1 Fumigate€$
+2 Radiant Flames€$
+3 Spell Queller€$ <- vietoj gideono vs control ir kitus pw

Gal cia biski extreme, ir reiktu daugiau board wipe pasilikt, ale kaip ir sakiau, cia tik kiek mano researchas su 0 testinimo patempe smile.gif

P.S. turiu Confirm Suspicions€$ tiek foilini, tiek nefoilini paskolint, ale neturiu kaip perduot(Zavadzkis serga, o ash iki nakties dirbu), tai jei turi kaip privazhiuot, parashyk chia i pm arba i fb, paimsiu ryt darban del viso pikto.

EDIT: Release the Gremlins€$ italpinciau i SB, vehiclam, colosusam ir panashiam crapui smile.gif

Šią žinutę keitė sietlas, 2017-02-01 02:05
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
seed
rašyti 2017-02-01 08:43
Parašyta: #62

AS IS VILNIAUS

Iš kur: VILNIUS

QUOTE(sietlas @ 2017-02-01 01:52) *

Vo shita decka jamchiau i GP vs open meta! smile.gif pro tour'e manau bus daug daugiau controlo, negu creature based decku(mostly g/b variantu), assuminant nebusi on the bottom of the standings. Pats dar std nesitestinau, ale kaip supratau jau deck choice'as set in stone, tai pasedejau dabar geru pora valandu prie tavo decko, researchindamas kitus decklistus, tai vel pridesiu savo trigrashi smile.gif
Pirmiausia cutinciau board wipe'us i sb(nes imho cia dazniau bus dead kortos)
-2 Fumigate€$
-1 Radiant Flames€$
+2 Overwhelming denial€$ <- kad galetum ramiai counterint nesiparindamas del counter warsu
+1 Glimmer of Genius€$ / Nahiri, the Harbinger€$

Jei jau nepatingėjai paresearchint, tai aš nepatingėsiu atrašyt.
Deck choice set in stone, bet listas galbūt dar ne.
Last week 3 fumigate atrodė, kaip good idea. Dabar kai visgi jeskai lipa on top, pagalvojus, galbūt tikrai reikia kažkiek cutint arba į saidą dėt.
Ketvirtas glimmer arba nahiri iš dalies sutinku, gal visai ir gerai, bet nėra būtina. Jei cutinsiu fumigate, greičiausiai ateis kažkas iš šitų ir/arba papildomas counterspellas.
Dėl denial visiškai nesutinku, kaip stand alone counterspell'as jis yra šūdas, vien dėl to jo nežaisčiau. O counterwarsus jis laimi tik offensive (t.y. kai priešo spela stabdai, o ne jis tavo), manau too situational.

Nors ir visi zaidzia disallow, nes ale labiau versatile, ash zhaischiau void shatterius. Gal once in a blue moon counterintum lilianos ulti ar abbey flipa, ale manau dazniau pasitaikys neduot fatcaster mage'ui susirast spello arba neduot kortos i delirium counta.
-1 Disallow€$
+1 Void Shatter€$

Abu yra once in a blue moon, galbūt shatter kiek geriau mirrore vien dėl hulko. Kadangi info apie meta neturiu, iš esmės nėra didelio skirtumo, kurį žaisiu.

Ideciau nors 1na oath of jace del added value
-1 Anticipate€$
+1 Oath of Jace€$

Čia irgi iš esmės nesutinku, oath'ą galėčiau žaisti on top, bet tikrai ne vietoj anticipate, nes instant speed labai svarbus reikalas, galima turėti daugiau opcijų.

Mazinciau white sourcu, kad more reliably galetum castint UU spellus ar net ta pacia saheeli on t3 kai prireiks
-1 Stasis Snare€$
+1 Immolating Glare€$
Atitinkamai landai
-2 Plains
+2 canal/fumarole/island - pagal skoni

Kiek listų peržiūrėjau, norisi papildomo red source, nes nors visur žaidžia 9 source be hubų, man norisi dešimto.

SB:
-4 Gideon, Ally of Zendikar€$(galbut MAX 2 pasilikciau vietoj kazko, tada turbut vantage 4ta vietoj 1no is plain'su isideciau)
-2 Dynavolt Tower€$
+1 Fumigate€$
+2 Radiant Flames€$
+3 Spell Queller€$ <- vietoj gideono vs control ir kitus pw

Gal cia biski extreme, ir reiktu daugiau board wipe pasilikt, ale kaip ir sakiau, cia tik kiek mano researchas su 0 testinimo patempe smile.gif

Čia viskas iš esmės yra labai meta call. Prieš savaitę boogeyman buvo bg, dabar daug labiau saheeli, klausimas kyla ar jie išliks top2 dekais pt, gali būti, kad paduos kažką naujo (mačiau mašinų su transformational sideboard į pw kontrolę biggrin.gif).

Dynavoltas man labai patiko mirrore, bet su panašia sėkme turbūt galima žaisti visus 4 shokus, nes jie gerai ir prieš mašinas.
Kita opcija - sb creature paketas vietoj pw, outcast, gisella ir bruna, bet dar nesugalvojau, kuriuose mačupuose jie geriau, galbūt vs GW?
Nesuprantu argumento kuo quelleris yra geriau nei gideonas prieš kontroles. Juolab, kai aš ruošiuosi dažniau žaisti ne kombo, man tempo kaip ir nesvarbus, tai quelleris man atrodo nepakankamai stipriai, galbūt klystu, jo netestinau.

