IPB

Sveikas, svety! ( Prisijungti | Užsiregistruoti )

Reply to this topicStart new topic
> Grand Prix Praha 2016, Legacy
Wilioox
rašyti 2016-06-10 22:29
Parašyta: #1

a.k.a Shifteris

Grupė: Nariai
Iš kur: Ukmergė/Vilnius

Važiavom penkiese - aš, Domantas, Eglė, Aistė ir Andrius. Day 0 nuvarėm į last chance trialą. Aš žaidžiu Abzan NicFit su Academy Rector, Domantas - Eldrazi Aggro, Eglė - Abzan Blade, Aistė - Shardless, Andrius - Jund. 32 žmonių single elimination. Aš, Domantas ir Andrius prapylėm pirmam rate, Eglė ir Aistė - antram. Netikėtai daug abzano ir tikėtai daug eldrazių ir death and taxes.

Ryžas verkia.

--------------------
In the blink of an eye, she strode from deep snow to dusty waste. From the crease of light behind her, a voice rang hollow: "Saffi, wait for me . . . ."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sielagaudys
rašyti 2016-06-11 09:57
Parašyta: #2

The Banbringer

Grupė: Moderatoriai
Iš kur: Vilnius

Keep us updated šiandien! smile.gif
Domantai, tikiuosi, nelikai prie to decko...

--------------------
Mano mainai
Mano pirkinukai
Anot Alekso (2016), „The only thing I'm obssesed with more than deck pimping is my dog.“
Level 2 Judge. Want to become a Judge? Have any MtG/tournament-related questions? Don't hesitate to message me!
+Quote Post
sielagaudys
rašyti 2016-06-11 22:38
Parašyta: #3

The Banbringer

Day2:
Domantas Zavadzkis (Eldrazi) 7-2
Eglė Devižytė (Junk) 6-3

--------------------
Mano mainai
Mano pirkinukai
Anot Alekso (2016), „The only thing I'm obssesed with more than deck pimping is my dog.“
Level 2 Judge. Want to become a Judge? Have any MtG/tournament-related questions? Don't hesitate to message me!
+Quote Post
Wilioox
rašyti 2016-06-12 00:40
Parašyta: #4

a.k.a Shifteris

Iš kur: Ukmergė/Vilnius

Taip, turim day 2!
Eglė ir Domantas atitnkamai 6-3 ir 7-2. Kažkuriam rate Eglė sutiko patį Larssoną ant miraclų ir parodė jam kas ir kaip.
Kitiem ne taip sėkmingai. Andrius 3-6, Aistė 4-5, aš būdamas 2-3 išsidropinau nes nepatiko Rectoriaus package, susimečiau atgal Gitrog and stuff ir išėjau į side events. 4 ratų evente buvau 2-1 ir paskutiniam rate su oponentu splitinom prizą. For fun žaidžiant laimėjau 2-1.
Meta labai skiriasi nuo lietuviškos - daug eldrazių, miraclų, death&taxes, shardlesso, delverių, pakankamai nedaug combo.

--------------------
In the blink of an eye, she strode from deep snow to dusty waste. From the crease of light behind her, a voice rang hollow: "Saffi, wait for me . . . ."
+Quote Post
kerolz
rašyti 2016-06-12 10:26
Parašyta: #5

Gal streamins per kazkur day2?
+Quote Post
Shiurps
rašyti 2016-06-12 11:21
Parašyta: #6

QUOTE(kerolz @ 2016-06-12 11:26) *

Gal streamins per kazkur day2?

https://www.twitch.tv/magic

--------------------
paveikslėlis
+Quote Post
sielagaudys
rašyti 2016-06-13 20:52
Parašyta: #7

The Banbringer

Lauksim reportų, kai išsimiegosite - ypač iš Eglės ir Domanto smile.gif

--------------------
Mano mainai
Mano pirkinukai
+Quote Post
ClockworkAlice
rašyti 2016-06-16 16:02
Parašyta: #8

GP Prague turnyro raportas

GP Prague buvo mano pirmasis GP ever, o juk visi žino, kad nuo Legacy pradėti geriausia. Mano pirmas turnyras ever irgi buvo Legacy, tai kaip ir žinau, ką sakau.

