IPB

Sveikas, svety! ( Prisijungti | Užsiregistruoti )

3 Puslapiai: V < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Turgelio diskusijos
Popiežius
rašyti 2012-02-14 08:34
Parašyta: #31

Pasaulio klebonas...

Grupė: Nariai
Iš kur: Vilnius

Moderatoriai, gal galit nepersistengti?
Skiltyje 39 puslapiai krapinių temų, bet kilo noras ištrinti prieš dieną pasibaigusį aukcioną.
Visa laimė, kad prisimenu ką, už kiek, ir svarbiausia - iš ko pirkau.

--------------------
paveikslėlis
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kurmis
rašyti 2012-02-14 09:48
Parašyta: #32

Jei čia dėl mano aukciono, tai atsiprašau, aš kaltas. Surašiau dabar į temą kas ką paėmę.

--------------------
"Courage is not the absence of fear, but rather the judgement that something else is more important than fear." Ambrose Redmoon
+Quote Post
Yarra
rašyti 2012-02-16 14:17
Parašyta: #33

Per Aspera Ad Astra

QUOTE(Popiežius @ 2012-02-14 09:34) *

Moderatoriai, gal galit nepersistengti?
Skiltyje 39 puslapiai krapinių temų, bet kilo noras ištrinti prieš dieną pasibaigusį aukcioną.
Visa laimė, kad prisimenu ką, už kiek, ir svarbiausia - iš ko pirkau.

Jeigu kalba jeina apie Kurmio tema tai ji buvo pravalyta ir perkelta i mainu skylti autoriaus prasymu.
Taip, tai mano darbas wink.gif

--------------------
Trust no one © X-Files
Пролетарии всех стран, объединяйтесь ! © В.И. Ленин

paveikslėlis
+Quote Post
butcher
rašyti 2013-02-21 14:35
Parašyta: #34

..jei ne peiliu, tai liežuviu..

Iš kur: Pashilai..wln

Kviečiu atsiliepti aukciono rengėją iš kurio nupirkau Nivmagus Elemental už 2Lt. Kortą radau D6, prisimenu kad pirkau, bet neberandu iš ko.
+Quote Post
Euphorbium
rašyti 2014-01-25 13:15
Parašyta: #35

Matau, kad mainytis kortomis forume yra tragiškai nepatogu.
Rudimentinė paieška. Jei man reikia surasti kokią nors kortą, tai man reikia surasti kortą, o ne 50 temų kur ta korta buvo paminėta bent kartą o tada išskleidinėti 50 slapukų, kad pažiūrėt ar ta korta tebėra.

Stebiuosi, kad taip ilgai yra toleruojama tokia nepatogi sistema. Ketinu pasirašyti savo puslapį kris šitą sistemą maskimaliai supaprastintų. Sistemoje turėtų būti galima tiesiog įvesti, kokios kortos ieškai, gauti visus, kas ją turi ir maino arba parduoda ir sužinoti kainą litais. Šiuo metu sudėtus sąrašus galėčiau bandyt išparsint automatiškai arba rankoms, kur nepasiseks. Apsiribočiau temomis atnaujintomis per pastaruosius 3 mėnesius. Toliau reiktų arba susitarti dėl sutartinės sintaksės kuria vykdomi aukcionai ar pardavimai, arba persikelti visiems aukcionams į mano puslapį. Žinoma funkcijų galima prigalvoti dar daugybę.

Taigi, ką manot, verta dirbt?

--------------------
paveikslėlis
+Quote Post
Chloras
rašyti 2014-01-25 13:49
Parašyta: #36

Heavy metal maniac.

Iš kur: O aš iš Vilniaus...

Kitas variantas, nebesiknist po senus aukcionus, ir tiesiog susikurt savo pirkimų temą. biggrin.gif Jeigu korta kažkada buvo aukcione, jos nieks nenupirko, ir ji vis dar available for trade, yra nemaža tikimybė, kad pardavėjas tau pasiūlys ją įsigyti tavo pirkimų temoje. Ieškot nieko nereikia, knistis po senus aukcionus - irgi. Problem solved. wink.gif

--------------------
Šeši iš dešimt lietuvių gyvena depresijoj, o likę keturi - Londone.
+Quote Post
Euphorbium
rašyti 2014-01-25 14:29
Parašyta: #37

Toks požiūris netinka, jei man reikia ne vienos ar dviejų kortų o šimto ar daugiau ir čia ir dabar.

