IPB

Sveikas, svety! ( Prisijungti | Užsiregistruoti )

8 Puslapiai: V  1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Klausimai ir atsakymai apie viską :), Buv. "Pirkčiau decką pradedančiam žaidėjui"
ClockworkAlice
rašyti 2013-03-05 17:14
Parašyta: #1

Grupė: Nariai
Iš kur: Vilnius

Sveiki,

Susidomėjau MTG ir būčiau dėkinga, jei kas nelabai brangiai galėtų parduoti ar padėti susirinkti kaladę. Gali būti ir stipriai padėvėta, bile tik nesuplyšę ir matosi, kas parašyta smile.gif
Gal labiau linkstu link dvispalvės kaladės ir mažiau patinka balta spalva (nors derinys su juoda atrodo visai fun), bet iš tikro tai nesvarbu ir esu atvira visokiems kortiniams pasiūlymams ir patarimams.

Miestas: Vilnius/Panevėžys, tik Panevėžio atveju jau reiktų atskirai susitarti datą, nes ten lankausi rečiau. Paštu nelabai tinka.

Šią žinutę keitė sielagaudys, 2013-03-07 00:10

--------------------
God damn me, jei mano komentarai bus trumpesni nei 300 žodžių.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Wilioox
rašyti 2013-03-05 17:22
Parašyta: #2

a.k.a Shifteris

Iš kur: Ukmergė/Vilnius

Visų pirma - standartiniai klausimai. Kiek nori investuoti į kaladę ir kokį formatą ruošiesi žaisti (naujokų turnyrai, Standard, Modern, Legacy)? Toliau - kokios konkrečiai spalvos patinka ir kokio stiliaus kaladės norėtum (užmušti padarais, burtais, sustabdyti priešininką ir pasidėjus didelį padarą juo užmušti, laimėti kelių kortų kombo)?

Šią žinutę keitė Wilioox, 2013-03-05 17:24

--------------------
In the blink of an eye, she strode from deep snow to dusty waste. From the crease of light behind her, a voice rang hollow: "Saffi, wait for me . . . ."
+Quote Post
ClockworkAlice
rašyti 2013-03-05 17:56
Parašyta: #3

Pradžiai žadu casual geiminti namie ir gėdingai niekur nesirodyti biggrin.gif

Jei rimčiau, tai gal labiau domina Standard/Legacy (kaladė gali tikti ir tik vienam kuriam iš jų) ir, kol esu naujokė, naujokų turnyrai. Tiesa, apie juos nelabai ką išmanau. Ar jie vyksta (kur, kada, kaip) Vilniuje?

Savo stiliaus nesijaučiu atradusi, tam reiktų laiko, bet kol kas manau, kad patiktų padarų ir spellų derinys.

Dėl spalvų nesu iki galo apsisprendusi, todėl ir sakau, kad esu atvira pasiūlymams. Teko pažaisti su vienspalviais žaliu, raudonu ir mėlynu deckais (Duels of the Plainswalkers 2013 demo), tai visos 3 spalvos pasirodė visai nieko, bet iš jų gal labiausiai patiko žalia dėl galingesnių padarų ir galimybės healintis. (Patiko mėlynos spellai, bet jis pasirodė labai jau defensive, todėl mėlyną norėtųsi derinti su kokia kita spalva, raudona patiko dėl greičio, bet labai self-destructive/defenseless, tai ją irgi norėtųsi šalia kažko kito dėt, kad ir prie žalios, mėlynos arba juodos, kuri, aišku, irgi labai self-destructive, bet bent jau prikėlinėja kortas iš kapų).

Su balta ir juoda, deja, neteko žaisti, bet teoriškai juoda iš tiesų domina dėl prikėlinėjimo ir piktų spellų. Patinka baltos healinimas, bet (prašom per daug nesijuokti, truputį galima) man turbūt nebūtų įdomu žaist už žmones ir angelus (offtopic: sprendžiu iš to, kad, pvz., Heroesuose niekad neimu žmonių pilies ir t.t.), nors jos derinys su juoda atrodo ganėtinai interesting.
Tai... prirašiau daug, bet ar naudingai, tai dar neaišku :}

dėl kainos tai norėčiau apsisukti iki 50 Lt, o jei jau visiškas newbie packas, tai kuo pigiau, tuo geriau.

