IPB

Sveikas, svety! ( Prisijungti | Užsiregistruoti )

Reply to this topicStart new topic
> [SVARBU] Dėl aukcionų
sielagaudys
rašyti 2014-05-28 12:08
Parašyta: #1

The Banbringer

Grupė: Moderatoriai
Iš kur: Vilnius

Mieli aukcionų rengėjai, jei keičiate kortas, esančias jūsų aukcione – NEDELSIANT jas iš jo pašalinkite. Jei jos vis dar ten, kai kažkas už jas pabidina, jūsų pasiteisinimai kaip „iškeičiau“ ir „nebeturiu“ nieko nedomina ir nuo šiandienos bus dosniai pliusuojami.
Kortų, už kurias jau pabidinta, iškeitimas privačiai susitarus, yra dar blogiau ir bus baudžiama dar griežčiau.

--------------------
Mano mainai
Mano pirkinukai
Anot Alekso (2016), „The only thing I'm obssesed with more than deck pimping is my dog.“
Level 2 Judge. Want to become a Judge? Have any MtG/tournament-related questions? Don't hesitate to message me!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ClockworkAlice
rašyti 2014-05-28 13:56
Parašyta: #2

Grupė: Nariai

Taisyklė gera ir reikalinga.
Bet čia atsiranda ir tam tikra pilka zona: kiek gali trukti tas "nedelsiant".
Tarkim, veikėjas išmaino kortą ir po valandos grįžta namo, pasiruošęs kibti į sumuštinį ir aukciono naujinimą. O, pasirodo, per tą laiką kortą kažkas pabidino...
Arba dar blogiau - ryte pažiūrėjai į forumą, tavo kortų ten niekam nereikia, tai vakare po pamokų, paskaitų ar darbo ramiai ją kam nors išmainai. Grįžęs pamatai, kad vidury dienos už ją buvo pabidinta.

Kas tuomet? smile.gif T. y., manau, kad tą "nedelsiant" reiktų kažkaip patikslinti, tikrai ne visi turi 24/7 prieigą prie interneto.

--------------------
God damn me, jei mano komentarai bus trumpesni nei 300 žodžių.
+Quote Post
sielagaudys
rašyti 2014-05-28 14:04
Parašyta: #3

The Banbringer

QUOTE(ClockworkAlice @ 2014-05-28 14:56) *

Taisyklė gera ir reikalinga.
Bet čia atsiranda ir tam tikra pilka zona: kiek gali trukti tas "nedelsiant".
Tarkim, veikėjas išmaino kortą ir po valandos grįžta namo, pasiruošęs kibti į sumuštinį ir aukciono naujinimą. O, pasirodo, per tą laiką kortą kažkas pabidino...
Arba dar blogiau - ryte pažiūrėjai į forumą, tavo kortų ten niekam nereikia, tai vakare po pamokų, paskaitų ar darbo ramiai ją kam nors išmainai. Grįžęs pamatai, kad vidury dienos už ją buvo pabidinta.

Kas tuomet? smile.gif T. y., manau, kad tą "nedelsiant" reiktų kažkaip patikslinti, tikrai ne visi turi 24/7 prieigą prie interneto.

I'm totally fine with 24/7.
Jei įdėjai kortą į aukcioną, tu įsipareigoji ją parduoti, jei už ją bus pasiūlyta kaina. Jei nusprendei iškeisti, bet neturi galimybės iškart pašalinti iš aukciono - gali susitarti, kad iškeisi su sąlyga, kad niekas jos nenupirks iki kol galėsi pašalinti iš aukciono. Alternatyviai gali pats/pati iš kur nors išknisti dar vieną tokią kortą, kad aukciono pirkėjas ją gautų.

--------------------
Mano mainai
Mano pirkinukai
Anot Alekso (2016), „The only thing I'm obssesed with more than deck pimping is my dog.“
Level 2 Judge. Want to become a Judge? Have any MtG/tournament-related questions? Don't hesitate to message me!
+Quote Post
Romualdas
rašyti 2014-05-28 14:12
Parašyta: #4

Romuladas

Aš asmeniškai nesuprantu keityklos reikalingumo, vis vien ten visi perka/parduoda ir mažai kas keičia. Paprašiau būtų glaudžiai susieti pirkimo-pardavimo temas.

