IPB

Sveikas, svety! ( Prisijungti | Užsiregistruoti )

3 Puslapiai: V < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Diskusijos apie prekybą boosteriais ir kt.
Chloras
rašyti 2012-09-12 11:10
Parašyta: #31

Heavy metal maniac.

Grupė: Nariai
Iš kur: O aš iš Vilniaus...

O man kaip tik atrodo, kad ko jau ko, bet pirkėjų gėdint nereikėtų. Šitas reikalas turėtų spręstis tarp paduotuvės ir to kuris nori pardavinėti.

Jeigu parduotuvė sutinka įsileisti pašalinius žmonės ir leidžia jiems sukti ten savo bizniuką, tai kodėl turėtų būti gėdinamas tas, kuris kažką iš to pašalinio perka? Žmogus (pirkėjas) visada pirkti rinksis tą vietą, kur jam parankiau (pigiau) ir aš asmeniškai neįžūriu tame blogybės. Jeigu D6 baiminasi, kad dėl šio pardavėjo veiklos gali likt neparduoti jų pačių Avacyn boosteriai, tai parduotuvės savininkas to pašalinio asmens juk gali ir neįsileisti. O jeigu jau įsileido, tai aš nematau nei vienos priežasties kodėl tokioj situacijoj turėtų nukentėt, ar būt žeminamas tas, kuris naudojasi savo kaip pirkėjo teise rinktis jam priimtinensę prekę.

Aišku, aš pats jokių boosterių artimiausiu metu pirkti nežadu, tiesiog išsakiau savo nuomonę.

--------------------
Šeši iš dešimt lietuvių gyvena depresijoj, o likę keturi - Londone.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sielagaudys
rašyti 2012-09-12 11:18
Parašyta: #32

The Banbringer

Grupė: Moderatoriai
Iš kur: Vilnius

O aš matau pirkėjo atsakomybę - grynai taip pat, kaip matau atsakomybę žmogaus, kuris eina palošti kabake, o užsisakyti ko nors pamiršta.

--------------------
Mano mainai
Mano pirkinukai
Anot Alekso (2016), „The only thing I'm obssesed with more than deck pimping is my dog.“
Level 2 Judge. Want to become a Judge? Have any MtG/tournament-related questions? Don't hesitate to message me!
+Quote Post
Yarra
rašyti 2012-09-12 11:19
Parašyta: #33

Per Aspera Ad Astra

Is kitos puses pati D6 sudaro galimibe tokiems pardavejams atsirasti. Nes 13lt uz busteri tai vidutiniskai 40-60% brangiau negu europetiskose (!!!) online parduotuvese.
Pats nustojau pirkti D6 sealed produkcija kai su nauja vadovybe nepavyko susitarti del kainos (Rudolfai, sugrisk !). Dabar duodu uzsidirbti vokieciams ir pastui.

Šią žinutę keitė Yarra, 2012-09-12 12:51

--------------------
Trust no one © X-Files
Пролетарии всех стран, объединяйтесь ! © В.И. Ленин

paveikslėlis
+Quote Post
sauliuska
rašyti 2012-09-12 15:14
Parašyta: #34

Jeigu dar tie nauji pardavejai dar suorganizuotu pastovia galimybe vykdyti MTG veikla, organizuoti turnyrus ir kitus eventus....
O priesingu atveju, jei D6 ilguoju laikotarpiu praras interesa pardavineti MTG produkcija, tai manau nemazai ilgai zaidzianciu puikiai zino sito scenarijaus pabaiga. Galesit savo FNM'us vel Vilniaus laiptinese organizuot. Ir net dvigubai pigesniu boosteriu pirkimas aplamai pasidarys bevertis, jei nebus MTG veiklos.

Taigi as uz naujus pardavejus ir konkurencija, bet tik tuo atveju jei jie siulo pilna produkta (ir man eventai (kaip produktas) yra 100 kartu svarbiau nei boosterio kaina siai dienai, ir labai to tikiuosi is kitu sio uzsiemimo megeju ir MTG pirkeju. Ir del sios priezasties as asmeniskai juos gedinu del netoleregiskumo).

Šią žinutę keitė sauliuska, 2012-09-12 15:15

--------------------
+Quote Post
Chloras
rašyti 2012-09-12 16:41
Parašyta: #35

Heavy metal maniac.

