IPB

Sveikas, svety! ( Prisijungti | Užsiregistruoti )

Reply to this topicStart new topic
> Aukcionų taisyklės
sielagaudys
rašyti 2012-04-01 16:25
Parašyta: #1

The Banbringer

Grupė: Moderatoriai
Iš kur: Vilnius

Aukcionų rengėjams:

1. Aukciono sąlygose būtina nurodyti:
- pradinę kainą
- aukciono pabaigos datą
- kortų būklę, jei ne NM/M
- kortų atsiėmimo galimybes aukciono dalyviams, ypač iš kitų miestų
Rekomenduojama nurodyti:
- autowin kainą
- minimalų kainos kėlimo žingsnelį (jei tai nėra nurodyta - numatytasis lygus 1 Lt)
- papildomos aukciono sąlygas. Tačiau šis punktas nesuteikia teisės keisti aukciono sąlygų nepriklausomai nuo to, kaip vyks aukcionas (niekas nebidins, nesidomės ar panašiai).
2. Aukcionas gali buti pratęsiamas, tačiau tiktais kortoms, uz kurias nebuvo pasiūlyta kaina.
Draudžiama keisti kortos aukciono sąlygas (ypatingai aukciono pabaigos data), jei buvo bent vienas bidas (kainos pasiūlymas/kėlimas).
3. Pasibaigus aukcionui, rengėjas įsipareigoja surašyti laimėtojus ir parašyti, ką moderatoriai turi daryti su jo tema (užrakinti ar palikti, nes aukcionas bus tęsiamas).
4. Prekės aukcioną laimi tas dalyvis, kuris pasiūle aukščiausią kainą. Autowin sumą pasiūlęs dalyvis laimi aukcioną automatiškai iš karto, ir tolimesni bidai/siūlymai tai kortai yra nebepriimami.
5.Korta turi būti parduota laimėjusiam. Aukciono rengėjas, nepardavęs kortos laimėtojui, baudžiamas įspėjimu ir vieta ant gėdos stulpo.
6. Kartojantis nusižengimams moderatorių sprendimu gali būti šalinamas iš forumo arba apribotos jo teisės dalyvauti aukcionuose.

Aukcionų dalyviams:

1. Draudžiama keisti žinutės tekstą. Vienintelė išimtis - jei asmeninėmis žinutėmis apie tai buvo informuotas (prieš keičiant žinutę) aukciono rengėjas ir davė sutikimą. Tokiu atveju aukciono lyderiu laikomas kitas aukščiausią kainą pasiūlęs vartotojas. Jei kažką parašyti pamiršote arba norite bidinti už dar kažką - aukcionų temose leidžiama rašyti kelias žinutes iš eilės.
Aukciono dalyvis, redaguojantis savo žinutę be aukciono rengėjo sutikimo, baudžiamas įspėjimu.
2. Jei aukcione parduodamos kelios vienodos kortos, bidinant būtinai reikia nurodyti, už kurią bidinate.
3. Laimėjęs aukcioną, tačiau atsisakantis pirkti laimėtą kortą(-as) ir negavęs pardavėjo sutikimo dalyvis bus baudžiamas įspėjimu.
4. Įspėjimams kartojantis, bus svarstomos dalyvio nario teisės šitame forume (pvz.: aukščiau minėta galimybė dalyvauti aukcionuose).

Taip pat visiems aukcionų dalyviams galioja ir bendros forumo taisyklės.

Šios taisyklės galios visiems nuo šiol vyksiantiems aukcionams. Savaitei palieku temą atrakintą komentarams ir pastaboms, paskui ji bus užrakinta.

--------------------
Mano mainai
Mano pirkinukai
Anot Alekso (2016), „The only thing I'm obssesed with more than deck pimping is my dog.“
Level 2 Judge. Want to become a Judge? Have any MtG/tournament-related questions? Don't hesitate to message me!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cinkas
rašyti 2012-04-02 08:36
Parašyta: #2

Grupė: Nariai
Iš kur: Wilno :)

Rekomenduoju aprašyti situaciją "pirmenybę suteikiu žmogui perkančiam viską iš kart".
(nors yra ir pavienių kortų kainos ir/ar autowin'ai)

--------------------
Cinkas / Zn
+Quote Post
PhanTom
rašyti 2012-04-02 21:04
Parašyta: #3

Grupė: Teisļæ½jai
Iš kur: UK

Man tokia situacija tarpusavyje nesuderinama. Mano nuomone, jei yra kortos pavieniui AW, tai negali buti visu kortu AW, ir atvirksciai.

