IPB

Sveikas, svety! ( Prisijungti | Užsiregistruoti )

Reply to this topicStart new topic
> Bendros diskusijos apie Pauper formatą, Kas čia bus
sielagaudys
rašyti 2016-04-04 20:48
Parašyta: #1

The Banbringer

Grupė: Moderatoriai
Iš kur: Vilnius

Šita forumo skiltis, kaip galbūt įtariate iš pavadinimo, skirta Pauper formatui. Formatas gyvesnis MTGO, bet pamažu kraustosi į real life, kaip savotiška budget-eternal alternatyva su savo specifiniu metageimu.
Vilniuje dažniausiai atsiranda žmonių su deckais per ketvirtadienio casual pasižaidimus (ir planuojama daryti turnyrėlius). Kaip kituose miestuose?

Kviečiu diskutuoti apie deckus šiame forume, kurti temas savo žaidžiamiems deckams ir pan. Tikiuosi, formatas bus žaidžiamas aktyviau, todėl avansu ir ši forumo skiltis ir sukurta - pateisinkite lūkesčius wink.gif

--------------------
Mano mainai
Mano pirkinukai
Anot Alekso (2016), „The only thing I'm obssesed with more than deck pimping is my dog.“
Level 2 Judge. Want to become a Judge? Have any MtG/tournament-related questions? Don't hesitate to message me!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Herbas
rašyti 2016-04-04 21:25
Parašyta: #2

Grupė: Nariai

Mano nuomone (tiesa, iš labai ribotų žinių), būtų ypač gerai, jeigu pauperis pataptų vienų iš pagrindinių formatų pas mus. Būtų geras intro formatas naujiems žaidėjams, kurie, jei užsikabintų, paskui galėtų numigruoti į kitus formatus.

Tik va, padarykit kas bendrą pristatymą pauper kaladžių, kokie pagrindiniai archetipai, kokie decklistai, kiek kainuoja ir panašiai smile.gif
+Quote Post
Gomreo
rašyti 2016-04-04 21:55
Parašyta: #3

Grupė: Teisļæ½jai

QUOTE(Herbas @ 2016-04-04 22:25) *

Mano nuomone (tiesa, iš labai ribotų žinių), būtų ypač gerai, jeigu pauperis pataptų vienų iš pagrindinių formatų pas mus. Būtų geras intro formatas naujiems žaidėjams, kurie, jei užsikabintų, paskui galėtų numigruoti į kitus formatus.

Tik va, padarykit kas bendrą pristatymą pauper kaladžių, kokie pagrindiniai archetipai, kokie decklistai, kiek kainuoja ir panašiai smile.gif

Good suggestions, will get to it. Matau kuo toliau, tuo labiau šansai išsilaikyt teises artimiausiu metu mažėja... biggrin.gif

--------------------
"All hail Aleksas the Wise!" - My number one fan
+Quote Post
vytyts
rašyti 2016-04-04 22:05
Parašyta: #4

QUOTE(Gomreo @ 2016-04-04 22:55) *

Good suggestions, will get to it. Matau kuo toliau, tuo labiau šansai išsilaikyt teises artimiausiu metu mažėja... biggrin.gif

na jeigu mtg jau neveza... biggrin.gif

Manau Aleksas galetu buti krikstapateviu tokiu formatu populiarinimui wink.gif laugh.gif

Atvede DC i dienos sviesa kuris tikrai surado savo fanu , now bring to light€$ - PAUPER wink.gif

+Quote Post
Gomreo
rašyti 2016-04-05 12:09
Parašyta: #5

QUOTE(vytyts @ 2016-04-04 23:05) *

na jeigu mtg jau neveza... biggrin.gif

Manau Aleksas galetu buti krikstapateviu tokiu formatu populiarinimui wink.gif laugh.gif

Atvede DC i dienos sviesa kuris tikrai surado savo fanu , now bring to light€$ - PAUPER wink.gif

Tuoj tuoj, planuose dar ir Vintage turnyrai kažkur yra (at least partially proxy allowed tai tikrai), o ir kubus vėl pradėt organizuot nebūt blogai... That's it, university must go! biggrin.gif

--------------------
+Quote Post
Paranoia
rašyti 2016-04-05 16:17
Parašyta: #6

Toks kalusimas, MTGO circular logic€$ yra legal paupery, o kaip su cardboard pauper? Nes cardboard printintas buvo tik kaip uncommon'as, o mtgo ir kaip common. Also Himnai legal ar ne?

--------------------
Oh, what a tangled web we weave. When first we practise to deceive.
+Quote Post
Gomreo
rašyti 2016-04-05 23:35
Parašyta: #7

QUOTE(Dank_Confidant @ 2016-04-05 17:17) *

Toks kalusimas, MTGO circular logic€$ yra legal paupery, o kaip su cardboard pauper? Nes cardboard printintas buvo tik kaip uncommon'as, o mtgo ir kaip common. Also Himnai legal ar ne?

Kolkas ketvirtadieniais žaidžiam realiai MTGO pauperį. Tai, kas legalu on mtgo (ir nelegalu), legalu ir ketvirtadieniais. Tai gali keistis pagal susitarimą, bet reikės neįsivaizduojamai geležinių argumentų, kad įtikint, turbūt ne vien mane bet ir daugumą, kad Hymn'as yra ok biggrin.gif

--------------------
+Quote Post
Vabalas
rašyti 2016-07-24 10:43
Parašyta: #8

Būtų norinčių žaisti pauperį nebūtinai ketvirtadieniais, o pvz savaitgaliais?
Būtų norinčių žaisti pauperį pvz standard/modern formatu?

