IPB

Sveikas, svety! ( Prisijungti | Užsiregistruoti )

Reply to this topicStart new topic
> Klasė norintiesiems tapti teisėjais
sielagaudys
rašyti 2015-09-09 21:49
Parašyta: #1

The Banbringer

Grupė: Moderatoriai
Iš kur: Vilnius

Sveiki,

ketinu kitą savaitę (preliminariai - vėlyvais antradienio vakarais) pradėti skaidrinti nedidelės grupelės žmonių gyvenimą užsiėmimais apie taisykles, teisėjavimą ir kitus susijusius dalykus. Užsiėmimai skirti tiems, kurie nori tapti pirmo lygio (pradžiai wink.gif ) teisėjais - taigi, jei norėtumėte, nedvejodami rašykite man ir prisijunkite smile.gif

Kaip aš tai įsivaizduoju: reguliariai (idėjiškai - kas savaitę) susirinksime niūriais lietuviškais vakarais jaukioje aplinkoje ir dalinsimės nuomonėmis, įžvalgomis ir iškilusiais klausimais įvairiausiomis taisyklių ir teisėjavimo temomis. Mano tikslas - kad įsitraukusieji pamažu išplėstų savo žinias, įgytų pasitikėjimo savimi, pamažu pradėtų teisėjauti mūsų kassavaitiniuose turnyruose ir po maždaug poros mėnesių sėkmingai išlaikytų pirmo lygio teisėjo testą smile.gif

Galbūt prašysiu Jus paruošti pristatymų, ieškoti įdomių interakcijų ar brainstorminti sprendimus keblioms situacijoms. Manau, visą planą turėsiu per pirmąjį mūsų susitikimą, tada galėsime ir apsitarti, ką ir kaip darysime smile.gif
Klasėje kalbėsime angliškai. Visgi tai yra pagrindinė kalba teisėjaujant smile.gif
Koordinuoti mūsų susitikimus galvoju per facebook, jei mūsų tarpe atsiras neturintis paskyros - ką nors sugalvosime smile.gif

Šią žinutę keitė sielagaudys, 2015-09-09 21:50

--------------------
Mano mainai
Mano pirkinukai
Anot Alekso (2016), „The only thing I'm obssesed with more than deck pimping is my dog.“
Level 2 Judge. Want to become a Judge? Have any MtG/tournament-related questions? Don't hesitate to message me!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sielagaudys
rašyti 2016-11-01 13:47
Parašyta: #2

The Banbringer

Sveiki,

ketinu atnaujinti šitą dalyką. Šįsyk reikalavimo kalbėti angliškai nebus, nebent vėl turėsime nelietuvį kandidatą smile.gif Ką galiu pažadėti:
- fun
- rules discussions
- discussions about community issues
- discussions about the philosophy of Tournament Rules
- proxy Vintage
- weird videos

Susidomėjusieji - rašykite AŽ wink.gif

--------------------
Mano mainai
Mano pirkinukai
Anot Alekso (2016), „The only thing I'm obssesed with more than deck pimping is my dog.“
Level 2 Judge. Want to become a Judge? Have any MtG/tournament-related questions? Don't hesitate to message me!
+Quote Post
sielagaudys
rašyti 2017-06-08 12:15
Parašyta: #3

The Banbringer

Sveiki,

mes su Gediminu ruošiame trečiąjį dublį - visus norinčiuosius prašome rašyti man arba Gediminui (AŽ/fb/etc). Reikalavimo kalbėti angliškai nėra. Nurodykite savo el. paštą - pradinį kontaktavimą galbūt padarysime per jį.

--------------------
Mano mainai
Mano pirkinukai
+Quote Post
sielagaudys
rašyti 2017-06-12 22:52
Parašyta: #4

The Banbringer

Up! Būtų labai neblogai, jei dar koks vienas žaidėjas prisijungtų smile.gif

--------------------
Mano mainai
Mano pirkinukai
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Nariai skaitantys šią temą: 2. (svečių: 2, užsislaptinusių narių: 0)
0 nariai:

- Lo-Fi Versija Dabar yra: 2019-12-14 01:47

Į viršų