IPB

Sveikas, svety! ( Prisijungti | Užsiregistruoti )

Reply to this topicStart new topic
> Block - Strasbourg, Kaip sekesi lietuvaiciams
Cinkas
rašyti 2007-05-21 08:13
Parašyta: #1

Grupė: Nariai
Iš kur: Wilno :)

Sveiki, yra standing'ai is Strasburo.
Dalyvavo 2 lietuvaiciai.
Gerb. Shizzar'as ir gerb. Nimfa.

Sveikiname neblogai pasirodzius !
Laukiame ispudziu (kol karsti wink.gif )
tikimes, kad suras laio dar Prancuzijoje nueiti i Interneto kavine

187 Jautakis, Andrius [LTU]
.......

199 Kesminaite, Aiste * [LTU]

Total: 1155 (!)

Šią žinutę keitė Cinkas, 2007-05-21 08:13

--------------------
Cinkas / Zn
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kostas
rašyti 2007-05-21 13:57
Parašyta: #2

Iš kur: Vilnius

Andrius tai dar kaip Andrius, bet Aistei - respectas smile.gif

--------------------
Would sell soul to Yawgmoth, Karona, Kuro or any other of those suckers to complete my foil Kamigawa collection... Contact me
+Quote Post
Pjovėjas
rašyti 2007-05-21 13:58
Parašyta: #3

Iš kur: Kaunas

O kokiom kaladėm žaidė?

Iš skolinimos sąrašo tai supratau, kad vienas tikrai su kažkuo RG?

Šią žinutę keitė Pjovėjas, 2007-05-21 13:58

--------------------
“His sacrifice shall not be forgotten. Now toss his body over there with the others.”
—Phage the Untouchable
+Quote Post
Gunchik
rašyti 2007-05-21 14:05
Parašyta: #4

- Щас спою!

RDW ir WW turėjo buti.

--------------------
- Ну ты тогда заходи, если что...
+Quote Post
Little
rašyti 2007-05-21 16:59
Parašyta: #5

Šaunuoliai gerai pasirodė, tiesą sakant turėjo būti visai nebloga kelionė, irgi norėčiau dar kartą Prancūziją aplankyti, o dar MTG pažaisti tai išvis super.smile.gif

--------------------
Nors tiesa ir labai reta, jos pasiūla visad viršyja paklausą.
+Quote Post
Nimfa
rašyti 2007-05-21 19:04
Parašyta: #6

/me žaidė balta vynyške, ir pralošė vieną per savo durnumą -- žioplos neatidumo klaidos, patį pirmą kartą prieš proplayerį, kuris taip pat neišėjo į antrą dieną.
Paskutinį ratą pralošiau iš dalies todėl, kad visiškai netestavau savo kaladės prieš tą konkretų archetipą -- mystical snake, tokių ten buvo jūra, tačiau aš ant jo užsiroviau tik 9 rate ir visiškai nežinojau kaip su juo elgtis (newbikas aš dar juk smile.gif ).
Klaidų pridariau žaisdama prieš BUr, pati kalta.
Visokie pakeliui pasitaikę GR buvo sutrypti net nespėję nieko gero pasakyti, kai kurie tik po saido žinoma. MonoR irgi nelabai skaudėjo.
So, sumoj pralošiau 3 ratus, iš jų paskutinis buvo abidniausias, nes jei būtau laimėjus -- welcome antra diena...
Shizzaras taip pat pralošė tris, bet jo tiebreakeriai geresni negu mano buvo...

Šiandien for fun su pasilikusiais dar keliais britais padraftinom Mirodino bloką.

All in all, man patiko, daug labiau nei Amsterdamas -- organizacija buvo daug geresnė, viskas daug efektyviau ir greičiau sukosi.
Antrą dieną padalyvavom sealed GPT Firenze, Shizzaras užlipo iki 7 vietos!
Aš nusidropinau po 5 rato (buvo 9). Brrrr, miegojus 4 valandas ir dar gerai pasitūsinus kažkaip sunkiai man galvojosi smile.gif nors pūlas ne toks jau blogas buvo.

Kol kas tiek, gal Shizzaras vėliau daugiau parašys.

--------------------
Just when you think you've seen it all, someone changes what 'it' is.
+Quote Post
shizzar
rašyti 2007-05-24 12:49
Parašyta: #7

the Fixer

Grupė: Didieji organizatoriai
Iš kur: Wilno kochane

yep, strasburas niekuo nenustebino, gal tik dalyviu kiekiu - tikrai nemaniau, kad toks lievas formatas (vis dar manau, kad jie pasielge kretiniskai, neleide block constructed turnyre naudoti Future Sight) surinks toki kieki zmoniu. Ko gero, patogi geografine padetis padare paslauga: suvaziavo daug zmoniu tiek is Prancuzijos, tiek is Vokietijos, tiek is Nyderlandu. Na ir Aiste derzalas molodcom - treniruotes nepraejo veltui, tik vat ta "skyle issilavinime" pakiso koja. Pageidautina zinoti, kokie zaidziami morfai yra formate...

