IPB

Sveikas, svety! ( Prisijungti | Užsiregistruoti )

8 Puslapiai: V < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Klausimai ir atsakymai apie viską :), Buv. "Pirkčiau decką pradedančiam žaidėjui"
sielagaudys
rašyti 2013-03-05 21:45
Parašyta: #31

The Banbringer

Grupė: Moderatoriai
Iš kur: Vilnius

QUOTE(ClockworkAlice @ 2013-03-05 21:36) *

sielagaudy, o negali būti dar ir tai, kad yra trūkumas pereinamosios grandies eventų tarp visiškų naujokų ir rimtų turnyrų?
Nors, jei, kaip jau minėjai, naujų žmonių srautas į MTG yra nedidelis, tai gal ir nėra kaip tai pataisyti.

Gali būti, kad trūksta (mes ten nuolat atgaivinam temą, kaip žaidėjus iš naujokų turnyro traukt į rimtesnius, bet vis nieko gudraus nesurandam...). Bet prie trūkumų galbūt ir motyvacijos stoka egzistuoja (turiu omeny pačių iš naujokų lygio išeinančių žaidėjų motyvaciją).

--------------------
Mano mainai
Mano pirkinukai
Anot Alekso (2016), „The only thing I'm obssesed with more than deck pimping is my dog.“
Level 2 Judge. Want to become a Judge? Have any MtG/tournament-related questions? Don't hesitate to message me!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ClockworkAlice
rašyti 2013-03-05 21:53
Parašyta: #32

Grupė: Nariai

Oooo, super, šitie fantastiškai gražūs!*
*čia skirta Nyctophobios papostintoms žemių kortoms, kol atsigėrėjau ir parašiau, tema toliau nuėjo

Šią žinutę keitė ClockworkAlice, 2013-03-05 21:54

--------------------
God damn me, jei mano komentarai bus trumpesni nei 300 žodžių.
+Quote Post
Wilioox
rašyti 2013-03-05 22:04
Parašyta: #33

a.k.a Shifteris

Iš kur: Ukmergė/Vilnius

Opapa, na ir galingai čia pridiskutavot, kol po naktinį Vilnių tryniausi.

Į temą - galiu pasiūlyti Knight of New Alara€$ paremtą decką. Jis buvo aprašytas kažkuriame Starcitygames biudžetinių deckų straipsnyje, mane sudomino, bet paskutinę minutę jį atmečiau ir perėjau prie savo dabartinio decko. Galima būtų jį dabaigti iš kažko, ką aš turiu, bet decko pagrindinė dalis būtų
4x Knight of New Alara€$
4x Naya Hushblade€$
4x Bant Sureblade€$
2x Marisi's Twinclaws€$

Pati decko esmė aprašyta šiame straipsnelyje, siūlyčiau pasiskaityti, jeigu domina. Taip pat, žemiau rasi komentarų apie decko tobulinimą ir lipimą iš naujokų lygos šiek tiek aukščiau. Deckas taikytas į Modern formatą, kadangi jis man labiausiai patinka smile.gif

Diskusiją apie naujokų tobulėjimą tikrai siūlau iškelti į kitą temą ir ten pratęsti diskusiją. Kita vertus, labai daug perspektyvos tai diskusijai nematau. Naujokai patys visiškai nėra suinteresuoti dalyvauti kažkur toliau savo naujokų turnyro. Tikrai ne visi moderno deckai reikalauja fetchų ar kažkokio brangaus stuff ir bent jau pavarčius mūsų Moderno skiltį, galima rasti deckų, kurie gal ir nelaimėtų prieš top-tier deckus, bet pasišvaistyti turnyre galėtų.

