IPB

Sveikas, svety! ( Prisijungti | Užsiregistruoti )

Reply to this topicStart new topic
> Kreipimasis į GP Lenkijoje dalyvavusius kauniečius
sielagaudys
rašyti 2014-08-10 08:28
Parašyta: #1

The Banbringer

Grupė: Moderatoriai
Iš kur: Vilnius

Sveiki,

su kažkuo iš Jūsų tarėmės, kad kažkada vasarą nupirksiu prominį batterskullį ar du - deja, netyčia pratryniau per daug asmeninių žinučių ir nebeatsimenu, su kuo. Jei pardavimas dar domina - raštelkit wink.gif Taip pat gali rašyti ir kiti norintys parduoti smile.gif ...

--------------------
Mano mainai
Mano pirkinukai
Anot Alekso (2016), „The only thing I'm obssesed with more than deck pimping is my dog.“
Level 2 Judge. Want to become a Judge? Have any MtG/tournament-related questions? Don't hesitate to message me!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
organaizeris
rašyti 2014-08-11 07:50
Parašyta: #2

Grupė: Organizatoriai

QUOTE(sielagaudys @ 2014-08-10 09:28) *

Sveiki,

su kažkuo iš Jūsų tarėmės, kad kažkada vasarą nupirksiu prominį batterskullį ar du - deja, netyčia pratryniau per daug asmeninių žinučių ir nebeatsimenu, su kuo. Jei pardavimas dar domina - raštelkit wink.gif Taip pat gali rašyti ir kiti norintys parduoti smile.gif ...

Vieno ar dviejų Tau reikia? Vienas batterskulis Kaune turbūt ieško naujo šeimininko.
+Quote Post
sielagaudys
rašyti 2014-08-11 08:16
Parašyta: #3

The Banbringer

Grupė: Moderatoriai
Iš kur: Vilnius

QUOTE(organaizeris @ 2014-08-11 08:50) *

Vieno ar dviejų Tau reikia? Vienas batterskulis Kaune turbūt ieško naujo šeimininko.

Domintų du, bet ir vienas gerai smile.gif

--------------------
Mano mainai
Mano pirkinukai
Anot Alekso (2016), „The only thing I'm obssesed with more than deck pimping is my dog.“
Level 2 Judge. Want to become a Judge? Have any MtG/tournament-related questions? Don't hesitate to message me!
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Nariai skaitantys šią temą: 2. (svečių: 2, užsislaptinusių narių: 0)
0 nariai:

- Lo-Fi Versija Dabar yra: 2019-12-12 21:05

Į viršų