IPB

Sveikas, svety! ( Prisijungti | Užsiregistruoti )

8 Puslapiai: V < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Klausimai ir atsakymai apie viską :), Buv. "Pirkčiau decką pradedančiam žaidėjui"
ClockworkAlice
rašyti 2013-03-06 20:44
Parašyta: #61

Grupė: Nariai
Iš kur: Vilnius

smile.gif)
Tas žmogus yra akivaizdus pirmo pasaulio anarchistas ir jo skyrybos ženklų nevartojimas greičiausiai yra grynai idėjinis, nereiktų ant jo taip pykti biggrin.gif

Darlkind - liūdnoji dalis yra ta, kad kol/jei pereisiu iš casual lygio į competitive, baisiai daug laiko turėtų praeiti. Dar tik savo pirmąjį decką tik rytoj gausiu:D

--------------------
God damn me, jei mano komentarai bus trumpesni nei 300 žodžių.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Džedajus
rašyti 2013-03-06 20:55
Parašyta: #62

QUOTE(ClockworkAlice @ 2013-03-06 20:44) *

smile.gif)
Tas žmogus yra akivaizdus pirmo pasaulio anarchistas ir jo skyrybos ženklų nevartojimas greičiausiai yra grynai idėjinis, nereiktų ant jo taip pykti biggrin.gif

Darlkind - liūdnoji dalis yra ta, kad kol/jei pereisiu iš casual lygio į competitive, baisiai daug laiko turėtų praeiti. Dar tik savo pirmąjį decką tik rytoj gausiu:D

Na tas perejimas priklauso nuo noro ir galimybiu. Pvz as pazystu naujoku, kurie metus sedi naujoku turnyruose ir jiem ten gerai. As susidejau competetive legacy decka per ~4 men. ir nebuvo labai sunku, aisku padejo patyre zaidejai smile.gif Jei yra pakankamai lėšų, toki decka galima ir per mėnesį susidėt.

Šią žinutę keitė Džedajus, 2013-03-06 20:56

--------------------
paveikslėlis
+Quote Post
Darlkind
rašyti 2013-03-06 21:14
Parašyta: #63

baddecks.player

Grupė: Turgelio prižiūrėtojai

QUOTE(ClockworkAlice @ 2013-03-06 20:44) *

Bėda tame, kad naujokai yra tiesiog nesuinteresuoti pereiti į aukštesnį lygį. Pvz Standarte naujoko nemačiau gal jau kokius metus (correct me if I'm wrong). Jie pradeda nuo casual ir ten pasilieka, tad atsiradus asmeniui, bent kiek susidomėjusiu rimtu žaidimu, jį reikia taip sakant "paspausti", kad laikui atėjus, jis galiausiai pereitų, o ne pasiliktų ten kur pradėjo. Kitaip sakant, reikia "slides ruošti vasarą, o ratus - žiemą".

--------------------
+Quote Post
Džedajus
rašyti 2013-03-06 21:17
Parašyta: #64

QUOTE(Darlkind @ 2013-03-06 21:14) *

Standarte naujoko nemačiau gal jau kokius metus (correct me if I'm wrong).

Im comin' biggrin.gif. O seip rimtai toks unpopular standard?

--------------------
paveikslėlis
+Quote Post
Darlkind
rašyti 2013-03-06 21:20
Parašyta: #65

baddecks.player

QUOTE(Džedajus @ 2013-03-06 21:17) *

Im comin' biggrin.gif. O seip rimtai toks unpopular standard?
Nice to hear smile.gif o šiaip tai jo, pas mus su Standartu problema, naujokai ir tie, dauguma iškart į Legacy/Modern lenda.

--------------------
+Quote Post
sielagaudys
rašyti 2013-03-06 21:23
Parašyta: #66

The Banbringer

Grupė: Moderatoriai

QUOTE(Darlkind @ 2013-03-06 21:20) *

Nice to hear smile.gif o šiaip tai jo, pas mus su Standartu problema, naujokai ir tie, dauguma iškart į Legacy/Modern lenda.

