IPB

Sveikas, svety! ( Prisijungti | Užsiregistruoti )

Reply to this topicStart new topic
> [Deck] UWR Control
sielagaudys
rašyti 2014-02-15 19:01
Parašyta: #1

The Banbringer

Grupė: Moderatoriai
Iš kur: Vilnius

Lukas Lazarevas, 2014-02-15 GPT Vienna, 4-a vieta
UWR Control

4x Arid Mesa€$
3x Scalding Tarn€$
1x Misty Rainforest€$
4x Celestial Collonade€$
1x Plains€$
2x Island€$
1x Mountain€$
1x Sulfur Falls€$
1x Glacial Fortress€$
2x Hallowed Fountain€$
2x Steam Vents€$
1x Sacred Foundry€$
3x Tectonic Edge€$
1x Vendilion Clique€$
3x Snapcaster Mage€$
4x Lightning Bolt€$
4x Path to Exile€$
2x Spell Snare€$
2x Lightning Helix€$
2x Mana Leak€$
4x Cryptic Command€$
2x Think Twice€$
2x Sphinx's Revelation€$
2x Electrolyze€$
2x Remand€$
1x Day of Judgment€$
2x Supreme Verdict€$
1x Ajani Vengeant€$
SIDEBOARD
1x Counterflux€$
2x Aven Mindcensor€$
2x Stormbreath Dragon€$
1x Relic of Progenitus€$
1x Wear€$/Tear
2x Dispel€$
1x Stony Silence€$
1x Celestial Purge€$
1x Restoration Angel€$
2x Combust€$
1x Volcanic Fallout€$

--------------------
Mano mainai
Mano pirkinukai
Anot Alekso (2016), „The only thing I'm obssesed with more than deck pimping is my dog.“
Level 2 Judge. Want to become a Judge? Have any MtG/tournament-related questions? Don't hesitate to message me!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lukse
rašyti 2014-08-19 12:31
Parašyta: #2

Grupė: Nariai

Kad ir žemą vietą užėmiau, bet laikau eventą pavykusiu. Pasisėmiau patirties, susidariau geresnę nuomonę apie deck, todėl papostinsiu ir decklist su raportu.

Lukas Lazarevas, 2014-08-17 PTQ Khans of Tarkir (Varšuva), 39 vieta (iš 141)

UWR Control

4x Arid Mesa€$
4x Scalding Tarn€$
4x Celestial Colonnade€$
1x Plains€$
2x Island€$
1x Mountain€$
1x Sulfur Falls€$
1x Glacial Fortress€$
2x Hallowed Fountain€$
2x Steam Vents€$
1x Sacred Foundry€$
3x Tectonic Edge€$
1x Vendilion Clique€$
3x Snapcaster Mage€$
4x Lightning Bolt€$
3x Path to Exile€$
2x Spell Snare€$
1x Shadow of Doubt€$
3x Lightning Helix€$
3x Mana Leak€$
4x Cryptic Command€$
2x Sphinx's Revelation€$
2x Electrolyze€$
2x Remand€$
1x Supreme Verdict€$
1x Anger Of the Gods€$
1x Ajani Vengeant€$
1x Keranos, God of Storms€$

SIDEBOARD
1x Counterflux€$
2x Aven Mindcensor€$
1x Stormbreath Dragon€$
1x Relic of Progenitus€$
1x Wear/Tear€$
2x Dispel€$
1x Celestial Purge€$
1x Anger Of the Gods€$
1x Shadow of Doubt€$
1x Wrath of God€$
2x Sowing Salt€$

