IPB

Sveikas, svety! ( Prisijungti | Užsiregistruoti )

3 Puslapiai: V < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Patalpų klausimas, buvusi "Lotus klubas RMTKR nebesirinks"
Herbas
rašyti 2008-05-07 13:32
Parašyta: #31

Grupė: Nariai
Iš kur: Vilnius

Klubas man irgi daug geriau.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yarra
rašyti 2008-05-07 13:42
Parašyta: #32

Per Aspera Ad Astra

QUOTE(Cinkas @ 2008.05.07, 13:22) *

yra ir minusu (man nejauku, kad negaliu issidrebti, pazerti visur kounteriu ir paleisti albumo per rankas. O ir siaip padavalkos ziuri kaip i friek'a. Be to nejauku uz jaunuolius kurie is vis nieko uzsisakyti negali, o i juos padavejos dar kreiviau zuri).

smile.gif
Man tai trukdo prastas apsvetimas, garsi muzika ir stalai uzlieti gerimais.

--------------------
Trust no one © X-Files
Пролетарии всех стран, объединяйтесь ! © В.И. Ленин

paveikslėlis
+Quote Post
Gunchik
rašyti 2008-05-07 13:48
Parašyta: #33

- Щас спою!

Faktiškai čia yra vienas galimas sprendimo būdas.

Oficialiai užregistruoti Lotus klubą kaip pelno nesiekiančią organizaciją (viešoji įstaiga ko gero) ir po to jau oficialiai prašyti paramos iš savivaldybės (ar kas ten ją gali suteikti). Bet tam reikia nemažai pradinių įnašų o svarbiausia daug laiko (čia ir buhalteriją reikės vesti ir daug kito popierizmo) kuriuo potencialūs steigėjai ir taip neturi.

Jei neatsiras norinčiu tuo užsiimti tai manau ir situacija savaime neišsispręs.

--------------------
- Ну ты тогда заходи, если что...
+Quote Post
Snobas
rašyti 2008-05-07 13:49
Parašyta: #34

Su MtG nuo 2004/neaktyvus nuo '09

Man tiktų, kad ir kabakas (nors ir nelabai malonu) , jei ten rinktumėmės kiekvieną penktadienį ir žaistume FNMus, bet taip nebus. O be FNMų ir patogaus treidinimosi - liūdna. Todėl man asmeniškai, klubo tikrai reikia (trečiadieniais rinktis tokiu laiku negaliu, ir gautųsi kad magic'as būtų tik didesni turnyrai, o dėl kelių tokių man net rimto standard deko dėtis nesinori, ką jau ir kalbėt, kad dingsta neturnyrinis žaidimas 4 fun).

--------------------
"Success is nothing more than taking advantage of an opportunity" --> Anonymous
"Jei bijai - nedaryk, jei darai - nebijok." --> Čingischanas
mano kortos
+Quote Post
frontas
rašyti 2008-05-07 13:55
Parašyta: #35

Su MTG nuo 1999

QUOTE(Gunchik @ 2008.05.07, 14:48) *

Faktiškai čia yra vienas galimas sprendimo būdas.

Oficialiai užregistruoti Lotus klubą kaip pelno nesiekiančią organizaciją (viešoji įstaiga ko gero) ir po to jau oficialiai prašyti paramos iš savivaldybės (ar kas ten ją gali suteikti). Bet tam reikia nemažai pradinių įnašų o svarbiausia daug laiko (čia ir buhalteriją reikės vesti ir daug kito popierizmo) kuriuo potencialūs steigėjai ir taip neturi.

Tokiu atveju steigiama Ne pelno organizacija, kuriai pradinio įnašo netgi nereikia. Tačiau reikia tvarkingai užregistruoti tokį juridinį asmenį, apgaminti oficialų antspaudą, parengti įstatus. Tada kasmet teikti Statistikos departamentui tris ataskaitas apie jos veiklą, t.y. kažkas turės rūpintis buhalterija... tiek iš teisinės pusės smile.gif

--------------------
Gyvenk, kol gyveni, nes numirsi ilgam.
+Quote Post
Pjovėjas
rašyti 2008-05-07 14:04
Parašyta: #36

Iš kur: Kaunas

Neužmirškit, kad ne pelno organizacijai galėsit pervedinėti po 2 proc savo pajamų mokesčio smile.gif (čia tiems, kurių dar nereketuoja vaikų darželiai ir mokyklos smile.gif) Aišku, milijonų nesukaupsit, bet kažkiek lėšų galima gauti.