P.S. turiu Confirm Suspicions€$ tiek foilini, tiek nefoilini paskolint, ale neturiu kaip perduot(Zavadzkis serga, o ash iki nakties dirbu), tai jei turi kaip privazhiuot, parashyk chia i pm arba i fb, paimsiu ryt darban del viso pikto.

EDIT: Release the Gremlins€$ italpinciau i SB, vehiclam, colosusam ir panashiam crapui smile.gif

Suspicions turbūt mėginsiu pirkti vietoj, ir taip laiko nebedaug turiu, reikia dar patestint biggrin.gif

QUOTE(vytyts @ 2017-01-31 21:37) *

koks vienas Authority of the Consuls€$ manau saide like autoinclude pries saheeli combo , jei deciau matyt kutinciau gideona smile.gif

Authority man nepatinka, mano spalvose prieš combo laimėti yra daug kitų būdų, nes iš esmės yra dead korta, iki oponentas bandys kombintis, o to gali net nebūti.

Svarbiausias dalykas dabar yra padaryti teisingą meta call'ą. Kaip rašiau prieš tai, aną savaitę baisu buvo bg, dabar baisu atrodo jeskai combo, klausimas ko tikėtis pt. Čia labiau dėl sweeperiu skaičiaus deke, galbūt juos tikrai reikia prikirpti. Nes nors ir testinimas buvo geras, testinau prieš last week deckus, tikiu, kad iki pt reikia dar pagalvoti, ir nederėtu imti "last week" deck'o.
+Quote Post
sietlas
rašyti 2017-02-01 12:59
Parašyta: #63

QUOTE(seed @ 2017-02-01 08:43) *

Dėl denial visiškai nesutinku, kaip stand alone counterspell'as jis yra šūdas, vien dėl to jo nežaisčiau. O counterwarsus jis laimi tik offensive (t.y. kai priešo spela stabdai, o ne jis tavo), manau too situational.

shudas ir confirm suspicions ish esmes, ale decke tinka. savo turnu denial tau kainuos uu, ir tarkim resolvinant felidara ftw, vienintelis sustabydmas yra 2x disallow, nes visus negate ir dispel counterwarsuos tu su ja tiesiog paverti useless cards. jei dar turi laiko, siulau pasibandyt, nes pagal mane chia labiausiau under the radar counterspellas.
https://www.mtggoldfish.com/deck/559737#paper <- va zmogui padejo
QUOTE(seed @ 2017-02-01 08:43) *

Kiek listų peržiūrėjau, norisi papildomo red source, nes nors visur žaidžia 9 source be hubų, man norisi dešimto.

10-11 zaidzhia, bent jau dauguma shios savaites decku

http://manadeprived.com/jeskai-saheeli-scg-columbus-7th/ <- gal prasmuko skaitalas pro akis, tai idesiu

anyway, jei taip ir draftui gerai pasiruoshes, u got a chance! cigarechiu tik neuzhmirshk nusipirkt, manes nebus.. gl hf!! paseedink ir shita!! smile.gif
+Quote Post
seed
rašyti 2017-02-01 14:13
Parašyta: #64

AS IS VILNIAUS

Iš kur: VILNIUS

Man tai abu listai nelabai patinka.
Visų pirma dėl to, kad neturėdami post board non combo plano stiprinimo, papildomai neturi ir atsakymo į authority (pvz Nahiri), bet galbūt authority overrated? Visi bijo, niekas nežaidžia biggrin.gif.

Rebuffai kažkaip iš esmės nepatinka, negaudo hulkų. Aš gal ne toks risktaker'is, kaip DF.
Ir quelleriai iš boardo nepatinka, man norisi labiau proactive sb plano, iš esmės galiu efektyviai i pw kontrolę persisaidinti, galbūt aš esu neteisus, bet su tokiu planu jaučiuosi patogiau game2, game 3 gali būti different story, bet overloading ant skirtingų counterių nenorėčiau.

Galbūt aš per silpnai žiūriu į kombo, ir tai tikrai turėtų būti planas A, o ne looming ir horrifying plan B.
+Quote Post
sietlas
rašyti 2017-02-01 15:16
Parašyta: #65

man irgi nei 1nas nepatinka as a whole, rebuffu tikrai nezhaischiau, nes balistu/hulku neima, nors ir pw counterint tikrai fine. horribly awry is just horrble, sb irgi labai jau meh abiejuose. denial man tikrai looks good ir 100% zaisciau over most of counters. o beda su gideonu yra jo ww, vien del to tikrai neruninciau 4x(ir turbut ish vis, kad ir kiek jis man patinka), nes extra w lando tikrai negali sau leist sb. ir netgi pagal toki sb plana kaip kad exceli vs visus main deckus, nematau priezhasties nezhaist 2x gideonu main'e in a first place. kas vel susiveda i ww nepatikimuma, ale shitoj vietoj gali tavo w/u dualu traukimo skillas ishtraukt smile.gif jei ish testinimo neturi bedu su ww, tikrai go for it, nes skilleonas still OP AF!
+Quote Post

3 Puslapiai: V < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
Nariai skaitantys šią temą: 2. (svečių: 2, užsislaptinusių narių: 0)
0 nariai:

- Lo-Fi Versija Dabar yra: 2020-04-05 14:07

Į viršų