Pradžiai trumpa apžvalga.
Likus kelioms savaitėms iki PTQ, neapsisprendžiau dėl 3 kortų kiekių: Lightning Helix€$, Think Twice€$ ir Mana Leak€$. Ilgą laiką žaidžiau visų po 2, bet nusprendžiau, kad žaisiu kortas, kurios kažką daro iškart, todėl pasilikau prie 3 leak, 3 helix.
Keranos pratestuoti nespėjau, bet žaidžiau, nes, kiek pasidomėjau, tai naujas, geras threat'as tokio tipo kaladėse. Įdėjau vietoj Restoration Angel€$.
Shadow of Doubt€$ 1 maine dėl pod, tron bei prigavimų su fetch'ais.
2x Aven Mindcensor€$ man asmeniškai labai patinka prieš pod bei tron. Galbūt aš neteisus ir reikia žaisti kitokias kortas, nes pastarieji nedera prie sweeperių. Kitais atvejais, jie dirba stipriai.
Evento metu pagalvojau, kad reikės geriau sukeisti vietomis Wrath of God€$ (iš saido į main) ir Anger of the Gods€$ (iš main į saidą). Nors ir labai džiuginanti kortą prieš pod, bet mirusių kortų prieš kitus deck traukti nesinori apskritai.

1 ratas - Affinity
Priešininkas baiginėja pildyti decklist prie mano akių, kas mane apstulbina. Nespėjo užpildyt, nes 30 min iki evento nežinojo ar susiskolins kortas. Prieš jam užverčiant lapą, įžlibinu žirkles (Ensoul Artifact€$), apsidžiaugiu vienu geriausių matchup. Jis dar gauna game loss už pavėluotą decklist pildymą. 2:0

Apsižvalgau - geresnio metagame UWR'ui nei nesapnavau. Pilna afynkių, jund'ų, melira pod'ų. Dar daug twinų. Šen bei ten - GW hatebears. Burn visai nematyt.

2 ratas - UR Twin
Iš jo life žymėjimo užrašų tvirtai tikėjau, kad jis žaidžia storm arba ad nauseam combo. Apsirikau. Matchupas lyg ir man favor. "Kombintis" prieš UWR jam labai sunku, o late game irgi mano pusėj. Nustebau, kad UR twinai neišsaidina combo prieš mane. Matyt tik tarmo twin gali sau tai leisti ir pereit link aggro plano.
1 game laimiu paprastai sukontroliavęs per 35min... 2 game nutariu tiesiog išgyventi, nes dar kartą laimėt turbūt nespėsiu. Čia galėjo būti mano klaida. Oponentas ištraukia didžiąją dalį SB. Aš muliganinu, keepinu, berods, 2 mana leak, 3 land. turn 1 jis išsimeta relic. Turn 2 aš pasidedu tapintą landą, nes nebijau nieko už 2 cmc (hande tik leakai, todėl, siekadamas išgyvent 15min, nutariu counterint tik threatus). Opponent deda spellskite. turn 3, kiek pamenu, nuleakinau deceiver. Turn 5 gaunu blood moon + remand. Resolves. Turiu island ir plains, bet tas man nepadeda, nes sekančiu ėjimu prieš mane jau ir batterskull€$ stovi. Liko 5 turnai. gaunu porą hitų, patopinu batterskull. Resolves. EOT deceiver patapina skullį, lieku ant 1 life. Savo ėjimu paskubom nutariu pult, oponentas blokuoja su savo skull. Savo ėjimu jis galės equip deceiver ir kaip tik ant 5 pravažiuot. Bandau recastint batterskull, gaunu remand, ketvirtu pridėtu turn'u mirštu. Sad. 1:1, 4 taškai. Kažkaip nesistengiau labai stabdyt, būtu neteisinga.

3 ratas - Cruel Control
Game 1 nepasigaunu jokio discard'o, mane bando pervažiuoti manland'ai su bolt'ų palyda ir keliais counteriais, bet gan lengvai viską atsakau, kontraatakos su helix'ais ir žaidimas nesunkiai laimėtas.