--------------------
paveikslėlis
+Quote Post
kerolz
rašyti 2014-01-25 14:40
Parašyta: #38

aš už euphorbium, taip būtų daug patogiau smile.gif
+Quote Post
Darlkind
rašyti 2014-01-25 14:42
Parašyta: #39

baddecks.player

Grupė: Turgelio prižiūrėtojai

QUOTE(euphorbium @ 2014-01-25 14:29) *
Toks požiūris netinka, jei man reikia ne vienos ar dviejų kortų o šimto ar daugiau ir čia ir dabar.
Tavasis variantas tokiu atveju tinka dar mažiau. Jei reikia daug konkrečių kortų (ypač jei jos senesnio leidimo), geriausias variantas jas tiesiog užsakyti iš internetinio shopo.
Tavo varianto didžiausia problema tame, kad >90% žmonių tiesiog tingės skirti laiko savo kortų susisteminimui, ir tuo labiau, nuolatiniam listo updatinimui. Galiausiai turėsi databazę su netiksliais duomenimis, prie Magic'o nebeprisėdančiais vartotojais ir didžiulį kiekį veltui sugaišto laiko.

Nenori pirkti iš shopo, daryk kaip patarė Chloras - užsivesk savo pirkinių temą, ir tikėkis kad žmonės netingės pasiknisti tarp savo stuffo.

--------------------
+Quote Post
disterminator
rašyti 2014-01-25 14:53
Parašyta: #40

...

Del sistemos ideja aisku tikrai yra gera ir pan., bet ka nori pasakyti senbuviai, kad jiems tiesiog yra gerai kaip yra dabar, nelabai reikia kazka keisti smile.gif . Bet naujoves visada yra gerai. Kaip suprantu nori kurti programa pritaikyta siai sistemai? Tada turbut reiktu pasitarti su administracija, nesu dabar tikras, bet man rodos zaisk.lt priziuri siuos forumus. Parasyk, pasiulyk ar galetum taip pagelbeti ir viskas...

--------------------
Mano H/W

His slaves crave death more than they desire freedom. He denies them both.
+Quote Post
frontas
rašyti 2014-01-27 14:06
Parašyta: #41

Su MTG nuo 1999

Ne iš tos pusės žiūrite - gal kaip tik, kai pradės normaliai veikti kortų paieška, atsiras paskata susisteminti ir sudėti savo kortas. Nes dabar sukelti savo listus vien tam, kad jie po savaitės pasimestų - lėva.

--------------------
Gyvenk, kol gyveni, nes numirsi ilgam.
+Quote Post
taadas
rašyti 2014-01-27 14:29
Parašyta: #42

Grupė: Organizatoriai

Noriu tikėti, kad euphorbium darbas bus naudingas.
Nueikit į paskutinius aktyvius aukcionus, kur peržiūrų skaičius viršija keturženklę sumą ir pamėginkit peržiūrėti visas kortas ieškodami tos vienintelės. Su tuo susiduria tie, kas ieško ne tokių populiarių ir brangių kortų.
Aukciono tvarkymas, ir papildymas kiekvieno asmeninis reikalas. Norės pardavėjas, kad pas jį aukcione lankytųsi, turės daug maž tvarkingą aukcioną, kurio daugumą kortų jis vis dar turi.
+Quote Post
Robke
rašyti 2014-01-27 14:41
Parašyta: #43

Sistema niekaip nebus integruota su šituo diskusijų forumu. Flintas (ar kam ten dabar priklauso šitas domenas/forumas) nepažiūrės į tai pakankamai rimtai. Tad kam reikia - tas jau seniai savo sąrašus laiko kažkur kitur, kur ko gero aprašytos galimybės jau yra, ir įsideda nuorodą į savo parašą.
O žinant jaunų žmonių entuziazmo priepuolius ir nuopolius, galima prognozuoti, kad projektas nebus baigtas smile.gif

--------------------
The chase is better than the catch.
+Quote Post
Kurmis
rašyti 2014-01-27 14:49
Parašyta: #44

Nežinau, kažkaip nelabai susidūriau su šia problema. Forume yra paieška, į kurią suvedi kortos pavadinimą, išmeta temas, kuriose ta korta minėta. Jeigu kortų milijonas, visada yra ctrl + f. Visada, aišku, galima tobulėti, bet čia jau smulkmenos, imo smile.gif

--------------------
"Courage is not the absence of fear, but rather the judgement that something else is more important than fear." Ambrose Redmoon
+Quote Post
Chloras
rašyti 2014-01-27 14:51
Parašyta: #45

Heavy metal maniac.