QUOTE(sauliuska @ 2012-09-12 16:14) *

Jeigu dar tie nauji pardavejai dar suorganizuotu pastovia galimybe vykdyti MTG veikla, organizuoti turnyrus ir kitus eventus....
O priesingu atveju, jei D6 ilguoju laikotarpiu praras interesa pardavineti MTG produkcija, tai manau nemazai ilgai zaidzianciu puikiai zino sito scenarijaus pabaiga. Galesit savo FNM'us vel Vilniaus laiptinese organizuot. Ir net dvigubai pigesniu boosteriu pirkimas aplamai pasidarys bevertis, jei nebus MTG veiklos.

Taigi as uz naujus pardavejus ir konkurencija, bet tik tuo atveju jei jie siulo pilna produkta (ir man eventai (kaip produktas) yra 100 kartu svarbiau nei boosterio kaina siai dienai, ir labai to tikiuosi is kitu sio uzsiemimo megeju ir MTG pirkeju. Ir del sios priezasties as asmeniskai juos gedinu del netoleregiskumo).

Aš tai atvirai sakant visiškai nesuprantu ką čia sauliuska bando akcentuot savo tokiais postais. Nežinau ar pastebėjai, bet boosteriai D6iuose nebekainuoja 10.50lt, kaip Rudulfo laikais. Dabar jie kainuoja, kaip Yarra ir pasakė, po 13lt. Todėl matematika čia paprasta: iš D6 už 130 litų galima nusipirkti 10 boosterių, o iš pašalinio pardavėjo - 13. Ir iš kur išvis tokia mintis, kad reiktų gėdint arba kažkaip kitaip žemint perkančiuosius? Kas čia per nesąmonė? Jeigu parduotuvėje pasiimi duoną, kuri kainuoja 2.99lt vietoj tos, kuri kainuoja 3.99lt, ar tu dėl to jautiesi kažkaip gėdinamas ar žeminamas? Absurdas.

Kad D6 yra geras spotas MtG'istam rinktis ir FNM'am rengt niekas nesiginčyja, bet gal vietoj pirkėjų žeminimo D6 turėtų patys pamažint kainas, kurios per paskutinius metus po Rudolfo dingimo sugebėjo taip užkilt į kosmosą, kad jas pamačius iškart atšoka fantazija kažką pirkt? Kaip ir pats pasakei, tau boosterių kainos išvis neaktualu, nes pavienių boosterių D6iuose neperki, bet vat tarkim tokio pirkėjo kaip Yarra praradimas tai parduotuvei jau didelis nuostolis. Tuo labiau, reikia turėti omenyje ir tai, kad šiuo metu žmonės Lietuvoje nėra tokie turtingi, kad permokėtų už tokį patį produktą vien iš idėjos, neva remdami parduotuvę. Pilnai suprantu Yarros apsisprendimą pirktis boosterius iš kitur, kaip ir pilnai suprantu žmonių norą pigiau gauti boosterių. Esminis klausimas dabar išlieka tik toks: ar D6 įsileis pašalinius pardavėjus, ar neįsileis. YGO atveju, kaip suprantu, jau įsileido, todėl neįsileist MtG šiuo atveju manau būtų jau šioks toks diskriminavimas.

--------------------
+Quote Post
Yarra
rašyti 2012-09-12 19:06
Parašyta: #36

Per Aspera Ad Astra

QUOTE(Chloras @ 2012-09-12 16:41) *

bet vat tarkim tokio pirkėjo kaip Yarra praradimas tai parduotuvei jau didelis nuostolis.

Ne toks jau ir didelis nuostolis mazdaug 2KLt praradimas apivartos per metus. Rimtai - versle tai smulkmena.
Jeigu neklystu kainos pakylimas kazkaip buvo susijes su estais (bent jau taip buvo kalbama). Bet, vel gi, is kitos puses - D6 gauna busterius is oficialiu europietisku saltiniu ir parduoda po 13Lt; tie patys vokieciai/ispanai/italai (ir t.t) gauna jos irgi is europietisku oficialiu saltiniu, bet parduoda po 7,5-10,5Lt. Ir kaip nebutu keista jiems pelno uztenka. Kur suo pakastas ? Estai parduoda lietuviams produkcija padydintomis kainomis ? Tai reikia gal pasiskusti Wizardams ? Gal net gi pavyktu prastumti nuosava, lietuviska Wizardu atstovybe (kam mums tie estai ?). Jeigu dideliu kainu priezastis estai, tai as sutinku pasirasyti kokioj nors LT zaideju peticijoi su prasymu paskirti Lietuvai kita Wizardu platintoja arba suteikti D6 oficialaus platintojo Lietuvoje statusa.
Nors gali buti kad estai cia ne prie ko, gal tiesiog, kaip sakoma, apetitas ateina valgant...