Zaidziau ne RDW, o Rg aggro: kazkaip man pasirode universalesne Stormbind€$ deka. Net nezinau, ar teisingas buvo pasirinkimas.

Mano pralaimetos partijos

1) RG Land Destruct 2:1. Kiek kartu issimete antru turnu Wall of Roots, tiek kartu laimejo. Cia mazdaug tas pats, kas kadaise buvo issimesti Descendant of Kyomaro€$ pries BDW. Pirmoj partijoj tiesiog isnesiojo man landus ir veikti nebuvo ka. Antroj partijoj nepastate sienos ir iki tol, kol stabilizavosi, spejau numusti ji iki burnable range. Treciojoj partijoj sedejau su pakabintu Gorgodonu ir keliom saido kortom (Utopia Vow ir Word of Seizing) rankoje, o oponentas, nujausdamas klasta, beatino mane su Urza's Factory tokenais sad.gif Kai galu gale issuspendinau savo zveruka, jis pasigavo Gone sad.gif

to be continued

--------------------
I like things story-shaped
+Quote Post
Cinkas
rašyti 2007-05-24 14:03
Parašyta: #8

Iš kur: Wilno :)

QUOTE(shizzar @ 2007.05.24, 13:49) *

to be continued

Laukiam smile.gif

--------------------
Cinkas / Zn
+Quote Post
shizzar
rašyti 2007-05-25 14:05
Parašyta: #9

the Fixer

2) pries BUw tefferi control
zaidziu pries kazkoki pro - pavardes nepamenu, priviso ju siais laikais daug. Na, ne is tu didziuju. Teisejas padaro deck check ir - o stebukle! - game lossa gaunu ne as. Mr. pro, pasirodo, uzmirso issaidinti viena korta po praeito zaidimo: paliko pull from reality€$ vietoj isimtojo Temporal isolation€$. Taigi pradedu zaisti jau turedamas 1:0, jis eina pirmas - ir neistraukia urborg€$o. Kadangi si korta, ko gero, is a key siam archetipui zaidziant pries aggro (Tendrils of Corruption€$, suzaistas su 1 swampu ant stalo, retai kada laimi zaidima), tai svelniai uzbytinu ji ir palieku keikianti teisejus, kurie ateme is jo sansa atsilosti.

3) RDW. Zaidziu pries ta tipa zaideju, kurie labai megsta laimeti nezaide. Oponentas kruopsciai sudelioja mano kalade i 3 kruveles, patikrina sleevus, po pirmos partijos atrenka tas kortas, kurios buvo kaladeje apverstos, ir papraso teisejo patikrinti, ar jos nera kokios nors isskirtines. Zodziu, labai nemalonus oponentas. Pralaimiu pries ji 2:1, ir, is esmes, nera net ka pasakoti: tiesiog tas, kas pradejo, tas ir laimejo smile.gif Negaliu kaltinti nei blogo korto ejimo, nei kokiu klaidu - tiesiog lenktynese, kas pirmas prastums 20 dmg., tempo advantage lemia zymiai daugiau, negu card advantage.

4) Zaidziu pries pavargusi dieduka su White Weenie. Pirmojoje partijoje tvarkingai isdedu ant stalo 2 Sulphur Elemental€$ius ir jis scoopina. Antrojoje partijoje viskas vyksta, svelniai tariant, netradiciskai. Jis pastato kelis krycerius ir padeda du Opal guardian€$, neivertines, kad mano Magus of the Scroll€$ gali isnesti visus padarus, kuriuos jis turi so far, taigi galu gale mano magentas lieka vieninteliu padaru ant stalo. Mano rankoje kaupiasi padarai, kuriu negaliu zaisti, nes pabudusios gorgulijos uzmus mane per viena ataka. Dauzau po 2 zalos per ejima (Pendelhaven€$o deka) gal kokius 4 ejimus. Jis traukia landus viena po kito. Kai jis galiausiai pastato Serra's Avengeri€$, nusprendziu, kad atejo laikas. Jo end turne suzaidziu 3 elementalius, kuriu uztenka avengeriui uzmusti, bet neuztenka gorgulijoms. Savo ejimu atakuoju su visais trim elementaliais. Jis apsales blokuoja du is ju savo gorguijomis, kurios po kombato tampa 4/3 (isgyveno tik vienas elementalis. Jis lieka ant 4 laifo. Isstatau morpha, likdamas su daug manos ir viena korta rankoje ir sakau go. Jis taip ir neistraukia sunlance€$ (zinojau, kad neturi rankoje, kadangi jis ilgai nezude mano maguso, kol tas ji dubasino stagnacijos laikais), atakuoja su abiem gorgoilais FTW, ir ilgai skaito, kas per vienas yra tas fortune thief€$. Pyksteliu dusyk is savo maguso ir viskas baigiasi laimingai.