Iš kur: O aš iš Vilniaus...

QUOTE(Kurmis @ 2014-01-27 14:49) *

Nežinau, kažkaip nelabai susidūriau su šia problema. Forume yra paieška, į kurią suvedi kortos pavadinimą, išmeta temas, kuriose ta korta minėta. Jeigu kortų milijonas, visada yra ctrl + f. Visada, aišku, galima tobulėti, bet čia jau smulkmenos, imo smile.gif

Visiškai pritariu. Jeigu atsidarai aukcioną, ir matai kad ten labai didelis kortų listas, o tų tingi jį visą skaityt, tiesiog naudoji ctrl+f, ir ieškai kortų, kurių tau reikia. Problem solved.

--------------------
Šeši iš dešimt lietuvių gyvena depresijoj, o likę keturi - Londone.
+Quote Post
Herbas
rašyti 2014-01-27 16:36
Parašyta: #46

QUOTE(Robke @ 2014-01-27 14:41) *

Tad kam reikia - tas jau seniai savo sąrašus laiko kažkur kitur, kur ko gero aprašytos galimybės jau yra, ir įsideda nuorodą į savo parašą

Na šitas patogumui nelabai prisideda, nes jeigu nori susieškoti kokią nors kortą, tai po vieną knaisiotis, kas galbūt ją turi, irgi nefaina.

Tik šiaip dabar galvoju, kad gal reiktų forume siūlyti naudoti vieną kokį saitą (kad ir deckbox.org, bet čia tik pavyzdys, gal kita svetainė būtų geriau), dauguma vartotojų susikeltų tenais savo kortas ir tada būtų galima daryti paiešką toje svetainėje?
+Quote Post
sielagaudys
rašyti 2014-01-27 16:48
Parašyta: #47

The Banbringer

Grupė: Moderatoriai

Siūlyti galima, bet priversti nieko nepriversi smile.gif Ypač naujesnių forumo vartotojų ar tų, kurie užsuka tik išsiparduoti.
Be to, deckbox nėra baisiai patogus - man asmeniškai labai kliūna tai, kad į keičiamų sąrašą galima įtraukti tik tas kortas, kurias turi inventoriuje - o aš specialiai į inventorių netraukiu ir nenoriu traukti keičiamų kortų smile.gif

Iš esmės - pritarsiu Robkei ir Chlorui. Dabartinė tvarka yra pakenčiama, o kažkam pagerinti prireiktų daugybės pastangų dėl negarantuoto rezultato. Žinoma, tai nereiškia, kad jei bus kas patogaus sukurta, aš nesinaudosiu smile.gif

--------------------
Mano mainai
Mano pirkinukai
Anot Alekso (2016), „The only thing I'm obssesed with more than deck pimping is my dog.“
Level 2 Judge. Want to become a Judge? Have any MtG/tournament-related questions? Don't hesitate to message me!
+Quote Post
Herbas
rašyti 2015-02-06 11:55
Parašyta: #48

Ryšium su pastaraisiais aukcionais, norėčiau iškelti klausimą dėl aukcionų pabaigos (tiksliau, apie jų pratęsimus po paskutinių bidų).

Dabar įsigalėjusi praktika daryti 15-30min pratęsimus po paskutinio bido. Tai iš principo reiškia, kad jeigu tau reikia kažkokios kortos, turi dvi alternatyvas: a) bidinti AW kainą iškart; b) budėti aukciono pabaigos metu dėl potencialių bidų permušimų, kurių gal bus, o gal nebus. Abi alternatyvos, mano nuomone, yra per daug ekstremalios.

