IPB

Sveikas, svety! ( Prisijungti | Užsiregistruoti )

7 Puslapiai: V < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Commander'is - "World of Games", Sekmadieniais 12:00; Šv.Gertrūdos g. 42
KOSmonauTAS
rašyti 2015-03-29 21:28
Parašyta: #61

Grupė: Nariai

QUOTE(WarFox @ 2015-03-29 20:49) *

kitaip tariant žaisti mėlyną. ne visi to nori.

arba zaisti split second. arba spot removal, arba grave hate i kombo dalis, arba buti agresyviu ir pirmam sudubasinti ta, kuris ruosiasi issicombint ingnoruojam pasakymus "tai aisku pfff kad mane pirma visi musa(bring much salt to the game)".
Dar butu galima nesusodinti dvieju draugeliu/broliu prie stalo, kad butu losiama del tasku (2HD mano nuomone tai issprendzia), arba nedaryt turnyriniu tasku o tik dienos taskus, kad nebutu "jis pirmas lentelej, musam ji", ir kad nereiktu galvot kad gal neverta pradet zaist lyga, jei teks jos puse praleist/puse jau praleidau.

Mano nuomone yra oficialus ban listai, kurious sudarantys zmones apgalvojau daugiau negu kad mes cia aptariam.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Labutis
rašyti 2015-03-29 22:05
Parašyta: #62

Iš kur: Kaunas

QUOTE(KOSmonauTAS @ 2015-03-29 22:28) *

arba buti agresyviu ir pirmam sudubasinti ta, kuris ruosiasi issicombint ingnoruojam pasakymus "tai aisku pfff kad mane pirma visi musa(bring much salt to the game)"

this
+Quote Post
organaizeris
rašyti 2015-03-29 22:45
Parašyta: #63

Grupė: Organizatoriai

QUOTE(KOSmonauTAS @ 2015-03-29 22:28) *

Mano nuomone yra oficialus ban listai, kurious sudarantys zmones apgalvojau daugiau negu kad mes cia aptariam.

+1
+Quote Post
Amistade
rašyti 2015-03-30 12:49
Parašyta: #64

Team Musiumers

Iš kur: Kaunas, LT

Man atrodo, ar ne Eto-betsumi(Mazylis) yra gerai pasakes: Nereikia galvoti apie tai, kaip sustabdyti kitus. Reikia tiesiog zaisti ir laimeti paciam.
Deje, bet visu lygu skaiciavimas "laimejima" padaro gan kebliu dalyku. Pvz., laimint su Dainiaus azami tasku gausi visad maziau, nei seip uzmusdamas oponenta. Ir kitiem tasku duosi daugiau. Imo, reik keisti tasku skaiciavima dienos metu.

Combo turetu buti leidziami, ir be apribojimu. Taciau, kaip kazkas minejo del oficialaus ban list'o... Zmones ji sudarinejantys ima tik pacius kebliausius variantus. Niekas nepaskaiciuoja, jog Kaune, vienas zmogus turi butent sita "combo X", kuris yra greitesnis uz kitus, sitas dekas yra geresnis uz kitus. Ir jam yra tik specifiniai atsakymai.
Zmones ten zaidziantys komanderi, turi priejima prie visu kortu, paziurekit i ju decklistus - kortos kainuojancios simtais euru. Mes tokiu turim? ne... taciau vienas ar kitas zmogus turi combo, kuriam butent reikia situ geru kortu. Kai kurie turi pinigu/lesu susipirkti geru kortu, kiti ne. Cia paminesiu Martyno pasakyma apie 2HG - tai yra formatas, kuriame ir silpniau zaidziantys/silpnesnes kalades turintys asmenys turi sansu susirinkti tasku.
Ban listo papildymas 5-6 kortomis yra gera ideja, sustabdyti butent tokius dekus musu pasizaidimuose, kurie, realiai, yra out of control, ir vienintelis budas atsikirsti - counter-spell'ai ar spot removal'as.
Ne visi turi ju, ne visi zaidzia tas spalvas.
Ir blemba, mano 20 wog'u dekas, su atsakymais VISKAM - ir jo neuztenka sustabdyti kai kuriuos combo dekus. Ypac, kai Tu vienintelis ieskai atsakymu visiems.
Sitoje vietoje isiterpsiu, ir pasakysiu, jog kai zaidziau Azusa, pas mane creature removal'o budavo daugiau, nei bet kuriam melynam/juodam/raudonam deke musu lygoje besilankanciu asmenu. Susesdavom, tarkim 4 prie stalo, ir zaisdavo 2 combo, 1 koks aggro dekas, ir as. Ir kas is to, kad as turiu atsakymu i combo - GY removal'as, creature, artifact/enchantment... jeigu as mirstu pirmas, turedamas visus atsakymus i tuos combo zaidejus. Mane uzmusa pirma, o tada sedi ir aiskinasi, kad combo yra blogai.