Didelių tikslų sau nekėliau, tik buvau pasiryžusi pasistengti turnyrą baigti teigiamu rezultatu (t. y. daugiau laimėti nei pralošti). Iškart pasidžiaugsiu, kad planą įvykdyti pavyko smile.gif Tai už tai, kad pavyko, dėkoju Valdui ir Ignui, kad paskolino kortų, Domantui ir Viliui už pagalbą buildinant sideboardą ir naudingas diskusijas ruošiantis sideboardinimo paruoštukus, visiem, padėjusiem testuoti ir, aišku, visam ekipažui už fainą, smagią ir neprailgusią kelionę.

Pradžiai – kaladės, su kuria važiavau, listas:

» Slapukas (spoiler) «

Kad važiuosiu su Junk, buvau apsisprendusi jau seniai, buvo likę tik dėl konkretaus 75-ių sąrašo nuspręsti. Kai sužinojau, kad galėsiu turnyrui pasiskolinti goyfus, didžiausia problema ir buvo rasti kaip juos sutalpinti nesugadinant kaladės ir kaip kiek įmanoma labiau paruošti sideboardą įvairiems numatytiems ir nenumatytiems atvejams. Dviems goyfams vieta buvo aiški – nucuttinti 2 hatebearus iš mano įprastinio everchanging goyfless listo (ir tuo pačiu pasirūpinti, kad disruptive padarų kiekis sideboarde būtų pakankamas nenumirti nuo įvairių combo deckų), likusius sutalpinau skaudama širdimi išėmusi vieną mėgstamiausių savo kortų – Hymn to Tourach€$. Žodžiu, ką padariau, buvo akivaizdu: suprastinau savo unfair matchupus tam, kad pagerinčiau fair matchupus ir kaladei duočiau daugiau raw power, tuo pačiu padidindama combo hate kiekį sideboarde.

Junkblade'ą vežiausi gan ramiai, nes kalade tikėjau (ir naiviai tikėjausi, kad pavyks išvengti klaikių matchupų, tokių kaip Jund, Lands, Nic Fit... žodžiu, lietuviško metageimo. Pavyko.). Kaladė turi gerą matchupą prieš Eldrazi, neblogą prieš Delver deckus, didžiąją dalį combo deckų (ypač tuos, kuriem reikia kritinės kortų masės, kaip Storm, arba tuos, prieš kuriuos veikia Abrupt Decay, kaip Painter; visokie Sneak and Show jau sunkiau), gali kovot prieš Miracles. Tai labiausiai nervinausi dėl savo pačios žaidimo, kaip čia šimtų klaidų nepridarius ir gamelossų neprisirinkus, bet nervinausi pakankamai garsiai, kad bendražygiai galiausiai lieptų užsičiaupti ir imti labiau savim pasitikėti. Pasistengiau.

Bendrai turnyre didžiąją dalį metageimo sudarė prancūzai ir vokiečiai. Kalbant apie kalades – buvo tikėtai daug Eldrazių (yay) ir nelabai tikėtai daug 4 colour Loamo (nay). Prieš GP dar ilgai morališkai ruošiausi nemaloniems oponentams, ruleslawyeriams ir šiaip bjauriems tipams, bet šiuo atžvilgiu likau džiugiai nustebinta – praktiškai visi oponentai buvo supermalonūs, daugeliui po žaidimo tikrai nuoširdžiai linkėjau laimėti viską, kas liko, su kai kuriais ir toliau vis pasisveikindavom ir pasiklausdavom, kaip sekasi.

DAY 0: Testing the Waters

» Slapukas (spoiler) «

DAY 1: The Dice Queen (rimtai; tik rašydama raportą atkreipiau dėmesį, ant kiek incredibly lucky buvau)

Round 1: High Tide. (2:1 on play)

» Slapukas (spoiler) «

Round 2: Imperial Painter. (2:0 on play)

» Slapukas (spoiler) «

Round 3: BG Depths. (0-2 on play)

» Slapukas (spoiler) «

Round 4: Dredge. (2-1 on play)

» Slapukas (spoiler) «

Round 5: Death and Taxes. (0-2 on play)

» Slapukas (spoiler) «

Round 6: UWr Miracles (2-1 on play)

Or the one we get to meet and beat Joel Larsson himself.

» Slapukas (spoiler) «

To be continued...

--------------------
God damn me, jei mano komentarai bus trumpesni nei 300 žodžių.
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Nariai skaitantys šią temą: 1. (svečių: 1, užsislaptinusių narių: 0)
0 nariai:

- Lo-Fi Versija Dabar yra: 2020-05-28 23:18

Į viršų