IPB

Sveikas, svety! ( Prisijungti | Užsiregistruoti )

Reply to this topicStart new topic
> RBC Kaunas 06.09.14, 3-4 vieta
5raz
rašyti 2006-09-15 15:46
Parašyta: #1

Ze extended monsta

Grupė: Nariai
Iš kur: Kaunas

Suzaidem nedideli RBC turnyra. Formatas labai fun, gaila, neilgai teliko jam gyvuoti sad.gif Ilgai nemastes, susidejau WB Batman agro kalade (sarasas - "kaladziu" temoje po praeitos kalades saraso). Lyginant su praeita karta zaista kalade, padariau pakeitimu SB, be to susirinkau i MB tai, ka norejau isidet praeita karta: Selesnijos magus ir dar viena Skeletal Vampire.
Zaist ja man patiko, nes kalade islaiko ta pati nuosekluma, kaip ir husko kalade: visi padarai ir kerai papildo vienas kita ir yra efektyvus. Taciau islaiko ir ta pacia priklausomybe nuo "geros rankos". Jeikorta neeina, buna sunku. Gaila, vel neteko sulost pries Simic.dec ir Firemane Control, bet viliuosi, kad MU butu bent 50-50.

1 ratas. GW Glare. Kadangi oonentas neturejo Hierarchu, nebuvo labai sudetinga igaut dominuojancia pozicija ir laimeti, nors oponentas pirmas pradedavo mane musti pvz tramplinanciais kloukintais vilkiukais. 4 pontifai MB - FTW pries glara.
2 ratas. Demonic Sligh. Stiprus net ir T2 aplinkoje dekas, bet iduotas i naujoko, pirmakart atejusio i kluba rankas. Oponentui teko skaityti kortas, aiskinti kai kuriuos zaidimo momentus, finale galutinai susukti galva su zaidimu su neegzistuojanciu steku smile.gif Nors priesininkas ir buvo nepatyres, teko iskenteti ir kazkiek burno, ir ataku, laukiant palankiausiu momentu kazka nuveikti. Pirma partija laimejau pats turedamas jau nekazikiek life, ir to paties persiurbto kaunsilu ir Orzhova; antra partija oponentas nerado raudonos manos, del ko nesugebejo nekiek pasipriesinti.
3 ratas. BG agro, feat. BoB, Scarab, Daggerclaw Imp ir co. Pirma partija oponentas pradejo pirmas, ir as turejau progos ji sunervinti trecio ejimo Pontifu nunesdamas jo Bob'a ir Impa, ketvirto ejimo pontifu nunesdamas dar viena impa. Jo staigi ataka issikvepe, ir nuo cia as jau valdziau situacija ir uzskraidziau kruvele tokenu. 2 partija jis buvo man per greitas... .
3 partija pradedu as, bet vel atsiduriu musamo vietoje. Priesininkas issimeta Trophy Hunteri, Scaraba ir dauzo... Visa laime, Konfidantas tvarkingai vercia lendus, kiek blogiau tai, kad kuri laika ir patraukta korta buna lendas smile.gif Taciau ant stalo ateina Rusalka, Teysa, kaunsilas, Orzova. Orzova pristabdo mano kraujavima, ir pradedu atstatinet laifa nuo 4 i virsu, nors vis vien esu toje zonoje, kai konfidantu atverstas Vampyras mane uzmusa. Dar po kiek laiko issimetu Vampyra, Hunteris puola saudyti, padarom viena-kita missplay ir dulkems issisklaidzius vietoj Batmano ir jo mazuju broliu pas mane lieka 3 1/1 dvaseles ir hunteris paauga vienu kaunteriu. Atakuoju palikdamas gynyboje tik rusalka ir Selesnijos Gildmaga, manos pakanka dusyk visus papompuoti. Priesininkas apziuri situacija ant stalo ir istiesia ranka.
4 partija. Beveik miroras. Beveik tuo, kad oponentas nezaide Skeletal Vampyru. Viena laimiu, viena pralaimiu, trecios partijos nezaidziam, nes lieka 3 minutes laiko.
Pusfinalis, tas pats beveik miroras. Nepamenu, kokia tvarka, viena laimiu, viena pralaimiu ir zaidziam trecia partija. Oponentas pradeda kiek greiciau, as atsiduriu besiginaciojo padetyje. Draugiskai legendomis naikinu jo legendas - mano Teysa jo Teysa, Kaunsilas jo Kaunsila. Isties, sioj partijos mane gelbejo top-dekas net kelis kartus - savalaikis Mortify, Sekanciu ejimu Pontifas kruvai skraiduoliu nusluoti. Stabilizuojuosi ties 4 gyvybes, turedamas ant stalo Pontifa, uzhauntinta jo belfry spiritu, Stinki, ir Batmana. Oponentas issimeta Kaunsila, numusdamas mane iki 3. Kelis ejimus musu ji skraiduoliais, vis augindamas ju buri. Viskas pradeda atrodyti ne taip ir blogai, kai oponentas istraukia ir ismeta ant stalo Blind Hunter - vienintele korta, galejusia jam leist laimeti iskart. Spaudziu ranka, ir dekoju uz partija.