Šią žinutę keitė ClockworkAlice, 2013-03-05 17:57

--------------------
+Quote Post
sielagaudys
rašyti 2013-03-05 18:06
Parašyta: #4

The Banbringer

Grupė: Moderatoriai

Naujokų turnyrai - penktadieniais d6 nuo ~15 h. Tiesa, tikrų naujokų ten nedaug, bet tie, kur per rimti tam turnyrui, į prizus nepretenduoja biggrin.gif

Dėl Legacy - Legacy pas mus vyksta kas antrą ketvirtadienį ir kartą per mėnesį šeštadieniais. Jei būtų noro dalyvauti, deckas paskolinimui atsirastų (susirinkti decką Legacy už 50 Lt neišeis - Standartui, ko gero, irgi).
Artimiausias Legacy - šį ketvirtadienį nuo 18,30 d6iuose, tai kviečiam užsukt pasižiūrėt ir susipažint su formatu smile.gif

--------------------
Mano mainai
Mano pirkinukai
Anot Alekso (2016), „The only thing I'm obssesed with more than deck pimping is my dog.“
Level 2 Judge. Want to become a Judge? Have any MtG/tournament-related questions? Don't hesitate to message me!
+Quote Post
Wilioox
rašyti 2013-03-05 18:12
Parašyta: #5

a.k.a Shifteris

Iš kur: Ukmergė/Vilnius

QUOTE(ClockworkAlice @ 2013-03-05 17:56) *
Pradžiai žadu casual geiminti namie ir gėdingai niekur nesirodyti biggrin.gif

Jei rimčiau, tai gal labiau domina Standard/Legacy (kaladė gali tikti ir tik vienam kuriam iš jų) ir, kol esu naujokė, naujokų turnyrai. Tiesa, apie juos nelabai ką išmanau. Ar jie vyksta (kur, kada, kaip) Vilniuje?

Netinkamas požiūris. Nauji žmonės visada laukiami smile.gif Dėl formatų - teks apsispręsti. Kaladės, kuri tiktų abiems formatams negausi arba ji bus labai silpna dėl legacy formato "reikalavimų". Patarčiau rinktis tokią, į kokio formato turnyrus žadi vaikščioti. Ketvirtadieniais vyksta Modern/Legacy turnyrai (vieną ketvirtadienį vienas, kitą - kitas). Penktadieniais naujokų turnyrai ir Standart. Šeštadieniais - kaip suorganizuoja, dažniausiai būna didesni Modernai.

Visi turnyrai kol kas vyksta D6, VCUP 4 aukšte. Naujokai renkasi penktadieniais nuo 15.00, gal šiek tiek anksčiau. Ketvirtadieniais startuojame 18.30, penktadieniais nuo 18.00. Šeštadieniais paprastai ryte ~11.00.

Daug teksto

Svarbiausia, kad ieškai. Jeigu turi noro - ateik ketvirtadienį į Legacy turnyrą. Galiu paskolinti paprastutį biudžetinį deką, su kuriuo stebuklų nenuveiksi, bet galėsi padalyvauti legacyje ir pamatyti kas ir kaip ten atrodo. Jeigu ne - galiu atsinešti kažkiek turimų kortų ir po legacio ką nors padėlioti (nuo kokių 20.30-21.00, kad ir iki užsidarymo).

dėl kainos tai norėčiau apsisukti iki 50 Lt, o jei jau visiškas newbie packas, tai kuo pigiau, tuo geriau.

Šita dalis priklauso visiškai nuo tavęs. Galima kad ir už 10 litų surinkt, bet ten bus tiesiog šlamštas, kurį paskui galėsi perduot kitam naujokui arba išmesti. Į kainą atsižvelgiant galima dėti kažkokias kortas, kurias paskui galėsi panaudoti kituose deckuose arba parduoti.