Tai čia reiškiasi geresnis verbuotojų į geresnius formatus darbas tongue.gif

--------------------
Mano mainai
Mano pirkinukai
Anot Alekso (2016), „The only thing I'm obssesed with more than deck pimping is my dog.“
Level 2 Judge. Want to become a Judge? Have any MtG/tournament-related questions? Don't hesitate to message me!
+Quote Post
Romualdas
rašyti 2013-03-06 21:37
Parašyta: #67

Romuladas

Echem...Manau temą tikrai laikas perkelti.

Aš asmeniškai MTG pradėjau žaist prieš kokius 1,5 metų. Ir man ko gero pasisekė, nes mano pažįstamu rate buvo pora žmogėnų žaidžiančiu MTG jau gana seniai. Kurie paaiškino ką ir su kuo šitame žaidime reikia "valgyti".
Susigundęs pažaisti pasiskolinau kaladę, kurią galima buvo vadinti "competitive" ir sudalyvavau poroje FNM'u (formatas: Standart). Tą patį siūlau kiekvienam pradedančiam. Jei nėra draugų, kurie galėtų padėti, visada galimą paprašyti skolybų/šaudyklos skiltyje. Ir tuos 50-60 lt atsidėti rimtesniems pirkiniams (MTG).
Per tą laiką, kol žaisi rimtesniuose turnyruose su skolintomis kaladėmis, suprasi ko nori ir sukaupsi daugiau lėšų (tik reikia, kad skolintojai jaustų tavo susidomėjimą ateityje turėti savo). Ir jau kai manai, kad žinai ko norį gali iš sukauptų lėšų nusipirkti pusę ar daugiau kaladės.

Taip pavyks išvengti "varlinėjimo" ir gausi tikrai daugiau patirties iš žmonių žaidžiančiu "rimtą medžiką", nei "naujokų turnyre". O po partijos mielai pakomentuos (bent jau dauguma) kokias klaidas padarei, arba kaip galėjai sužaisti geriau.

Tokia ta mano nuomonė. Bet ką aš išmanau apie Medžiką.

Tiesa smagu, kad bent vienas kitas iš to "varlyno" išplaukia į platesnius vandenis.

Happily Brewing Forever and Always!

--------------------
My Consecration. My Commerce. My Guild.

paveikslėlis
+Quote Post
sielagaudys
rašyti 2013-03-06 21:43
Parašyta: #68

The Banbringer

Taip, tema bus iškraustyta - laukiu pasiūlymų, kur ji geriausiai tiktų ir kaip derėtų pervadint, kad diskusija tęstųsi smile.gif

--------------------
Mano mainai
Mano pirkinukai
Anot Alekso (2016), „The only thing I'm obssesed with more than deck pimping is my dog.“
Level 2 Judge. Want to become a Judge? Have any MtG/tournament-related questions? Don't hesitate to message me!
+Quote Post
Darlkind
rašyti 2013-03-06 21:45
Parašyta: #69

baddecks.player

QUOTE(sielagaudys @ 2013-03-06 21:23) *
Mačiau aš tą jūsų "darbą" : ''ateik pažaist Legacy, paskolinsim deką, poto savo susidėsi ir bus viskas ok, tik jokiu būdu į standartą neik, nes ten tik pinigų krūvą išleisi, o poto viskas išsirotuos..." - praplaunat jūs jiems smegenis, įperšat mintį, kad T2 - didžiausias blogis, tai ir neina po to niekas prigąsdinti smile.gif .

Šią žinutę keitė Darlkind, 2013-03-06 21:46

--------------------
+Quote Post
sielagaudys
rašyti 2013-03-06 21:47
Parašyta: #70

The Banbringer

QUOTE(Darlkind @ 2013-03-06 21:45) *

Mačiau aš tą jūsų "darbą" : ''ateik pažaist Legacy, paskolinsim deką, poto savo susidėsi ir bus viskas ok, tik jokiu būdu į standartą neik, nes ten tik pinigų krūvą išleisi, o poto viskas išsirotuos..." - praplaunat jūs jiems smegenis, įperšat mintį, kad T2 - didžiausias blogis, tai ir neina po to niekas prigąsdinti smile.gif .