Pas Akralį aukcione yra toks punktas:
QUOTE(Akral @ 2015-01-30 09:26) *

Aukcionas trunka 72 valandas po paskutinio pasiūlymo.

Imho tai yra gera idėja, tik gal pakaktų kokių 12 valandų pratęsimo. Nemanau, kad tai labai ištemptų aukcionų trukmę, nes last-minute bidai elementariai prasmės netektų ir vietoj jų pareitų normalūs bidai nelaukiant savaitę ir panašiai. Net ir "blogiausiu" atveju, paskutinę minutę pateiktas pasiūlymas ir aukciono pabaigos nusikėlimas 12h leis pardavėjui potencialiai daugiau uždirbti, vietoj dabartinės situacijos, kai lieka tik viena patenkinta pusė (last-minute bidderis) ir dvi nelabai (pardavėjas ir kitas pirkėjas).

Vienžo, siūlymas yra daryti 12h pratęsimą permuštiems bidams by default (atvejams, kai nenurodomas specifinis pardavėjo pratęsiamas laikas ir šiaip kaip rekomendacija visiems).
Ar tai aktualu, ar skaitom, kad pradžioje pateiktos a-b alternatyvos yra fair enough?
+Quote Post
Animagne
rašyti 2015-02-06 12:02
Parašyta: #49

12h pratęsimas gali šiek tiek būti irgi abusinamas, tarkim bidinant po vidurnakčio, kad nepatogesniu metu reikėtų kažkam atsakyti. Gal tiesiog 24h? iš esmės nepakeičia nieko, ko +12h nepadarytų (ar taip ar taip apie +1 diena), bet šiek tiek patogiau.
+Quote Post
Darlkind
rašyti 2015-02-06 12:16
Parašyta: #50

baddecks.player

QUOTE(Herbas @ 2015-02-06 11:55) *
...> Vienžo, siūlymas yra daryti 12h pratęsimą permuštiems bidams by default (atvejams, kai nenurodomas specifinis pardavėjo pratęsiamas laikas ir šiaip kaip rekomendacija visiems).
Ar tai aktualu, ar skaitom, kad pradžioje pateiktos a-b alternatyvos yra fair enough?
"By default" - vienpusiškas ne. I mean, ar supranti ką čia parašei? Ridiculous situations aside, nemanau kad tai yra "patogus" būdas. Imo, a,b variantai nepalyginamai geresni.

--------------------
+Quote Post
Herbas
rašyti 2015-02-06 12:19
Parašyta: #51

Aš nurodžiau atvejus, ką turėjau omeny sakydamas "by default". Kiekvienas pardavėjas vis tiek gali pagal save nuspręsti.

Aš asmeniškai daryčiau tą privalomu, bet suprantu, kad kiekvieno pardavėjo yra skirtingi norai.
+Quote Post
Darlkind
rašyti 2015-02-06 12:35
Parašyta: #52

baddecks.player

QUOTE(Herbas @ 2015-02-06 12:19) *

Aš nurodžiau atvejus, ką turėjau omeny sakydamas "by default". Kiekvienas pardavėjas vis tiek gali pagal save nuspręsti.

Aš asmeniškai daryčiau tą privalomu, bet suprantu, kad kiekvieno pardavėjo yra skirtingi norai.
QUOTE(Herbas @ 2015-02-06 11:55) *
Vienžo, siūlymas yra daryti 12h pratęsimą permuštiems bidams by default (atvejams, kai nenurodomas specifinis pardavėjo pratęsiamas laikas <...)
Būtent kad nurodei. And that's what I call ridiculous.
» Slapukas (spoiler) «

--------------------
+Quote Post
Akral
rašyti 2015-02-06 12:48
Parašyta: #53

Teisėjas

Grupė: Administratoriai

QUOTE(Robke @ 2014-01-27 14:41) *
Sistema niekaip nebus integruota su šituo diskusijų forumu. Flintas (ar kam ten dabar priklauso šitas domenas/forumas) nepažiūrės į tai pakankamai rimtai. Tad kam reikia - tas jau seniai savo sąrašus laiko kažkur kitur, kur ko gero aprašytos galimybės jau yra, ir įsideda nuorodą į savo parašą.
O žinant jaunų žmonių entuziazmo priepuolius ir nuopolius, galima prognozuoti, kad projektas nebus baigtas smile.gif
Robke teisus. Šis forumas ir taip techniškai neprižiūrėtas, jokių integracijų nebus.

