IPB

Sveikas, svety! ( Prisijungti | Užsiregistruoti )

Reply to this topicStart new topic
> Guangzhou 40dual legacy tournament
Snaipas
rašyti 2017-07-01 08:00
Parašyta: #1

Grupė: Nariai

Linkėjimai chebra,

Sugalvojau sudalyvaut šitoj legacy fiestoj kad jau netoliese yra to miesto, kuriame dirbu.

Nusivežiau TES, žaidėjų kokie 60-70, reiks dar pasitikslinti.

Po pirmo roundo so far so bad, gavau TES mirrorą (lol), pasikroviau 0-2, antrą geimą atidavęs. Žiūrėsma kaip bus toliau.

--------------------
Someone I know bought a fake wall of roots€$ off ebay. I remember him saying "I mean it looks fake, but I'm also in denial because this is a Wall of Roots"
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yarra
rašyti 2017-07-01 10:05
Parašyta: #2

Per Aspera Ad Astra

Iš kur: Vilnius

OMG, dirbi Kinijoje ?! ohmy.gif

--------------------
Trust no one © X-Files
Пролетарии всех стран, объединяйтесь ! © В.И. Ленин

paveikslėlis
+Quote Post
Snaipas
rašyti 2017-07-01 10:15
Parašyta: #3

Business trip mėnesiui kokiam.

72 žaidėjai,

R2 vs infect 2-0 visai easy
R3 vs ur delver 0-2 g1 thunderous wrath su dviejais delveriais paskaudėjo, g2 irgi per greitai uždaužė, po muligano nepavyko susisculptint pilno combo, tendrils ant 10 vieną turną išlošė

--------------------
Someone I know bought a fake wall of roots€$ off ebay. I remember him saying "I mean it looks fake, but I'm also in denial because this is a Wall of Roots"
+Quote Post
Snaipas
rašyti 2017-07-01 18:42
Parašyta: #4

OK galiu ir aprašyt viską detaliau kai jau grįžau.

Tikėjaus gal, kad bus biški daugiau žaidėjų, bet 72 irgi neblogas rezultatas. SUvažiavo žmonės iš visos Kinijos, apie eventą sužinojau čia:

http://www.mtgthesource.com/forums/showthr...light=Guangzhou

Prasidėjo eventas gana vėlai (gal kokią 13:45), kas manęs nelabai džiugino, nes po evento man reikėtų gaudyti jau paskutinius traukinius ir metro.

Pirmame mače atsisėdau prieš TES:
G1 - mullinu iki 6, pakeepinu handą, kuris galėtų išsicombint antru turnu, tačiau t1 pasigaunu discard spellą, kuris išima mano vienintelį business spellą Burning Wish€$, o cantripų susirast antro nelabai turiu. Per tą laiką jis išsicombina pats

G2 - Išsicombinu pirmu turnu ant 10 goblinų, jis nebepamenu, ką daro pirmu turnu. Antrame turne man biški susisuka smegenys ir su rankoje vis dar turimu Infernal Tutor€$ ir hellbent susirandu Burning Wish€$ (tuo metu kažkodėl galvojau Just in Case), tačiau teisinga būtų buvę susirast discard spellą ir jį iš karto išcastinti, nes dar turėjau necrackintą Lotus Petal€$. Rezultate - jis išsicombino sekančiu turnu ant Telemin's Performance€$

0-2
0-1

Match 2 vs Infect"
G1 - Jis pradeda lėtai, aš tuo metu cantripinuos, kol jis pagaliau pradeda dėtsi ant stalo threatus ir padaro iki 6 infecto. Jo dvejais rankoje esančiais Force of Will€$ pasirūpinu su Cabal Therapy€$ ir pradedu, nes jis dar turi Invigorate€$ ir reprezentuoja lethal. Combinuos ant Ad Nauseam€$ ir damušu su Tendrils of Agony€$.

G2 vyksta lėtokai, su Gitaxian Probe€$ pamatau įsisaidintą Surgical Extraction€$, kuriuo greitai pabandau atsikratyti. Panaudoju discard spellą, o jis tuo metu meta extractioną į brainstorm, dėl ko labai nesupykstu, in response panaudodamas antrą Brainstorm€$. Jam sunkiai sekasi rasti threatus vėl, o kai pagaliau susiranda, aš išsicombinu ant dviejų turnų clocko goblinų per tris Daze€$. Po pirmos atakos vienintelis tikras out yra Berserk€$, bei kitos priemonės jam rasti, bet nieko jam nepavyksta ištraukti

2-0
1-1

Match 3 vs UR Delver
G1 - sunku man prisiminti, kas buvo mano hande. Ne stebuklai, su Duress€$ išimu Force of Will€$,o per savo turną jis flipina Delver of Secrets€$ ir su Ponder€$ sustackina Thunderous Wrath€$, greitai mane sudaužo, nespėju susisculptint hando.
G2 - ilgokai galvoju, ar muliganint handu, nusprendžiu muliganint, nes tas hand labai jau reactive. Per daug jau nebepamenu iš to žaidimo, tik tiek, kad jis pasideda pakankamai threatų (2x Delver + Stormchaser), aš pasicombinu ant Tendrils of Agony€$ ant 5, vien tam, kad atitolinčiau tai, kas neįmanoma.