Mwa-ha-ha happy.gif

--------------------
Mano mainai
Mano pirkinukai
+Quote Post
Wilioox
rašyti 2013-03-06 22:00
Parašyta: #71

a.k.a Shifteris

Iš kur: Ukmergė/Vilnius

QUOTE(Darlkind @ 2013-03-06 21:45) *

O pasakyk, kad pinigų krūvos neišleis. Ir išsirotavus galės žaisti. Tikrai už tuos pinigus, kuriuos išleisi 4 Thragtuskam galėsi gauti 4 shocklandus. Kiek liks vertės iš Thragtusko po metų, jeigu jo neperleis M14 ir jis išsirotuos? O kiek iš shocklandų, kurie išliks žaidžiami derinyje su fetchais?

--------------------
In the blink of an eye, she strode from deep snow to dusty waste. From the crease of light behind her, a voice rang hollow: "Saffi, wait for me . . . ."
+Quote Post
Romualdas
rašyti 2013-03-06 22:11
Parašyta: #72

Romuladas

QUOTE(sielagaudys @ 2013-03-06 21:43) *

Taip, tema bus iškraustyta - laukiu pasiūlymų, kur ji geriausiai tiktų ir kaip derėtų pervadint, kad diskusija tęstųsi smile.gif

Kadangi diskutuoja pagrinde Vilniaus žaidėjai, tai perkelti į Vilniaus temą ir pervadinti į "how to become a magic player" biggrin.gif

Šią žinutę keitė Romualdas, 2013-03-06 22:12

--------------------
My Consecration. My Commerce. My Guild.

paveikslėlis
+Quote Post
Darlkind
rašyti 2013-03-06 22:19
Parašyta: #73

baddecks.player

QUOTE(Wilioox @ 2013-03-06 22:00) *

O pasakyk, kad pinigų krūvos neišleis. Ir išsirotavus galės žaisti. Tikrai už tuos pinigus, kuriuos išleisi 4 Thragtuskam galėsi gauti 4 shocklandus. Kiek liks vertės iš Thragtusko po metų, jeigu jo neperleis M14 ir jis išsirotuos? O kiek iš shocklandų, kurie išliks žaidžiami derinyje su fetchais?

Va va, apie tai aš ir kalbu: Iškart einat prie kraštutinumų. Taip, Thragtuskas po rotacijos nupigs (kaip ir daugelis dabartinių money rare'ų), bet kas sako, kad jei jau žaidi standartą, ir Thragtuskus būtinai reikia žaisti? Galima lengvai pasidaryti deką, kainuojantį iki 200Lt (kur ~60-70% kainos sudarys manabazė, iš kurios shocklandai savo vertę ne tik kad išlaikys, bet dar ir padidins) , kuris pasaulio turnyruose susilaukė pripažinimo. Juolab brangią manabazę galima pakeisti Guildgate€$'ais - nors korta žymiai prastesnė ir sulėtina žaidimą, bet užtat kainuoja 25-40 kartų pigiau.

--------------------
+Quote Post
Domantas
rašyti 2013-03-06 22:31
Parašyta: #74

O deckas uz 200lt su guildgateais vietoj shocku nera krastutinumas?

--------------------
Punishing Jund | Turgelis
The variety in Legacy is a variety of strategy. These Legacy decks play differently, not because of the cards you are using, but because of the thought process and lines of play that make each of them effective. - Taldier (MTGS)
+Quote Post
sauliuska
rašyti 2013-03-06 22:37
Parašyta: #75

QUOTE(sielagaudys @ 2013-03-06 21:23) *

"geresnis formatas..."
Norečiau daugiau tolerancijos vieni kitiem dry.gif . Vienaip ar kitaip vis tiek vienam katile verdam.
O dėl gero verbuotojo nesiginčiju. Bet disreklamuot standartą manau net ir eternal formato gerbėjams yra neteisinga. Beveik visi competetive standarto žaidėjai užsiima modernu arba legacy. Ko nepasakyčiau apie atvirkštinį variantą.
Taigi "once more" - nevadinkim savęs(ar savo formatų) geresniais už kitus.
Suprantu, kad pas sielagaudį daugiau sarkazmo gaidelė skamba, bet kas nereikia(naujokai pvz) gali ir kitaip ją suprast.