QUOTE(Darlkind @ 2015-02-06 12:16) *
"By default" - vienpusiškas ne. I mean, ar supranti ką čia parašei? Ridiculous situations aside, nemanau kad tai yra "patogus" būdas. Imo, a,b variantai nepalyginamai geresni.
QUOTE(Herbas @ 2015-02-06 12:19) *
Objektyviai žvelgiant, yra dvi dalyvių rūšys, nukenčiančios nuo pauzės po paskutinio šaukimo.
Vieni, kuriems kortos reikia tučtuojau. Net laimėjus aukcioną praeis kažkiek laiko, kol mainai įvyks, vargu ar viena diena kažką pakeis. O jeigu kortos reikia žūtbūt, reikėjo arba pasirūpinti ja anksčiau, arba naudotis automatinės pergalės funkcionalumu. Jis tam ir skirtas.
Kiti, kurie mėgsta pašaukti prieš pat aukciono uždarymą. Man atrodo, kad aukcionai skirti įvykdyti mainus už teisingą rinkos kaina, kuri yra gana nepriklausoma net nuo aukciono rūšies (Riley, 1989). Aplinkybės, susijusios su dalyviu buvimu toli nuo kompiuterio tą vakarą, iškraipo laisvą rinką ir kenkia aukcionų skaidrumui.

QUOTE(Darlkind @ 2015-02-06 12:35) *
Let's say žmogus surengė aukcioną. "baigiasi penktadienį 24:00. Kortas atnešiu šeštadienį į turnyrą (~11:00). A bids at 11:300 B bids at 02:00, continue?
Nurodytos aplinkybės, t.y. noras įvykdyti mainus konkrečią dieną, yra nebloga priežastis aukciono rengėjui savo aukciono sąlygose šią taisyklę pakeisti. Tačiau ar situacija, kai aukciono mainai įvyksta iš karto po aukciono konkrečioje vietoje yra populiari? Ar dažniau dalyviai laimi aukciona, ir tuomet iš lėto pradeda tartis, kada ir kur apsikeis? Mano patirtis rodo antrą. Gal kitų patirtis skiriasi?

--------------------
+Quote Post
Darlkind
rašyti 2015-02-06 12:59
Parašyta: #54

baddecks.player

QUOTE(Akral @ 2015-02-06 12:48) *
Nurodytos aplinkybės, t.y. noras įvykdyti mainus konkrečią dieną, yra nebloga priežastis aukciono rengėjui savo aukciono sąlygose šią taisyklę pakeisti.
Taip, kiekvienas patirties turintis smile.gif aukcionų rengėjas paruoš aiškias ir konkrečias taisykles. Jiems problemų nebus. Tačiau karts nuo karto pasitaikys naujų vartotojų arba tiesiog tokių kurie apie tai tiesiog nepagalvos.
QUOTE(Akral @ 2015-02-06 12:48) *
Tačiau ar situacija, kai aukciono mainai įvyksta iš karto po aukciono konkrečioje vietoje yra populiari? Ar dažniau dalyviai laimi aukciona, ir tuomet iš lėto pradeda tartis, kada ir kur apsikeis? Mano patirtis rodo antrą. Gal kitų patirtis skiriasi?
Taip, "aukcionas baigiasi ketvirtadienio vakare, atsiėmimas penktadienį per FNMą" yra labai dažnas reiškinys. Taip sakant, tai populiaru tarp visų reguliariai vaikštančių į turnyrus arba neaktyvių žaidėjų, kurie preferina vienu apsilankymu visus reikalus susitvarkyti.

--------------------
+Quote Post
Herbas
rašyti 2015-02-06 13:20
Parašyta: #55

OK, o alternatyvus variantas leisti pardavėjui savo nuožiūra po laiko pratęsti aukciono baigties terminą, jeigu per reasonable laiką (tarkim, 12-24h) pareina kontra-bidas?

