IPB

Sveikas, svety! ( Prisijungti | Užsiregistruoti )

3 Puslapiai: V < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Diskusijos apie prekybą boosteriais ir kt.
Akral
rašyti 2012-11-10 15:38
Parašyta: #61

Teisėjas

Grupė: Administratoriai
Iš kur: Vilnius

QUOTE(Yarra @ 2012-11-10 07:05) *
Situacija kai as sutaupau apie 50lt uzsakant buster box'a internetu is EU saltiniu, o uzeidamas i analogiska D6 parduotuve kur nors Lenkijoje/Vokietijoje/t.t. sutaupau iki 100lt , yra absurdiskai kvaila.
Nenoriu leistis į ilgą diskusiją, tačiau šis teiginys labai primena pasiteisinmus žmonių, vežančių cigaretes ir kurą iš kaimyninių šalių.

--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yarra
rašyti 2012-11-10 15:49
Parašyta: #62

Per Aspera Ad Astra

Grupė: Nariai

QUOTE(Akral @ 2012-11-10 16:38) *

Nenoriu leistis į ilgą diskusiją, tačiau šis teiginys labai primena pasiteisinmus žmonių, vežančių cigaretes ir kurą iš kaimyninių šalių.

Ne, visai neprimena. Primintu jeigu butu kalbama apie busterius is JAV.

EDIT: nors ne, gali ir priminti, bet su viena salyga - jeigi paaisketu kad Wizardai yra padaline EU i kelias zonas ir situose zonuose distribjutoriai gauna produkta skirtingom kainom. Akrali, ar taip ir yra ? Tarkim vokieciu platintojas gauna produkcija pigiau negu estai ?

Šią žinutę keitė Yarra, 2012-11-10 16:10

--------------------
Trust no one © X-Files
Пролетарии всех стран, объединяйтесь ! © В.И. Ленин

paveikslėlis
+Quote Post
Yarra
rašyti 2012-11-10 17:12
Parašyta: #63

Per Aspera Ad Astra

Ok, ok, estai tarpininkai (kaip ir vokieciai ir kiti) pas juos ir (kaip ir pas mus) didesnes islaidos negu pas vokiecius, nes ir darbotojams Estijoj ir Lietuvoj reikia moket zymiai daugiau negu moka vokieciai, o ir seip visokios islaidos didesnes. Supratau. Lol, bet ok.

Apie tai is kur tavo busteriai paklausiau todel kad as (ir ne tik as) noriu issiaiskinti kodel Vilniuje jau menesi nera busteriu. TO jau skolingi apie box'a (arba net daugiau) priziniu busteriu. Parduotuveje jau net yra avansas busteriams (kaip zinau Tadas perdave pinigus ir sarasa zmoniu kuriems turi buti isduoti priziniai busteriai). Si penktadieni vietoi busteriu buvo dalinami parduotuves dovanu kuponai. Tokio durnyno dar nebuvo kiek zaidziu MtG.
O is parduotuves mirtina tyla apie tai kodel taip yra. Taip pat ir tyla apie tai kada situacija pasikeis (ir ar pasikeis apskritai).

O del to kad jeigu nori kad kaz kas veiktu taip kaip tau patinka, reikia tuo uzsiimti paciam tu be abejo teisus. Gal kada nors ateis laikas wink.gif

--------------------
Trust no one © X-Files

paveikslėlis
+Quote Post
Sorlac
rašyti 2012-11-10 17:34
Parašyta: #64

QUOTE(Yarra @ 2012-11-10 17:12) *

Ok, ok, estai tarpininkai (kaip ir vokieciai ir kiti) pas juos ir (kaip ir pas mus) didesnes islaidos negu pas vokiecius, nes ir darbotojams Estijoj ir Lietuvoj reikia moket zymiai daugiau negu moka vokieciai, o ir seip visokios islaidos didesnes. Supratau. Lol, bet ok.

Ne visai taip supratai.

Estai berods tiesiogiai busteriu negauna, sprendziant is kaupo pasisakymu gauna berods per danus.

Danijoj, kaip ir vokietijoj tos pacios algos, islaidos [mokesciai vienok danijoj tipiskai yra didesni].
Kainos Danijoj ir Vokietijoj perskaiciavus daugmaz panasios.

Busteriams atkeliavus i Estia jie brangsta min del kelio Danija-Estija, busteriams keliaujant iki Lietuvos brangsta del kelio Estija-lietuva, estu algu ir mokesciu Estijai.

Ne visai i tema, bet --- Estai padalino pazadetus busterius uz prerelyza?