--------------------
“His sacrifice shall not be forgotten. Now toss his body over there with the others.”
—Phage the Untouchable
+Quote Post
sielagaudys
rašyti 2008-05-07 14:09
Parašyta: #37

The Banbringer

Grupė: Moderatoriai

Naobetačiau vis tiek reikia savanorio, kuris terliotųsi su visu tuo...

//me greitai pasitraukia į šoną, kol dar nespėjo pasisiūlyti pats...

--------------------
Mano mainai
Mano pirkinukai
Anot Alekso (2016), „The only thing I'm obssesed with more than deck pimping is my dog.“
Level 2 Judge. Want to become a Judge? Have any MtG/tournament-related questions? Don't hesitate to message me!
+Quote Post
Gunchik
rašyti 2008-05-07 14:10
Parašyta: #38

- Щас спою!

QUOTE(frontas @ 2008.05.07, 14:55) *

Tokiu atveju steigiama Ne pelno organizacija, kuriai pradinio įnašo netgi nereikia.

Pats registravimas kainuoja ir nemažai. O del viso kito - aš taip ir parašiau.

Taip pat (bent jau teoriškai) gali būti problemų su pinigų surinkimu - ar tik nereikės statyti kasos aparato?

Šią žinutę keitė Gunchik, 2008-05-07 14:12

--------------------
+Quote Post
frontas
rašyti 2008-05-07 14:31
Parašyta: #39

Su MTG nuo 1999

QUOTE(Gunchik @ 2008.05.07, 15:10) *

Taip pat (bent jau teoriškai) gali būti problemų su pinigų surinkimu - ar tik nereikės statyti kasos aparato?

Kasos aparatas tokiu atveju nėra būtinas. Paprasčiausiai gali būti renkamas nario mokestis, kuris apskaitomas ir vėliau naudojamas organizacijos tikslams.

--------------------
+Quote Post
Cinkas
rašyti 2008-05-07 14:36
Parašyta: #40

Iš kur: Wilno :)

QUOTE(Pjovėjas @ 2008.05.07, 15:04) *

Neužmirškit, kad ne pelno organizacijai galėsit pervedinėti po 2 proc savo pajamų mokesčio smile.gif (čia tiems, kurių dar nereketuoja vaikų darželiai ir mokyklos smile.gif) Aišku, milijonų nesukaupsit, bet kažkiek lėšų galima gauti.

Che, o cia geras.... sumos susidarytu ne tokios jau ir prastos (as siais metais virs trizenkli Lt pervedziau). Beda yra letume... dabar organizacija gautu bapkes tik ateinanciu metu geguzes men.

--------------------
Cinkas / Zn
+Quote Post
Spawn
rašyti 2008-05-07 14:44
Parašyta: #41

retired

Mano vienas draugas organizavo fotografų klubą kad gautų tuos 2%. Kiek supratau biurokratijos nėr ten labai daug. Galėčiau pasiaiškinti tiksliau, jei kas nori organizuoti. Pats panašiam organizavimui laiko kokį pusmetį negalėsiu skirti.

--------------------
It's one of the amazing miracles of the internet: write-only people. They can't read but they somehow find a way to write. You see them commenting all the time in my blogs: "I didn't actually read your entry, but allow me to comment on it all the same..." Lovely.
Steve Yegge
+Quote Post
frontas
rašyti 2008-05-07 14:48
Parašyta: #42

Su MTG nuo 1999

QUOTE(Spawn @ 2008.05.07, 15:44) *

Mano vienas draugas organizavo fotografų klubą kad gautų tuos 2%. Kiek supratau biurokratijos nėr ten labai daug. Galėčiau pasiaiškinti tiksliau, jei kas nori organizuoti. Pats panašiam organizavimui laiko kokį pusmetį negalėsiu skirti.

Yra klausimas, ar išvis apsimoka - kiek būtų surinkta pas mus tų varganų 2%?

--------------------
+Quote Post
sielagaudys
rašyti 2008-05-07 14:53
Parašyta: #43

The Banbringer

Na, šiuo atveju svarbiau yra įregistruoti organizaciją ir pasiremti savivaldybės/whatever lėšomis ar tai paprašyti jų atknisti patalpas, o tie du procentai gali ir palaukti, kad ir kokio dydžio jie bebūtų (galiu pervest tuos kelis centus nuo savo atlyginimo biggrin.gif ...).
Taip, aš galbūt pasirašyčiau vesti apskaitą ir taip toliau, jei ten tikrai ne per daug terliotis.

