IPB

Sveikas, svety! ( Prisijungti | Užsiregistruoti )

Reply to this topicStart new topic
> Emerge, GP Karopjūklas
Wilioox
rašyti 2016-10-11 15:41
Parašyta: #1

a.k.a Shifteris

Grupė: Nariai
Iš kur: Ukmergė/Vilnius

Spalio 28-30 važiuoju į GP Warsaw standarto. Noriu vežtis Emerge decką. Priešrotaciniam standarte esu žaidęs prieš Xemnon'o Sultai Emerge, kuris patiko tuo, kad buvo labai keistas - turėjo greitą clocką su Prized Amalgam/Haunted Dead combo wombo, ir didelį recyclinimą su Grapple with the Past.

Šiuo metu internetuose plaukioja Grixis Emerge listai, kurie man nelabai prie širdies. Pvz - https://www.mtggoldfish.com/archetype/stand...rge-29388#paper

Mano pirminis variantas:
4x Vessel of Nascency€$
4x Grapple with the Past€$
2x Traverse the Ulvenwald€$
4x Scrapheap Scrounger€$
4x Kozilek's Return€$
4x Prized Amalgam€$
4x Filigree Familiar€$
3x Haunted Dead€$
2x Ishkanah€$
2x Wretched Gryff€$
4x Elder Deep-Fiend€$

4x Aether Hub€$
3x Sanctum of Ugin€$
2x Blooming Marsh€$
2x Hissing Quagmire€$
4x Botanical Sanctum€$
2x Lumbering Falls€$
1x Sunken Hollow€$
2x Forest€$
2x Island€$
1x Swamp€$

Manabazėj kol kas betvarkė - nelabai noriu dėtis Evolving Wilds, bet turbūt teks.

Todo - Smuggler's Copter turbūt privalomas vien dėl synergy su graveyard ir Haunted Dead ir šiaip atrodo žiauriai gerai, bet brangus. Noose Constrictor - keistokas, discard outletas, bet mano nuomone per mažai naudos, kaip iš X for 1. Cryptbreaker - turbūt geresnis variantas vietoje to, bet lėtesnis, kita vertus one card engine. Nėra Pilgrim's Eye - manau šiek tiek per skystokas. Also, sideboard.

Ideas?

Šią žinutę keitė Wilioox, 2016-10-11 16:26

--------------------
In the blink of an eye, she strode from deep snow to dusty waste. From the crease of light behind her, a voice rang hollow: "Saffi, wait for me . . . ."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
sauliuska
rašyti 2016-10-11 15:47
Parašyta: #2

Iš kur: Vilnius

Dirbu/dirbsiu prie labai panašios idėjos su tuo pačiu tikslu (Warsaw).
Duosiu žinot savo mintis irgi čia. Labai lauksiu ir tavo testavimo rezultatų/pastebėjimų.
Tik aš labiau į kontrolę lendu. Ir toks jausmas, kad Worldbreakeris dabar ypatingai geroj pozicijoj (ir prieš copterį ir sovereigna ir aether stormus ir spirit/avacyn flyerius). Bet dar nesugalvoju į kokią kaladę jis tilptų. Bet mąstau apie sultai delirium (gal čia visai ir kitas deckas gausis, nes panašu, kad kol kas noriu aukoti amalgamo variklį)

Šią žinutę keitė sauliuska, 2016-10-11 15:57

--------------------
+Quote Post
Laiqua
rašyti 2016-10-11 18:20
Parašyta: #3

Iš kur: Negyvenu (gerai jau gerai, Vilnius)

QUOTE(Wilioox @ 2016-10-11 16:41) *
Smuggler's Copter turbūt privalomas vien dėl synergy su graveyard ir Haunted Dead ir šiaip atrodo žiauriai gerai, bet brangus.

Jeigu bus relevant - porą Copterių turiu, galėsiu paskolinti.

--------------------
ąčęėįšųūž rulez! qwjx doesn't!
Nai i cala Eruo siluva tielyasse...
+Quote Post
vytyts
rašyti 2016-10-12 10:30
Parašyta: #4

Perpetual Timepiece€$ pabandyk patestint. Gal kiek lėtokas gali pasirodyti , tačiau manau tikrai galimai relevant daiktas tavo dekui wink.gif
man 4 Elder Deep-Fiend €$ asmeniškai kažkaip per daug atrodo rolleyes.gif
Taipogi manau Collective Brutality€$ irgi gali atrasti vietos , jei ne meine tai saide bent jau at least wink.gif
Taipogi Ovalchase Daredevil€$ neblogas variantas , tačiau iki jo tau reiktų daugiau artifaktų žaist , kad pasiteisintų smile.gif
Kol kas tiek pastebėjimų rolleyes.gif
+Quote Post
Ragabash
rašyti 2016-10-12 11:01
Parašyta: #5

QUOTE(vytyts @ 2016-10-12 11:30) *

Perpetual Timepiece€$ pabandyk patestint. Gal kiek lėtokas gali pasirodyti , tačiau manau tikrai galimai relevant daiktas tavo dekui wink.gif
man 4 Elder Deep-Fiend €$ asmeniškai kažkaip per daug atrodo rolleyes.gif
Taipogi manau Collective Brutality€$ irgi gali atrasti vietos , jei ne meine tai saide bent jau at least wink.gif
Taipogi Ovalchase Daredevil€$ neblogas variantas , tačiau iki jo tau reiktų daugiau artifaktų žaist , kad pasiteisintų smile.gif
Kol kas tiek pastebėjimų rolleyes.gif

Visai legit komentaras iki Overchase Daredevil. Tas nelabai legit...

