IPB

Sveikas, svety! ( Prisijungti | Užsiregistruoti )

16 Puslapiai: V  1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Gėdos stulpas
Pjovėjas
rašyti 2006-02-20 08:55
Parašyta: #1

Grupė: Nariai
Iš kur: Kaunas

Manyčiau reikia užkurti tokią temą. Pvz., mane pasiekė žinios, kad toks Deril yra nepatikimas bidintojas. Po aukciono nusipirkęs kortą tempė gumą kol galų gale pareiškė, kad persigalvojo...

--------------------
“His sacrifice shall not be forgotten. Now toss his body over there with the others.”
—Phage the Untouchable
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Blondinas
rašyti 2006-02-20 10:04
Parašyta: #2

Reikia Azorius Dual'o

Iš kur: panevezys

Nu WakizashI ateina i si foruma bet unkcijono nesusitvarko ir neatsiuncia kortu .

--------------------
Nors man nebedaug truksta iki 100 proc. warning ...
Bet as tikrai netylesiu ...

Noodaj valgo chesnakus ir geria burokelius ...
+Quote Post
ErnEE
rašyti 2006-03-11 10:06
Parašyta: #3

Iš kur: Vilnius

feenix: aukcione laimejau korta, sutarem del jos perdavimo. Nuo to laiko visas bendravimas nutruko. O pats feenix panashu kad jau forume nebesilanko.

e810: buvo sutarta del treidu pashtu registruotais laishkais. Mano laishka jis gavo priesh savaite, ash jo - ne. Siusti jie buvo beveik tuo paciu laiku (1 dienos skirtumas). I mano prashyma atsiusti nuskanuota cekiuka nebeatsiliepia.
Tam atvejui jeigu jis pasikeite accounta, pridedu adresa kuriuo jam buvo nusiustos kortos:
Ugnius Vygelis
Baltu prospektas 129-33
LT-48201, Kaunas

--------------------
“Тьма тоже движется со скоростью света, только в обратном направлении”

ErnEE's H/W
+Quote Post
keiga
rašyti 2006-03-11 12:02
Parašyta: #4

Iš kur: lithuania, aukstaitija, panewezys

DEMESIO!!!
niekas nesitarkit del kortu su e810 nes jis sukcius ir apgavikas. man kortos neatsiuncia ir neatrso zinuciou. sad.gif

--------------------
+Quote Post
LoB
rašyti 2006-03-11 12:09
Parašyta: #5

Iš kur: Siauliai

tie ka apgavo e810 patys kalti, atsargiai su tokias reikia... buvom sutare jo steam vents, i mano keleta kortu (bendra verte ~15$) tik paprashius kad jis siustu pirmas, bendravimas nutruko.
Siulau ivesti cia kokia tai referalu sistema, tada labai paprastai butu galima matyti ar zmogus patikimas ar ne.
+Quote Post
LukAZZ
rašyti 2006-03-11 12:34
Parašyta: #6

Iš kur: Drsk-Vilnius

Mano irgi protas. dry.gif Issiunciau dar wakar e810 kortas registruotu laisku ir neperskaiciau net gedos stulpo. DAMN! O seip buwom susitare apsikeist kortom,kurių wertė ~23$.(Coat of Arms,Elvish Champion x3 ir t.t.) dry.gif dry.gif
+Quote Post
ErnEE
rašyti 2006-03-11 14:34
Parašyta: #7

QUOTE(keiga @ 2006.03.11, 12:54) *

as manau greitai pas ji nuvaziuosiu kortos atsiimt nas uznervino jis mane su tais savo apgaudinejimais....... mad.gif

O shiaip, yra zmoniu pazystanciu ji gyvai? Klube maciusiu? Kiek matau aupgautu zmoniu kiekis yra nemazas... gal rimtai kaunieciai galetu nuvaziuoti pas ji ir paaukleti Skiedalo metodu? ( Vienas smugis kumsciu per ausi, atstoja tris valandas auklejamojo pokalbio... © Skiedalas)