--------------------
Trust no one © X-Files

paveikslėlis
+Quote Post
Domantas
rašyti 2012-09-15 12:32
Parašyta: #37

Skaitau kaip Lord rašo ištisus sakinius trumpiems Gintaro pastebėjimams ir krizenu.

Nieko nenoriu įžeisti, bet nuo kada trečiadieninė Lietuvoje yu-gi-oh užsiminėjančių žmonių veikla yra argumentas? Ir negalima taip siaurai žiūrėti, pabandyk "Maximoje" pardavinėti arbūzus ar savo atneštas knygas "Pegaso" knygyne...

QUOTE(Lord @ 2012-09-11 18:42) *

Bet kokių atvejų yugioh klubo nariai net elgdamiesi akiplešiškai išsidėja dėžes su kainom ant stalo neprivedė parduotuvės prie bankroto ir nebuvo išvaryti. (nors atvirai bijau jums sumeluot ir neesu tikras ar parduotuvė žino apie tai kadangi jie jas išsideda antroje pastato dalyje)

^ juokingesnio pasiteisinimo nei "aš naglai pardavinėsiu boosterius, nes kiti taip daro ir parduotuvė to tikriausiai nežino" dar nesu skaitęs.

Lord, jei tu laikai save teisiu, tai kodėl taip jaudiniesi? Besiremdamas įstatymais tu sudarai protingo žmogaus įvaizdį, bet darai elementarias gramatines klaidas, tai būtų galima paaiškinti kaip tavo skubėjimo, susierzinimo ir susijaudinimo padarinį.

Aš, kaip potencialus pirkėjas, mieliau mokėsiu 3lt daugiau ir pirksiu iš parduotuvės, nei iš Lord, nežinodamas iš kur jis tuos boosterius gauna ir žinodamas, kad pardavinėja dideliais kiekiais nemokėdamas mokesčių.

QUOTE(Lord @ 2012-09-11 20:28) *

Primigtynai prašau administratoriaus ištrinti visą offtopiką lygi pat pirmo topo. Atleiskit ką įžeidžiau ir galbūt savanaudiškai pasielgiau su pačia parduotuvę, jeigu skaitys jos savininkas iki tol kol žinutės bus pratrintos tai atleiskit nieko asmeniško tiesiog visi sukamės kaip galim žmonėm čia patogu atsiimti tai taip ir gavosi, be abejo iš dalies dauguma yra teisi smile.gif

Tačiau tuomet suveikia principas, prašau savininko trečiadieniais karts nuo karto praėiti pro yugioh dalyvius ten antroje pastato dalyje, kadangi ten puikiai parduodami Batlle packai po 8.50 ir dar labai naglai, kadangi aš būdamas gal 6 metais vyresnis praeidamas pro juos išgirdau repliką "nori boosteriu?" sakau ačių ne. "Tada eik iš čia" hmm smile.gif Net jei manęs nebūtumėt sudrausminę ir aš atsineščiau boosterius į D6 aš jau taip bent jau neielgčiau smile.gif

Tai viskas nuspręsta, į D/6 boosterių neneši?

Šią žinutę keitė Domantas, 2012-09-15 12:35

--------------------
Punishing Jund | Turgelis
The variety in Legacy is a variety of strategy. These Legacy decks play differently, not because of the cards you are using, but because of the thought process and lines of play that make each of them effective. - Taldier (MTGS)
+Quote Post
Herbas
rašyti 2012-09-15 13:41
Parašyta: #38

QUOTE(Chloras @ 2012-09-12 17:41) *

Kad D6 yra geras spotas MtG'istam rinktis ir FNM'am rengt niekas nesiginčyja, bet gal vietoj pirkėjų žeminimo D6 turėtų patys pamažint kainas, kurios per paskutinius metus po Rudolfo dingimo sugebėjo taip užkilt į kosmosą, kad jas pamačius iškart atšoka fantazija kažką pirkt?