--------------------
+Quote Post
sielagaudys
rašyti 2016-07-24 12:56
Parašyta: #9

The Banbringer

Buvo minčių kažkada daryti turnyriukus savaitgaliais, bet sunku rasti laisvų dienų - potencialūs žaidėjai su kitais formatais visgi kertasi. Aš šiaip kartais įsimetu Pauper kaladę tarp ratų pasižaist kad ir antradieniais, tik nelabai būna, su kuo smile.gif

Kiti Pauperio formatai nedomina - kadangi labai nenoriu kortų perkėlinėti iš vieno decko į kitą, o du pauperio deckai namie jau guli (pagal MTGO legal listą, nes ten žaidžiu daugiau).

--------------------
Mano mainai
Mano pirkinukai
Anot Alekso (2016), „The only thing I'm obssesed with more than deck pimping is my dog.“
Level 2 Judge. Want to become a Judge? Have any MtG/tournament-related questions? Don't hesitate to message me!
+Quote Post
sielagaudys
rašyti 2016-08-05 05:43
Parašyta: #10

The Banbringer

Sooo waiting for the banlist update sad.gif

--------------------
Mano mainai
Mano pirkinukai
+Quote Post
PhanTom
rašyti 2016-11-03 23:06
Parašyta: #11

Iš kur: UK

QUOTE(sielagaudys @ 2016-08-05 06:43) *

Sooo waiting for the banlist update sad.gif

Paveluotai, bet Pauper'yje Peregrine Drake uzbanino. smile.gif

--------------------
Mano kortos
Geeks are rising from the shadows.
+Quote Post
sielagaudys
rašyti 2016-11-04 09:46
Parašyta: #12

The Banbringer

QUOTE(PhanTom @ 2016-11-03 23:06) *

Paveluotai, bet Pauper'yje Peregrine Drake uzbanino. smile.gif

Yay! smile.gif Nuo lapkričio 16 (kai po downtime MTGO įsigalios banas) formatas vėl bus playable smile.gif

--------------------
Mano mainai
Mano pirkinukai
+Quote Post
Herbas
rašyti 2016-11-04 10:10
Parašyta: #13

Paaiškinkit, kuo peregrine drake yra broken?
+Quote Post
Chloras
rašyti 2016-11-04 10:20
Parašyta: #14

Heavy metal maniac.

Iš kur: O aš iš Vilniaus...

QUOTE(Herbas @ 2016-11-04 10:10) *

Paaiškinkit, kuo peregrine drake yra broken?

Buvo atsiradęs gan stiprus combo deckas paremtas juo.

EDIT: https://www.reddit.com/r/Pauper/comments/4p...ake_combo_deck/

Šią žinutę keitė Chloras, 2016-11-04 10:21

--------------------
Šeši iš dešimt lietuvių gyvena depresijoj, o likę keturi - Londone.
+Quote Post
sielagaudys
rašyti 2016-11-04 11:09
Parašyta: #15

The Banbringer

Vasarą užbanino Cloud of Faeries, nes su tuo žmonės išsukdavo combo. Drake atitapina trimis landais daugiau smile.gif Iš esmės metageimas atrodė taip: UR Drake, UR Tron Drake, UGr Tron Drake, etc.. plius pora deckų, kurie mušė Drake (UB Delver, pvz.). Aš su Teachingsais MTGO nustojęs buvau pauperį žaisti - pernelyg prastas matchupas ir pernelyg populiarus smile.gif

--------------------
Mano mainai
Mano pirkinukai
+Quote Post
Herbas
rašyti 2017-02-24 12:42
Parašyta: #16

Nebloga tema reddite apie tai, kokį pauperio decką galima žaist pagal kitų formatų preferencijas:
https://www.reddit.com/r/Pauper/comments/4c..._other_formats/
+Quote Post
Vabalas
rašyti 2017-03-31 10:52
Parašyta: #17

Sveiki, kadangi formatas paskutiniu metu vis labiau populiarėja, siūlau aktyviau dalyvauti Pauperio diskusijose, nes tai gali pritraukti daugiau žaidėjų ir naujokų, kurie norėtų žaisti magicą, bet nenori per daug išlaidauti, ar tiesiog formatas prie širdies. Taigi:

- Kaip manot, ar reikėtų naujoj temoj plačiau pristatyti pauperio formatą?
- Ar reikėtų surašyti savo žaidžiamas kalades (pavadinimus bent jau), kad žinotume savo metą, kiek kaladžių turime.
- Ar būtų poreikis kažkam tokio, kur lengviau galėtumėme mainytis ar skavendžint ieškomus commonus (galbūt kaupti staplesų bazę kokią, kuria galėtų visi naudotis-skolintis, kai turi kokią crazy idėją, ar tavo delveriai dar paštu neatėjo biggrin.gif), daryti bendrus MCM/SCG/etc užpirkimus (nes šipingas dažnai brangesnis už pačią kaladę)

Šią žinutę keitė Vabalas, 2017-03-31 10:54

--------------------
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Nariai skaitantys šią temą: 2. (svečių: 2, užsislaptinusių narių: 0)
0 nariai:

- Lo-Fi Versija Dabar yra: 2021-11-27 07:33

Į viršų