--------------------
In the blink of an eye, she strode from deep snow to dusty waste. From the crease of light behind her, a voice rang hollow: "Saffi, wait for me . . . ."
+Quote Post
ClockworkAlice
rašyti 2013-03-05 18:13
Parašyta: #6

Ačiū už išsamią informaciją, sielagaudy. Šią savaitę nežinau, ar pavyks apsilankyti, bet tikrai žadu ateity užsukti pažiūrėti, gal ir pažaisti smile.gif O norint dalyvauti naujokų turnyre reikia registruotis, ar užtenka tiesiog sugalvoti ir ateiti?

Tokiu atveju galiu tiksliau atsakyti ir į Wilioox klausimą - ieškau newbie kaladės.
Jei tikrai labai užsikabliuosiu, tai kaip nors jau upgradinsiuos, o jei tai liks tik vienu pomėgiu iš daugelio, tai iš karto gaila išleisti visas santaupas.

--------------------
+Quote Post
sielagaudys
rašyti 2013-03-05 18:18
Parašyta: #7

The Banbringer

Naujokų turnyrams registruotis nereikia, kaip ir daugumai kitų smile.gif Jei registracija reikalinga, Vilniaus skiltyje tam renginiui sukuriama tema. Bet šiaip jau tokių turnyrų mažai būna (ir tada registracija tik nuolaidą duoda, neužsiregistravus irgi galima dalyvaut)

--------------------
Mano mainai
Mano pirkinukai
Anot Alekso (2016), „The only thing I'm obssesed with more than deck pimping is my dog.“
Level 2 Judge. Want to become a Judge? Have any MtG/tournament-related questions? Don't hesitate to message me!
+Quote Post
ClockworkAlice
rašyti 2013-03-05 18:27
Parašyta: #8

Wilioox, ačiū už išsamų atsakymą.

Manau, kad, jei jokia plyta ant galvos nenukris, apsilankysiu ketvirtadienį D6 ir mielai pamėginčiau pažaisti, o po to kažką pasidėlioti. Bet atsargiai su šitu pasiūlymu, nes nors taisyklėse jau šiek tiek gaudausi, bet mąstau vis dar baisiai lėtai biggrin.gif

Hmz, reikia tuomet griebti tą naujokų turnyrą, kol galiu, o tai susirasiu normalų darbą ir nebegalėsiu vidury dienos niekur šliaužiot. Beje, klausimas grynai iš smalsumo: o kiek maždaug kainuoja deckas, daugmaž tinkamas Standard/Legacy?

--------------------
+Quote Post
Yarra
rašyti 2013-03-05 18:28
Parašyta: #9

Per Aspera Ad Astra

Galiu sudeti kaladike uz mazdaug 25-35lt.

--------------------
Trust no one © X-Files
Пролетарии всех стран, объединяйтесь ! © В.И. Ленин

paveikslėlis
+Quote Post
sielagaudys
rašyti 2013-03-05 18:32
Parašyta: #10

The Banbringer

QUOTE(ClockworkAlice @ 2013-03-05 18:27) *

Wilioox, ačiū už išsamų atsakymą.

Manau, kad, jei jokia plyta ant galvos nenukris, apsilankysiu ketvirtadienį D6 ir mielai pamėginčiau pažaisti, o po to kažką pasidėlioti. Bet atsargiai su šitu pasiūlymu, nes nors taisyklėse jau šiek tiek gaudausi, bet mąstau vis dar baisiai lėtai biggrin.gif

Hmz, reikia tuomet griebti tą naujokų turnyrą, kol galiu, o tai susirasiu normalų darbą ir nebegalėsiu vidury dienos niekur šliaužiot. Beje, klausimas grynai iš smalsumo: o kiek maždaug kainuoja deckas, daugmaž tinkamas Standard/Legacy?

