IPB

Sveikas, svety! ( Prisijungti | Užsiregistruoti )

Reply to this topicStart new topic
> Memel the Gathering, Klaipedos MTG klubas ir parduotuve :)
Recycled
rašyti 2013-06-13 23:16
Parašyta: #1

Grupė: Nariai

Labas visiems. Klaipedieciai ir kaimynai, turiu jums svarbiu klausimu.

As esu klaipedietis, MTG zaidejas, taciau pastoruosius metus gyvenau Rusijoje (taigi su lietuviu kalba ne labai). Dabar griztu i Klaipeda ir aisku norecau rasti kitu zaideju. Be to, turiu noro ne tik zaisti, bet organizuoti, ir parduti MTG prekes Klaipedoje. (Ne studentas, turiu patirti ir kapitala :-)

Taigi turiu keleta klausimu jums, Klaipedos rajono zaidejams:

1. Kiek musu is viso? Kokio amziaus? Kaip ir kiek zaidziate?

2. Ar perkate MTG prekes, kaip daznai, kur? Ar is viso rejkia mums vietinio prekiautojo? Kokiu prekiu reikia, busteriu, atskiru kortu, intro packs, even decks? Dragonmaze, Gatecrash, RtR, M13, M14? Anglu ar rusu kalbos? Protektoriu, dezuciu, albumu, kauliuku?

3. Ar yra zmogaus, kuris galetu padeti man su klubo atkurimu? Reikia atsakingo zmogaus su gera lietuviu kalba. Kol kas man bus sunku, pavizdziau, lietuviu kalba naujokui apiaskinti taisykles ir panasei. (Su rusu ir anglu viskas OK.) Taigi reikia "community manager" :-) As uzsiimsiu visu kitu darbu.

4. Kaip patogiausiaj bendrauti? Facebook, Vkontakte, Blogspot, atskyras tinklapis? Galiu padaryti ka pasakysite.

Ejgu susiras bent apie 10 zmoniu, planuoju atvazioti birzelio pabaiga su prekiu partija, nupirkta Rusijoje. Kainos bus kaip Vilniaus A6 parduotuveje. Kol kas atskiros patalpos ne planuoju, galesim rinktis baruose ir kituose vietose. Magijos galima bus nupirkti paskambines man ir susitikes.

Rasykit cia arba: ilya@yakovlev.lt, vk.com/yakovlevlt.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lucky!
rašyti 2013-08-19 11:54
Parašyta: #2

Iš kur: Vilnius

kas tas a6?
+Quote Post
Darlkind
rašyti 2013-08-19 13:14
Parašyta: #3

baddecks.player

Grupė: Turgelio prižiūrėtojai

QUOTE(Lucky! @ 2013-08-19 12:54) *

kas tas a6?
D6 misspell'as...

--------------------
+Quote Post
Jah
rašyti 2013-08-23 16:15
Parašyta: #4

Iš kur: Klaipėda

Na, nutariau parašyti Ilja (Recycled) dėl klubo atkūrimo. Bet mūsų dviejų čia nelabai užteks... Paskutinį kartą klube buvau berods 2008? metais, o ir visus kontaktus su buvusia Pajūrio MTG chėbra esu praradęs, tad prašau visų jūsų, klaipėdiečiai emtėgistai, pagalbos. Parodykit balsą būtent čia tie, kurie norėtų, jog Klaipėdos MTG klubas vėl egzistuotų.

--------------------
» Slapukas (spoiler) «
+Quote Post
Kranklys
rašyti 2013-10-22 17:33
Parašyta: #5

Iš kur: Klaipėda (Vilnius)

Taip suprantu, kad siuo metu apskritai niekas nevyksta? Nezaidziau jau daugiau nei ketverius metus, bet sugebeciau padet tvarkytis. Recycled, Jah, ar kas nors naujo girdet?
+Quote Post
Will
rašyti 2013-12-14 23:31
Parašyta: #6

MAtau atsiranda motyvacijos atkurti klaipedos magiica, tai jei kas kursis, turiu keliu zaideju kontakuts iskaitant ir mane:)
+Quote Post
JOufu
rašyti 2013-12-15 02:18
Parašyta: #7

Susisiekit su DeadMan
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Nariai skaitantys šią temą: 2. (svečių: 2, užsislaptinusių narių: 0)
0 nariai:

- Lo-Fi Versija Dabar yra: 2020-01-25 03:50

Į viršų