--------------------
In the blink of an eye, she strode from deep snow to dusty waste. From the crease of light behind her, a voice rang hollow: "Saffi, wait for me . . . ."
+Quote Post
ClockworkAlice
rašyti 2013-03-05 22:29
Parašyta: #34

Labai ačiū už pasiūlymą, Wilioox, atrodo tikrai ganėtinai įdomus variantas su tais daugiaspalviais kariais smile.gif

Bet čia turiu pasakyti, kad jau susitariau dėl decko su Yarra, o aš savo susitarimų nesu linkusi laužyti. Gal kada jei norėsis antro decko strategijos paįvairinimui smile.gif

Beje, man kažkaip šiek tiek paskaičius apie formatus pasirodė, kad Modern kaladės kaip tik turėtų būt brangiausios, visgi kortos naujos ir, ko gero, nuolat vis didėja nebetinkamų sąrašas, todėl nuolat reikia upgrade'intis (jau nepaisant to, kad MTG ir šiaip kone paremtas nuolatiniu kaladės tobulinimu). Ar aš klystu ir viskas veikia visai kitaip?

--------------------
+Quote Post
Algirdas
rašyti 2013-03-05 22:34
Parašyta: #35

Grupė: Teisļæ½jai

Na aš pareklamuosiu standard. Tarp Lietuvos žaidėjų yra labai populiaru kalbėti apie tai, koks standard yra "finansiškai nenaudingas" formatas. Taip, kortų kainos svyruoja ir dažnai krenta joms išsirotavus, bet būtent rotacija paverčia šį formatą įdomiu. Kaladės keičasi dažnai, tad tenka prisitaikyti prie besikeičiančių strategijų.

Biudžetinę kaladė galima susidėti visai pigiai. Pridėsiu pavyzdį kaip galėtų atrodyti tokia kaladė. Šią kaladę galima susirinkti už maždaug 50-60 LTL.
» Slapukas (spoiler) «

Šią žinutę keitė Algirdas, 2013-03-05 22:36

--------------------
+Quote Post
sielagaudys
rašyti 2013-03-05 22:36
Parašyta: #36

The Banbringer

Legacy kortos senesnės. Kai kurių išleista nedaug ir iš naujo jos neperspausdinamos, todėl jų trūksta ir, natūraliai, dėl to kyla kaina.
Nors šiaip Modern deckų kainos jau artimos Legacy smile.gif Nebetinkamų (nepakankamai stiprių/uždraustų naudoti) kortų sąrašas didėja nebaisiai greitai, visgi ne tiek daug pakankamai stipresnių senesniems formatams kortų išleidžiama, tai modernui tikrai nereikia tiek daug nuolatinių investicijų kiek standartui.

--------------------
Mano mainai
Mano pirkinukai
Anot Alekso (2016), „The only thing I'm obssesed with more than deck pimping is my dog.“
Level 2 Judge. Want to become a Judge? Have any MtG/tournament-related questions? Don't hesitate to message me!
+Quote Post
Yarra
rašyti 2013-03-05 22:51
Parašyta: #37

Per Aspera Ad Astra

QUOTE(ClockworkAlice @ 2013-03-05 22:29) *

Bet čia turiu pasakyti, kad jau susitariau dėl decko su Yarra, o aš savo susitarimų nesu linkusi laužyti.

Na as kolkas dar nepradejau darbo (planavau tuo uzsiimti rytoj) todel turi laiko persigalvoti ir priimti kita pasiulyma. Tikrai nepyksiu wink.gif.

P.s.: jeigu persigalvosi atsiusk pm iki rytojaus 12:00

Šią žinutę keitė Yarra, 2013-03-05 22:52

--------------------
Trust no one © X-Files
Пролетарии всех стран, объединяйтесь ! © В.И. Ленин

paveikslėlis
+Quote Post
ClockworkAlice
rašyti 2013-03-05 22:55
Parašyta: #38

QUOTE(Yarra @ 2013-03-05 22:51) *

jeigu persigalvosi atsiusk pm iki rytojaus 12:00

Tai viskas ok, žaliai juodo decko idėja man patinka. Nepersigalvojau.