Iš esmės priklauso nuo noro decko kaina...Gali viršyti ir tūkstantį litų, galima apsisukti su 500 ar mažiau - šiaip nuo daug ko priklauso.
Legacy deckai šiaip būna brangesni nei standarto (nors, sakyčiau, jau nebedaug, išskyrus kai kurias išimtis), bet juose naudojamų kortų vertė išlieka ilgą laiką (arba, daugeliu atvejų, pagrinde tik kylą), taigi investicija ilgalaikė. Standarto deckuose naudojamų kortų vertė neretai stipriai krenta joms pasidarius nebelegalioms, bet, sėkmingai atsirenkant, ką kada įsigyt/atsikratyt, tuos nuostolius galima minimizuoti.
O šiaip, jei noro yra, ketvirtadieniui ir paprastą Legacy decką galiu paskolint smile.gif Aišku, stebuklų jis neparodys, bet pirmai pradžiai sueis.

--------------------
Mano mainai
Mano pirkinukai
+Quote Post
ClockworkAlice
rašyti 2013-03-05 18:53
Parašyta: #11

sielagaudy, ačiū už atsakymą, šiuo metu bandau sutaupyt panašią sumą atliekamų nuo pragyvenimo pinigų normaliam dviračiui, tai be Legacy decko jau kaip nors teks apsieiti biggrin.gif bet bent sužinojau ir ramu.

Bet manau, kad vis tiek ketvirtadienį užsuksiu ir pamėginsiu su kurio iš jūsų paskolinta kalade pažaisti.

Yarra - ačiū už pasiūlymą, gal ir pasinaudočiau juo smile.gif o gal ir tu netyč būtum ketvirtadienį? galvoju, kaip čia vienu zuikiu kuo daugiau nušovus biggrin.gif

--------------------
+Quote Post
Yarra
rašyti 2013-03-05 19:43
Parašyta: #12

Per Aspera Ad Astra

QUOTE(ClockworkAlice @ 2013-03-05 19:27) *

Beje, klausimas grynai iš smalsumo: o kiek maždaug kainuoja deckas, daugmaž tinkamas Standard/Legacy?

jeigu nori competitive deck'o (ta su kurio galesi pretenduoti i prizines vietas) tai 500+

--------------------
Trust no one © X-Files

paveikslėlis
+Quote Post
Džedajus
rašyti 2013-03-05 19:46
Parašyta: #13

QUOTE(Yarra @ 2013-03-05 19:43) *

jeigu nori competitive deck'o (ta su kurio galesi pretenduoti i prizines vietas) tai 500+

Na mano goblinai kainavo 300, aisku dar nebaigti, bet pasiskolinus kelias kortas isejo uzimt prizine vieta ir gan nesunkiai

Šią žinutę keitė Džedajus, 2013-03-05 19:47

--------------------
paveikslėlis
+Quote Post
Yarra
rašyti 2013-03-05 19:50
Parašyta: #14

Per Aspera Ad Astra

QUOTE(Džedajus @ 2013-03-05 20:46) *

Na mano goblinai kainavo 300, aisku dar nebaigti, bet pasiskolinus kelias kortas isejo uzimt prizine vieta ir gan nesunkiai

pridek pasiskolintu kortu verte ir gausi 500 smile.gif

--------------------
Trust no one © X-Files

paveikslėlis
+Quote Post
DruiD
rašyti 2013-03-05 19:51
Parašyta: #15

UZ decka noreciau gauti 310lt. (noreciau tiek gauti vien del odinio beveiknaujo deklo, geru slyvsu ir landu).

Prie decko butu pridetas odinis zalias dekboxas ir (tamsias)melini slyvsai jai nori suzinoti daugiau parasykit i pm.
(Sis deckas gali is combinti emrakuli 3 turnu( su tobulu handu gal ir 2))

(jai ka jo tikra kaina 442lt neskaiciuojant saido )

Deko sudetis:
4 x Glimpse of Nature€$
4 x Llanowar Elves€$
4 x Green Sun's Zenith€$
4 x Wirewood Symbiote€$
4 x Priest of Titania€$
2 x Elvish Archdruid€$
2 x Joraga Warcaller€$
1 x Emrakul, the Aeons Torn€$
4 x Heritage Druid€$
4 x Quirion Ranger€$
4 x Nettle Sentinel€$
4 x Elvish Visionary€$
1 x Dryad Arbor€$
1 x Regal Force€$
1 x Ezuri, Renegade Leader€$