Šią žinutę keitė Sorlac, 2012-11-10 17:36

--------------------
Soldiers do not really die, they just go to hell for regrouping.
+Quote Post
Yarra
rašyti 2012-11-10 17:39
Parašyta: #65

Per Aspera Ad Astra

@Sorlac: kiek zynau jokiu busteriu nebuvo (nors galiu ir klysti)

--------------------
Trust no one © X-Files

paveikslėlis
+Quote Post
sielagaudys
rašyti 2012-11-10 17:43
Parašyta: #66

The Banbringer

Grupė: Moderatoriai

Žinoma, kad nepadalino smile.gif

--------------------
Mano mainai
Mano pirkinukai
Anot Alekso (2016), „The only thing I'm obssesed with more than deck pimping is my dog.“
Level 2 Judge. Want to become a Judge? Have any MtG/tournament-related questions? Don't hesitate to message me!
+Quote Post
Akral
rašyti 2012-11-10 19:08
Parašyta: #67

Teisėjas

Grupė: Administratoriai

QUOTE(Yarra @ 2012-11-10 16:49) *
EDIT: nors ne, gali ir priminti, bet su viena salyga - jeigi paaisketu kad Wizardai yra padaline EU i kelias zonas ir situose zonuose distribjutoriai gauna produkta skirtingom kainom. Akrali, ar taip ir yra? Tarkim vokieciu platintojas gauna produkcija pigiau negu estai?
Šią akimirką aš negaliu pakomentuoti daugiau. Aš pasistengsiu pakomentuoti daugiau už kurio laiko.

--------------------
+Quote Post
Yarra
rašyti 2012-11-10 20:21
Parašyta: #68

Per Aspera Ad Astra

QUOTE(Sorlac @ 2012-11-10 18:34) *

Estai berods tiesiogiai busteriu negauna, sprendziant is kaupo pasisakymu gauna berods per danus.

Na tai labai blogai. Reikia padaryt taip kad Lietuva gautu produkcija tiesiogiai. Nors nemanau kad dabartinis D6 savininkas tuo uzsiims ir apskritai nemanau kad tai jam kazkiek rupi...

--------------------
Trust no one © X-Files

paveikslėlis
+Quote Post
Nightmare
rašyti 2012-11-11 00:55
Parašyta: #69

Boardgame crazy loonie

Padėtis dabar yra tokia:

Estai 1,5 savaitės po užsakymo ir papildomo „poke'inimo“ paskelbė, kad jau nebėra MtG tiekėjas ir produkcijos pasiūlė jau per brangiai.

Užvakar buvo padarytas naujas užsakymas iš vokiečių. Booster'iai, event deck'ai, fat pack'ai, t.t.

Dėl „tylos“: Aš asmeniškai su tiekėjais nebendrauju. Užklausiu boso - "Bus?" "Bus." "Kada tikėtis?" "Tada ir tada." - kiek žinių turiu, tiek perduodu. Neklausinėju visų smulkmenų. Atsiprašau, bet taip yra.

Kainos: nemanau, kad tai kažkam bus didelės naujienos - mes produkcijos negaunam tiesiogiai; neesame internetinė parduotuvė, kuriai užtenka kompo, sandėliuko ir pavadinimo; Lietuvoje PVM Magic mokame 21%, o ne 9% kaip kai kuriose Europos šalių (netikrinau kuriose). Pigiau pardavinėti produkcijos praktiškai neįmanoma.

--------------------
Visada ieškau MtG novelių. - - Ieškomos kortos. - - Turimos kortos
Kortų užsakinėjimas - info.
» Slapukas (spoiler) «
+Quote Post
Darlkind
rašyti 2012-11-11 01:09
Parašyta: #70

baddecks.player

Grupė: Turgelio prižiūrėtojai

---

Šią žinutę keitė Darlkind, 2014-01-19 18:59

--------------------
+Quote Post
Yarra
rašyti 2012-11-11 04:14
Parašyta: #71

Per Aspera Ad Astra

QUOTE(Nightmare @ 2012-11-11 00:55) *

Padėtis dabar yra tokia

Uff... Pagaliau kazkokia info yra.

--------------------
Trust no one © X-Files

paveikslėlis
+Quote Post
Yarra
rašyti 2012-11-11 06:57
Parašyta: #72

Per Aspera Ad Astra

QUOTE(Nightmare @ 2012-11-11 00:55) *

Kainos: nemanau, kad tai kažkam bus didelės naujienos - mes produkcijos negaunam tiesiogiai; neesame internetinė parduotuvė, kuriai užtenka kompo, sandėliuko ir pavadinimo; Lietuvoje PVM Magic mokame 21%, o ne 9% kaip kai kuriose Europos šalių (netikrinau kuriose). Pigiau pardavinėti produkcijos praktiškai neįmanoma.