--------------------
+Quote Post
ClockworkAlice
rašyti 2013-03-05 23:02
Parašyta: #39

Algirdai - Pyreheart Wolf looks awesome ohmy.gif

o šiaip egzistuoja žmonių, intensyviai žaidžiančių daugiau nei vieną standartą formatą, ar čia jau pasirinkimas visam gyvenimui? smile.gif

Ir ką daro žmonės su nebetinkamom Standard/Modern kortom? Parduoda Legacy žaidėjams ir naujokams/casual žaidėjams, ar, pvz., Legacy per naujos kortos jau nebetinka? sorry, jei klausimas skamba durnai, bet čia vienas iš naujokiškų neaiškumų.

Šią žinutę keitė ClockworkAlice, 2013-03-05 23:14

--------------------
+Quote Post
sielagaudys
rašyti 2013-03-05 23:06
Parašyta: #40

The Banbringer

QUOTE(ClockworkAlice @ 2013-03-05 23:02) *

Algirdai - Pyreheart Wolf looks awesome ohmy.gif

o šiaip egzistuoja žmonių, intensyviai žaidžiančių daugiau nei vieną standartą, ar čia jau pasirinkimas visam gyvenimui? smile.gif

Ir ką daro žmonės su nebetinkamom Standard/Modern kortom? Parduoda Legacy žaidėjams ir naujokams/casual žaidėjams, ar, pvz., Legacy per naujos kortos jau nebetinka? sorry, jei klausimas skamba durnai, bet čia vienas iš naujokiškų neaiškumų.

Žinoma, egzistuoja smile.gif
Aš žaidžiu Legacy ir Modern (standartą nustojau žaisti prieš ~5 metus gal). Algirdas, va, žaidžia Standart ir Modern. Žinoma, yra kas apsistoja ties vienu formatu, bet kartais daugiau žaist norisi, negu kad vieno formato turnyrai vyksta smile.gif

Su nebetinkamom kortom - kartais tiesiog liūdnai nugula, kartais parduodamos sudedant kalades naujokams ar pan biggrin.gif . Kai kurios parduodamos Legacy/Modern žaidėjams, bet tam tinkamų kortų nedaug. Dar egzistuoja casual formatai kaip Commander, kurio žaidėjams irgi kartais pavyksta parduot.
O geriausiu atveju - standarte kortoms pasidarius netinkamoms, žmogus galėtų pradėti su jomis žaisti Modern ar Legacy (žinoma, prisidėjęs, ko trūksta) smile.gif

--------------------
Mano mainai
Mano pirkinukai
+Quote Post
Yarra
rašyti 2013-03-05 23:07
Parašyta: #41

Per Aspera Ad Astra

QUOTE(ClockworkAlice @ 2013-03-05 23:02) *

o šiaip egzistuoja žmonių, intensyviai žaidžiančių daugiau nei vieną standartą, ar čia jau pasirinkimas visam gyvenimui? smile.gif

Paprastai zmones neapsiryboja vienu formatu. Pavyzdzui as zaidziu beveik visus competitive formatus - draft, modern, legacy, standart.

--------------------
Trust no one © X-Files

paveikslėlis
+Quote Post
Darlkind
rašyti 2013-03-05 23:11
Parašyta: #42

baddecks.player

Grupė: Turgelio prižiūrėtojai

Beje, man kažkaip šiek tiek paskaičius apie formatus pasirodė, kad Modern kaladės kaip tik turėtų būt brangiausios, visgi kortos naujos ir, ko gero, nuolat vis didėja nebetinkamų sąrašas, todėl nuolat reikia upgrade'intis (jau nepaisant to, kad MTG ir šiaip kone paremtas nuolatiniu kaladės tobulinimu). Ar aš klystu ir viskas veikia visai kitaip?

Čia matyt kalbi apie Standartą. Taip, kortos po kurio laiko išsirotuoja, bet su vienu deku galima pražaisti 1-2 metus pilnai, o tai tikrai nėra jau taip mažai.
Dėl kortų kainų - kaip jau Sielagaudys minėjo, Legacy ir Modern staple'ai yra paprastai brangesni dėl jų ribotumo, be to šie formatai neretai susirenka 'geriausias' (taip kad neretai ir brangiausias) kortas iš visų Magic'o leidimų, tad Standarto dekas šiuo atžvilgiu yra pigesnis.