Deke yra 17 Forestu visi fullart arba foil

Sideboard:
1 x Nullmage Shepherd€$
2 x Elvish Champion€$
2 x Viridian Shaman€$
2 x Krosan Grip€$
+Quote Post
sielagaudys
rašyti 2013-03-05 19:54
Parašyta: #16

The Banbringer

QUOTE(DruiD @ 2013-03-05 19:51) *

UZ decka noreciau gauti 310lt.
» Slapukas (spoiler) «

Nugi paskaitytum prieš siūlydamas, kad temos autorė ketina 50 Lt išleist wink.gif

--------------------
Mano mainai
Mano pirkinukai
+Quote Post
ClockworkAlice
rašyti 2013-03-05 20:14
Parašyta: #17

DruiD, ačiū už pasiūlymą, bet man kaip pradžiai šiek tiek dar per gerai čia smile.gif
sėkmės pardavinėjant, beje!

--------------------
+Quote Post
Darlkind
rašyti 2013-03-05 20:17
Parašyta: #18

baddecks.player

Grupė: Turgelio prižiūrėtojai

Visi čia taip iškarto siūlo į kažkokį konkretų competetive formatą eiti žaisti, o aš manau, kad kaip naujokei, iš pradžių praverstų apie 2-6 mėnesius intensyviai pasižaisti casual lygyje.

Žaidimui partnerių tikrai lengvai surasi (bent jau penktadieniais) - po klubą šmirinėja nemažai casual dekų turėtojų, šiaip nedalyvaujančių nei Standarto, nei Moderno, nei Legacio turnyruose. Casual dekas nereikalauja brangių kortų, tad už 50Lt deką susirasi lengvai. Per tuos mėnesius pramoksi gerai žaisti, pamatysi kas būtent spalvų paletėje patinka, o kas ne, susidarysi aiškesnę savo, kaip Magic'o žaidėjos, ateities viziją... Kompeticijos dozę garantuoja naujokų turnyrai, tad aiškiai matysi savo tobulėjimą. Ir tik vėliau darysies competitive kaladę konkrečiam formatui.

ps. Standarte (ir gal moderne) iš pradžių gali bandyti žaisti grynai biudžetines kalades. Kainuos jos 60-100Lt, ir nors (tikriausiai) turnyrų kurį laiką su jomis nelaimėsi, taip įgausi labai daug patirties. Jas po truputi tobulinsi, išmoksi įvairių formato niuansų, ir galiausiai drąsiai galėsi stoti ir prieš ~500Lt kainuojančias kalades.

--------------------
+Quote Post
sielagaudys
rašyti 2013-03-05 20:24
Parašyta: #19

The Banbringer

Darlkind, dabartinis naujokų turnyras toks, koks yra visiškai neatlieka savo funkcijos. Jame galima sutikti 1-2 tikrus naujokus, o likusieji ir žaidžia jau senokai, ir deckus turi modern ar net legacy lygio. Jei tai tie patys žmonės, prieš kuriuos siūlai žaisti casualą, tai bijau, kad naudos iš to gali būti mažiau nei dalyvaujant konkrečių formatų turnyruose.
Beje, 60-100 Lt decku galima startuoti ir Legacyje - burnas be chain lightningų, pavyzdžiui smile.gif

--------------------
Mano mainai
Mano pirkinukai
+Quote Post
Džedajus
rašyti 2013-03-05 20:39
Parašyta: #20

QUOTE(Yarra @ 2013-03-05 19:50) *

pridek pasiskolintu kortu verte ir gausi 500 smile.gif

Skolinaus tik Mindbreak Trapus wink.gif

QUOTE(sielagaudys @ 2013-03-05 20:24) *

Darlkind, dabartinis naujokų turnyras toks, koks yra visiškai neatlieka savo funkcijos. Jame galima sutikti 1-2 tikrus naujokus, o likusieji ir žaidžia jau senokai, ir deckus turi modern ar net legacy lygio. Jei tai tie patys žmonės, prieš kuriuos siūlai žaisti casualą, tai bijau, kad naudos iš to gali būti mažiau nei dalyvaujant konkrečių formatų turnyruose.
Beje, 60-100 Lt decku galima startuoti ir Legacyje - burnas be chain lightningų, pavyzdžiui smile.gif