Anyway, jeigu realiai negalit pasiulyti net tokios kainos kaip pas konkurentus plius pasto islaidos, reiskia kaz ka darot neteisingai.

--------------------
Trust no one © X-Files

paveikslėlis
+Quote Post
Wilioox
rašyti 2012-11-11 14:05
Parašyta: #73

a.k.a Shifteris

Iš kur: Ukmergė/Vilnius

QUOTE(Yarra @ 2012-11-11 06:57) *

Anyway, jeigu realiai negalit pasiulyti net tokios kainos kaip pas konkurentus plius pasto islaidos, reiskia kaz ka darot neteisingai.

Lietuvoje PVM Magic mokame 21%, o ne 9% kaip kai kuriose Europos šalių

Na, vien su 9% PVM būtų apie 11.50 - 12.00 Lt / Boosterį. Tiesiog įdomu, kokios kainos Yarra tikisi. Nemanau, kad įmanoma iki 10-11 litų išspaust, bet 12 būtų visai realu. Kaip nedraftinančiam - man visai tinka 13 litų už būsterį. Aišku, būtų maloniau, kai turnyruose prizinis fondas būtų didesnis, bet nemanau, kad aš turiu pakankamai informacijos, kad vertinčiau pardavėjo sprendimus.

--------------------
In the blink of an eye, she strode from deep snow to dusty waste. From the crease of light behind her, a voice rang hollow: "Saffi, wait for me . . . ."
+Quote Post
Yarra
rašyti 2012-11-11 15:01
Parašyta: #74

Per Aspera Ad Astra

QUOTE(Wilioox @ 2012-11-11 15:05) *

Na, vien su 9% PVM būtų apie 11.50 - 12.00 Lt / Boosterį. Tiesiog įdomu, kokios kainos Yarra tikisi.

Hmm... Man idomu kaip gavai butent tokia kaina ? Kaip suprantu tu zinai EU booster box'u savikaina, taip ? Idomu butu suzinoti koki antkaini uzdejai ? wink.gif

As tikiosiu normaliu europietisku kainu. Booster box'as: 300-350Lt, pavieniai boosteriai 10-12Lt, fat pack'ai 100-110Lt. Bukas RRP lupimas man, kaip pirkejui, nepriimtinas.
Tarp kitko saliu PVM'ai is kuriu as gaunu booster box'us yra tarp 18 ir 23 procentu. Ir dar pabrieziu: kalbu ne tik apie online parduotuves, bet ir apie D6 analogus.
Ir tai anglisku produktu kainos, lokalizuotos prekes kainoja dar pigiau.

QUOTE(Wilioox @ 2012-11-11 15:05) *

Nemanau, kad įmanoma iki 10-11 litų išspaust

Kaip gi tai pavykdavo padaryti Rudolfui ?

Šią žinutę keitė Yarra, 2012-11-11 14:59

--------------------
Trust no one © X-Files

paveikslėlis
+Quote Post
Gintaras
rašyti 2012-11-11 15:09
Parašyta: #75

QUOTE(Yarra @ 2012-11-11 15:01) *

nepamiršk infliacijos - kainos negali nekilti kai viskas brangsta.

--------------------
IPB Image
+Quote Post
Yarra
rašyti 2012-11-11 15:16
Parašyta: #76

Per Aspera Ad Astra

QUOTE(Gintaras @ 2012-11-11 16:09) *

nepamiršk infliacijos - kainos negali nekilti kai viskas brangsta.

reiskia infliacija yra tik pas mus - Vokietijoj/Prancuzijoj/Lenkijoj kiek kainavo MtG produkcija pries 2 metus tiek pat ir kainoja dabar.

--------------------
Trust no one © X-Files

paveikslėlis
+Quote Post
sielagaudys
rašyti 2012-11-11 15:44
Parašyta: #77

The Banbringer

Na, galbūt infliacija pas mus pastebimesnė - arba vokiečiai/etc. turėjo antkainio rezervą, kuris leido jiems pasilikt tas pačias kainas savo pelno sąskaita. Aš asmeniškai, pvz., nežinau, ar Rudolfui tokios boosterių kainos nors truputį apsimokėjo ir ar parduotuvė nedirbo į minusą...