--------------------
“Тьма тоже движется со скоростью света, только в обратном направлении”

ErnEE's H/W
+Quote Post
X--as
rašyti 2006-03-11 22:26
Parašyta: #8

Mes JAMAM sita darba :D

Iš kur: Panevezys

e810 neseniai siule man dvi umezavas jittes. o jis kajp naujokas nemanau kad tokiu turetu, uzsigejde foundry charo. tj matos kad jis tikraj yra riperis.
+Quote Post
Dead_Man
rašyti 2006-03-12 00:32
Parašyta: #9

Iš kur: Klaipeda

as kazkada cia seniau kai e810 tik pasirode forume ten buvau sutares treida tai as laukiau kol jis atsius kortas ir as tada jam nusiusiu bet kaip cia pasakius as vis dar to laisko laukiu bent tiek gerai kad as jam kortu nebuvau dar issiuntes smile.gif)

--------------------
B.I.B.L.E= Basic Instructions Before Leaving Earth
+Quote Post
Popiežius
rašyti 2006-03-13 20:45
Parašyta: #10

Pasaulio klebonas...

Duosiu patarimą potencialiems pirkėjams prieš siunčiant pinigus šitam ir šitam aukcione pasidomėti Klaipėdoje, ar kas nors šitą jūserį ir jo įtartinus card poolus yra gyvai matęs, kad nepasikartotų e810 istorija wink.gif

Šią žinutę keitė Popiežius, 2006-03-13 20:48

--------------------
paveikslėlis
+Quote Post
X--as
rašyti 2006-03-16 13:22
Parašyta: #11

Mes JAMAM sita darba :D

shizzaras buvo su manim sutares trade as kortas perdaveu per entity po to jis nebeatsimine kaj susitiko su juo ka turejo man duoti po to visaj atsauke trade tj gavos kad as visa menesi tupejau kajp durnelis nors ta korta galejau gauti is kitur (dabar nebera) bet to jis net pm neparase kad trade canceled...
+Quote Post
Daemon
rašyti 2006-03-17 11:05
Parašyta: #12

Em I Evil?

nu as da vienas zioplas, mane ir e810 apgavo =[ Jei kas eisit su juo saskaitas suvedinet, priminkit ir mane =]] (siule 3xwog uz tomba ir skaraba =]),

--------------------
Aš viską neigiu, neigiu atvirai: / Tokie menki tie žemės padarai, / Jog netgi gaila, kad yra jie gimę, / Ir niekaip neprasmenga į kiaurymę. / Žodžiu, tai, ką vadinat pragaišties pradu, / Kas su blogiu taip ar kitaip susiję, / Kaip tik sudaro mano viešpatiją. J.V.Gete
+Quote Post
LukAZZ
rašyti 2006-03-17 14:35
Parašyta: #13

Joa,priminkit ir mane! smile.gif As jam nusiunciau Savra(foil),Hour of Reckoking,Millstone,Kami of Ancient Law (foil) ir t.t. sad.gif sad.gif sad.gif mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif Ziawriai sunerwawo. Gal kas zinot kaip galeciau atsiimt kortas pastu zinodamas jo adresa? Beto dar turiu registraturos lapeli.

<Pjovėjas: tai kad paštas neatsako už tokius susitarimus. Jo rūpestis pristatyti siuntinį nurodytu adresu, ką jis ir padarė. O adresą to piliečio gi žinote, siuntėt kortas galit ir pasiaiškint. Gal netgi pradžiai mandagiai apie situaciją su jo tėvais. Situacija aišku žiauri, siūlyčiau Kauno organaizeriams paskelbt bent jau boikotą šio sukčiaus.>

Šią žinutę keitė Pjovėjas, 2006-03-17 16:39
+Quote Post
Blondinas
rašyti 2006-03-20 16:01
Parašyta: #14

Reikia Azorius Dual'o

Iš kur: panevezys

Hmmm .
Tegul kas nors pakalba su Wakizashi Nes ji u*p*s* , mulkina kortas mazdaug uz 40 dolcu .
Jo pasiteisinimai :
1, Negalejau perskaityti tavo zinutes bet greit issiusiu .
2, Kortas ( 6 ) atsiunte atgal tai dar issiusiu .
3, Po savaites laiko . Jis man parase jog jau issiunte ir kad tureciau laukti laisko .