Nors ir penktadieni busiu turnyre naujoku, bet zaisiu su standard rats decku vertu 25lt. Bus idomu paziiret kaip seksis

--------------------
paveikslėlis
+Quote Post
ClockworkAlice
rašyti 2013-03-05 20:51
Parašyta: #21

Darlkind, ačiū už logiškas ir naudingas mintis:)
Kitiems irgi.
Nors šiaip kai toks kainos šuolis nuo naujokiško/casual decko iki standard/legacy, tai tikrai nestebina didelis nenaujokų kiekis naujokų turnyre.
Nors vis tik spėju, kad čia svarbu ne tik geros kortos, bet ir gera galva bei įgūdžiai. Ir dar šiek tiek laimės faktorius. T.y., net jei dabar taip man visia žaliai iškart duotų kas ir 1000 Lt decką, vargu ar pavyktų laimėti smile.gif

--------------------
+Quote Post
Darlkind
rašyti 2013-03-05 21:02
Parašyta: #22

baddecks.player

...> naudos iš to gali būti mažiau nei dalyvaujant konkrečių formatų turnyruose.
Tik :
a) nekainuoja
b) sakyk tu ką nori, bet power levelis vistiek mažesnis nei rimtų turnyrų smile.gif
c) tokių "rimtesnių" žaidėjų ten tikrai ne tiek jau ir daug, visgi vyrauja 1-3 mėn patirties turintys naujokai.
d) skiriasi tokių turnyrų tikslas: competitivą žaidi kad laimėtum, naujokų turnyre - kad tobulėtum.
ok, my bad.

ClockworkAlice, grįžtant prie pagrindinės temos - dėl pradinio deko sudėjimo rekomenduočiau kreiptis į Yarrą, manau jis gan pigiai tau visai linksmą casual deką sudės.

--------------------
+Quote Post
sielagaudys
rašyti 2013-03-05 21:15
Parašyta: #23

The Banbringer

QUOTE(Darlkind @ 2013-03-05 21:02) *

Tik :
a) nekainuoja
b) sakyk tu ką nori, bet power levelis vistiek mažesnis nei rimtų turnyrų smile.gif
c) tokių "rimtesnių" žaidėjų ten tikrai ne tiek jau ir daug, visgi vyrauja 1-3 mėn patirties turintys naujokai.
d) skiriasi tokių turnyrų tikslas: competitivą žaidi kad laimėtum, naujokų turnyre - kad tobulėtum.

Pradedu jausti, kad čia jau reikia kraustytis į kitą temą biggrin.gif
a) Tas tiesa. Bet ir nelaimi boosterių smile.gif Bet turnyrai tiek nekainuoja, kad tai būtų tragedija. Ketvirtadieniniai/fnm tekainuoja tiek, kiek kokteilis/bokalas alaus/pan.
b) Šiek tiek. Bet tą kartą, kai nuėjau pažaisti (neseniai) naujokų turnyre, vienas oponentas žaidė Legacy formato decką, kitas ~modern. Tier2, tarkime, bet tai vis tiek ne tai, ką norėtųsi matyti tikrame naujokų turnyre. Čia gal didesnė bėda tame, kad pas mus medžikas tiek nereklamuojamas, kad būtų toks nuolatinis naujokų srautas, ir kažkaip stringa naujokų perėjimas į aukštesnį lygį.
c) Nesutinku smile.gif Kiek aš mačiau (tiesa, nedaug), vaizdas tikrai liūdnesnis smile.gif
d) Kiek "naujokų" ten žaidžia tam, kad tobulėtų? smile.gif Man atrodo, kad ten labiau veikia mentalitetas "baisu eiti į rimtą turnyrą, nes [tikėtina, kad] nelaimėsiu" ir "didelės žuvies mažame ežere" sindromas - malonu laimėti, o jei būtų noro tobulėti, tai tam yra du (na, pridėjus žaidimą online, trys) keliai, kaip tobulėti sparčiai: a) eiti į turnyrus ir kovoti rimtai prieš rimtesnius oponentus; b) testuoti prieš rimtus oponentus ir rimtus deckus. Vat kažkaip "šaukyklos" temoje nepamenu, kad būčiau matęs ko nors iš naujokų turnyrų dalyvių žinutę, kad norėtų patestuoti x formato decką rimtomis sąlygomis smile.gif