--------------------
Mano mainai
Mano pirkinukai
Anot Alekso (2016), „The only thing I'm obssesed with more than deck pimping is my dog.“
Level 2 Judge. Want to become a Judge? Have any MtG/tournament-related questions? Don't hesitate to message me!
+Quote Post
Wilioox
rašyti 2012-11-11 16:04
Parašyta: #78

a.k.a Shifteris

Iš kur: Ukmergė/Vilnius

QUOTE(Yarra @ 2012-11-11 15:01) *

Hmm... Man idomu kaip gavai butent tokia kaina ? Kaip suprantu tu zinai EU booster box'u savikaina, taip ? Idomu butu suzinoti koki antkaini uzdejai ? wink.gif

As tikiosiu normaliu europietisku kainu. Booster box'as: 300-350Lt, pavieniai boosteriai 10-12Lt, fat pack'ai 100-110Lt. Bukas RRP lupimas man, kaip pirkejui, nepriimtinas.
Tarp kitko saliu PVM'ai is kuriu as gaunu booster box'us yra tarp 18 ir 23 procentu. Ir dar pabrieziu: kalbu ne tik apie online parduotuves, bet ir apie D6 analogus.
Ir tai anglisku produktu kainos, lokalizuotos prekes kainoja dar pigiau.

Paprasta matematika? Dabar kainuoja 13 Lt su 21%. Atimam 21%, pridedam 9% ir gaunam. Ir visai nereikia žinot nei savikainos, nei jokių antkainių. Kadangi čia tik PVM keičiasi, vadinasi net pelnas parduotuvei išlieka tas pats.

Man tai tiesiog toks įspūdis, kad čia labiau reikalas paburbėt, o ne kažką daryt. Jeigu jums iš tikro reiktų būsterių - siųstumėtės ir nesuktumėt galvos. Jei D6 nepatenkina jūsų būsterių paklausos, nematau, kodėl savininkai turėtų būti nepatenkinti, kad jūs išperkat viską, ką jie užsako ir dar savo prisiperkat. Tiesiog čia labiau savininkam būtų indikatorius, kad paklausa gerokai viršija pasiūlą ir reikėtų daugiau mtg produkcijos užsakinėt, nekreipiant dėmesio į visokius kvailus intro packus, kurie paskui sandėly guli 5 metus, o pasiimt papildomas kelias dėžes boosteriųl, kuriuos per pusantro mėnesio išgraibsto.

--------------------
In the blink of an eye, she strode from deep snow to dusty waste. From the crease of light behind her, a voice rang hollow: "Saffi, wait for me . . . ."
+Quote Post
Yarra
rašyti 2012-11-11 16:39
Parašyta: #79

Per Aspera Ad Astra

QUOTE(Wilioox @ 2012-11-11 17:04) *

Paprasta matematika? Dabar kainuoja 13 Lt su 21%. Atimam 21%, pridedam 9% ir gaunam. Ir visai nereikia žinot nei savikainos, nei jokių antkainių. Kadangi čia tik PVM keičiasi, vadinasi net pelnas parduotuvei išlieka tas pats.

O tu prekybininkas wink.gif
Kaip tau tokia matematika:
Parduotuve A gauna produkta is gamyklos uz XLt uzdeda antkaini YLt pripliusoja prie to PVM ir is to gaunasi galutine kaina.
Parduotuve B gauna ta pati produkta is tos pacios gamyklos uz takia pat kaina, bet uzdeda antkaini Y+30%, ir kaip ir parduotuve A pripliusoja prie to PVM. Galutine kaina bus savaime suprantoma siek tiek didesne wink.gif
Na ir trecia parduotuve - C, kuri ima produkta is "penktu ranku" uz X+50%... Toliau rasyt turbut nereikia ?

Man tai tiesiog toks įspūdis, kad čia labiau reikalas paburbėt, o ne kažką daryt.

Sakyciau "parodyt nepasitenkinima dabartyne situacija".
Taip, atidaryti alternativios parduotuves artimiausiu metu as neketinu. Kaip ir organizuot alternativiu draftu (nors laisvai butu galima organizuoti pasisedejima kabakuose su priziniu fondu 1 busteris dviem zmoniem, dar ir sioki toki pelna tureciau).
Visas sitas "burbejimas" atsirado is to kad i teigyni "D6 pati kalta, kad atsirado visokie Lord'ai, nes D6'iose kainos kosmines" buvo atsakyta mazdaug "ne, ne - kainos labai geros, net gi mazos".