--------------------
My Consecration. My Commerce. My Guild.

paveikslėlis
+Quote Post
Robke
rašyti 2014-05-28 14:42
Parašyta: #5

Reiktų atskirti du skirtingus atvejus: aukcionus, kai yra pradinė kaina ir (galbūt) autowin kaina, ir parduotuves, kur kaina yra tik viena. Parduotuvių šita nauja taisyklė nebaudžia, right?
O jei jau aukciono savininkas pardavė/iškeitė kortą, už kurią kažkas jau buvo pabidinęs, tai malonėkit bent jau iškart forume pabidinti už ją autowin kainą... Čia pritariu Valdui dėl "nedelsiant".

--------------------
The chase is better than the catch.
+Quote Post
Wilioox
rašyti 2014-05-28 14:42
Parašyta: #6

a.k.a Shifteris

Iš kur: Ukmergė/Vilnius

QUOTE(sielagaudys @ 2014-05-28 15:04) *

Jei įdėjai kortą į aukcioną, tu įsipareigoji ją parduoti, jei už ją bus pasiūlyta kaina. Jei nusprendei iškeisti, bet neturi galimybės iškart pašalinti iš aukciono - gali susitarti, kad iškeisi su sąlyga, kad niekas jos nenupirks iki kol galėsi pašalinti iš aukciono. Alternatyviai gali pats/pati iš kur nors išknisti dar vieną tokią kortą, kad aukciono pirkėjas ją gautų.

Doesn't make sense. Taip išeina, kad jeigu nori kažkam čia ir dabar atiduoti kortą, to padaryti negali, jeigu korta guli aukcione. Mano nuomone, reikėtų išversti taisyklę į kitą pusę - jeigu aukciono bidas nėra patvirtinamas aukciono organizatoriaus - jis laikomas negaliojančiu. Tik organizatoriui patvirtinus bidą atsiranda įsipareigojimas parduoti už tą kainą. Tokiu atveju viešoje erdvėje bus matoma sutartis tarp pirkėjo ir pardavėjo - pirkėjo, kad jis nori pirkti, pardavėjo, kad jis sutinka parduoti.

--------------------
In the blink of an eye, she strode from deep snow to dusty waste. From the crease of light behind her, a voice rang hollow: "Saffi, wait for me . . . ."
+Quote Post
butcher
rašyti 2014-05-28 14:43
Parašyta: #7

..jei ne peiliu, tai liežuviu..

Iš kur: Pashilai..wln

QUOTE(sielagaudys @ 2014-05-28 15:04) *
Aš visiškai pritariu tokiai tvarkai, nes kitaip aukcionai virsta vaikų žaidimo aikštele.
Taip pat reikėtų pradėti dalinti procentus ir pirkėjams už pirkimo atsisakymus, nes ypač pas jaunesnius kolegas "nebereik" ar "gavau iš kitur" patampa vos ne norma..
+Quote Post
Robke
rašyti 2014-05-28 14:43
Parašyta: #8

Beje, dėl keityklos - iš principo ten yra parduotuvės, kuriose taip pat nurodytas kreditas - norimos kortos smile.gif

--------------------
+Quote Post
sielagaudys
rašyti 2014-05-28 14:47
Parašyta: #9

The Banbringer

QUOTE(Wilioox @ 2014-05-28 15:42) *

Doesn't make sense. Taip išeina, kad jeigu nori kažkam čia ir dabar atiduoti kortą, to padaryti negali, jeigu korta guli aukcione. Mano nuomone, reikėtų išversti taisyklę į kitą pusę - jeigu aukciono bidas nėra patvirtinamas aukciono organizatoriaus - jis laikomas negaliojančiu. Tik organizatoriui patvirtinus bidą atsiranda įsipareigojimas parduoti už tą kainą. Tokiu atveju viešoje erdvėje bus matoma sutartis tarp pirkėjo ir pardavėjo - pirkėjo, kad jis nori pirkti, pardavėjo, kad jis sutinka parduoti.

O aš laikau absurdu ir floodu variantą, kai kiekvieną atskirą bidą pardavėjas tvirtina turininga ir prasminga žinute "Ok".