Tas antkainis yra visiški visiški centai lyginant su kita alternatyva - trintis po kabakus, lošti menkai apšviestose patalpose ir t.t. Ir dar, kiek pamenu, Vilniuje visąlaik buvo ryški koreliacija tarp aktyvių magico žaidėjų skaičiaus ir reguliarios, nemokamos vietos pažaisti. Pasakyti, kad su D6 magico žaidėjų skaičius stipriai išaugo, nebūtų joks situacijos išpūtimas.

Tiesiog negali turėti ir gerų patalpų, ir pigių prekių.

Dėl to žmonės ir kalba, kad reikia gėdinti pirkėjus, nes jie, bandydami sutaupyti po tris litus į savaitę, stumia visus į minimum 10-20lt sąskaitas kabakuose.
+Quote Post
Chloras
rašyti 2012-09-15 14:27
Parašyta: #39

Heavy metal maniac.

QUOTE(Herbas @ 2012-09-15 14:41) *

Tiesiog negali turėti ir gerų patalpų, ir pigių prekių.

Kaip tai negali? Rudolfo laikais būtent taip ir būdavo.

--------------------
+Quote Post
Herbas
rašyti 2012-09-15 14:45
Parašyta: #40

Tai gal dabar žmonės mažiau perka jų prekių (bendrai boardgeimais susidomėjimas atslūgęs, daugiau konkurentų, t.t.)? Pabrangę nuomos mokesčiai? Daugiau mokėti darbuotojams? Gal nepakankamai Rudolfui uždirbo, dėl to ir pardavė?

Verslo aplinka labai dažnai kinta ir nelabai gali lyginti situacijas, tarp kurių kelių metų skirtumai.
+Quote Post
Akral
rašyti 2012-09-15 15:32
Parašyta: #41

Teisėjas

Grupė: Administratoriai

Prekiauti internetu daug pigiau: nereikia patalpų, nereikia organizuoti turnyrų, nereikia spręsti platinimo problemų. Turite teisę pirkti prekes internetu.

Pirkdami iš privačių asmenų, nepamirškite, kad, ko gero, mokesčių valstybei nesumokate, kas nėra teisėta. Todėl nenustebkite, kai kiti žmonės jus sugėdina.

D6 ir Yu-Gi-Oh žaidėjų santykiai yra jų reikalas ir juos jie tvarkosi patys. Vargu, ar žinote jų susitarimo aplinkybes ir taikyti jų situaciją yra visiškai nelogiška.

Rudolfo laikų kainos buvo žemesnės, tačiau tie laikai baigėsi. Pakelti kainas savo noru, kai rinkoje egzistuoja realios alternatyvos internete, nėra idealus verslo planas, tad jei tai visgi įvyko, galime daryti išvadą, kad buvo rimtesnės priežastys. Pavyzdžiui, kainos buvo per žemos.

--------------------
+Quote Post
Chloras
rašyti 2012-09-15 16:41
Parašyta: #42

Heavy metal maniac.

Tai blemba, vadinasi pirkti singlus iš antrų rankų irgi nesąžininga? Sumoki mažiau nei internetinė singlo kaina, valstybė iš to negauna nė kapeikos. Susimąstykit, gal jau laikas vieniem kitus pradėt gėdint? smile.gif

--------------------
+Quote Post
Akral
rašyti 2012-09-15 17:45
Parašyta: #43

Teisėjas

QUOTE(Chloras @ 2012-09-15 16:41) *
Tai blemba, vadinasi pirkti singlus iš antrų rankų irgi nesąžininga? Sumoki mažiau nei internetinė singlo kaina, valstybė iš to negauna nė kapeikos. Susimąstykit, gal jau laikas vieniem kitus pradėt gėdint? smile.gif
Singlai parduodami, dažniausiai, mainam palengvinti. Parduodi savo, nusiperki reikalingų.

Boosteriai parduodami, dažniausiai, siekiant pasipelnyti.

--------------------
+Quote Post
sielagaudys
rašyti 2012-09-15 18:19
Parašyta: #44

The Banbringer

Beje, šiuo atveju labai svarbus aspektas - d6 singlais neprekiauja.

--------------------
Mano mainai
Mano pirkinukai
Anot Alekso (2016), „The only thing I'm obssesed with more than deck pimping is my dog.“
Level 2 Judge. Want to become a Judge? Have any MtG/tournament-related questions? Don't hesitate to message me!
+Quote Post
Chloras
rašyti 2012-09-15 18:26
Parašyta: #45

Heavy metal maniac.