--------------------
Mano kortos
Geeks are rising from the shadows.
+Quote Post
sielagaudys
rašyti 2012-04-02 21:53
Parašyta: #4

The Banbringer

Būtent. Jei bent už vieną kortą pabidinta autowin, tai jokio pardavimo visko iškart negali būti.

--------------------
Mano mainai
Mano pirkinukai
Anot Alekso (2016), „The only thing I'm obssesed with more than deck pimping is my dog.“
Level 2 Judge. Want to become a Judge? Have any MtG/tournament-related questions? Don't hesitate to message me!
+Quote Post
Cinkas
rašyti 2012-04-03 12:26
Parašyta: #5

QUOTE(sielagaudys @ 2012-04-02 22:53) *

Būtent. Jei bent už vieną kortą pabidinta autowin, tai jokio pardavimo visko iškart negali būti.

Ok.... Tada jei yra pavienės kortos be AW, o yra aw visoms iš kart - tai skaitom, kad kažkam pasiūlius bendrąjį aw, kitų bidinimas nebeužsiskaito. Tiesa ?

--------------------
Cinkas / Zn
+Quote Post
Herbas
rašyti 2012-04-03 12:50
Parašyta: #6

Ar čia kalbam apie situaciją, kai, tarkime, parduodu:
#1 Korta X - 10-20 lt
#2 Korta X - 10-20 lt
#3 Korta X - 10-20 lt
#4 Korta X - 10-20 lt
Playseto AW - 60 lt.

Tai jei jau kažkas pabidina 20lt, tai jau negaliu kažkam atiduoti playseto už 60lt? Aš tai manyčiau, kad tokį dalyką reiktų palikti pačiam pardavėjui nuspręsti (aišku, turėtų nurodyti pradinėse sąlygose), nes manau, kad yra krūva kortų, kurių po pardavimo nori turėti arba visas keturias likusias, arba nieko (nu kokia prasmė iš likusių 2 FOW?)

Kitas dalykas, ar gali pardavėjas atsirinkti, iš kurių bidą priimti? Pavyzdžiui, gal man geriau 20 lt iš sielagaudžio negu 22 lt iš prieš mėnesį užsiregistravusio nematyto vartotojo?
+Quote Post
Cinkas
rašyti 2012-04-03 13:05
Parašyta: #7

QUOTE(Herbas @ 2012-04-03 13:50) *

Ar čia kalbam apie situaciją, kai, tarkime, parduodu:

Ne, kalba apie situaciją: "turiu 200 kortų. Visas iš kart (suprask AW) atiduodu už 65 Lt"
Tačiau apačioje išvardintos kortos ir yra kiekvienos kortos kaina (be AW).

Mintis: jei nupirks keletą - ok. Parduosiu. Bet jei einant aukcionui į pabaigą kažkas paims viską už 65... tada kaip: visi kiti bidino be reikalo ?

Čia reikia aiškaus sprendimo nes ir pardavėjui yra pagunda vieną kart taip padaryti (jei jau pabidintų kortų kaina viršija tą bendrą) ir kitaip (jei bendroji, kad ir keletu litų didesnė nei iki šiol pabidintų).

Ir dar: ar pardavėjas turi stabdyti aukcioną ?

P.S. aišku Herbo variantą irgi reikia suderinti.

--------------------
Cinkas / Zn
+Quote Post
Robke
rašyti 2012-04-03 13:33
Parašyta: #8

O aš siūlau visą tai pavadinti Rekomendacijomis aukcionų rengėjams ir nelįst į smulkmenas. Ar tikrai yra daug problemų su aukcionais ir reikia griežtos tvarkos (įspėjimų, šalinimų, etc.)? Dalyvius galima ant pirštų suskaičiuoti. Palikit tai aukcionų rengėjams.
Galų gale yra gėdos stulpas, ten galima pirmą žinutę pastoviai atnaujinti pagal nusiskundimus ir pasiteisinimus.