QUOTE(Robke @ 2014-05-28 15:43) *

Beje, dėl keityklos - iš principo ten yra parduotuvės, kuriose taip pat nurodytas kreditas - norimos kortos smile.gif

Keitykla būtent tuo ir skiriasi, kad ten susirašęs kortas žmogus neįsipareigoja nei jų parduoti už nurodytą kainą, nei ką. O aukcionų skiltyse esančioms parduotuvėms imho galioja tas pats, kas ir aukcionams - jei korta įrašyta ir už ją pabidinti suspėta anksčiau, nei tu ją ištrynei, it's your fault, not buyer's.

--------------------
Mano mainai
Mano pirkinukai
+Quote Post
seed
rašyti 2014-05-28 14:50
Parašyta: #10

AS IS VILNIAUS

Iš kur: VILNIUS

QUOTE(sielagaudys @ 2014-05-28 15:47) *

O aukcionų skiltyse esančioms parduotuvėms imho galioja tas pats, kas ir aukcionams - jei korta įrašyta ir už ją pabidinti suspėta anksčiau, nei tu ją ištrynei, it's your fault, not buyer's.

Bet jei tas bid'as nėra AW? Žmogus, su kuriuo mainais, gali dėti AW ir problema išspręsta?
+Quote Post
sielagaudys
rašyti 2014-05-28 14:54
Parašyta: #11

The Banbringer

QUOTE(seed @ 2014-05-28 15:50) *

Bet jei tas bid'as nėra AW? Žmogus, su kuriuo mainais, gali dėti AW ir problema išspręsta?

Technically yes. Nes šito preventinti niekaip neįmanoma.

--------------------
Mano mainai
Mano pirkinukai
+Quote Post
Robke
rašyti 2014-05-28 15:18
Parašyta: #12

QUOTE(sielagaudys @ 2014-05-28 14:47) *
O aukcionų skiltyse esančioms parduotuvėms imho galioja tas pats, kas ir aukcionams - jei korta įrašyta ir už ją pabidinti suspėta anksčiau, nei tu ją ištrynei, it's your fault, not buyer's.
Nepritariu, nes taip apribojama galimybė kortomis keistis ar jas parduoti susitikus gyvai. Tikrai neįdomu prieš keičiantis lįsti į forumą ir tikrinti ar kas nors nenupirko tos kortos. O jei dar pirkėjas iš kito miesto ar retai matomas, tai reikia dar ir atsisakyti here and now keitimo/pardavimo? Dėl to ir siūlau parduotuves atskirti nuo aukcionų.

--------------------
+Quote Post
sielagaudys
rašyti 2014-05-28 15:27
Parašyta: #13

The Banbringer

QUOTE(Robke @ 2014-05-28 16:18) *

Nepritariu, nes taip apribojama galimybė kortomis keistis ar jas parduoti susitikus gyvai. Tikrai neįdomu prieš keičiantis lįsti į forumą ir tikrinti ar kas nors nenupirko tos kortos. O jei dar pirkėjas iš kito miesto ar retai matomas, tai reikia dar ir atsisakyti here and now keitimo/pardavimo? Dėl to ir siūlau parduotuves atskirti nuo aukcionų.

tai labai paprastai sprendžiama - kiek pastebėjau, dauguma parduotuvių/aukcionų rengėjai jas uždaro tam laikui, kai "užsiima" medžiku gyvai - t.y. nuo ketvirtadienio iki šeštadienio ar pan. Tikrai nėra sunku tokius dalykus susiderinti, o tais kitais retais atvejais, kai pardavimas neuždarytas - nėr taip jau sunku įlįst foruman ir patikrint/ištrint.
O jei kortomis norima keistis be tokių apribojimų - tam ir skirta mainų tema.

--------------------
Mano mainai
Mano pirkinukai
+Quote Post
Kurmis
rašyti 2014-05-28 16:32
Parašyta: #14

Dėl tų amžinų turgelių, tai mane erzina ir dar viena problema, su "SPEC AKCIJOMIS", ala pirk 5 kortas po 50 centų ir gauk dar vieną DOVANOOOOO! Maxima, visada šalia.