Game 2 turbūt muliganinau. Dėliojamės, po kiek laiko rankoj turėjau keranos, todėl EOT vis provokavau oponentą užsitapinti. Pavyko, prastūmiau keranos, tada gavau galvon Cruel Ultimatum€$, discardinu 2 command'as ir mana leak. Lieku be hando. Patraukiu 2 landus, gaunu snapcaster, cruel ultimatum. Lieku kažkur su 6 life, patraukiu revelaciją. Oponentas pasideda keranos. Pasireveluoju ant 3-5 (nepamenu), gaunu snappy, stengiuosi kiekvieną savo ėjimą bouncinti jo keranosą, porą kartų pavyksta. Po snappy - revelation, lieku ant 3 life, bet perimu kontrolę ir laimiu. Turbūt būtumem spėję ir trečią sužaist, jei praloščiau.
2:0, 7 taškai. Atrodo visai įkvepiančiai.

4 ratas - Melira Pod

Dice roll pralaimiu, g1 pamatau "mana dork'ą", pasidedu kolonadą, pasuoju, turn 2 podo nėra, bet ateina voice + antras bop. Atsitapinu, rampinu, exilindamas voice. Oponentas prastumia pod'ą, podina antrą voice, vėl path, more mana. trečią voice reikėjo bolt'inti, nepanašu, kad laimėsiu. Dar atsigula kitchen finks, prasideda value town. Gera žinia, kad mano life dar beveik nepajudintas. Oponentas žalojasi su landais, aš pradedu burninti jį, padarai kol kas nebaisūs, o ir podas nieko baisaus siūlyti negali, kai man trukdo tik jo lifegain'as ir flyeriai. Prastumiu Clique, maniau gausiu pontiff, bet oponentas optimistiškai susieško finksus. Pontifas buvo vėliau. Dar kažkuriuo ėjimu jis crackino abu fetchus vienu metu, pradėjo karščiuotis, kad neleidau grįžti atgal, bandė įtikint, kad crackino po vieną. Žodžiu pasigavo Shadow of doubt€$, kuris atpirko tuos 2 landus nuo path'ų. Paburbėjo ir pasakė "jei nori žaist taip, žaisim taip". Paskui dar podino reveillark'ą ir pradėjo ieškot tariamo padaro už 6 manos biggrin.gif Pakviečiau judge, paaiškinau, kad reveillark'o trigeris turi įvykti pirmas, tik tada galima ieškot. Gavo warningą. Erzino tai, kad teisėjai, kaip visada su oponentais lenkais kalba lenkiškai, kol nepasakai english...
Keli hit'ai nuo kolonados, boltas, žaidžiam kitą.

G2 vėl liko 15min. Priešininkas muliganina, aš keepinu gerą hand su Aven Mindcensor€$,
Shadow of Doubt€$, dar kažkuo. Greitai laimiu. Džiaugiuosi įveikęs pod'ą. 2:0, 10 taškų.

5 ratas - UR Twin
Matytas lenkas, sėdim prie 5 stalo.
Game 1 turiu milijoną burn'o, palieku ant 1 life, helix'as gauna spell snare ir oponentas "išsikombina". Oh well. Klausimas, ar turėjau laikyt 2 burn spell kai pas jį tik 1 manos open (fetch'as). Situacija: eot palieku jį ant 5 life, per savo ėjimą turiu dar helix ir bolt. Galvoju reikia bandyt damušt. Helix, spell snare. Lieka 4 life, turiu boltą ir pora landų. Pasuoju, nieko neištraukiu, EOT gaunu exarch, untap splinter twin. Manau, jei neskubėčiau damušt, galėjau ir kokią komandą pasigaut vėliau.
Game 2 laimiu.
Game 3 muliganinu iki 4, lygiosios. Praverčiau abiejų topdeck'us, ko gero, būčiau išsikapstęs biggrin.gif Pas jį hande nieko gero nebuvo.