Trumpai tariant - combo turetu buti galima zaisti, taciau su keliu kortu papildytu ban list'u butent musu lygai. Combo, kurie yra tiesiog per greiti, ir musu kompanija neturi atsakymu visiems jiems.
Taip, zmonem reikia jau susivokti, jog deke reikia zaisti atsakymus. Reikia susivokti, jog reikia musti ne tik ta, kurio vardas labiausiai saukiamas, bet ta, kuris turi daugiausia sansu laimeti tam tikru momentu - ar combo zaideja, kuris tyliai sedi, ar ta zmogu, kuris po truputi dedasi board control(hah, musam Manta, kai jis turi 7 land'us ir nieko rankoje, kol tuo tarpu kazkas jau turi 2 combo piece'us ir paskutine dali rankoje biggrin.gif tas mane uzmuse)

P.S. man rodos cia gan padrikai viska isdesciau biggrin.gif bet gal eis suprasti kelis tuos punktus, kuriuos norejau pamineti
+Quote Post
organaizeris
rašyti 2015-03-30 14:08
Parašyta: #65

Grupė: Organizatoriai

QUOTE(Amistade @ 2015-03-30 13:49) *

Ypac, kai Tu vienintelis ieskai atsakymu visiems.

Šitai apibudina situaciją smile.gif Na ir dar tai, kad tave visi skriaudžia, per mažai mąsto wink.gif
+Quote Post
WarFox
rašyti 2015-03-30 14:18
Parašyta: #66

QUOTE(Amistade @ 2015-03-30 13:49) *

Ir blemba, mano 20 wog'u dekas, su atsakymais VISKAM - ir jo neuztenka sustabdyti kai kuriuos combo dekus. Ypac, kai Tu vienintelis ieskai atsakymu visiems.
Sitoje vietoje isiterpsiu, ir pasakysiu, jog kai zaidziau Azusa, pas mane creature removal'o budavo daugiau, nei bet kuriam melynam/juodam/raudonam deke musu lygoje besilankanciu asmenu. Susesdavom, tarkim 4 prie stalo, ir zaisdavo 2 combo, 1 koks aggro dekas, ir as. Ir kas is to, kad as turiu atsakymu i combo - GY removal'as, creature, artifact/enchantment... jeigu as mirstu pirmas, turedamas visus atsakymus i tuos combo zaidejus. Mane uzmusa pirma, o tada sedi ir aiskinasi, kad combo yra blogai.

Trumpai tariant - combo turetu buti galima zaisti, taciau su keliu kortu papildytu ban list'u butent musu lygai. Combo, kurie yra tiesiog per greiti, ir musu kompanija neturi atsakymu visiems jiems.
Taip, zmonem reikia jau susivokti, jog deke reikia zaisti atsakymus. Reikia susivokti, jog reikia musti ne tik ta, kurio vardas labiausiai saukiamas, bet ta, kuris turi daugiausia sansu laimeti tam tikru momentu - ar combo zaideja, kuris tyliai sedi, ar ta zmogu, kuris po truputi dedasi board control(hah, musam Manta, kai jis turi 7 land'us ir nieko rankoje, kol tuo tarpu kazkas jau turi 2 combo piece'us ir paskutine dali rankoje biggrin.gif tas mane uzmuse)

Kas juokingiausia iš šitos situacijos, jog aš beveik visad sėdėdavau prie kito stalo ir vienaip ar kitaip pralaimėjęs visą tai matydavau biggrin.gif šiaip kai kurie deckai yra sutverti bandyti laimėti, neturint atsakymų į kitus deckus/situacijas...