Asmeniškai, competitive magico turnyruose lošiu jau ~6 metus, ir gal tik vieną kartą buvau susidėjęs Tier 1-2 decką, paprastai lošiu su 100Lt nesiekiančiais biudžetiniais dekais (dėl ko manęs dalis medžikistų nelaiko rimtu žaidėju smile.gif ), su kuriais, priklausomai nuo sezono, man visai normaliai sekasi - būna nuopuolių, būna pakilimų, bet dažniausiai sėdžiu per vidurį ir šypsausi - visgi primušu ir rimtų brangių dekų... O štai kokiam dekui išsirotavus, priklausomai nuo decko turinio, jį galima nesunkiai perdaryti į playable Modern deką. Taip nei standartas labai daug pinigų suvalgo, nei rotacija tokia baisi.

--------------------
+Quote Post
Wilioox
rašyti 2013-03-05 23:13
Parašyta: #43

a.k.a Shifteris

Iš kur: Ukmergė/Vilnius

Maišai Modern ir Standard formatus. Modern yra nesirotuojantis formatas - tai reiškia, kad susirinkus decką galėsi su juo žaisti kiek norėsi. Kita vertus Standard formate galioja tik paskutinių dviejų blokų ir vieno pagrindinio leidimo kortos (šiuo metu - Innistrad (Innistrad, Dark Ascension ir Avacyn Restored) ir Return to Ravnica (Return to Ravnica, Gatecrash ir gegužę išeisiantis Dragon's Maze) blokas ir M13 leidimas). Išleidus naują bloką (praktiškai kas 9 mėn.) arba naują pagrindinį leidimą (kasmet) Standarte esančių kortų sąrašas keičiasi - senos kortos išsirotuoja ir ateina naujos. Moderne vienintelis besikeičiantis dalykas yra uždraustų kortų sąrašas (banlist). Jame yra sudėtos kortos, kurios laikomos per stipriomis šiam formatui (formato pagrindinis tikslas - kad nebūtų kaladžių, kurios gali užtikrintai laimėti greičiau nei per 4 ėjimus). Norint žaisti Moderne užtektų peržiūrėti sąrašą ir pasitikrinti ar tavo kaladėje nėra kortų iš jo. Baimintis, kad tavo turimos kortos bus įtrauktos į tą sąrašą tikrai nėra pagrindo.

--------------------
In the blink of an eye, she strode from deep snow to dusty waste. From the crease of light behind her, a voice rang hollow: "Saffi, wait for me . . . ."
+Quote Post
ClockworkAlice
rašyti 2013-03-05 23:19
Parašyta: #44

O, labai ačiū už paaiškinimus. Pasidarė šviesiau.

--------------------
+Quote Post
Domantas
rašyti 2013-03-06 00:54
Parašyta: #45

Po truputi apie viska.

» Slapukas (spoiler) «

Aisku, tai tera mano nuomone, su kuria gali(t) sutikti ar nesutikti, cia jau ne mano rupestis.

Šią žinutę keitė Domantas, 2013-03-06 00:58

--------------------
Punishing Jund | Turgelis
The variety in Legacy is a variety of strategy. These Legacy decks play differently, not because of the cards you are using, but because of the thought process and lines of play that make each of them effective. - Taldier (MTGS)
+Quote Post
ClockworkAlice
rašyti 2013-03-06 01:05
Parašyta: #46

Domantai, labai išsamu ir buvo įdomu skaityti. Ačiū už tai.
Manau, kad kol kas man labiausiai rūpi 'tiesiog žaisti'. smile.gif Paskui žiūrėsiu, kurion pusėn patraukti (ar likti tam pačiam casual lygy).

--------------------
+Quote Post
Chloras
rašyti 2013-03-06 02:01
Parašyta: #47

Heavy metal maniac.

Iš kur: O aš iš Vilniaus...