--------------------
The chase is better than the catch.
+Quote Post
Robke
rašyti 2013-08-23 11:22
Parašyta: #9

Kaip jums toks vertinimas?
paveikslėlis

Mano supratimu pas mus visi ieško idealių kortų ir čia pavaizduotą Excellent laiko Played, Played yra kažin ar verta dėmesio (=HP), o HP tinka tik į tualetą kabint smile.gif

--------------------
The chase is better than the catch.
+Quote Post
Yarra
rašyti 2013-08-23 12:05
Parašyta: #10

Per Aspera Ad Astra

Jo, Mint/Near Mint = Mint/Near Mint, Excellent = Slightly Played, Slightly Played = Heavily Played, Played = priimsim dovanu, Heavily Played = WC smile.gif

--------------------
Trust no one © X-Files
Пролетарии всех стран, объединяйтесь ! © В.И. Ленин

paveikslėlis
+Quote Post
Chloras
rašyti 2013-08-28 00:42
Parašyta: #11

Heavy metal maniac.

Iš kur: O aš iš Vilniaus...

QUOTE(Robke @ 2013-08-23 12:22) *

Kaip jums toks vertinimas?

Man asmeniškai toks vertinimas atrodo lievas. Ne paslaptis, kad visi pirkdami/parduodami kortas orientuojasi į SCG, o SCG palteikia tik tris kondicijos rūšis (nuo ko ir priklauso kaina).

Klausimas. Kokia kaina orientuotis, jeigu korta patenka į tokią kondiciją, kokiai SCG kainos nėra nurodžiusi? Gaunasi nesąmonė, todėl logiškiausia yra perkant/parduodant kortų kondiciją nurodyti pagal tą saitą, pagal kurį žiūrimos kainos.

O ir šiaip, manęs asmeniškai, perkant kortas, iš paveikslėly išvardintų kondicijų netenkintų nei HP, nei P, nei SP.

Šią žinutę keitė Chloras, 2013-08-28 00:42

--------------------
Šeši iš dešimt lietuvių gyvena depresijoj, o likę keturi - Londone.
+Quote Post
sielagaudys
rašyti 2013-08-28 01:03
Parašyta: #12

The Banbringer

Pritarsiu Chlorui. Tik pridėsiu, kad manęs by default netenkina ir Excellent.

--------------------
Mano mainai
Mano pirkinukai
+Quote Post
Darlkind
rašyti 2013-08-28 01:04
Parašyta: #13

baddecks.player

Grupė: Turgelio prižiūrėtojai

QUOTE(Chloras @ 2013-08-28 01:42) *
Klausimas. Kokia kaina orientuotis, jeigu korta patenka į tokią kondiciją, kokiai SCG kainos nėra nurodžiusi? Gaunasi nesąmonė, todėl logiškiausia yra perkant/parduodant kortų kondiciją nurodyti pagal tą saitą, pagal kurį žiūrimos kainos.
Nuleisti, o jau ant kiek - tai asmeninis reikalas, kaip tau pačiam atrodo ta korta verta smile.gif
QUOTE(Chloras @ 2013-08-28 01:42) *
O ir šiaip, manęs asmeniškai, perkant kortas, iš paveikslėly išvardintų kondicijų netenkintų nei HP, nei P, nei SP.
Asmeniškai, aš jau ir apie ''Excellent'' rimtai pagalvočiau (jeigu kolekcijai tai stabilus ne). Čia toks jausmas kad kažko labai trūksta tarp II ir III kondicijos.
Pats tinkamais laikyčiau SCG ir TCGPlayer condition guide'us

--------------------
+Quote Post
Chloras
rašyti 2013-08-28 02:15
Parašyta: #14

Heavy metal maniac.

Iš kur: O aš iš Vilniaus...

QUOTE(Darlkind @ 2013-08-28 02:04) *

Čia toks jausmas kad kažko labai trūksta tarp II ir III kondicijos.

Teisingas pastebėjimas.

Pats EX pirkt pasirašyčiau tik tuo atveju, jei pardavėjas ženkliai nuleistų kainą. Bet iš principo, dar priskiriu prie "playable", nors ir ant ribos.

--------------------
Šeši iš dešimt lietuvių gyvena depresijoj, o likę keturi - Londone.
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Nariai skaitantys šią temą: 3. (svečių: 3, užsislaptinusių narių: 0)
0 nariai:

- Lo-Fi Versija Dabar yra: 2020-06-03 04:49

Į viršų