--------------------
paveikslėlis

"That is not dead which can eternal lie.
And with strange aeons even death may die."
+Quote Post
Ragabash
rašyti 2016-10-12 11:07
Parašyta: #6

http://www.channelfireball.com/articles/up...e-new-standard/

Straipsnio gale yra deckas, jį šiek tiek pakeitęs žaidžiau FNM'e - 10 taškų.

Gal kokį ensperationą paimsi.

Mano komentaras, kad Grixis neturi Ishkanah, kolkas baubą stato mašinytes - ten viskas praktiškai dega nuo mažo k-returno, su kuo gali tempti į 5-drop Ishkanah.

--------------------
paveikslėlis

+Quote Post
Wilioox
rašyti 2016-10-12 12:45
Parašyta: #7

a.k.a Shifteris

Iš kur: Ukmergė/Vilnius

QUOTE(Ragabash @ 2016-10-12 12:01) *

Visai legit komentaras iki Overchase Daredevil. Tas nelabai legit...

Jo. Iš eilės - apie timepiece galvojau, bet manau per lėtas. Nors soliterinant labai norisi daugiau kortų greive, bet nemanau, kad timepiece yra tai, ko reikia. Vessel ir Grapple duoda po 2-3 kortas greive ir draw, timepiece blogiausia, kad į nieką neišsilukštena. Jei jis turėtų 2.gif sac this: draw a card - žaisčiau mielu noru.

Elder Deep-Fiend sumažinimas - čia kuo nors pagrįsta ar tik šiaip iš oro šauta? Deckas žaidžia 3 sanctumus, kad rastų daugiau octopusų ir galėtų juos chainint vieną po kito. Minus vienas tikrai nėra ten, kur nori būti.

Brutality - reikia paragaut metageimo. Jeigu yra pakankamai liaudies, kuri miršta nuo -2/-2 (nusimato jo - visi pilotai išskyrus derpala) - tai kiti modai netrukdo. Svarbiausia užmušt padarą.

Daredevil - ne. Turim Scrounger, Amalgam ir Haunted Bread, kurie grįžta papigiai arba visai dykai. Daredevil reikia castinti, emerginti ir tada dar kartą sukastinti. Ir viskas už 4/2.

QUOTE(Ragabash @ 2016-10-12 12:07) *

http://www.channelfireball.com/articles/up...e-new-standard/

Straipsnio gale yra deckas, jį šiek tiek pakeitęs žaidžiau FNM'e - 10 taškų.

Gal kokį ensperationą paimsi.

Mano komentaras, kad Grixis neturi Ishkanah, kolkas baubą stato mašinytes - ten viskas praktiškai dega nuo mažo k-returno, su kuo gali tempti į 5-drop Ishkanah.

Ishkanah stiprus argumentas, bet man atrodo pasirinkimas tarp G ir R yra Traverse/Vessel/Grapple ir Reunion/???/garantija iškastinti kozreturną? Taip susirašius tai biškį gaila Reunion, nes už 2 manos ištraukt 3 kortas ir pasidėt 2 gy-matters daiktus į graveyard yra jėga. Vat kas lieka po to, tai man labai nepatinka.

Ai, dar turbūt reikia maindeck žaist 1 Emrakūlę, kad susirast su Traverse/Sanctum.

--------------------
In the blink of an eye, she strode from deep snow to dusty waste. From the crease of light behind her, a voice rang hollow: "Saffi, wait for me . . . ."
+Quote Post
Ragabash
rašyti 2016-10-12 13:00
Parašyta: #8

Raudona dar duoda bombardmentą. Man rodos dėl to dažniausias emerge deckas dabar yra Temur.

Tipo tu žiūri iš perspektyvos žaidžiu B ir U, renkuosi tarp G ir R.

Gal reiktų žiūrėti iš perspektyvos - Žaidžiu G ir U, renkuosi tarp B ir R?

Nu arba mano mėgiamiausias - žaidžiu G ir R, renkuosi tarp B ir U.

--------------------
paveikslėlis

+Quote Post
Ragabash
rašyti 2016-10-12 13:10
Parašyta: #9

Dar ką noriu atkreipti dėmesį į - mano dalintamame decke daug basicų, nes sau tą gali leisti su traverse'u ir akimi, daugiau basicų dažniausiai lemia kad gaunu ne taplandą.

--------------------
paveikslėlis

+Quote Post
vytyts
rašyti 2016-10-12 13:45
Parašyta: #10

Gal prastesnis nei graple with the past€$ tačiau juodas Corpse Churn€$ atrastų tuomet vietos ?
Atrodo Sinister Concoction€$ gerai paišytųsi į deką nes removalo apart kozileko sugrizimo narasta . daro viską takryptimi į kuria tavo dekas linksta wink.gif

P.S. raudona duoda nahirės wrath tik reikia saugotis queelerio wink.gif
+Quote Post
vytyts
rašyti 2016-10-15 01:56
Parašyta: #11

kokia tavo nuomone del Liliana's Indignation€$ ?
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Nariai skaitantys šią temą: 2. (svečių: 2, užsislaptinusių narių: 0)
0 nariai:

- Lo-Fi Versija Dabar yra: 2020-04-05 14:56

Į viršų