IPB

Sveikas, svety! ( Prisijungti | Užsiregistruoti )

Reply to this topicStart new topic
> GW Tokens
Ragabash
rašyti 2016-06-18 22:03
Parašyta: #1

Grupė: Nariai
Iš kur: Vilnius

Andrius Averjanovas, WMCQ #1 2016 - I vieta

Creatures (15):

4 Sylvan Advocate€$
2 Lambholt Pacifist€$
3 Hangarback Walker€$
2 Den Protector€$
4 Archangel Avacyn€$

Instant (5):

4 Dromoka's Command€$
1 Secure the Wastes€$

Sorcery (2):

1 Tragic Arrogance€$
1 Declaration in Stone€$

Enchantment (5):

1 Evolutionary Leap€$
4 Oath of Nissa€$

Planeswalker (8):

4 Nissa, Voice of Zendikar€$
4 Gideon, Ally of Zendikar€$

Lands (25):

3 Westvale Abbey€$
4 Canopy Vista€$
4 Fortified Village€$
7 Forest€$
7 Plains€$

Sideboard (15):

2 Nissa, Vastwood Seer€$
2 Planar Outburst€$
2 Stasis Snare€$
2 Declaration in Stone€$
1 Chandra, Flamecaller€$
1 Linvala, the Preserver€$
1 Hangarback Walker€$
1 Evolutionary Leap€$
1 Secure the Wastes€$
1 Dragonlord Dromoka€$
1 Hallowed Moonlight€$

--------------------
paveikslėlis

"That is not dead which can eternal lie.
And with strange aeons even death may die."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ragabash
rašyti 2016-06-18 22:43
Parašyta: #2

Grupė: Nariai
Iš kur: Vilnius

Ze gaemes:

1. BYE 3 taškai

Turėdamas bye'u pasinaudojau progą ir susirinkau visą metą. Su Vilium paskaičiavom, gavosi, kad 10 playsetų Collected Company€$ ir 7 playsetai Cryptolite Rites€$

-yikes, bus keblu.

2. Versus WB Eldrazi Paulius Klakauskas 1:2 - 3 taškai

Turiu pradėti nuo to, kad Pauliaus labai geras debiutas, mano akimis metų naujokas, jei tokius Lietuvoj rinktume. Solidus žaidimas, minimalus klaidų kiekis, geras sequencingas.

Iš esmės pirmą žaidimą pralaimiu ormendaliui, antrą spėju subeatint su Advokatu, flipper nissa, gideonu. Trečią vėl prasileidžiu ormendaliui. Turint omeny kiek metoj rite'ų, kažkaip pradėjau taikytis su mintimi, kad teks dažnai su juo susidurt.

Rough start : )

3. Versus GB Aristorites Erikas Kunca 2:1 - 6 taškai

G1 - abu nusimetam Ormendalius, bet Erikas ant 15 life'o, o apart ormendalio pas mane better quality boardas - Avacyna, 3 topteriai, Gideono emblema. Patraukiu Nissa. Zendikaro tag teamas užpumpina visus mano flyerius - puolu su Ormendaliu, flipped Avacyn ir 3 topteriais ant lethal

G2 - Vėl abu ormendalius nusimetam, bet pas mane mažai laifo, Erikas turi Rogue's Passage€$, kurį pragrybauju ir mane neblokuotas užmuša.

G3 - trauku boardwipe'us ir removalą, like a champ, kas man leidžia perimti iniciatyvą geimo pradžioje, naudoju daugiau resursų, nei reikia, kad versčiau prastus treidus, kol galų gale persilaužiu po 3 Gideonų ir Chandros. Turint omeny, kaip Erikas behind buvo, laikėsi tikrai gerai.

4. Versus Bant Humans - Donatas Norkus 2:0 - 9 taškai

Kažkada per FNM'ą pajuokavau, kad užkeikiau Donatą ant mulliganų, nuo to geimo, gal kokius 5 mūsų susitikimus jis mullino iki 5. Tas pats buvo ir šiuos abu žaidimus. Tiesiog dėl geresnės padėtis sugebu išnaudoti pranašumą ir laimiu abu žaidimus. Tikiuosi, kad Donatui seksis ateity geriau.

5. Versus Victor Roa - GW Tokens 1:2 - 9 taškai

G1 Keepinu du plainus ir deklaraciją, advokatą, dar kažką - traukiu dar vieną W ir Abbey, Victor tuo tarpu deployina spellus į kairę ir dešinę - žaidimas ilgai netrunka, po avacynos scoopinu.

G2 Durdly geimas, galų gale persilaužiu, berods su secure + abbey.

G3 Visą geimą su rankoj esančiu Gideonu, Avacina, Stasis Snare negaunu antro W source'o. Situacija kaip ir G1. Ilgai netempiu, Victor paima viršų - well played.

The Sweat Fest begins!