--------------------
paveikslėlis
+Quote Post
Aronijus
rašyti 2015-03-30 15:34
Parašyta: #67

QUOTE(WarFox @ 2015-03-30 15:18) *

Kas juokingiausia iš šitos situacijos, jog aš beveik visad sėdėdavau prie kito stalo ir vienaip ar kitaip pralaimėjęs visą tai matydavau biggrin.gif šiaip kai kurie deckai yra sutverti bandyti laimėti, neturint atsakymų į kitus deckus/situacijas...

Savo nuomones pasakymas yra gerai. Nepasakymas irgi gerai. Nuomones nesiklausymas irgi kai kada gerai.

Tarkim zaidejas x sugalvoja, kad jam px kas ir kaip, ir prikuria taisykliu. T.y. taisykle gali buti placebus aka losiant negalima būti girtesniam nei 14 promyliu. arba smarkiai ytakojanti zaidima aka combo baninimas. is to seka arba susitaikai ir losi arba susitaikai ir nelosi nes yra dar kitos taisykles arba nelosi arba bandai pasakyti, kad jei kazkas pasikeis losi arba net nebandai pasakyti, nes galvoji, kad jie galvoja ,kad tu zinai, kad jie zino ka tu galvoji.
Kitas dalykas, kad galbut nenori ,kad butu 5 ar 10 atsitiktiniu auksto lvl zaideju su istiunintom kaladem is kito miesto (nori, kad nebutu).
Taippat reikia nepamirsti, kad buna nenumatytu aplinkybiu. buna ir nenorimu iveikti aplinkybiu nesusijusiu su mtg.

Gamta visada ras pusiausvyra.

--------------------
My IQ is 150 - Free-IQTest.net - IQ Test
+Quote Post
WarFox
rašyti 2015-03-30 17:26
Parašyta: #68

QUOTE(Aronijus @ 2015-03-30 16:34) *

Savo nuomones pasakymas yra gerai. Nepasakymas irgi gerai. Nuomones nesiklausymas irgi kai kada gerai.

Tarkim zaidejas x sugalvoja, kad jam px kas ir kaip, ir prikuria taisykliu. T.y. taisykle gali buti placebus aka losiant negalima būti girtesniam nei 14 promyliu. arba smarkiai ytakojanti zaidima aka combo baninimas. is to seka arba susitaikai ir losi arba susitaikai ir nelosi nes yra dar kitos taisykles arba nelosi arba bandai pasakyti, kad jei kazkas pasikeis losi arba net nebandai pasakyti, nes galvoji, kad jie galvoja ,kad tu zinai, kad jie zino ka tu galvoji.
Kitas dalykas, kad galbut nenori ,kad butu 5 ar 10 atsitiktiniu auksto lvl zaideju su istiunintom kaladem is kito miesto (nori, kad nebutu).
Taippat reikia nepamirsti, kad buna nenumatytu aplinkybiu. buna ir nenorimu iveikti aplinkybiu nesusijusiu su mtg.

Gamta visada ras pusiausvyra.

interpretuojant, kad turėjai omeny žaidėjas x - esu aš, tai būtų netiesa ką parašei apie žaidėją x. Yra reguliariai besilankantys žmonės x - kurie ir nubalsavo už ar prieš tas taisykles smile.gif

--------------------
paveikslėlis
+Quote Post
KOSmonauTAS
rašyti 2015-03-31 00:26
Parašyta: #69