Dvi savaites praejo ir negaunu .
Klube kauno kas nors su juo pasisnekekit .

Šią žinutę keitė Blondinas, 2006-03-20 16:02

--------------------
Nors man nebedaug truksta iki 100 proc. warning ...
Bet as tikrai netylesiu ...

Noodaj valgo chesnakus ir geria burokelius ...
+Quote Post
LukAZZ
rašyti 2006-03-20 18:47
Parašyta: #15

Su e810 tevais tai labai noreciau pasikalbeti. Bet kaip man su jais pasikalbeti,jeigu as zinau tik jo adresa,o nzn net tel. nr.? huh.gif sad.gif Gal kas zinot jo nr.? Ar pan.?
+Quote Post
hustler
rašyti 2006-03-20 22:11
Parašyta: #16

algis greitai

Iš kur: ...kaunas da bezt...

Blondinai man su Wakizashiu iwyko wiskas lb gerai jai nori galiu duoti tau jo nr arba jo paklausti apie tawo bidintas kortas ar ka ten.parashyk man pm.

--------------------
perskaitykit niv-mizzeto drakoniuko formule apversta ir gawsite atsakyma :D
+Quote Post
Pjovėjas
rašyti 2006-03-24 17:40
Parašyta: #17

QUOTE(LukAZZ @ 2006.03.20, 18:46) *

Su e810 tevais tai labai noreciau pasikalbeti. Bet kaip man su jais pasikalbeti,jeigu as zinau tik jo adresa,o nzn net tel. nr.? huh.gif sad.gif Gal kas zinot jo nr.? Ar pan.?

Džyzus Kraist! Visai jums nuo interneto dingo kūrybinis mastymas... Keletas pasiūlymų: esat girdėję apie tokį dalyką, kaip telefonų knygos (tiek internetinę, tiek popierinę, tiek ir telefoną 118)? Žinot pavardę, žinot adresą - pirmyn į paiešką! Žinokit kai kurie dar net paprastus telekomo telefonus namie turi, ar jūs tokių nesat matę? Antras pasiūlymas: pabandyt nuvažiuot į vietą.

P.S. manyčiau ši tema virsta offtopicu. Jei norit kalbėti toliau apie konkrečiai šio žmogaus paiešką/ lankymą, siūlau kurti naują atskirą temą.

--------------------
“His sacrifice shall not be forgotten. Now toss his body over there with the others.”
—Phage the Untouchable
+Quote Post
Laiqua
rašyti 2006-03-25 18:26
Parašyta: #18

Iš kur: Negyvenu (gerai jau gerai, Vilnius)

O tu skaitai, kas tau rašoma? Ne tik mobilūs telefonai egzistuoja šiame pasaulyje, po galais.

--------------------
ąčęėįšųūž rulez! qwjx doesn't!
Nai i cala Eruo siluva tielyasse...
+Quote Post
Tr1ukas
rašyti 2006-03-26 11:45
Parašyta: #19

As kazko nesuprantu. Jei kortos tokios svarbios sedi i masina surenki visus zmones is kuriu kortas pavoge ir vaziuoji prie jo namo ( Tuo adresu kur issiuntei kortas), ir vietoj aiskinies.
+Quote Post
hustler
rašyti 2006-04-08 21:12
Parašyta: #20

algis greitai

Iš kur: ...kaunas da bezt...