QUOTE(Akral @ 2012-09-15 18:45) *

Singlai parduodami, dažniausiai, mainam palengvinti.

Visiškai nesuprantu koks skirtumas, ar kortos parduodamos mainams palengvint, ar siekiant pasipelnyti. Juk pats pasakei:
Pirkdami iš privačių asmenų, nepamirškite, kad, ko gero, mokesčių valstybei nesumokate, kas nėra teisėta.

Vadinasi nepriklausomai nuo to, ar pardavinėji singlus, ar boosterius, elgsiesi lygiai taippat neteisėtai. Todėl ir siūlau nuo šiol pradėti vieniems kitus gėdinti už tai, kad perkate kortas iš antrų rankų.

Apskritai, nesuprantu šitos nuomonių daugumos dėl visų šitų neva pirkėjų gėdinimų. Jeigu pašalinis pardavėjas sugeba ateit į parduotuvę ir ten stumt savo produkciją, vadinasi parduotuvės valdžia tam neprieštarauja, o jeigu valdžia neprieštarauja, tai kodėl pirkėjas turi nukentėti? Daugiau negu juokinga.

Šią žinutę keitė Chloras, 2012-09-15 18:34

--------------------
+Quote Post
Armin
rašyti 2012-09-15 18:31
Parašyta: #46

Iš kur: Vilnius-Alytus

O kaip del produkcijos, kurios nera parduotuvej? Lord pardavineja Avacyn Restored boosterius, kuriu nebera prekyboj kiek maciau. Tai cia manau yra pirkeju pasirinkimas, kokia produkcija pirkt. Tarkim M13 kortu galima gaut is draftu, o is kitu ediciju kaip gaut? As gal esu zmogus, kuriam patinka praplest busteri ir tiketis "bombos".

As neesu pries nieka ir neesu uz kazka, tiesiog man netrukdo jog atsiranda pigesniu busteriu, bet ir neksriaudziu parduotuves is jos nepirkdamas prekiu (sleevsai, deckbox, albumu lapai ir pan.).

Šią žinutę keitė Armin, 2012-09-15 18:33
+Quote Post
Lord
rašyti 2012-09-15 18:43
Parašyta: #47

Aš čia kaip ir visko neperskaičiau apie ką buvo kalbama tačiau vieną suprantu jūs čia bandote mane sugėdinti, o aš klausiu už ką? gerai parašymas jog galite iš manęs nusipirkti D6 klube boosteriu tikrai nebuvo pats protingiausias ir savo klaidų nekartoju.

Kitas aspektas jeigu aš forume įdedu skelbimą, arba pvz skelbiu.lt tai man irgi turėtu būti dėl to gėda? Tai yra konkurencija ir visi sukasi kaip gali ;] jeigu aš galiu pateikti prekę pigiau ir patenkinti pirkėjų ir savo pastovių užsakovų poreikius kodėl aš to negalu daryti? nes man turėtu būt gaila D6 biznio? :DDD ar čia mano problema? Jeigu aš nesinaudoju jokia jų paslauga ir prekiauju visiškai atskirai kodėl dėl to turėčiau jaust kaltę?

Tai pagal šitą logiką gal aš man gėda turėtu būti parduoti per skelbimus BMW nes man labai patinka pravažiuojant ozą matyti jų saloną tikriausiai ir jiems bus nuostolis ir jie bankrutuos.. Žodžiu kažkokie fanatikai kai kurie absoliučiai su tuo D6... Lyg aš pirmas ir paskutinis žmogus kuris kažką kelią į skelbimus ir kažkam sukelia konkurencija (net 300 litų per mėnesį)
+Quote Post
Yarra
rašyti 2012-09-15 19:18
Parašyta: #48

Per Aspera Ad Astra

Lord'ai, paaiskinsiu kodel tave cia "uzpuole", jeigu pats nesupratai. Mes (na, ok - musu TO) turim susitarima su D6: jus mums patalpas, mes is jusu prekes. Tave D6, bet kurio atveju, laikys vienu is musu ir jeigu tavo veikla D6 nepatyks, teoriskai gali kilti skandalas ir musu bendruomene gali prarasti patalpas (geriausias, so far, kokias turejom).
Del to ir yra prasymas prekiauti kur nors kitur. D6 geriau to nedaryk (variantas: "iseinam is parduotuves uz kampo" irgi ne koks).