--------------------
Mano mainai
Mano pirkinukai
+Quote Post
ClockworkAlice
rašyti 2013-03-05 21:16
Parašyta: #24

Darlkind, jau kreipiausi kaip tik prieš tamstos žinutę perskaitant smile.gif
Manau, man kol kas daug kartų svarbiau pats žaidimo smagumas už kokius nors laimėjimus.
O šiaip galvoju, gal kai žmonės renkasi deckus po truputį, po vieną kitą kortą pridėdami, gal ne taip baisiai galų gale ta galutinė decko kaina atrodo (t.y., paskaičiavus, kiek man ar kažkam kitam atsiėjo knygų skaitymas ir lankymasis koncertuose, kine ar teatre, tai gautųsi daug baisiau, apie maistą ir alkoholį išvis nekalbu, o suvartoji ir pamiršti).
Ar jūs savo deckus susipirkot urmu?

Šią žinutę keitė ClockworkAlice, 2013-03-05 21:17

--------------------
+Quote Post
sielagaudys
rašyti 2013-03-05 21:20
Parašyta: #25

The Banbringer

Dažniausiai pas mus deckai renkami pamažu - iškart perkami nebent mažesnės vertės deckai. Be abejo, gerai, jei turi ką kitą žaisti, kol renki kažką tikrai norimo.
Tokiems formatams kaip Legacy ar Modern yra ir variantas rinktis pamažu, trūkstamas kortas skolinantis turnyrams - bent jau aš nuolat skolinu kortas keliems žmonėms, ir būna smagu matyti, kai praėjus keliems mėnesiams skolinti nebereikia smile.gif Lietuvoje apskritai nelabai pamenu atvejų, kad kažkas nusipirktų tikrai brangų decką išsyk.

--------------------
Mano mainai
Mano pirkinukai
+Quote Post
Nyctophobia
rašyti 2013-03-05 21:24
Parašyta: #26

As isiteprsiu kaip neseniai startaves "burtininkas" - tai kaladziu sudejimas / kortu pirkimas, kaip jau Sielagaudys minejo - tolygus bokalui alaus, jau nekalbant, jei noresi antro, trecio. Tik siuo atveju - kortos tures isliekamaja verte, jos kita diena nedings. Kaip ir bet kur, svarbu, kad tau butu smagu tuo uzsiimti, o jei smagu, suteikia dziaugsmo - tai argi keli boosteriai/kelios kortos is aukciono padarys skirtuma?

Kolega neseniai susidejo kalade, pirkta is Yarra - tai jau antra savaite zaidziam su juo, nematydami vargo ir darbe, ir po darbo smile.gif Po truputi bando tobulint kalade, pastebi spragas, suranda idomiu kortu. Mano manymu, tuo MtG ir smagus - savo procesu. Sedet ir sudedinet kalade, ieskot nauju kortu, ideju, kaitalioti - yra super.

Kaip jau minejau, esu naujokas, tai jei mano patirtis neatitinka realybes, "seniai" - pataisykit smile.gif
+Quote Post
sielagaudys
rašyti 2013-03-05 21:25
Parašyta: #27

The Banbringer

Nyctophobia, manau, kad tamstos pasisakymai šioje temoje gal netgi aktualesni už mūsų smile.gif