Nawa...yra toks vilnietis Lbstoras jis mano kortas gawo mazdaug priesh menesy o sawuju wistiek negawnu.o jisai man neatsako i PZ..gal kas jy zino?

--------------------
perskaitykit niv-mizzeto drakoniuko formule apversta ir gawsite atsakyma :D
+Quote Post
5ska1c1u5
rašyti 2006-04-08 23:51
Parašyta: #21

nieko

Iš kur: klaipeda

ar as neprimenu e810?????

ar kanors sako tie 3xwog uz tomba ir skaraba
ir pan

laugh.gif

Šią žinutę keitė spongebob, 2006-04-08 23:52

--------------------
548972467656
+Quote Post
I am I
rašyti 2006-04-09 15:39
Parašyta: #22

as esu as ir nieko tu nepadarysi

Iš kur: jonava-kaunas

ugnius vygelis
baltu prospektas 129-33
lt-48201
kaunas

sakot norit pasisneketi su jo tewais? jis suauges zmogus todel ir mainiau su juo nes su naujoku mazu vaiku buciau nerizikaves be to jis klubuose nebuna man pasake jog neranda laiko ir panasiai. mano korta ish jo nagu gryzo o jis sawu ir net nebande atsiusti tai gerai kad pastas jo namie nerado o jis neatsiliepe i pranesimus jog jo laukia registruotas laiskas paste del to mano bird of paradise sugrizo namucio todel ash manau jis isleke i uzsieni uzsikalt pinigo. patarimas:

pries su kazkuo mainydami paasiteiraukit konors is jo miesto ar ji yra mate o tik tada mainykit

Šią žinutę keitė I am I, 2006-04-09 15:41

--------------------
I'm I and you can do nothing about this

griuk ir susispardyk :D
+Quote Post
grander
rašyti 2006-04-09 17:13
Parašyta: #23

Iš kur: Siauliai

kad jau pasitaiko tokiu apgaviku, tai galima butu padaryt tasku sistema, kurioj uz kiekviena sekminga treida gautum taska ar panasiai..tada butu maziau galimybiu riperiams..

--------------------
paveikslėlis
+Quote Post
Pjovėjas
rašyti 2006-04-10 10:06
Parašyta: #24

Pjovėjas: e2 atvejui yra sukurta atskira tem, todėl prašau daugiau čia nebefleiminti!

O dėl reitingavo taškų - nežinau, man užtenka, kad žmogus būtų vieną kartą paminėtas kaip sukčius ir ašjau jam nesiųsčiau kortų prieš gaudamas apmokėjimą ir jokie čia reitingavimai manęs nepaveiks.

--------------------
—Phage the Untouchable
+Quote Post
LukAZZ
rašyti 2006-04-12 21:14
Parašyta: #25

Tiesa.Su Pk Theftu susitarem del treido. As jam siunciau pirmas kortas. jis jas gawo. O man atsiunte wisai ne tas kortas. Wietoj okina pakeite i Minamo ir t.t. Nu sjp nepasakyciau,kad cia didelis "apiplesimas biggrin.gif ",bet wistiek noriu kitus informuoti,kad jis wisdelto sawanaudis. wink.gif

offtopic:o kur dingo e810 tema??

Istremta i Visa Lietuva skilti... Bruzgis

Šią žinutę keitė bruzgis, 2006-04-12 21:34
+Quote Post
Laiqua
rašyti 2006-04-29 19:24
Parašyta: #26

Iš kur: Negyvenu (gerai jau gerai, Vilnius)

Ar kas nors pastaruoju metu matėte hustler? Buvau iš jo aukcione nusipirkęs kortų, pinigus išsiunčiau, o kortų kol kas negavau. Praėjo jau daugiau nei dvi savaitės. Į PM'us atsakymo nesulaukiu.