Šią žinutę keitė Yarra, 2012-09-15 19:22

--------------------
Trust no one © X-Files

paveikslėlis
+Quote Post
Lord
rašyti 2012-09-15 19:28
Parašyta: #49

Aš ir neprekiauju D6!!!!!!!! Aš nekaltas jog visi sako atsiimsiu prie D6 :|
O vat pa prikolu sekančios partijos M13 užmesiu kaina 6 lt ir garantuoju jog parašys mažiausiai puse tu žmonių kurie čia stumė ;]

O be to D6 jūsų neišvarys jiems Jūs reikalingi o ne atvirkščiai jūs nešat jiems didelę dalį pelno, o jei pasklistu gandai jog MTG žaidėjai neturi namu tuo imtusi ir Hoby Shopas kuris pastaruoju metu taip pat ruošiasi plėsti patalpas ir įsikurti naujoje vietoje. Žinau nes pusbrolis dirba atitinkamuose pareiguose smile.gif

O kad sakai jog čia mane klube laikys vienu iš saviškiu abejoju nes jau matau kokie fanatikai ir kaip reaguoja į mane o man to ir nereik aš puikiai leidžiu laiką žaisdamas mtg online ir nesikundžiu. Tiesiog keista jog darai gerą pateiki prekęs už bent jau kiek panašesnę kaina į europos, o žmonės ant tavęs šika smile.gif

Šią žinutę keitė Lord, 2012-09-15 19:30
+Quote Post
Yarra
rašyti 2012-09-15 19:59
Parašyta: #50

Per Aspera Ad Astra

QUOTE(Lord @ 2012-09-15 19:28) *

Aš ir neprekiauju D6!!!!!!!! Aš nekaltas jog visi sako atsiimsiu prie D6 :|

Tai tu D6 bendrai nesirodai, teisingai suprantu ? Anksciau rasei kaz ka tipo "busterius galesit atsiimsit per pasirukima"

o jei pasklistu gandai jog MTG žaidėjai neturi namu tuo imtusi ir Hoby Shopas kuris pastaruoju metu taip pat ruošiasi plėsti patalpas ir įsikurti naujoje vietoje. Žinau nes pusbrolis dirba atitinkamuose pareiguose

Tai pasakyk pusbroliuj tegul kuo greiciau imasi - konkurencija tarp parduotuviu MtG zaidejams tik i nauda. Ypac jeigu Hoby Shopas gales pasiulyti normalias kainas (nors tuo abejoju - anksciau ten buvo visiskas "kosmosas").

O kad sakai jog čia mane klube laikys vienu iš saviškiu abejoju nes jau matau kokie fanatikai ir kaip reaguoja į mane

Svarbu ne "fanatikai", o D6 direktorius smile.gif. Jis tave ir laikys vienu is tu "fanatiku", kuris isdaryneja nesamones ir apskritai elgesi labai naglai.

--------------------
Trust no one © X-Files

paveikslėlis
+Quote Post
Lord
rašyti 2012-09-15 20:43
Parašyta: #51

Maniau pasirodyt klube bet kažkaip pasigalvojau užtenka ir online pasižaist ar turnyre sudalyvaut.

O prie ko čia direktorius jei jis man nieko nepaskays ką aš kaltas kad visi atsiimt nori prie D6 bet asmeniškai klube aš boosteriais neprekiauju smile.gif
+Quote Post
Paranoia
rašyti 2012-09-19 14:05
Parašyta: #52

QUOTE(Lord @ 2012-09-15 20:28) *

o jei pasklistu gandai jog MTG žaidėjai neturi namu tuo imtusi ir Hoby Shopas kuris pastaruoju metu taip pat ruošiasi plėsti patalpas ir įsikurti naujoje vietoje. Žinau nes pusbrolis dirba atitinkamuose pareiguose smile.gif

Nežinau kas tau ką sakė bet,esu 99% įsitikinęs kad Hobbyshop'as mtg daugiau nebeužsiiminės,turnyrų nerengs ir tam patalpų tikrai neskirs.Jei ir per kažkokią didelę klaidą užsivežtų boosterių,patalpų žaidimui neskirs ir turnyrų nerengs, o boosterių kaina bus apie 15-17lt

Šią žinutę keitė Illyasviel, 2012-09-19 14:09

--------------------
Oh, what a tangled web we weave. When first we practise to deceive.
+Quote Post
Chainer
rašyti 2012-09-19 16:05
Parašyta: #53

Black Topdecker

QUOTE(sauliuska @ 2012-09-12 11:37) *

O mes (MTG naudotojai)...