--------------------
vlada wrote:
U have deck,and upgraded version of that deck -not hard to choose,that is like choosing between blond chick and blond chick with silikons.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pjovėjas
rašyti 2006-09-15 16:13
Parašyta: #2

//offtopic: aha, agitavau už RBC, agitavau, o nieks netikėjot smile.gif kad fun //endofftopic.

Susidėjau GB beats (tikriausiai). Ir dar budget variantą, nes teturėjau vieną Birds of paradise (vietoj kurių naudojau tuos juodą maną gaminančius elfus, ir du Overgrown Tomb (iš jų vienas skolintas smile.gif).

Aš buvau tas, su kuriuo Petras žaidė 3-čią partiją. jis kiek nutylėjo nebuvo jam taip lengva, nes galutinis rezultatas 2-1 smile.gif Vis tik tinkamai išakseleruotas ir į tinkamą žemę nuleistas rolling spoil€$ padaro tvarką smile.gif

Pats sau atradau neblogą varikliuką, susidedantį iš Golgari guildmage€$, Skeletal Vampire€$ ir krūvos atitapintų žemių, retkarčiais pagardinto dar ir juoda rusalka.

Įdomiausia kova buvo pusfinalyje prieš WRG kontrolę, naudojančią firemane ir krūvą balto removalo. kiekvieną žaidimą tasėmės po kokias 30 min. Viskas tik dėl to, kad oponentas sunforger€$ pagalba nuolat sugebėdavo sukt visokius lightning helix'us po 4 vnt., o paskutiniam žaidime dar ir prisidengė Privileged position€$. Mano pusėje spaudimą palaikė Vulturous zombie€$ su skeletiniu vampyru, karts nuo karto prisikeldami guildmago pagalba (pridėjus rusalką, net ir Devouring Light€$ nebaisu). Oponentas man rodos labai nervinosi per kokius niasdešimt ėjimų nepatraukęs savo angelų ir labai nustebo, kai pasibaigus jam parodėm seniai jo paties greive atgulusį ir pamirštą Firemane angel smile.gif
P.S. nuo šiol visuose turnyruose visiems žiūrovams už pastabas tipo "tai nepatraukei firemane angel?" dalinsiu sprigtus, bo tokiu atveju jūs padedat vienam žaidėjui. Kai Petras šito paklausė, tai... blin, aš tai žinojau, kad angelas pas oponentą greive.

Tiesa, galiu pasakyti, kad ir aš žioplas, nes antrą partiją žaidžiau šventai įsitikinęs, kad pasisaidinau prieš artefaktus ir enchantmentus ir nervinausi, kad nieko netraukiu. Kaip paaiškėjo, tas buvo netiesa smile.gif

O dėl bloko, taigi turim dar laiko, kol išeis visi Time spiral setai. nes ravnicos pasaulis tikrai įdomus.

Šią žinutę keitė Pjovėjas, 2006-09-15 16:20

--------------------
“His sacrifice shall not be forgotten. Now toss his body over there with the others.”
—Phage the Untouchable
+Quote Post
5raz
rašyti 2006-09-15 16:29
Parašyta: #3

Ze extended monsta

Valdai, visai nebuvo lengva pries tave, tiesiog kazkaip maloniau uzakcentuoti pergales, o pralaimejimus tik kukliai pamineti smile.gif
Beje, dar karta sorry uz ta replika, laikykime liezuvius uz dantu smile.gif

--------------------
vlada wrote:
U have deck,and upgraded version of that deck -not hard to choose,that is like choosing between blond chick and blond chick with silikons.
+Quote Post
springas
rašyti 2006-09-17 14:51
Parašyta: #4

:) na cia as buvau tas sklerotikas pamirses angela greive:)
deklisto nepostinsiu labai panasus i chanerio godlesgodoblasta gretimoje temoje
bet tiek RBC tiek sitas dekas tikrai smagus:)

1. partija gavau nuo pjovejo, viena karta taip ir nepamates zalio lando antra isri kazkas panasau (kas ten sake dualu nereikia... :)

2. jei neklystu buvo praktiskai miroras - tik oponentas zaide su UWR modifikacija - pirma partija neistrauke raudonos zemes (ji liko ant deko virsaus:) o antra tasemes ilgai - uw gildmagus apdalinaus feteriais:) (tris ejimus is eiles zaidziau feteriu...) laifo kaip sieno o zaidima pabaige "balkonas" ale privigelijuota pozicija:)

3. teko mustis su WB - tasemes ilgai, bet twisteriai ir visas kitas mas remuvalas plius life geinas padare savo

4. neopamenu :)

pusfinalyje susiduriau vel su pjautuvu... o cia ir prasidejo - vampyras kuris daugina siknosparnius labai bjauru, o su gildmagu kuris is greivo traukia padarus... bet kaip sakant sunforgeris ir devouring sviesa padeda:) antra partija balkonas leido atjungti visa remuvala (ko partijos gale pas oponenta buvo pilna ranka) o enchantmentu remuvalas kuris turejo buti isaidinta ramiai gulejo salia:)

finalo del laiko stokos nezaideme, bet manau su BW dar karta taip pat buciau susitvarkes

kas pasake kag kontroles neveza:)

--------------------
po facto
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Nariai skaitantys šią temą: 1. (svečių: 1, užsislaptinusių narių: 0)
0 nariai:

- Lo-Fi Versija Dabar yra: 2020-06-03 12:04

Į viršų