Del brangiu kortu. Tormod's Crypt€$, Cancel€$, murder€$ nera jos jau tokios brangios. Nu GAL vogai ne visiems ikandami.. bet ir pats sakei kad 20 turi, tai kiti bent po keleta galetu isigyti. Atsisakant zaist tokias kortas, turbut reiktu deti kazkokia kalade, kuri greitesne/agresyvesne uz kitus. Pvz as esu lyga laimejes su Rhys the Redeemed€$, esu lyga leimejes Momir Vig, Simic Visionary€$. Jie tikrai skirtingi. Kiekvienam rinktis kokia pozicija rinktis prie stalo. Jei jau atrodo kad pats renkiesi atsakymus i viska, o kiti tik laimet bando, tai panasu kad uzsiimi kontroliavimo pozicija.
Marciaus dekas man tai pavyzdys koks turetu buti high value deck. Svajoju tokiu kortu pats isigyti. Bet buna ir taip, kad net martis nelaimi. O jei visada laimetu, tai juk nebanntume cryptic command€$ vien del to kad tik jis ir Saras tokius turi.
Tie visi tiny leaderiai, pauperiai ir t.t. tikrai nedaro musu lygos pigesnes. Kai reik vis naujai mana baze rinkt arba nauju kortu ieskot. Norint kazkaip paivairint zaidima, manau planes ir avatarai puikus ir pigus budas tai padaryt.

Del to ka zaidejai puola/stabdo tai tikrai negalima pykti. Kiekvienas daro klaidu, kiekvienas zino, kuris zaidejas jam labiausiai trukdo/gali sutrukdyti laimeti ir kiekvienas renkasi ka counterina. Labai daznai multy playeryje buvo ir bus kad du pesasi trecias laimi. Aisku dar multyplayer yra toks dalykas kaip kito itikinejimas. Cia ir prasideda "kodel puoli mane o ne ji" biggrin.gif

+Quote Post
WarFox
rašyti 2015-04-18 18:06
Parašyta: #70

Evoke/Dash/Morph/Convoke/Prowl - būnant command zonoje, alternative cost vistiek gauna "commander tax", t.y. +2 bespalvės manos kaskart commanderiui grįžus į command zoną.
dėl (hp/command damage/poison) nuspręsim vietoj, bet manau, kad bus (35/18/15) arba (30/16/15)

Šią žinutę keitė WarFox, 2015-04-18 18:08

--------------------
paveikslėlis
+Quote Post
WarFox
rašyti 2015-04-28 14:51
Parašyta: #71

Commander (1v1) Banlist:

Entomb€$ is banned.
Fastbond€$ is banned.
Food Chain€$ is banned.
Crucible of Worlds€$ is unbanned.
Sensei's Divining Top€$ is unbanned.
Winter Orb€$ is unbanned.
Braids, Cabal Minion€$ is unbanned as a Commander.

Šią žinutę keitė WarFox, 2015-04-28 14:52

--------------------
paveikslėlis
+Quote Post
drEgis
rašyti 2015-05-26 09:54
Parašyta: #72

Pasirodysiu siandien (antradieni) 16val pazaisti komanderio smile.gif
Gal atsiras norinciu smile.gif
P.S. mielai nupirkciau M15 ir KOT crapo ir ne tik kortu smile.gif
+Quote Post
Amistade
rašyti 2015-05-26 13:36
Parašyta: #73

Team Musiumers

Iš kur: Kaunas, LT

QUOTE(drEgis @ 2015-05-26 10:54) *

Pasirodysiu siandien (antradieni) 16val pazaisti komanderio smile.gif
Gal atsiras norinciu smile.gif
P.S. mielai nupirkciau M15 ir KOT crapo ir ne tik kortu smile.gif

As busiu. Visai noresiu pazaisti. Manau ir Vytautas su Dainium prisijungs.
+Quote Post
WarFox
rašyti 2015-05-26 16:35
Parašyta: #74

QUOTE(Amistade @ 2015-05-26 14:36) *

As busiu. Visai noresiu pazaisti. Manau ir Vytautas su Dainium prisijungs.

deja neišėjo man prisijungt biggrin.gif

--------------------
paveikslėlis
+Quote Post
WarFox
rašyti 2015-05-30 15:43
Parašyta: #75

Atnaujintos taisyklės, taipogi išversta į Anglų kalba draugams iš užsienio smile.gif

--------------------
paveikslėlis
+Quote Post
WarFox
rašyti 2015-05-30 15:49
Parašyta: #76