Thank you! Nors vienas ne "vartotojas"!

QUOTE(Lord @ 2012-09-11 17:47) *

...aš penktadienį nuo 12/13h iki 17 būsiu D6 klube su visais boosteriais, galėsite įsigyti vietoje. Kaina išlieka ta pati 10 lt už vienetą.
...
Pasitengsiu ant stalo pasidėt bent vieną boosterio pakelį, taip mane atpažinsit ir galėsit kreiptis smile.gif Geros dienos.

Kurioj vietoj tu cia neprekiauji D6se?

QUOTE(Lord @ 2012-09-15 20:28) *

...O be to D6 jūsų neišvarys jiems Jūs reikalingi o ne atvirkščiai jūs nešat jiems didelę dalį pelno...

Taip, bet tave isvaryt gali smile.gif

--------------------
WARNING: Oldschool player
Trade/Sell List
+Quote Post
Akral
rašyti 2012-09-19 17:24
Parašyta: #54

Teisėjas

O be to D6 jūsų neišvarys jiems Jūs reikalingi o ne atvirkščiai jūs nešat jiems didelę dalį pelno
Nesu aš tuo tikras.
Kaip man atrodo, tai didžiąją dalį pelno visada neša Warhammerio fanai. biggrin.gif

--------------------
+Quote Post
ArisK
rašyti 2012-11-05 20:02
Parašyta: #55

Iš kur: Kaunas

nezinau ar cia rasyt tureciau, bet kadangi tema apie boosterius tai kyla klausymas, ar butu kur imanoma kaune nusipirkti boosteriu is naujesniu leidimu

--------------------
"The vampires of this world don't know the pleasures of hunger. They gorge themselves without savoring the kill."
-Sorin Markov
+Quote Post
sielagaudys
rašyti 2012-11-05 20:26
Parašyta: #56

The Banbringer

Kontaktuok su forumo vartotoju nicku "bruzgis"

--------------------
Mano mainai
Mano pirkinukai
+Quote Post
ArisK
rašyti 2012-11-05 20:33
Parašyta: #57

Iš kur: Kaunas

dekui smile.gif

--------------------
"The vampires of this world don't know the pleasures of hunger. They gorge themselves without savoring the kill."
-Sorin Markov
+Quote Post
Yarra
rašyti 2012-11-06 06:02
Parašyta: #58

Per Aspera Ad Astra

Wtf dedasi su busteriais Vilniuje ? Ar cia visur pasaulije ziarus RTR deficitas, ar tik pas mus ? O kaip Kaune busteriniai reikalai ?

--------------------
Trust no one © X-Files

paveikslėlis
+Quote Post
Yarra
rašyti 2012-11-10 05:56
Parašyta: #59

Per Aspera Ad Astra

QUOTE(bruzgis @ 2012-11-09 22:57) *

Yarra, Kaune deficito nėra.

Tada dar vienas klausimas - pas tave "estiski" busteriai ar gauni is kitur ?

--------------------
Trust no one © X-Files

paveikslėlis
+Quote Post
Yarra
rašyti 2012-11-10 06:05
Parašyta: #60

Per Aspera Ad Astra

QUOTE(bruzgis @ 2012-11-09 23:07) *

Taip kad viskas yr gerai. nėr čia ko verkti.

Situacija kai as sutaupau apie 50lt uzsakant buster box'a internetu is EU saltiniu, o uzeidamas i analogiska D6 parduotuve kur nors Lenkijoje/Vokietijoje/t.t. sutaupau iki 100lt , yra absurdiskai kvaila.

Šią žinutę keitė Yarra, 2012-11-10 07:20

--------------------
Trust no one © X-Files

paveikslėlis
+Quote Post

3 Puslapiai: V < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
Nariai skaitantys šią temą: 1. (svečių: 1, užsislaptinusių narių: 0)
0 nariai:

- Lo-Fi Versija Dabar yra: 2020-06-03 04:46

Į viršų