Šią žinutę keitė sielagaudys, 2008-05-07 14:54

--------------------
Mano mainai
Mano pirkinukai
Anot Alekso (2016), „The only thing I'm obssesed with more than deck pimping is my dog.“
Level 2 Judge. Want to become a Judge? Have any MtG/tournament-related questions? Don't hesitate to message me!
+Quote Post
frontas
rašyti 2008-05-07 14:55
Parašyta: #44

Su MTG nuo 1999

QUOTE(sielagaudys @ 2008.05.07, 15:53) *

Na, šiuo atveju svarbiau yra įregistruoti organizaciją ir pasiremti savivaldybės/whatever lėšomis ar tai paprašyti jų atknisti patalpas, o tie du procentai gali ir palaukti, kad ir kokio dydžio jie bebūtų (galiu pervest tuos kelis centus nuo savo atlyginimo biggrin.gif ...).
Taip, aš galbūt pasirašyčiau vesti apskaitą ir taip toliau, jei ten tikrai ne per daug terliotis.

Apskaita yra supaprastinta, tam nereikia jokio buhalterinio išsilavinimo. Dėl paramos iš savivaldybės: ughmz.... reikia kreiptis į jaunimo reikalais užsiimantį žmogų savivaldybėje. O tas žmogus yra ne kas kitas, kaip Ezopas...

--------------------
+Quote Post
sielagaudys
rašyti 2008-05-07 14:57
Parašyta: #45

The Banbringer

Tai tada jam pasakysim, kad mes čia popieriukus dėliodami labai daug čakrų atveriam.

--------------------
Mano mainai
Mano pirkinukai
+Quote Post
Pjovėjas
rašyti 2008-05-07 15:00
Parašyta: #46

QUOTE(sielagaudys @ 2008.05.07, 15:53) *

offtop// Aš vis negaliu atsižavėt, kaip sielagaudys MtG metė smile.gif Gal net būtume komunizmą pastatę, jei daugiau tokių komunizmo priešų TSRS būtų buvę smile.gif //end offtop

--------------------
“His sacrifice shall not be forgotten. Now toss his body over there with the others.”
—Phage the Untouchable
+Quote Post
Snobas
rašyti 2008-05-07 15:22
Parašyta: #47

Su MtG nuo 2004/neaktyvus nuo '09

QUOTE(sielagaudys @ 2008.05.07, 15:57) *

Tai tada jam pasakysim, kad mes čia popieriukus dėliodami labai daug čakrų atveriam.

Jo, taip ir reik pasakyt, žodis į žodį wink.gif
Šiaip idėja nebloga, galima bandyt vystyt. Deja, nuo bet kokio buhalterizmo aš savaime nukrentu kaip nepilnametis, tai toj vietoj savo pagalbos pasiūlyt negaliu. Užtat morališkai palaikau biggrin.gif

Šią žinutę keitė Snobas, 2008-05-07 15:23

--------------------
"Success is nothing more than taking advantage of an opportunity" --> Anonymous
"Jei bijai - nedaryk, jei darai - nebijok." --> Čingischanas
mano kortos
+Quote Post
Nimfa
rašyti 2008-05-07 16:26
Parašyta: #48

Registravimas nifiga daug nekainuoja. Aš UAB'ą registruodama praktiškai nieko nemokėjau, mokėjau tik ten kokius tai mažus administracinius mokesčius(čia aišku be įstatinio kapitalo wink.gif ).
Kainuoja daug, kai nenori pats terliotis ir samdai teisininką, kad už tave tai padarytų.

--------------------
Just when you think you've seen it all, someone changes what 'it' is.
+Quote Post
shizzar
rašyti 2008-05-09 07:41
Parašyta: #49

the Fixer

Grupė: Didieji organizatoriai
Iš kur: Wilno kochane

kaip jau matėme, laikinai patalpų problema išspręsta, egzistuoja 50 proc. tikimybė (maždaug tokia pat, kaip sutikti gatvėje dinozaurą), kad nuo rugsėjo mėn. mus RMTKR vėl įsileis.
Bet pradėtoji tema aktualumo visai neprarado, žinoma.

--------------------
I like things story-shaped
+Quote Post
5raz
rašyti 2008-05-09 08:22
Parašyta: #50

Ze extended monsta

Is tu "varganu 2%" normaliai dirbantys dedes imestu i katila po apie 50-150 lt per menesi.