QUOTE(Gomreo @ 2015-03-04 14:17) *

1. Nežinau kokiu dažniu vyksta turnyrai ir kokia jūsų ankstesnė patirtis, bet siūlau pažiūrėt kurie combo laimi per dažnai ir bann'int tuos. Pvz Sunday Commander serijos magic online'e fiksavo kiek kartų per sezoną kažkuris commanderis laimi. Kai laimi 5 turnyrus jis gauna ban'ą. Nesiūlau bannint pačių generolų, bet stebėkit lygą ir po jos turėkit reflekcijas/aptarimus. Jei jaučiat, kad kažkuris combo yra pernelyg oppressive, meskit ban hammer'į. Tik aišku tai reikia daryt protingai. Jei iššvaistei savo removal'ą ant big dum creatures tai nesiskųsk, kad kažkas išsicombino. Jei tavo planas commanderyje laimėt yra uždaužyt kitą su manlandais tai nesupranti formato ir nepyk ant combo deck'o, kad šis turėjo laiko susirast kitus savo combo ir apsaugą jiems. So yeah, trial and error būdu.

taigi paturėjom žaidimus su infinity combo, kokia jūsų nuomonė ką banint reikia?

--------------------
paveikslėlis
+Quote Post
Aronijus
rašyti 2015-05-31 00:43
Parašyta: #77

smile.gif nieko nemaciau neiveikiamo. kandidatas nr 1 ded eye navigator

--------------------
My IQ is 150 - Free-IQTest.net - IQ Test
+Quote Post
drEgis
rašyti 2015-06-29 15:32
Parašyta: #78

Ar atsirastu norinciu antradieni (06.30) sumesti komanderi. Galeciau pasirodyti apie 16.20 jei tik butu kas ileidzia i patalpas.
+Quote Post
karkius
rašyti 2015-06-29 20:30
Parašyta: #79

QUOTE(drEgis @ 2015-06-29 16:32) *

Ar atsirastu norinciu antradieni (06.30) sumesti komanderi. Galeciau pasirodyti apie 16.20 jei tik butu kas ileidzia i patalpas.

aš!
+Quote Post
KOSmonauTAS
rašyti 2015-06-29 22:41
Parašyta: #80

as jei tik bus laiko, tai prisijungsiu smile.gif Emilis sake kad visi ir taip zino, kad jis bus biggrin.gif
+Quote Post
Wilkas
rašyti 2015-07-01 19:25
Parašyta: #81

Tik antradieniais renkatės, kai nevyksta comander lyga?
+Quote Post
drEgis
rašyti 2015-07-07 07:58
Parašyta: #82

Nesu 100% tikras, bet tikriausiai pasirodysiu siandien apie 16.30 jei butu norinciu pazaisti Commander. Yra norinciu? smile.gif
+Quote Post
Neror
rašyti 2015-07-07 12:00
Parašyta: #83

As busiu.
+Quote Post
drEgis
rašyti 2015-07-07 13:06
Parašyta: #84

Tikrai busiu, jau apie 16val smile.gif
kas ateisit, pasimkit kortu pardavimui smile.gif

Šią žinutę keitė drEgis, 2015-07-07 13:06
+Quote Post
Daikis
rašyti 2015-07-07 13:10
Parašyta: #85

Iš kur: kaunas

As ateisiu ir pora deck'u pasiimsiu
+Quote Post
sakram07
rašyti 2015-07-12 19:37
Parašyta: #86

Sveiki,

Ar šį antradienį bus žaidžiamas commander'is? Jei taip, kelintą valandą?
+Quote Post
Neror
rašyti 2015-07-14 13:40
Parašyta: #87

Ar bus siandien kas nors?
+Quote Post
sakram07
rašyti 2015-07-14 13:52
Parašyta: #88

Neror, aš ateičiau.
+Quote Post
drEgis
rašyti 2015-07-20 14:22
Parašyta: #89

planuoju pasirodyt ryt (antradieni) commander pazaisti.
Pasirodyciau 15.30 - 15.40 mazdaug.
Ar bus norinciu?
+Quote Post
Neror
rašyti 2015-07-20 18:08
Parašyta: #90

As turbut galesiu.
+Quote Post

7 Puslapiai: V < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
Nariai skaitantys šią temą: 1. (svečių: 1, užsislaptinusių narių: 0)
0 nariai:

- Lo-Fi Versija Dabar yra: 2019-12-11 07:39

Į viršų