--------------------
+Quote Post
Darlkind
rašyti 2013-03-06 22:42
Parašyta: #76

baddecks.player

QUOTE(Domantas @ 2013-03-06 22:31) *

O deckas uz 200lt su guildgateais vietoj shocku nera krastutinumas?

Jeez, ne su guildgate'ais, bet su Shocklandais ir Innistrado bei coreseto dualais dry.gif . Apie guildgate'us neveltui į atskirą sakinį sudėjau... Su guildgate'ais manau tokio deko versiją net už 50-60Lt pavyktų susidėti.

Šią žinutę keitė Darlkind, 2013-03-06 22:44

--------------------
+Quote Post
Nyctophobia
rašyti 2013-03-06 22:46
Parašyta: #77

As tai siulau sita tema i "Naujoku pievele" perkelt ir pavadint tema "Klausimai-Atsakymai". Jau senokai norejau tai pasiulyti - tokios temos truksta, del ko kuriamos papildomos temos, forumas pasidaro griozdiskas ir nepatogu ieskoti kartais.

Is kitu forumu patirties, manau kad tokia tema taptu idomi ir patraukli naujokui. (As pvz. naujuose forumuose rades sia tema, tiesiog sedziu ir skaitau nuo pirmu puslapiu, nes man kylantys klausimai, jau buvo iskelti ir gavo atsakymus). Tokia tema tampa savotiska "enciklopedija" smile.gif
+Quote Post
sielagaudys
rašyti 2013-03-06 22:50
Parašyta: #78

The Banbringer

QUOTE(sauliuska @ 2013-03-06 22:37) *

"geresnis formatas..."
Norečiau daugiau tolerancijos vieni kitiem dry.gif . Vienaip ar kitaip vis tiek vienam katile verdam.
O dėl gero verbuotojo nesiginčiju. Bet disreklamuot standartą manau net ir eternal formato gerbėjams yra neteisinga. Beveik visi competetive standarto žaidėjai užsiima modernu arba legacy. Ko nepasakyčiau apie atvirkštinį variantą.
Taigi "once more" - nevadinkim savęs(ar savo formatų) geresniais už kitus.
Suprantu, kad pas sielagaudį daugiau sarkazmo gaidelė skamba, bet kas nereikia(naujokai pvz) gali ir kitaip ją suprast.

Pardon, užmiršau, kad forume sarkazmo smailas egzistuoja, ir jo nepridėjau smile.gif . Štai jis, prašau visų mintyse priklijuoti prie dalies apie "geresnį formatą": sarcastic.gif

QUOTE(Nyctophobia @ 2013-03-06 22:46) *

As tai siulau sita tema i "Naujoku pievele" perkelt ir pavadint tema "Klausimai-Atsakymai". Jau senokai norejau tai pasiulyti - tokios temos truksta, del ko kuriamos papildomos temos, forumas pasidaro griozdiskas ir nepatogu ieskoti kartais.

Is kitu forumu patirties, manau kad tokia tema taptu idomi ir patraukli naujokui. (As pvz. naujuose forumuose rades sia tema, tiesiog sedziu ir skaitau nuo pirmu puslapiu, nes man kylantys klausimai, jau buvo iskelti ir gavo atsakymus). Tokia tema tampa savotiska "enciklopedija" smile.gif

Berods yra naujokų pievelėje tema bet kokiems klausimams - tik ji greitai užsipildė visokiais klausimais, ir svarbiausi (naujokui) klausimai turbūt jau pasislėpė. Ir atskirose forumo skiltyse tokios temos yra (pvz.: Legacy tikrai yra, pats kūriau).
Perkelt ir pervadinti galima, bėda viena - kaip išlaikyti, kad svarbi informacija nepasimestų? Nes visgi šioje temoje pramaišiui eina n diskusijų skirtingais klausimais sad.gif

--------------------
Mano mainai
Mano pirkinukai
+Quote Post
ClockworkAlice
rašyti 2013-03-06 22:51
Parašyta: #79

Smagu čia skaityt jūsų ginčus dėl formatų gerumo biggrin.gif

Nyctophobia - manau, kad idėja gera. Tuo labiau, kad ne man vienai kyla naujokiški klausimai, o turėti vietą, kur gali klausti, dėl kiekvieno šlamšto nekurdamas naujos temos, o atsakymai kaupiasi ateitiems kartoms, yra gerai.