Jeigu jums iš tikro reiktų būsterių - siųstumėtės ir nesuktumėt galvos. .

Ka as (ir ne tik as) sekmingai ir darau.

Šią žinutę keitė Yarra, 2012-11-11 16:40

--------------------
Trust no one © X-Files

paveikslėlis
+Quote Post
frontas
rašyti 2012-11-12 17:02
Parašyta: #80

Su MTG nuo 1999

QUOTE(Wilioox @ 2012-11-11 16:04) *

Tiesiog čia labiau savininkam būtų indikatorius, kad paklausa gerokai viršija pasiūlą ir reikėtų daugiau mtg produkcijos užsakinėt, nekreipiant dėmesio į visokius kvailus intro packus, kurie paskui sandėly guli 5 metus, o pasiimt papildomas kelias dėžes boosteriųl, kuriuos per pusantro mėnesio išgraibsto.

Labai teisingas pastebėjimas, einamųjų edicijų būsteriai gan gerai parduodami.

--------------------
Gyvenk, kol gyveni, nes numirsi ilgam.
+Quote Post
Yarra
rašyti 2012-11-12 20:00
Parašyta: #81

Per Aspera Ad Astra

QUOTE(sielagaudys @ 2012-11-11 16:44) *

Aš asmeniškai, pvz., nežinau, ar Rudolfui tokios boosterių kainos nors truputį apsimokėjo ir ar parduotuvė nedirbo į minusą...

Rimtai taip manai ??? Sventasis Rudolfas pardavinejo MtG produkcija sau i minusa vardan magic'o platinimo Lietuvoje ?
Situacija: as ateinu pas ji su klausimo "kiek pas tave kainos tas, tas ir anas ?", jis man "vat tiek", i ka as jam "zinai, uzsakius is Ispanijos, man tos prekes kainos vat tiek. ar gali tokia kaina padaryt ?", jis pagalvoja ir atsako "taip, galiu". Tavo manimu ta akimirka jis galvojo mazdau taip: "seip as nueinu i minusa ant 100Lt parduodant sitas prekes, bet Yarra gi geras vaikynas, kodel man nenueiti i minusa ant 150Lt ?"
Valdai, tu mane stebini smile.gif

Esu 100% tikras kad parduotuve nedirbo i minusa. Gal but nenese tokio pelno kokio buvo tikimasi. Ir gavus gera darbo pasiulyma Rudolfas mus paliko sad.gif.

Šią žinutę keitė Yarra, 2012-11-12 20:23

--------------------
Trust no one © X-Files

paveikslėlis
+Quote Post
sielagaudys
rašyti 2012-11-12 21:06
Parašyta: #82

The Banbringer

QUOTE(Yarra @ 2012-11-12 20:00) *

Esu 100% tikras kad parduotuve nedirbo i minusa. Gal but nenese tokio pelno kokio buvo tikimasi. Ir gavus gera darbo pasiulyma Rudolfas mus paliko sad.gif.

Esu linkęs pritarti šitam požiūriui smile.gif .
Dėl -100 ir -150 sutinku, kad tai nerealu, bet tai visai gali būti skirtumas tarp +75 ir +25, ir ne visiems toks skirtumas priimtinas - parduotuvė, kaip šitoj temoj rašyta, ne e-shopas, reikia mokėti už patalpas, paslaugas, atlyginimus ir taip toliau smile.gif

Anyway, mūsų spekuliacijos čia nieko nekeičia, svarbiausia, kad d6 imasi kažkokio sprendimo smile.gif

--------------------
Mano mainai
Mano pirkinukai
+Quote Post
Yarra
rašyti 2012-11-12 21:58
Parašyta: #83

Per Aspera Ad Astra

QUOTE(sielagaudys @ 2012-11-12 21:06) *

parduotuvė, kaip šitoj temoj rašyta, ne e-shopas, reikia mokėti už patalpas, paslaugas, atlyginimus ir taip toliau smile.gif

Kaip jau ne karta sitoj temoj rasiau kalbu ne vien apie eu e-shopus, bet ir apie paprastas parduotuves, d6 analogus. 100 euru uz box'a tai vidutine kaina ne e-shopinioj eu parduotuvej. Pas Rudolfa panasi kaina ir buvo.

--------------------
Trust no one © X-Files

paveikslėlis
+Quote Post

3 Puslapiai: V < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
Nariai skaitantys šią temą: 2. (svečių: 2, užsislaptinusių narių: 0)
0 nariai:

- Lo-Fi Versija Dabar yra: 2020-06-03 04:20

Į viršų