Parašai, kad nori tokios ir tokios bulkinės kortos, o tada gauni žinutę: Sveiki, Maxima apsižiūrėjo, kad rinkos kaina yra gerokai padidėjusi, todėl negali jums pateikti šio pasiūlymo, nes pipec - prarasim pelną, reikėtų pakeisti etiketę. Gal jus domintų kiti Maximos pasiūlymai?

Arba būkit malonūs ir sekit savo rinkos kainas, arba nustatykit tą bulkinį pasiūlymą pagal SCG ir litų kursą, kaip savo interesų apsidraudimą, nes man atsibosta gaišti laiką.

Šią žinutę keitė Kurmis, 2014-05-28 16:33

--------------------
"Courage is not the absence of fear, but rather the judgement that something else is more important than fear." Ambrose Redmoon
+Quote Post
Darlkind
rašyti 2014-05-28 17:46
Parašyta: #15

baddecks.player

Grupė: Turgelio prižiūrėtojai

QUOTE(sielagaudys @ 2014-05-28 13:08) *
Mieli aukcionų rengėjai, jei keičiate kortas, esančias jūsų aukcione – NEDELSIANT jas iš jo pašalinkite. Jei jos vis dar ten, kai kažkas už jas pabidina, jūsų pasiteisinimai kaip „iškeičiau“ ir „nebeturiu“ nieko nedomina ir nuo šiandienos bus dosniai pliusuojami. <...
QUOTE(sielagaudys @ 2014-05-28 15:47) *
...> O aukcionų skiltyse esančioms parduotuvėms imho galioja tas pats, kas ir aukcionams - jei korta įrašyta ir už ją pabidinti suspėta anksčiau, nei tu ją ištrynei, it's your fault, not buyer's.

Pritarsiu ClockworkAlice'i - tikrai ne visi gali 24/7 prieiti prie interneto. Toks tikrinimasis nebent būtų reikalingus surengus kažką tokio, kaip neseniai buvęs Atžalos firesale'as - krūva paklausių kortų, už kurias ribotame laike nuolat vyko bidinimas, o paprasti aukcionai nėra tiek aktyvūs kad juos išvis vertėtų kaskart tikrinti, beto, į mūsų aukcionukus tikrai nežiūrėčiau kaip į kokį oficialų biznį (kaip pvz kokie pardavimai eBay'juje), juk tai tiesiog mainų palengvinimui sukurta sistema (kad kortas parduoti/pirkti/keistis būtų galima nevien gyvai) - jai taisyklių žinoma reikia, bet tikrai ne tokio griežtumo kaip siūloma.

Dabar gal ir būsiu nubaubtas, bet pvz aš pasiteisinimą "sorry, bet kortos jau nebeturiu" laikau kaip tik labai tinkamą (bent jau normos ir logikos ribose). Jei žmogus aukcione turi sumetęs ribotą skaičių kortų, jų pardavimą prižiūrėti nėra sunku (looks at Butcher, kuriam jo situacijoje bepigu painiavą aukcionuose vadint vaikų žaidimais), bet jeigu aukcione/parduotuvėje (ar jų maišytame variante) yra sumesta galybė kortų *points finger at himself*, jas visas sužiūrėti yra beveik neįmanoma - beveik visada apsilankius D6 albumo turinys pakinta, įsiminti visko neišeina, o užsirašinėti nėra nei laiko, nei noro. Tokiu atveju, gal ir geriau būtų tokias temas perkelti į mainų skiltį, tačiau ten ir judėjimas mažesnis, ir paskata pirkti mažesnė.

ps. šis mano postas yra skirtas ginti pardavėjo pozicijai, kai jis kortų už kurias buvo pabidinta nebeturi arba jau yra susitaręs bet dar nespėjo išimti (ko atveju irgi vertėtų tiesiog rašyti kad kortos nebeturi ir nekelti vėjų). Atvejų kaip taip padravėjas bando pasipelnyti ar nusprendžia kad jam parduoti už tokią kainą neapsimoka - netoleruoju.

--------------------
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Nariai skaitantys šią temą: 1. (svečių: 1, užsislaptinusių narių: 0)
0 nariai:

- Lo-Fi Versija Dabar yra: 2020-06-03 05:30

Į viršų