*pakeitimas - na, jei tokia tema jau yra, tai tiek to. ieškosim jos:}

Šią žinutę keitė ClockworkAlice, 2013-03-06 22:57

--------------------
God damn me, jei mano komentarai bus trumpesni nei 300 žodžių.
+Quote Post
Domantas
rašyti 2013-03-06 22:53
Parašyta: #80

6 22:37' post='150527']
Beveik visi competetive standarto žaidėjai užsiima modernu arba legacy. Ko nepasakyčiau apie atvirkštinį variantą.

Idomu kodel...

Na, visu pirma, nepasakyciau, kad standartas yra labai zeminamas naujoku akivaizdoje, visu antra, naujokai (ar zmones nezaide competitive formatu) dazniausiai renkasi moderna. O siaip, visi turi savo nuomone apie formatus ir gali ja reiksti. Beje, nelabai teko girdeti, kad kas reklamuotu standarta. O sedejimas ir burbejimas, kad kaimyno kieme zole nupjauta ir obuoliai nurinkti nera geras problemos sprendimo budas...

Šią žinutę keitė Domantas, 2013-03-06 22:54

--------------------
The variety in Legacy is a variety of strategy. These Legacy decks play differently, not because of the cards you are using, but because of the thought process and lines of play that make each of them effective. - Taldier (MTGS)
+Quote Post
Nyctophobia
rašyti 2013-03-06 22:58
Parašyta: #81

QUOTE(sielagaudys @ 2013-03-06 22:50) *

Berods yra naujokų pievelėje tema bet kokiems klausimams - tik ji greitai užsipildė visokiais klausimais, ir svarbiausi (naujokui) klausimai turbūt jau pasislėpė. Ir atskirose forumo skiltyse tokios temos yra (pvz.: Legacy tikrai yra, pats kūriau).
Perkelt ir pervadinti galima, bėda viena - kaip išlaikyti, kad svarbi informacija nepasimestų? Nes visgi šioje temoje pramaišiui eina n diskusijų skirtingais klausimais sad.gif

Tai diskusija buvo lyg ir viena, kol nepripilta buvo degalu i ugni smile.gif) O del tu temu atskirose skiltyse - jos yra gerai, taciau jos ganetinai specifiskos ir naujokas gali is pradziu neiti ir neskaityti tokios temos "Legacy" skilty. Ta pacia tema "Klausima-Atsakymai" galima naudoti ir tuomet kai klausineja del "Patarkit del mano kalades" smile.gif

*EDIT*

Radau tema - http://www.magicthegathering.lt/magic/disk...opic=4577&st=30 taip kad persiprasau uz savo siaura zvilgsni. Gal ta tema reikia iskelt i virsu "sticky"?ohmy.gif

Šią žinutę keitė Nyctophobia, 2013-03-06 23:03
+Quote Post
Domantas
rašyti 2013-03-06 23:02
Parašyta: #82

QUOTE(Darlkind @ 2013-03-06 22:42) *

Jeez, ne su guildgate'ais, bet su Shocklandais ir Innistrado bei coreseto dualais dry.gif . Apie guildgate'us neveltui į atskirą sakinį sudėjau... Su guildgate'ais manau tokio deko versiją net už 50-60Lt pavyktų susidėti.

Atsiprasau, blogai perskaiciau. O deckas uz 200lt nera krastutinumas?