0-2
1-2

Match 4 vs Grixis Delver
G1 Nieko įspūdingo, pamatau su Gitaxian Probe€$, kad jis neturi apsaugos nuo combo, ir išsicombinu ant 16 goblinų antru turnu. Jis scoopina handą
G2 Jis pakeepina abejotiną handą, su Gitaxian Probe€$ pamatau vieno jo draw stepo 3x Lightning Bolt€$, Wasteland€$, Brainstorm€$, Daze€$. Jo vienintelis threatas ant stalo - Deathrite Shaman€$, tai niekur pernelyg neskubu, pabandau pagauti jo boltus su Cabal Therapy€$, pavyksta du nusiųst į graveyard. Galiausiai išsicombinu lygiai ant tiek Tendrils of Agony€$, kiek ir reikia po sėkmingai pasisekusių dviejų Gitaxian Probe€$ ir laimiu.

2-0
2-2

Match 5 vs Death n Taxes meets Black
G1 kaip įprasta pralaimiu dice roll, turn 1 pamatau March Flats€$ ir pass. Aš tuomet t1 combinuos ant 12 goblinų, jis savo t2 pasideda Stoneforge Mystic€$ ir susiranda Batterskull€$. Long story short Batterskull€$ gainina daug laifo atakuodamas ir blokuodamas, o jis pasideda daugiau įkyrių padarų ir pamažu užkontroliuoja stalą. Jei nebūčiau pasirodo išsicombinęs t1 būčiau sulaukęs Thalios t2, oh well.
G2 turiu du discardo spellus rankoje, keepinu handą, paskui ištraukiu ir trečią discard spellą, bet vienas dalykas, kad tie discardo spellai reiškia kad mano rankoje šiokia tokia skylė, kitas dalykas - jie beveik nepadeda, nes pašalinus pagrindinius hatebear kaip Thalia ir Prelate, jis sugeba vėl susirasti su Recruiter ir dar Flickerwisp galutinai užsealint dealą. Galiu bandyt kažką daryt, combintis, bet vis trūksta vienos manos.

0-2
2-3

Po šito mačo į Top 8 patekti šansai beveik 0, o ir reikėjo skubėt pagaut metro ir traukinį, tai teko dropintis. Užtat pagaliau teko pamatyti beta duals ir guru lands. Iš arti žiūrint Guru lands atrodo tiesiog amazing.

--------------------
+Quote Post
Herbas
rašyti 2017-07-01 20:51
Parašyta: #5

Kaip anglų kalba tenais? Teko skaityti, jog Japonijoje yra labai nekažką su anglų, tai čia nebuvo panašiai?
+Quote Post
Snaipas
rašyti 2017-07-02 02:34
Parašyta: #6

Kinams su anglų kalba nekažką. Nors ir mokosi mokykloje anglų kalbą, tačiau man aiškina atsiranda dvi problemos:
1) mokytojai ne per geriausi anglų kalbos
2) jie tiesiog neturi, kur paskui naudoti jos. Jie jos nenaudoja, nes užtenka kinų kalbos, ir paskui užmiršta tą anglų kalbą. Taip pat jiems žymiai geriau sekasi skaityti, sunkiau klausyti, bet sunkiausiai - kalbėti anglų kalba.
Taigi su paprastų žmonių anglų kalba yra sunku, gatvėje reikia nešiotis translator.

Kalbant grynai apie MtG žaidėjus, tai situacija pagerėja, tikrai didesnė dalis žmonių moka anglų kalba, nors teko žaisti du ratus, kuriuose žaidėjai sunkiai suprato anglų kalbą.

--------------------
+Quote Post
Chloras
rašyti 2017-07-02 19:16
Parašyta: #7

Heavy metal maniac.

Iš kur: O aš iš Vilniaus...

Klausimėlis kilo beskaitant čia mums. Kinijoje žmonės žaidžia labiau angliškom ar kiniškom MtG kortom? Koks maždaug kortų santykis tarp abiejų kalbų?

--------------------
Šeši iš dešimt lietuvių gyvena depresijoj, o likę keturi - Londone.
+Quote Post
sielagaudys
rašyti 2017-07-02 22:02
Parašyta: #8

The Banbringer

Grupė: Moderatoriai

Įmesk naujo playmato nuotrauką biggrin.gif

--------------------
Mano mainai
Mano pirkinukai
Anot Alekso (2016), „The only thing I'm obssesed with more than deck pimping is my dog.“
Level 2 Judge. Want to become a Judge? Have any MtG/tournament-related questions? Don't hesitate to message me!
+Quote Post
Snaipas
rašyti 2017-07-03 17:18
Parašyta: #9

QUOTE(Chloras @ 2017-07-02 20:16) *

Klausimėlis kilo beskaitant čia mums. Kinijoje žmonės žaidžia labiau angliškom ar kiniškom MtG kortom? Koks maždaug kortų santykis tarp abiejų kalbų?

Sakyčiau 75-25% santykiu kinai labiau mėgsta kiniškas kortas, o likusi dalis angliškas. Manyčiau, kad šitą santykį anglų kalbos kortoms gerina tai, kad čia legacy deckai buvo. Žmonės susirinko rimti, net klausinėjo ar nevarysiu į eternal weekend Pitsburge biggrin.gif kai kurie iš jų labiau mėgsta angliškas kortas vien dėl to, kad tuomet yra lengviau komunikuot su užsieniečiais kai jie išvažiuoja į užsienį legacy pasižaist.

QUOTE(sielagaudys @ 2017-07-02 23:02) *

Įmesk naujo playmato nuotrauką biggrin.gif

» Slapukas (spoiler) «

--------------------
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Nariai skaitantys šią temą: 1. (svečių: 1, užsislaptinusių narių: 0)
0 nariai:

- Lo-Fi Versija Dabar yra: 2020-06-07 04:11

Į viršų