Taip pat keistai prapuolė ir į PM'us neatsakinėja edas, nors jam priekaištų neturiu - kortas atsiuntė, tik nenori pasakyti, kaip jam turėčiau perduoti pinigus.

--------------------
ąčęėįšųūž rulez! qwjx doesn't!
Nai i cala Eruo siluva tielyasse...
+Quote Post
Loxodon
rašyti 2006-04-29 20:35
Parašyta: #27

QUOTE(Laiqua @ 2006.04.29, 20:23) *

Ar kas nors pastaruoju metu matėte hustler? Buvau iš jo aukcione nusipirkęs kortų, pinigus išsiunčiau, o kortų kol kas negavau. Praėjo jau daugiau nei dvi savaitės. Į PM'us atsakymo nesulaukiu.

Taip pat keistai prapuolė ir į PM'us neatsakinėja edas, nors jam priekaištų neturiu - kortas atsiuntė, tik nenori pasakyti, kaip jam turėčiau perduoti pinigus.

Is mano puses apie hustler.Pries daugiau nei menesi buvo sutartas treidas Ink-Eyes pre foil i Grave-Shell Scarab,Bosieju,Putrefy,Lightning Helix.Diena atrodo buvo treciadienis.Penktadieni issiunciau kortas.Kitos savaites pradzioje jis paraso kazka panasaus i "Man turejo atnest Bosieju bet neatnese..." Tada buvo sutarta,kad jis man parsius Ink-Eyes...Laukiau 2 savaites nieko.Pradejau rasineti PM'us ir man buvo pasakyta kad dar prides Putrefy uz laukima(kuri po to pardave aukcijone).Ink-Eyes gavau tik si ketvirtadieni parsiusta net neregistruotame laiske,po daugiau nei 5(beveik 6)savaiciu laukimo.O jo pasiteisinimas kad tiek ilgai neissiunte buvo mazdaug toks "Man kazkas tai jau menesi neatsiuncia".

Aciu uz demesi.

Šią žinutę keitė Loxodon, 2006-04-29 20:35

--------------------
"ALL THAT EXISTS ARE ATOMS AND EMPTY SPACE. THE REST IS OPINION." -Democratus
+Quote Post
LukAZZ
rašyti 2006-04-30 11:36
Parašyta: #28

Nu seip ir as buwau su Hustler susitares del treido. Susitarem,kad abu issiusim. Issiunciau Faith's Fetters x4 ir Minamo. Tada jis raso,kad atseit blogai parasiau adresa ir kortos grizo atgal. Tada wel pakartojau adresa ir issiunte dar po kokiuu 3 dienu.Kortas gawau. Bet wat nlb patikimas zmogas wink.gif
+Quote Post
Impérial
rašyti 2006-04-30 22:45
Parašyta: #29

Catgirl Lover.... =^.^=

Tai tu dar dziukis per 3dienas gavai, ne kaip man su Edu , jitte atsiunte per 2men ,ir per ta laika lb nuvertejo sad.gif

--------------------
QUOTE(Akral @ 2007.01.15, 19:00) *

Melyna yra visose kaladese. Kaip kekše.
+Quote Post
magic cardas
rašyti 2006-04-30 23:08
Parašyta: #30

reik gruul kortu!!!!!

Iš kur: jnw

as mainausi su hustler ir jis jaw mano kortas gawo o as negaunu jo kortu

--------------------
Kam galvoti apie ateity, jei rytoj jau gali buti po velena? Toks tavo, Gruul klano atstovo, moto.. Elgiesi kaip nori cia ir dabar, o apie pasekmes galvoji veliau. Visuomenes taisykles tau atrodo kvailiu sumanymas, todel gyveni pagal savasias.. Visgi, juk taip geriausia
+Quote Post

16 Puslapiai: V  1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
Nariai skaitantys šią temą: 1. (svečių: 1, užsislaptinusių narių: 0)
0 nariai:

- Lo-Fi Versija Dabar yra: 2020-06-03 04:16

Į viršų