Pardavėjas, norintis iki FNM susitvarkyti viską, tiesiog nebepriims naujų bidų, o pvz. koks Blast galėtų ramia galva pratęsti terminą, nerizikuodamas užsitraukti nemalonės dėl taisyklių laužymo?

P.S. - dėl visa ko, aiškumo dėlei, pasikartosiu, kad kalbu tik apie atvejus, kai yra permušami bidai, o ne last minute bidus "laisvoms" kortoms.

Šią žinutę keitė Herbas, 2015-02-06 13:22
+Quote Post
Darlkind
rašyti 2015-02-06 13:42
Parašyta: #56

baddecks.player

QUOTE(Herbas @ 2015-02-06 13:20) *

OK, o alternatyvus variantas leisti pardavėjui savo nuožiūra po laiko pratęsti aukciono baigties terminą, jeigu per reasonable laiką (tarkim, 12-24h) pareina kontra-bidas?

Pardavėjas, norintis iki FNM susitvarkyti viską, tiesiog nebepriims naujų bidų, o pvz. koks Blast galėtų ramia galva pratęsti terminą, nerizikuodamas užsitraukti nemalonės dėl taisyklių laužymo?

P.S. - dėl visa ko, aiškumo dėlei, pasikartosiu, kad kalbu tik apie atvejus, kai yra permušami bidai, o ne last minute bidus "laisvoms" kortoms.
Herbai, tai kam tavo nuomone yra skirtas aukciono pabaigos laikas? Nes iš šio tavo posto man kyla mintis, kad jei būtų tavo valia, tu jo išvis atsisakytum. Toks jausmas, kad į viską žiūri tik iš "karts nuo karto" pirkėjo pozicijos ir visiškai ignoruoji pardavėjo ir "reguliaraus" pirkėjo pozicijas.

P.P.S. - dėl visa ko patikslinsiu - visi mano prieš tai buvę postai kalba būtent apie tokį bidinimą (ty kainos permušinėjimai, kas 15-30 min ištempus iki 12/24h truks žymiai daugiau nei tiek dalyviai, tiek pardavėjai nori ir gali sau leisti).

Šią žinutę keitė Darlkind, 2015-02-06 13:43

--------------------
+Quote Post
Herbas
rašyti 2015-02-06 13:59
Parašyta: #57

Aš neatsisakau aukciono pabaigos dalyko, aš tik siūlau pataisymą, kuris leistų nukelti pabaigą esant pateisinamoms aplinkybėms. Ir jis galėtų būti optional pardavėjui nuspręsti pagal aplinkybes (tu nenori - tai ir nepratęsi aukciono, jeigu kažkas pavėlavo atsakyti).

Pataisyk, jei klystu, bet man atrodo, kad reguliarūs pirkėjai nebidina paskutinę minutę, nors turėjo prieš tai savaitę laiko ar panašiai. O dabartinė sistema labai skatina last-minute bidus, nes gerai nutaikius korta atitenka tau, o nei pardavėjas, nei kitas pirkėjas nieko padaryti nebegali.

Jeigu įsigaliotų 12-24h pratęsimai ir kažkas vis perbidintų likus vienai minutei ant kiekvieno tokio pratęsimo laiko pabaigos, na tai čia ne sistemos kaltė bus, o to piktybinio veikėjo.
+Quote Post
Animagne
rašyti 2015-02-06 14:22
Parašyta: #58

Dabar kaip pirkėjui man yra priežastis bidinti paskutinėmis minutėmis ir esu tai ne kartą jau daręs (ypač pamatęs kad kita korta labai greitai užkilo ir ant man norimos kortos jau yra 2 bidai). Sistema be aukciono pabaigos laiko yra žymiai efektyvesnė: vietoj to, kad lauktų žmonės paskutinės minutės, jie bidina iškart ir vietoj to kad pabidintų porą kartų (pirmas bidas ir po to galbūt permušimas artėjant aukciono pabaigai) ant vienos kortos, jie bidina tiek, kiek jiems asmeniškai ta korta yra verta. Atmetant savaitinius aukcionus (kurie irgi supaprastėtų, nes žmonės nelauktų ketvirtadienio bidinimui, o tai darytų savaitės pradžioje), vietoj to, kad lauktų kokias dvi savaites kol sužinos kad laimėjo, žmogus jau žino po 1-3 dienų. Tai yra ir greičiau kortų apsikeitimo atžvilgiu ir pelningiau aukcionų rengėjams, nes didesnė tikimybė kad bidins daugiau nei 1-2 kartus (vienintelis minusas, kad žmonės praleidę aukciono pradžią gali nespėti pabidinti už tą kortą, bet tą patį galima būtų pasakyti apie bet kokį aukciono laiko intervalą).