QUOTE(Domantas @ 2013-03-06 00:54) *

Griztant prie istaku, kazkada i senuosius D6 stoties rajone rinkdavosi grupele mtg zaideju, kurie ten smagiai zaisdavo, keitesi kortomis ir tiesiog gerai leido laika. Vien paprastu FNMu jiem neuzteko ir jie nusprende patys pasidaryti turnyriuku (kas gan ilga laika vyko antradieniais). Kazkur dar turetu buti sena tema! Veliau buvo atrasti kiti formatai ir pradininku noras isbleso, bet D6 persikelus i kita vieta is tu turnyru atsirado dabartiniai naujoku turnyrai.

http://www.magicthegathering.lt/magic/disk...wtopic=5812&hl=
» Slapukas (spoiler) «

Šią žinutę keitė Chloras, 2013-03-06 02:03

--------------------
Šeši iš dešimt lietuvių gyvena depresijoj, o likę keturi - Londone.
+Quote Post
Yarra
rašyti 2013-03-06 09:15
Parašyta: #48

Per Aspera Ad Astra

QUOTE(Džedajus @ 2013-03-05 20:39) *

Skolinaus tik Mindbreak Trapus wink.gif

Nezinau tavo decklisto (bet man visada atrode kad tau truksta tik Vial'u ir land'u), bet vien Lackey'ai ir Piledriver'iai turetu kainoti apie 300lt...

--------------------
Trust no one © X-Files

paveikslėlis
+Quote Post
Gintaras
rašyti 2013-03-06 09:46
Parašyta: #49

Oho kiek čia pridiskutavot biggrin.gif

Šiaip visada galiu skolinti kaladę moderno turnyrui (vienokią ar kitokią :>). Moderno turnyrai kaip minėjo vyksta kas antra ketvirtadienį vakarais ir kartais šeštadieniais.

--------------------
IPB Image
+Quote Post
seed
rašyti 2013-03-06 10:13
Parašyta: #50

AS IS VILNIAUS

Iš kur: VILNIUS

Jei dar nesusitarei dėl deck'o su niekuo, aš galiu pasiūlyt vieną ar dvi kalades šių spalvų: WB, BU, UG, GR, RW.
Dekai būtų vien iš naujausios edicijos kortų, pagrinde iš komonų (draftų liekanos, bet pakankamai įdomios kaladės turėtų gautis). Neįsivaizduoju ar galėtum eiti su jais į nauojokų turnyrą sėkmingai dalyvauti, bet virtuvėj su dar vienu draugu laisvai galėtum žaist.
Pirmą deką siūlau nemokamai, antrą už simbolinę 5 litų kainą biggrin.gif
+Quote Post
Domantas
rašyti 2013-03-06 10:20
Parašyta: #51

QUOTE(ClockworkAlice @ 2013-03-06 01:05) *

Domantai, labai išsamu ir buvo įdomu skaityti. Ačiū už tai.
Manau, kad kol kas man labiausiai rūpi 'tiesiog žaisti'. smile.gif Paskui žiūrėsiu, kurion pusėn patraukti (ar likti tam pačiam casual lygy).

Tai isigyk ta Yarros kalade, pramok zaisti ir, kai jau suprasi kaip ta tavo kalade veikia, susirask D6 didele batu deze, pilna kortu (kurias ten deda ivairus zaidejai, nes tos kortos jiems nereikalingos ir spintose nebetelpa), kad pakeistum maziau patinkancias, neveiksmimgas kortas kuo nors is minetos dezes. Aisku, ko nors ziauriai gero tikriausiai nerasi, bet casualui turetu tikti. O toliau jau galvokis, jei mtg uzkabins, manau, verta sudalyvauti legacyje su Sielagaudzio skolinama kalade, kad pajusti skirtuma ir siaip pazaisti smagu formata smile.gif Tik pries dalyvaujant reiktu pastebeti keleta turnyru, nes legacyje yra pravartu zinoti kaip kokia kalade veikia.

Nors, pradziai turbut protingiau butu pasinaudoti Gintaro pasiulymu, nes modern yra paprastesnis formatas.