6 ratas - Scapeshift

Rimtas lenkas. Per pastaruosius 3 ar 4 PTQ visada į top 8 išėjo. matchupas testuotas labai mažai. Maniau, kad man palankus, nes turiu censorius, shadow ir kito disruptiono. Klydau.
Pirmą game pralošiu neturėdamas counterių.
Antrą game skaudžiai muliganinu, prastumiu ajani, clique į oponentą parodo 2 Search for Tomorrow€$, 2 snapcaster, 1 Scapeshift€$, Remand€$. Viską palieku, nes pas jį nėra žalios manos. Bet greive Serum Visions€$... Still, neturėjau kitų šansų, todėl su ajani bandau screwinti. Deja, kažkada ištraukė ug filterland, 2 search for tommorrow. Filterland "nutecedge'inu". Kai castino abu search for tomorrow, necounterinau su komanda, laukiau kitų spellų. Prasidėjo remandai ir t.t., pralošiu. Sakė mtgo dar niekada nepralošė prieš UWR. Šansų patekti į top 12 nebeliko.

7 ratas - Jund

Čia nelabai yra ką rašyti, tiesiog lengvas matchup, kiek teko žaisti. Nesunkiai laimiu abu game. Antrą game teko padirbėt (liko gal pusė kortų kaladėj), bet grėsmės pralošti nesimatė. 2:0 14 taškų.

8 ratas - UR delver

Vėl atsikvepiu, vienas lengviausių matchup'ų. Pirmą game per daug negalvodamas, tiesiog išremove'inu jo padarus vieną po kito ir laimiu.
Game 2 Netraukiu removal'o, bandau viską counterinti, bet jo counteriai pigesni, gaunu į galvą nuo visokių pyromancerių. Buvo labai close geimas, nedaug trūko ir man užmušti oponentą.
Game 3 nieks nieko necastina pirmus 10~ ėjimų, jaučiuosi suklaidintas, kai oponentas nei kiek nebando žaisti agresyviai su tokiu deck. Galiausiai bandau castinti keranos su 2 counterių apsauga. Nepavyksta. Negana to, oponentas išsimeta Talrand, Sky Summoner€$ laugh.gif Aš nepatraukiu jokio remūvalo ir žiūriu kaip į mane važinėja talrandas su sėbrais. Labai netikėtas pralaimėjimas, norėjosi šitą laimėt dėl solidžių 17 taškų. Lieku su 14. 4-2-2, meh.

Anyway, prieš važiuojant iš UWR nieko gero nesitikėjau (nesėkmingi testavimai ir paskutiniai didesni pasaulio turnyrai be UWR), todėl metagame ir pasirodymas maloniai nustebino.

Po PTQ supratau, kad turbūt reikėjo SB laikyti kelis Combust€$. Tokiu atveju būtų galima išvengt lygiūjų su twinais... Bet tada tektų atsisakyt Relic of Progenitus€$ ir gal netgi 1 Shadow of Doubt€$ arba sweeperio.

Šią žinutę keitė Lukse, 2014-09-17 12:24

--------------------
+Quote Post
Algirdas
rašyti 2014-11-09 12:15
Parašyta: #3

Grupė: Teisļæ½jai

Dmitry Andronchik, 2014-11-08 GPT Milan, 2-a vieta
UWR control

4x Snapcaster Mage€$
1x Keranos, God of Storms€$
3x Path to Exile€$
2x Spell Snare€$
4x Lightning Bolt€$
3x Mana Leak€$
2x Remand€$
4x Lightning Helix€$
1x Anger of the Gods€$
3x Electrolyze€$
2x Sphinx's Revelation€$
1x Wrath of God€$
3x Cryptic Command€$
1x Warleader's Helix€$
4x Flooded Strand€$
4x Scalding Tarn€$
3x Hallowed Fountain€$
2x Steam Vents€$
1x Sacred Foundry€$
4x Celestial Colonnade€$
1x Cascade Bluffs€$
3x Tectonic Edge€$
2x Island€$
1x Plains€$
1x Mountain€$