--------------------
+Quote Post
Darlkind
rašyti 2013-03-06 23:03
Parašyta: #83

baddecks.player

QUOTE(Domantas @ 2013-03-06 22:53) *
O sedejimas ir burbejimas, kad kaimyno kieme zole nupjauta ir obuoliai nurinkti nera geras problemos sprendimo budas...
Burbu ne dėl Legacio ir Moderno sėkmės (kas, kaiptik priešingai, yra sveikintina ir malonu žiūrint iš mano, kaip mtg žaidėjo pusės), burbu, nes kaikurie (nerodysim pirštais) naujokus savo šnekomis atbaido nuo standarto, dar blogiau, kai tai yra daroma tyčia.

EDIT:
QUOTE(Domantas @ 2013-03-06 23:02) *

Atsiprasau, blogai perskaiciau. O deckas uz 200lt nera krastutinumas?
Kuria prasme kraštutinumas?

Šią žinutę keitė Darlkind, 2013-03-06 23:05

--------------------
+Quote Post
sauliuska
rašyti 2013-03-06 23:26
Parašyta: #84

QUOTE(Domantas @ 2013-03-06 22:53) *

.... kaimyno kieme zole .....

Aš tik norėjau atkreipt dėmesį, kad nesiformuotų kažkokia tarpusavo atskirtis.
Smėlio dėžė pas mus mano manymu viena.

Man visi formatai yra įdomus, nes tiesiog patinka šis žaidimas. Ir nemačiau, kad ginčytųsi, kad koks nors competetive formatas yra neįdomus.
Kokį formatą kada aš žaidžiu tam tikru momentu, renkuosi pagal jo prieinamumą ir patrauklumą. Standarto dauguma nesirenka dėl jo sunkesnio prieinamumo, kas kažkiek mažina ir patrauklumą.
Į žodį "prieinamumas" aš dedu dvi pagrindines sąvokas: pinigai, turnyrų organizavimas. Aišku organizuok neorganizavęs standarto turnyro savaitgalį, kai nesusirenka žmonės.
Pats standartas yra žymiai dinamiškesnis formatas ir reikalauja pastovesnio dėmesio, nors tai suteikia papildomo įdomumo, tai turi savo kainą. Kituose formatuse galima ir labiau casual lygyje palaikyt formą (ir decką).
Bet tam tikri patrauklumo faktoriai (patrauklūs turnyrai pvz) gali sumenkinti ir prieinamumo poreikį. Pvz WMCQ formatas yra tik Standart, kas nulemia pvz mano apsisprendimą išleist ~400 LT kaladei, su kuria sužaisiu gal max 4-5 turnyruose, bet man to reikia ir tiek. Nors visgi istoriškai dalis tų kortų vertė užauga iki tokio lygio, kad kompensuoja nuvertėjusias kortas eternal formatam (bet apie investicines grąžas nenorėčiau išvis rišti su šiuo žaidimu. Tai bet kokiu atveju išlaidos savo pramogai).

Taigi bet kokiam formatui reikia sukurti prieinamumo-patrauklumo rezonansą. Ir beveik viskas nuo mūsų bendruomenės priklauso (išskyrus pinigus, ką jau lemia kiekvienas sau asmeniškai), taigi padėkim vieni kitiem ir gal sukursim turtingą formatais ir žmonėm mtg bendruomenę. Ir nežiūrėkim vieni į kitus "kaimynų" rakursais.

P.S. Aišku pasakyti lengva, bet padaryt ne taip paprasta. Ir nemažai gyvybės visame tame kabo ant poros žmogelių. Reik tik tikėtis, kad jiems neišvengiamai pasitraukiant (kaip rodo patirtis) atsiras nauji, nes mum to reikia wink.gif

--------------------
+Quote Post
sielagaudys
rašyti 2013-03-06 23:44
Parašyta: #85