Po sitos partijos stebiu, kaip Aiste zaidzia lygiai tokiame paciame zaidime, tik is kitos puses. Ypac patiko ta vieta, kai jos RG oponentas uzsimuse su savo paties raudonomis akromomis - honorable passage€$ ftw, baby.

5)oponentas - monoU. Tiesa pasakius, as neisivaizduoju, kaip sitas archetipas be Future Sight gali stabiliai laimeti pries RGA. Vienintele efektyvesne gynyba - tai Desert€$ai, bet ir jie neapsaugo nuo padaru - tiesiog pavercia juos sorceriais. Neuzsiscrewinu ir laimiu 2:0

6) eto jest nash poslednij i reshitelnyj boj: tas, kas laimi, eina i antra diena. Mirror Match. Visose trijose partijose key korta - Greater Gorgodon€$, laimi tas, kas pirmas ji issuspendina, o issuspendina ji pirmas dazniausiai tas, kas suzaidzia daugiau Mogg War Marshal€$. Pirmojoje partijoje tai pasiseka jam, o Dead//Gone guli mano saide. Antroji partija gana idomi: gorgodona pakabines laikau tik ash, bet goblinus shtampuoja tik jis. Sulaikau ji nuo puolimo savo goblinais tik reguliariai statydamas Keldon Marauders€$. Galu gale jam igrista ir jis puola i ataka gal 5 padarais (mano puseje tik 2), pasilikdamas gynyboje mogg war marshal tam atvejuj, jei as sugebesiu nemirti ir susakinsiu viska ant gorgodono. Paskelbus attackerius, suzaidziu Word of Seizing€$ ant jo marshalo, blokuoju juo, sacinu ant gorgodono, lieku ant 1 laifo, susakinu ant gorgodono viska kitka ir attack for the win. Treciojoje partijoje gorgodona istrauke tik jis, as sugebejau ji uzmusti, patirdamas ziauru card disadvantage (gal kokias 3 kortas isleidau), ir abu sedim su tusciais stalais ir tusciomis rankomis, topdeckindami burna. Jis patopdeckina ne siaip burna, o Stormbind€$ ir tuo baigiasi mano pasirodymas GP Strassbourg: su savo trim kaunietiskais bajais turiu 18 tasku, praeinamasis balas i antraja diena - 20.

--------------------
+Quote Post
Pjovėjas
rašyti 2007-05-25 14:12
Parašyta: #10

Iš kur: Kaunas

Nu ką, net negali sakyti, kad trūko sugebėjimų, tiesiog nesėkmė...

QUOTE(shizzar @ 2007.05.25, 15:05) *

5)oponentas - monoU. Tiesa pasakius, as neisivaizduoju, kaip sitas archetipas be Future Sight gali stabiliai laimeti pries RGA.

O kokias kortas monoU FS'e tu matai, kaip labai esminę pagalba prieš agro? (čia kalbam apie bloką)

--------------------
“His sacrifice shall not be forgotten. Now toss his body over there with the others.”
—Phage the Untouchable
+Quote Post
Tr1ukas
rašyti 2007-05-25 22:09
Parašyta: #11

Jei ne paslaptis gal galima butu pamatyti decklistus :>.
+Quote Post
shizzar
rašyti 2007-05-26 11:28
Parašyta: #12

the Fixer

atsakant pjovejui - Delay, mostly, kadangi dabar didziausia MonoU problema - jie beveik nieko negali padaryti pirmus 2 turnus.

del decklistu - Aistes tradicinis WW, be javelineeriu (kadangi per daug Sulfur elementaliu visi zaidzia, o ir 1 toughness padaru ne taip daug) ir su Mana Tithe. Mano kalade (is atminties)
4 Keldon Marauder
4 Mogg War Marshal
4 Sulfur Elemental
4 Magus of the Scroll
2 Greater Gorgodon
3 Timbermare
1 Jaya Ballard
4 Rift Bolt
4 Fiery Temper
2 Stormbind
2 Assault//Batery
4 Teramorphic Expanse
2 Pendelhaven
3 Forest
17 mountain

--------------------
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Nariai skaitantys šią temą: 2. (svečių: 2, užsislaptinusių narių: 0)
0 nariai:

- Lo-Fi Versija Dabar yra: 2020-06-06 18:50

Į viršų