6. Versus Stanislovas Navickas - GW Humans 2:0 - 12 taškų.

G1 Pirmą geimą džiaugiuosi pamatęs tapped landą. Nusimetu Advokatą. Oponentas greitai išdevelopina boardą ir daro spaudimą, tačiau ignoruoja mano Nissą ir Gideoną. Tokenų pagalba ir viena Dro komanda sugebu stabilizuotis ant 3 laifo, apsiginu su Avacyna. Kitą ėjimą secure + abbey. Ormendalį nu stasis snare'ina, tačiau apsivertus avacyna sudegina visas dešreles. Po to wipe'o Stanislovas nebeatsitiesa.

G2 gaunu žaist prieš 1-dropą į leitenantą, oponentas vėl ignoruoja mano planeswalkerius, kurie sugeba prigeneruoti pakankamai mėsos chumpams. Vėliau pravalau board'ą su berods arrogance ar outburstu. Žaidimą užbaigiu su avacyną.

Prakaitavimas prasideda, nes nežinau ar prasmukau į Top8. Pasibaigus roundui paaiškėja, kad per 2 procentus pralendu.

Top 8 - Vilius Motiejūnas - GB Seasons Past 2:1

Pirmą geimą išties vargiai atsimenu biggrin.gif žinau, kad PW kaip visad arią už tevynę, o Avacyna ateina pasiimti visą šlovę. Vargiai atsimenu, nes antras geimas yra visiškas durdle festas, aš negaliu pasidėti ormendalio dėl Virulent Plauge, kurį anuliuoju su dviem gideonais. Vilius pagaliau išcastinęs kokį 5-6 Seasons Past perlaužia mano value varikliukus ir išplešia gamewiną. Trečią geimą turiu removalą varlai ir landui. Neleidžiu Viliui įsivažiuoti ir laimiu žaidimą.

Top 4 - Algirdas Neniškis - White Weenies 2:0

G1. į 3 one-dropus atsakau su 1/1 angaru, kur iškart pasigaunu deklaraciją ir gryffs booną. Kitam ėjime pasidedu advokatą, gaunu per galvą tik nuo skraidančio inticed rabble. Tada blowoutinu Algirdą su 2 dromoka's command. Dar šiek tiek padurdle'inam, bet po Avacynos Algirdas siūlo žaist antrą žaidimą.

G2. Rankoj 4 žemės, Gideonas, Tragic Arrogance, Planar Outburst. Žiūriu į Algirdą, jis labai dvejoja, turbūt hand'as prastas, dar patankinęs, jis keepina, bandau rizikuoti, keepinu. T1 ir T2 Thraben Inspector yra labai geras ženklas. Žaidimas užsitęsia. Pamatau Archangel of Tithes€$, bet Dragonlord Dromoka leidžia man stabilizuotis. Algirdas Deklaraciją jau buvo panaudojęs ant Gideono tokeno, nuima Dromoką su Stasis Snare, bet su commandą sugebu jį susigražinti, po to follow-up'inu su Tragic Arrogance, kas man leidžia po to užlockinti pergalę.

Finals - Saulius Kiškis - UR Eldrazi 2:0

G1 - gaunu išsirezolvint advokatą, kuris po truputį pradeda dirbti. Iš esmės, kadangi žinau, jog bus daug counterspellų, tiesiog taupau Gideoną/Avacyną, kol Saulius pasidės archyvą ir užsitap'ins. Radus progai išsimečiau Gideoną. Saulius išsiresolve'ino Drowner of Hope, kas padėjo sustabdyti keletą Avacynos atakų, tačiau jau tuo metu jis likęs ant 4 laifo. Sucastinęs Ulamogą, pravalo didžiausius threatus, bet užsitapina. Išsiresolve'inu naują avacyną. Saulius skubotai sužaidžia žemę ir nebegali sužaist Spawning Bed€$ - žaidimą laimiu.

G2 - early geimas juda letai, sugebu prastumt 2 žalos, bet išsiresolve'ina Gideonas ir kimba į darbą. Saulius nusimeta drownerį, pašaliną Gideoną, aš sugebu išresolve'int Avacyną, Dromoką, Chandrą (nuvalau mažus dalykus), kas apsuka Avacyną. Saulius ant 10 laifo, turi drownerį ir spawning bedą. Aš turiu avacyną ir Dromoką - einam į combat, crack bed, in response - stasis snare į drownerį - pergalė.

Šiaip buvo filmuota, tai gal atsiras internetuose medžiaga. Galiu ir šiek tiek netiksliai aprašyti, kas buvo šian, esu šiuo metu kiek pavargęs ir kartu per daug atsipalaidavęs.

Šiaip ar taip, kaip minėjau kažkur jau, matchai buvo įdomus, o oponentai stiprūs. Daugiau tokių turnyrų : )

--------------------
paveikslėlis

"That is not dead which can eternal lie.
And with strange aeons even death may die."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Nariai skaitantys šią temą: 2. (svečių: 2, užsislaptinusių narių: 0)
0 nariai:

- Lo-Fi Versija Dabar yra: 2020-04-05 15:24

Į viršų