The Banbringer

Sauliau, norėčiau atkreipti dėmesį į vieną dalyką tavo žinutėje - formatų dinamiškumą. Kažkada Legacy buvo netgi labai nedinamiškas formatas. Paskui, prieš ~porą metų (pataisykit, kas žinot tiksliau), SCG pradėjo daryti savo Open'us. Nuo tų laikų Legacy metageimas patapo irgi dinamišku ir sparčiai kintančiu:
2012 rudens pradžia - RUG ir UWx Miracles bei (ko gero) Maverick ir Goblinai kaip geriausi deckai
2012 rudens link galo - atsirado BUG variacijos (ačiū decay ir shamanui) ir, kaip atsakymas tam, burnas;
2012 gruodis - į Legacy iš moderno atsikraustė Jundas ir viską supurtė.
2013 pradžia - Jundas pradeda dominuoti, mėlynų deckų mažėja (na, Esperblade laimi porą turnyrų).
2013 vasario pabaiga/kovo pradžia - iš visų pusių išlenda combo deckai (belcher, all spells, TES, ANT) ir valgo jundą kaip priklauso
2013 kovo pabaigop (mano prognozė) - vėl galvą kelia mėlyni deckai kaip atsakymas greitiems combo. Bet šįsyk jau, kiek įmanoma, prisitaikę kovoti prieš Jund.
na, o tada vėl gali gerų rezultatų siekti maverickas, goblinai, merfolkai, dredge...

Net ir mūsų metageime vyksta nuolatiniai pokyčiai, nors ir gerokai mažesni dėl kortų trūkumo. Visgi turėjome ir mėnesiuką, kai metageime būdavo po du maverickus, turėjom laikotarpį, kai pusę turnyro deckų sudarydavo combo etc.

TL;DR: jau senokai ir kiti formatai išlipo iš stagnacijos ir yra dinamiški.

Beje, dėl vienos smėlio dėžės pritariu. O tai, kad vieni kitus paerzinam ar ką - mes juk draugiškai, ania? dry.gif

--------------------
Mano mainai
Mano pirkinukai
+Quote Post
sielagaudys
rašyti 2013-03-07 00:13
Parašyta: #86

The Banbringer

Perkėliau į naujokų pievelę. Jei atrodys, kad labai dubliuojasi su jau esančia tema - perkelsim dar kur nors. Jei manote, kad kažkas nusipelno atskiro aptarimo (pvz.: situacija su medžiku Vilniuje ar peštynės/mitų griovėjai apie įvairius formatus), sukurkite naują temą tam tinkamoje vietoje smile.gif

--------------------
Mano mainai
Mano pirkinukai
+Quote Post
Domantas
rašyti 2013-03-07 00:39
Parašyta: #87

Didelis pliusas Sieliaus komentarui apie dinamiskuma.

@Darlkind
» Slapukas (spoiler) «

@Sauliuska
» Slapukas (spoiler) «

Tai tiek siryt, labanakt biggrin.gif

Šią žinutę keitė Domantas, 2013-03-07 06:54

--------------------
+Quote Post
Darlkind
rašyti 2013-03-07 01:19
Parašyta: #88

baddecks.player

QUOTE(Domantas @ 2013-03-07 00:39) *
@Darlkind
» Slapukas (spoiler) «

@Domantas:
» Slapukas (spoiler) «

Šią žinutę keitė Darlkind, 2013-03-07 01:20

--------------------
+Quote Post
Domantas
rašyti 2013-03-07 14:01
Parašyta: #89

@Domantas-Darlkind:
» Slapukas (spoiler) «

Anyway, mes ne apie tai diskutuojam. Kaip ir akivaizdu, kad kompetitive kalades geresnes us budget, o tema buvo formatu prieinamumas, ka gerai isnagrinejo Sauliuska

Šią žinutę keitė Domantas, 2013-03-07 14:03

--------------------
+Quote Post
seed
rašyti 2013-03-07 14:35
Parašyta: #90

AS IS VILNIAUS

Iš kur: VILNIUS

Man asmeniškai atrodo, kad žaisti t2, moderną ar legacy (ar net block constructed) kompetetyvioje aplinkoje yra vienodai įdomu (nekreipiant dėmesio į tai, kuris formatas dinamiškesnis, brangesnis ar t.t.).

Vienintelis skirtumas tas, kad jei žaidi standartą, turi galimybę dalyvauti WMCQ.
+Quote Post

8 Puslapiai: V < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
Nariai skaitantys šią temą: 1. (svečių: 1, užsislaptinusių narių: 0)
0 nariai:

- Lo-Fi Versija Dabar yra: 2020-05-30 23:59

Į viršų