--------------------
Mano mainai
Mano pirkinukai
+Quote Post
Darlkind
rašyti 2013-03-05 21:27
Parašyta: #28

baddecks.player

QUOTE(sielagaudys @ 2013-03-05 21:15) *
Pradedu jausti, kad čia jau reikia kraustytis į kitą temą biggrin.gif
probably smile.gif
QUOTE(sielagaudys @ 2013-03-05 21:15) *

b) Šiek tiek. Bet tą kartą, kai nuėjau pažaisti (neseniai) naujokų turnyre, vienas oponentas žaidė Legacy formato decką, kitas ~modern. Tier2, tarkime, bet tai vis tiek ne tai, ką norėtųsi matyti tikrame naujokų turnyre. Čia gal didesnė bėda tame, kad pas mus medžikas tiek nereklamuojamas, kad būtų toks nuolatinis naujokų srautas, ir kažkaip stringa naujokų perėjimas į aukštesnį lygį.
c) Nesutinku smile.gif Kiek aš mačiau (tiesa, nedaug), vaizdas tikrai liūdnesnis smile.gif
d) Kiek "naujokų" ten žaidžia tam, kad tobulėtų? smile.gif Man atrodo, kad ten labiau veikia mentalitetas "baisu eiti į rimtą turnyrą, nes [tikėtina, kad] nelaimėsiu" ir "didelės žuvies mažame ežere" sindromas - malonu laimėti.

Na čia gal nuo užtaikymo priklauso, kai paskutinį kartą apžiūrinėjau kortomis besipliekiančius naujokus, nors ir mačiau keletą 'per aukšto' lygio dekų, bendras vaizdas atrodė visai pakenčiamai.
Tokių turnyrų esmė yra tobulėti, tobulėti naujokams. Kad dėl galimybės lengvai laimėti ten vaikšto patyrę, tai čia jau kitas topic'as.

Dėl deko susidėjimo: taip, paprastai žaidėjai stengiasi visą deką susipirkti iškarto (bent jau pirmąjį deką), žinoma po to vyksta daugkartinis tobulinimas, šlifavimas, etc, bet pagrindas dažniausiai išlieka tas pats -tokį kokį pradžioje susipirko.
EDIT: respondinant į sielagaudžio atsakymą: vienu kąsniu retai gausi viską ko reikia, bet norimą decką žmonės vis tiek stengiasi kuo greičiau susipirkti. Vėliau, kai turi didelį kortų asortimentą, prasideda ir lėtas, pavienių kortų pirkimas.

Šią žinutę keitė Darlkind, 2013-03-05 21:32

--------------------
+Quote Post
ClockworkAlice
rašyti 2013-03-05 21:36
Parašyta: #29

Nyctophobia, ačiū už mintis. Man asmeniškai dar labai daug smagumo prideda pats kortų artworkas, nuo vaikystės mėgau žiūrinėt visokių žvėrių paveiksliukus biggrin.gif nors gal ilgiau pažaidus šitas pradeda mažiau rūpėt, labiau ima domint tamstos pavardinti dalykai.

sielagaudy, o negali būti dar ir tai, kad yra trūkumas pereinamosios grandies eventų tarp visiškų naujokų ir rimtų turnyrų?
Nors, jei, kaip jau minėjai, naujų žmonių srautas į MTG yra nedidelis, tai gal ir nėra kaip tai pataisyti.

--------------------
+Quote Post
Nyctophobia
rašyti 2013-03-05 21:39
Parašyta: #30

QUOTE(ClockworkAlice @ 2013-03-05 21:36) *

Nyctophobia, ačiū už mintis. Man asmeniškai dar labai daug smagumo prideda pats kortų artworkas, nuo vaikystės mėgau žiūrinėt visokių žvėrių paveiksliukus biggrin.gif nors gal ilgiau pažaidus šitas pradeda mažiau rūpėt, labiau ima domint tamstos pavardinti dalykai.

Del piesiniu - lygiai tas pats, is kiekvieno busterio, nors ir zinau korta mintinai - vistiek apziuriu, paskaitau teksta. Kai atradau Zendikar full-art land'us - visai bomba buvo:

» Slapukas (spoiler) «
+Quote Post

8 Puslapiai: V  1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
Nariai skaitantys šią temą: 1. (svečių: 1, užsislaptinusių narių: 0)
0 nariai:

- Lo-Fi Versija Dabar yra: 2020-06-05 20:37

Į viršų