Šią žinutę keitė Domantas, 2013-03-06 10:25

--------------------
The variety in Legacy is a variety of strategy. These Legacy decks play differently, not because of the cards you are using, but because of the thought process and lines of play that make each of them effective. - Taldier (MTGS)
+Quote Post
ClockworkAlice
rašyti 2013-03-06 12:37
Parašyta: #52

seed - jau susitariau su Yarra, bet jei atsirastų ūpas atversti į magicą draugų, tai kreipsiuos į tave dėl pigių kaladžių naminiam pasižaidimui smile.gif

Gintarai, turėsiu omeny, ačiū smile.gif

Domantai, ačiū už protingus pamokymus!

--------------------
+Quote Post
Algirdas
rašyti 2013-03-06 13:29
Parašyta: #53

Grupė: Teisļæ½jai

Dėl kaladės skolinimo taip pat galėčiau pagelbėti - neseniai susirinkau antrą standard kaladę, tad kitą galiu paskolinti.

--------------------
+Quote Post
ClockworkAlice
rašyti 2013-03-06 17:47
Parašyta: #54

Ačiū už pasiūlymą, Algirdai.
Aš stebiuosi šitos bendruomenės polinkiu pagelbėti naujokams smile.gif

--------------------
+Quote Post
gelezinkelietis
rašyti 2013-03-06 18:29
Parašyta: #55

Thrash detector

Viską padaro vietoje sudėti kableliai ir lietuviški simboliai.
+Quote Post
Nyctophobia
rašyti 2013-03-06 18:47
Parašyta: #56

Hey,

Rytoj uzbeginesiu pasiteirauti Sielagaudzio del savo kalades, tai galesiu pasiimt su savim savo paprasteses kalades - ir galesim pazaisti, patestuoti Yarros deta kalade, pabandycaiu patart del paprastu dalyku, kiek zinau is savo patirties smile.gif Busiu nuo 19:00
+Quote Post
ClockworkAlice
rašyti 2013-03-06 19:52
Parašyta: #57

Nyctophobia - super smile.gif

geležinkelieti - iš serijos, mes iš tikro visai negeranoriški ir nepaslaugūs, tik taip nekenčiam neraštingų, kad iš pasiutimo tyčia padedam visiems kitiems? biggrin.gif

--------------------
+Quote Post
disterminator
rašyti 2013-03-06 20:12
Parašyta: #58

...

QUOTE(ClockworkAlice @ 2013-03-06 19:52) *

...

geležinkelieti - iš serijos, mes iš tikro visai negeranoriški ir nepaslaugūs, tik taip nekenčiam neraštingų, kad iš pasiutimo tyčia padedam visiems kitiems? biggrin.gif

Ne, tiesiog siuo metu prisiregistravo ypac didelis kiekis naujoku ir dauguma ne tik nenaudoja lietuvisku rasmenu, bet raso be skyrybos zenklu ir zargonu, todel ypac sunku buna suprasti ko nori ir aplamai dingsta noras atrasyt kazka.

--------------------
Mano H/W

His slaves crave death more than they desire freedom. He denies them both.
+Quote Post
Darlkind
rašyti 2013-03-06 20:18
Parašyta: #59

baddecks.player

Grupė: Turgelio prižiūrėtojai

QUOTE(ClockworkAlice @ 2013-03-06 17:47) *
Aš stebiuosi šitos bendruomenės polinkiu pagelbėti naujokams smile.gif
QUOTE(gelezinkelietis @ 2013-03-06 18:29) *
Viską padaro vietoje sudėti kableliai ir lietuviški simboliai.
Tai, ir tas faktas, kad mūsų competitive Magic'e verkiant reikia "šviežios mėsos" smile.gif .

--------------------
+Quote Post
Domantas
rašyti 2013-03-06 20:20
Parašyta: #60

QUOTE(ClockworkAlice @ 2013-03-06 19:52) *

Nyctophobia - super smile.gif

Susipažink su šiuo naujoku... pradžioje mes dar buvome pakantūs...

--------------------
+Quote Post

8 Puslapiai: V < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
Nariai skaitantys šią temą: 1. (svečių: 1, užsislaptinusių narių: 0)
0 nariai:

- Lo-Fi Versija Dabar yra: 2020-05-30 23:42

Į viršų