Žinoma aukcionų rengėjai nebūtinai turėtų daryti aukcionus pagal tokią formulę, bet yra ir paprastesnis sprendimas atsikratyti tokio įpročio paskutinėmis minutėmis bidinti: jeigu korta aktyviai dalyvauja aukcione, by default leisti pratęsti aukciono laiką tai kortai (nebūtinai 12+h, kad ir 15min), net jeigu to nenumatė to konkretaus aukciono taisyklės (tie pardavėjai kurie to nenori, gali patys pasirašyti apie tai savo taisyklėse).
+Quote Post
Ragabash
rašyti 2015-02-06 15:10
Parašyta: #59

Reikia atsiminti, kad šita diskusija prasidėjo nuo Blasto aukciono, 12-24h būtų kažkiek reasonable, jeigu būtų AW. Reikia atminti, kad yra ir žmonės, kuriem gal kokiam turnyrui prireikė to lando ar kortos.

Turint tai omeny, kai nėra AW kortom, tai ir gali užsitęsti dešimtis dienų, jei yra AW, aš galiu daryti sprendimą, ar terliotis minibidais man n laiko ar geriau sumokėti kiek daugiau ir užraukti visą reikalą.

Nesiterliojant per daug, aš manau daryti kažkokį mandatory reikalavimą +12-24h nėra reikalo, kai kiti dalykai yra at will (kaip: yra AW, nėra AW/kainų matas etc...).

Turgus yra turgus, give your game and play fair : )

Šią žinutę keitė Ragabash, 2015-02-06 15:21

--------------------
paveikslėlis

"That is not dead which can eternal lie.
And with strange aeons even death may die."
+Quote Post
Darlkind
rašyti 2015-02-06 15:40
Parašyta: #60

baddecks.player

Ughh...
» Slapukas (spoiler) «

Pradžiai - yes, "last-minute bidding" sucks. Deja, tai visiškai legaliai sutelpa į sistemą - taip sakant, sistemos bug'as. Kaip su tuo tvarkytis - daryti "defaultą"? - pasakysiu taip, yra žmonių kurie forume sėdi virš metų ir vistiek nėra įsisavinę net paprasčiausių "basic" aukcionų taisyklių. Kažkokių tai "advanced" taisyklių praktikavimas atneš tik krūvą nesusipratimų, ypatingai tarp naujokų (su jais ir taip karts nuo karto būna problemų, net pabidinęs AW ir tai nevisada gausi kortą - gali net neaiškinti kad yra tokio ar anokios taisyklės). Asmeniškai, aš būčiau ~15-30min tokio defaulto įvedimą, bet ne daugiau (valandiniai atidėjimai sukelia kitas problemas, o kas bus skaičiavimus ištempus iki 12/24h jau sakiau). Deja, tokio pakeitimo žala kogero viršytų naudą.

Kitas dalykas - asmuo gali pasidaryti savo aukcioną kaip nori (kol viskas sutelpa į pagrindines aukcionų taisykles), tačiau negali keisti aukciono sąlygų kažkam pabidinus. Toks "noriu", "nenoriu" arba "o gal jau ir pakaks" yra net nesvarstomas - tai yra visiškas kuriozas, nes yra nusispjaunama ant pirkėjų, jų vilčių ir siekių.

@Animagne: Jei pardavėjas planuoja pasirodyti kažkokiomis konkrečiomis dienomis, tavo pasiūlytas variantas nėra nei greičiau, nei pelningiau.

--------------------
+Quote Post

3 Puslapiai: V < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
Nariai skaitantys šią temą: 8. (svečių: 8, užsislaptinusių narių: 0)
0 nariai:

- Lo-Fi Versija Dabar yra: 2020-06-03 04:36

Į viršų