Šią žinutę keitė 5raz, 2008-05-09 08:25

--------------------
vlada wrote:
U have deck,and upgraded version of that deck -not hard to choose,that is like choosing between blond chick and blond chick with silikons.
+Quote Post
sauliuska
rašyti 2008-05-09 08:28
Parašyta: #51

QUOTE(5raz @ 2008.05.09, 9:22) *

Is tu "varganu 2%" normaliai dirbantys dedes imestu i katila po apie 50-150 lt per menesi.

Jau irgi ruosiaus rasyt, kad cia ne taip ir mazai gautusi.

Realu, kad nuo 10 zmogeliu gautusi nemaziau ~1000 LTL per menesi netgi pusiau pesimistisku variantu.

Klausimas - kiek yra galinciu/norinciu tai daryt (t.y. nepadare to savo kitom uzklasinem veiklom, darzeliam/mokyklom vaikam, krikstasuniam, ...anukam).

Kitas klausimas, kuri cia tikriausiai gali kas nors atsakyt - kada vyksta mokejimai. Ar kiekviena menesi, ar metu gale uz prejusius metus ar dar kaip kitaip, nes as ni vkurse.

Šią žinutę keitė sauliuska, 2008-05-09 08:28

--------------------
+Quote Post
Robke
rašyti 2008-05-09 08:38
Parašyta: #52

2% šiais metais jau pervesti. T.y. pinigai gal dar ir nepervesti, bet kam kiekvienas norės pervest reikėjo deklaruot iki gegužės 6 d. Kada valstybė juos perveda remiamiesiems - nenumanau.

--------------------
The chase is better than the catch.
+Quote Post
Cinkas
rašyti 2008-05-09 08:45
Parašyta: #53

QUOTE(sauliuska @ 2008.05.09, 9:28) *

Jau irgi ruosiaus rasyt, kad cia ne taip ir mazai gautusi.

Realu, kad nuo 10 zmogeliu gautusi nemaziau ~1000 LTL per menesi netgi pusiau pesimistisku variantu.

Klausimas - kiek yra galinciu/norinciu tai daryt (t.y. nepadare to savo kitom uzklasinem veiklom, darzeliam/mokyklom vaikam, krikstasuniam, ...anukam).

1. Del sumu kurios susikauptu. As perveziau uz metus virs 650 Lt. Sakykime 10 zmoniu po 500 Lt. Viso: 5000. daliname is 12. 416 Lt per menesi. optimistiskai atrodo. patalpoms gali pakakti. Tiesiogiai is pinigines pinigu imti nereikia.

2. del datu. siais metais deklaracijas zmones jau (berods) turejo pateikti.
Jei kas nepateiket ir (atsaukti nebegalima, bet ateinanciais metais - suagituosiu ne tik save, bet ir zmonele ir gal net pora draugu wink.gif )
Reiskia dabar pateikinesiu tik ateinanciu metu balandi ar geguzes men. Jei neklystu, toms organizacijoms pervedama per 1 karta. t.y. kazkas tures buti izdininku "poliubomu". siulyciau Fronta (bo zmogus is vis is to duona valgo).

3. del galimybes apskritai. O jus tikri, kad galima bet kokiai nevyriausybinei org. pervedineti siuos pinigus? Ir po to jais galima disponuoti laisvai ? Leisti "kam noriu" ? Juk tai valstybe su "krauju" siuos pinigus atplesia "nuo savo sirdies". Manau, kad tikrai kazkoks reguliavimas turetu buti arba atitinkama organizacija turetu pateikti ataskaitas ar kokias programas rasyti.

--------------------
Cinkas / Zn
+Quote Post
Spawn
rašyti 2008-05-09 08:46
Parašyta: #54

retired

Taip, šiais metais į 2% dalybas nepretenduojam. Bet manau reiktų ką nors daryti, kad kitais metais gautumėm. Be to juk neprivaloma visus savo 2% skirti mtg - 30-50% nuo tų 2% jau irgi būtų suma su kuria ką nors galima daryti.

--------------------
It's one of the amazing miracles of the internet: write-only people. They can't read but they somehow find a way to write. You see them commenting all the time in my blogs: "I didn't actually read your entry, but allow me to comment on it all the same..." Lovely.
Steve Yegge
+Quote Post
Gunchik
rašyti 2008-05-09 09:17
Parašyta: #55

- Щас спою!