SIDEBOARD:
1x Relic of Progenitus€$
2x Spellskite€$
2x Stormbreath Dragon€$
1x Stony Silence€$
2x Anger of the Gods€$
2x Counterflux€$
2x Wear // Tear€$
1x Wrath of God€$
1x Batterskull€$
1x Fracturing Gust€$

--------------------
+Quote Post
Algirdas
rašyti 2016-07-21 13:07
Parašyta: #4

Grupė: Teisļæ½jai

Vilius Motiejūnas, 2016-07-09, WMCQ #2, VI vieta (po swiss - III; 4-1-1)
Jeskai Harbinger

4x Snapcaster Mage€$
1x Vendilion Clique€$
1x Emrakul, the Aeons Torn€$

4x Nahiri, the Harbinger€$

4x Ancestral Vision€$
2x Spell Snare€$
4x Path to Exile€$
4x Lightning Bolt€$
2x Lightning Helix€$
3x Mana Leak€$
3x Remand€$
1x Electrolyze€$
1x Timely Reinforcements€$
2x Cryptic Command€$

4x Scalding Tarn€$
3x Flooded Strand€$
2x Arid Mesa€$
2x Hallowed Fountain€$
2x Sacred Foundry€$
1x Steam Vents€$
1x Celestial Colonnade€$
1x Temple of Epiphany€$
1x Glacial Fortress€$
1x Sulfur Falls€$
1x Clifftop Retreat€$
1x Desolate Lighthouse€$
2x Island€$
1x Plains€$
1x Mountain€$

SIDEBOARD:
3x Geist of Saint Traft€$
1x Dispel€$
2x Stony Silence€$
2x Negate€$
1x Wear // Tear€$
1x Anger of the Gods€$
1x Detention Sphere€$
1x Wrath of God€$
2x Crumble to Dust€$

Šią žinutę keitė Algirdas, 2016-07-21 13:08

--------------------
+Quote Post
sielagaudys
rašyti 2016-10-07 21:13
Parašyta: #5

The Banbringer

Grupė: Moderatoriai

Vilius Motiejūnas, WMCQ#3, 2016-09-18, 3 vieta
Jeskai Harbinger

4x Snapcaster Mage€$
1x Vendilion Clique€$
1x Emrakul, the Aeons Torn€$

4x Nahiri, the Harbinger€$

4x Ancestral Vision€$
2x Spell Snare€$
4x Path to Exile€$
4x Lightning Bolt€$
2x Lightning Helix€$
3x Mana Leak€$
3x Remand€$
1x Electrolyze€$
2x Cryptic Command€$

4x Scalding Tarn€$
3x Flooded Strand€$
2x Hallowed Fountain€$
1x Sacred Foundry€$
2x Steam Vents€$
1x Celestial Colonnade€$
1x Temple of Epiphany€$
1x Glacial Fortress€$
1x Sulfur Falls€$
1x Clifftop Retreat€$
1x Desolate Lighthouse€$
2x Island€$
1x Plains€$
1x Mountain€$
1x Ghost Quarter€$
1x Temple of Enlightenment€$

SIDEBOARD:
3x Geist of Saint Traft€$
1x Stony Silence€$
2x Negate€$
2x Anger of the Gods€$
3x Crumble to Dust€$
1x Rest for the Weary€$
2x Celestial Purge€$

--------------------
Mano mainai
Mano pirkinukai
Anot Alekso (2016), „The only thing I'm obssesed with more than deck pimping is my dog.“
Level 2 Judge. Want to become a Judge? Have any MtG/tournament-related questions? Don't hesitate to message me!
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Nariai skaitantys šią temą: 2. (svečių: 2, užsislaptinusių narių: 0)
0 nariai:

- Lo-Fi Versija Dabar yra: 2020-05-29 11:56

Į viršų