IPB

Sveikas, svety! ( Prisijungti | Užsiregistruoti )

Reply to this topicStart new topic
> MTGO Heirloom, Beveik chaliavas formatas
Herbas
rašyti 2014-06-02 15:31
Parašyta: #1

Grupė: Nariai
Iš kur: Vilnius

Nežinau, ar aš čia labai kažką pražiopsojęs, bet nelabai suprantu, kaip toks geras formatas kaip Heirloom yra taip "tarp kitko" minimas.

Trumpai drūtai apie MTGO formatą: visos kortos legalios, kurių kainos neviršija žemiau surašytų verčių:
Mythic 1.5 tix
Rare 0.5 tix
Uncommon 0.25 tix
Common 0.13 tix
(1 tix - beveik 1 doleris).

Taip kad piniginės nenuskriaus, o ir nesunku susirinkti visiškai naują kaladę per 20min iš botų, jeigu norisi kažko naujo arba sugalvoji kažką gudraus pabandyti.

Tiesa, aš daugiau šneku apie Classic Heirloom variantą. Kaip suprantu, yra nemažai įvairių: tribal, standart ir t.t. Gal kas nors iš labiau susipažinusių su Heirloomu (sielagaudys, Augustas) galėtų daugiau ką pasakyti. Aš viso labo triskart tesu sužaidęs smile.gif

Classic Heirloomas (4 roundai ir top8) vyksta šeštadieniais nuo 22h ir sekmadieniais nuo 21h. Susirenka ~20 žmonių.

Pora decklistų pavyzdžių:
WUR pyromancer:
» Slapukas (spoiler) «

UW Tron:
» Slapukas (spoiler) «

Linkai:
http://gatherling.com - Heirloomo websaitas, turnyrų info
http://jpdefault.comuv.com/heirloom/ - kortos legalumo checkeris
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Wilioox
rašyti 2014-06-02 15:54
Parašyta: #2

a.k.a Shifteris

Iš kur: Ukmergė/Vilnius

"Geriausia dalis yra ta, kad kai kortos išsirotuoja - apsidžiaugi, nes tai reiškia, kad jos pabrango" © sielagaudys.

Bandžiau kažkiek žaisti, tačiau gan greitai atsibodo. Labai jau nepatogiu metu vyksta, o ir tai, kai magicą pražaidi visą savaitgalį, MTGO visai nebesinori smile.gif

--------------------
In the blink of an eye, she strode from deep snow to dusty waste. From the crease of light behind her, a voice rang hollow: "Saffi, wait for me . . . ."
+Quote Post
Herbas
rašyti 2014-06-02 16:04
Parašyta: #3

Man asmeniškai laikas irgi nelabai parankus, na bet tris keturis ratus sužaist visai nieko.
+Quote Post
Kurmis
rašyti 2014-06-02 16:35
Parašyta: #4

Nu vat laukiu, kol išsilaikysiu lotynų egzaminą ir tada pabandysiu MTGO, šis formatas - viena iš pagrindinių priežasčių, dėl kurių knieti išmėgint smile.gif

--------------------
"Courage is not the absence of fear, but rather the judgement that something else is more important than fear." Ambrose Redmoon
+Quote Post
Gomreo
rašyti 2014-06-10 08:37
Parašyta: #5

Grupė: Teisļæ½jai

Ir tikrai verta- praeitą sekmadienį pagaliau prisėdau pirmą kart sudalyvaut tai labai labai patiko smile.gif tiesa, geras rezultatas buvo pasiektas dalinai dėl sėkmės (buvau lygiai 8-as po swiss'ų, Jund'o žaidėją deck'as pavedė etc.) ir dėl raw power of the deck (UW tron), bet buvo smagu nonetheless smile.gif

O kai pamačiau kaip Herbą užmušė Mass Polymorph combo tai net apsiverkiau iš juoko biggrin.gif awesome biggrin.gif

--------------------
"All hail Aleksas the Wise!" - My number one fan
+Quote Post
kefyras
rašyti 2014-06-13 08:52
Parašyta: #6

Kaip pats turnyras organizuojamas, yra dalyvio mokestis, prizai?
+Quote Post
sielagaudys
rašyti 2014-06-13 08:58
Parašyta: #7

The Banbringer

Grupė: Moderatoriai

Dalyvio mokesčio nėra. Prizai - kreditas pas botus (mtgo bazaar arba mtgotraders), 5-2-1-1 tix top4 ir 1 tix at random.
3-4 ratai swiss ir top4 arba top8, priklausomai nuo dalyvių skaičiaus.

Šią žinutę keitė sielagaudys, 2014-06-13 08:59

--------------------
Mano mainai
Mano pirkinukai
Anot Alekso (2016), „The only thing I'm obssesed with more than deck pimping is my dog.“
Level 2 Judge. Want to become a Judge? Have any MtG/tournament-related questions? Don't hesitate to message me!
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Nariai skaitantys šią temą: 1. (svečių: 1, užsislaptinusių narių: 0)
0 nariai:

- Lo-Fi Versija Dabar yra: 2021-11-27 08:14

Į viršų