QUOTE(Cinkas @ 2008.05.09, 9:45) *

3. del galimybes apskritai. O jus tikri, kad galima bet kokiai nevyriausybinei org. pervedineti siuos pinigus? Ir po to jais galima disponuoti laisvai ? Leisti "kam noriu" ? Juk tai valstybe su "krauju" siuos pinigus atplesia "nuo savo sirdies". Manau, kad tikrai kazkoks reguliavimas turetu buti arba atitinkama organizacija turetu pateikti ataskaitas ar kokias programas rasyti.

Ataskaitas tikrai reikės pateikinėti. Net ne dėl valstybei (jei užteks buhalterinės ataskaitos), o viešosios įstaigos nariams - kad jie žinotų kaip panaudojami jų pinigai.

--------------------
+Quote Post
Cinkas
rašyti 2008-05-09 09:22
Parašyta: #56

QUOTE(Gunchik @ 2008.05.09, 10:17) *

Ataskaitas tikrai reikės pateikinėti. Net ne dėl valstybei (jei užteks buhalterinės ataskaitos), o viešosios įstaigos nariams - kad jie žinotų kaip panaudojami jų pinigai.

Tai nariu tik 10 ir tebus - cia ne beda. Ar kas turit pazistama kuris veda nevyriausyb. org ?

--------------------
Cinkas / Zn
+Quote Post
Ringo
rašyti 2008-05-09 09:37
Parašyta: #57

atsakysiu į keletą klausimų:

pinigus už 2 proc. organizacijos gauna apie spalio-lapkričio mėn. visus iš karto

įregsitruoti NVO ir nusipirkti antspauda, gal dar knygą (buhalterinę) kainuos apie 150 Lt.

na, svetimu pinigu neskaiciuosiu, bet kai kurios sumos atrodo optimistiškos. nepamirškit, kad pervedam 2 proc. nuo sumokėtų mokesčių, o ne nuo uždirbttos sumos. vidutniškai uždirbantis žmogus paaukoja apie 150 lt.

ir apskritai, mano nuomone, visada geriau glaustis po kitos NVO sparneliu. pvz. protmušis glaudžiasi SGMD sparneliu ir gauna labdarą, paramą ir etc.
+Quote Post
Pjovėjas
rašyti 2008-05-09 10:01
Parašyta: #58

Seniai besidomėjau tuo klausimu, tai galiu ir klysti, ale man rodos, kad Ringo teisus dėl sumų.
Pvz.: alga 1000 Lt, pajamų mokestis 240 Lt. Tai parmos 2 proc. bus pervesta ne 20 L, o 4,8 Lt.
Taip, kad 50 litų suma susidarytų tik nuo labai netgi neblogos algos smile.gif

Bet kaip jau sakiau, galiu ir klysti.

Šią žinutę keitė Pjovėjas, 2008-05-10 10:10

--------------------
—Phage the Untouchable
+Quote Post
singler
rašyti 2008-05-09 10:36
Parašyta: #59

Jaunasis iškrypėlis

spawn jau minejo, bet mano manymu kiek neaiskiai, nebutina visus 2% skirt mtg ar kokiai mokyklai, galima pvz 1% mtg, 1% mokyklai, ar kokia kita kombinacija i kazkiek organizaciju

--------------------
migruoju į lietuviškų žodžių rašymą lietuviškai :)

mano H/W

There Is No Time, No End, No Today, No Yesterday, No Tomorrow, Only the Forever, and Forever and Forever without End
+Quote Post
5raz
rašyti 2008-05-10 09:56
Parašyta: #60

Ze extended monsta

QUOTE(Pjovėjas @ 2008.05.09, 11:01) *

Seniai besidomėjau tuo klausimu, tai galiu ir klįsti, ale man rodos, kad Ringo teisus dėl sumų.
Pvz.: alga 1000 Lt, pajamų mokestis 240 Lt. Tai parmos 2 proc. bus pervesta ne 20 L, o 4,8 Lt.
Taip, kad 50 litų suma susidarytų tik nuo labai netgi neblogos algos smile.gif

Bet kaip jau sakiau, galiu ir klįsti.

Reiktu tiksliai suzinot kaip ten su tais %. Skaiciu 50-150 rasiau turedamas galvoje 2% nuo atlyginimo ant popieriaus. Jei 2% nuo 24% tada zinoma suma mazesne.

--------------------
vlada wrote:
U have deck,and upgraded version of that deck -not hard to choose,that is like choosing between blond chick and blond chick with silikons.
+Quote Post

3 Puslapiai: V < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
Nariai skaitantys šią temą: 1. (svečių: 1, užsislaptinusių narių: 0)
0 nariai:

- Lo-Fi Versija Dabar yra: 2020-07-10 12:34

Į viršų