IPB

Sveikas, svety! ( Prisijungti | Užsiregistruoti )

Reply to this topicStart new topic
> Sventojo Trafto vaiduoklis, a.k.a. Angel beatdown
folenas
rašyti 2015-08-24 10:35
Parašyta: #1

Cpt. Van Der Topdecken

Grupė: Nariai

Po pirmo french EDH turnyro, kur Atarka pasirode nekaip(nors siaip ziauriai smagus dekas pilotuoti) nusprendziau i antra nusinesti kazka su melynu. Pasirinkimas buvo didelis, bet laimejo geist of saint traft€$.

List
Mana base-37

plains€$x6
island€$x11
arcane lighthouse€$
mage ring network€$
adarkar wastes€$
command tower€$
azorius chancery€$
nimbus maze€$
boseiju€$
flooded strand€$
temple of the false god€$
Hall of the bandit lord€$
tectonic edge€$
ghost quarter€$
windswept heath€$
relinquary tower€$
prahv, spires of order€$
hallowed fountain€$
prairie stream€$
tranquil cove€$
glacial fortress€$
seachrome coast€$

Counters-11

spell pierce€$
dream fracture€$
rewind€$
dispel€$
negate€$
counterspell€$
dismiss€$
remand€$
swan song€$
memory lapse€$
disdainful stroke€$

Bouncy-2

cyclonic rift€$
into the roil€$

Diggy dig-8

aeon chronicler€$
brainstorm€$
fact or fiction€$
stroke of genius€$
dig thruogh time€$
treasure cruise€$
telling time€$
sphinx's revelation€$

Voltron Vaiduokli - 7

lightning greaves€$
batterskull€$
umezawa's jitte€$
ephara's enlightenment€$
steel of godhead€$
sword of war and peace€$
skullclamp€$

Trafto draugeliai -13

vesuvan shapeshifter€$
phyrexian metamorph€$
body double€$
Stonehewer giant€$
stoneforge mystic€$
ugin, the spirit dragon€$
thassa, god of the sea€$
karn liberated€$
stonecloaker€$
azorius guildmage€$
sakashima the impostor€$
clone€$
ephara, god of the polis€$

Random stuff-8

decree of justice€$
temporal tresspass€$
relic of progenitus€$
temporal mastery€$
detention sphere€$
return to dust€$
twincast€$
split decision€$
sacred mesa€$
oblivion ring€$
banishing light€$

Board Control-6

condemn€$
wrath of god€$
superme verdict€$
swords to plowshares€$
path to exile€$
martial coup€$

Ramp ramp ramp- 4

azorius signet€$
sky diamond€$
marble diamond€$
talisman of progress€$

Raportas is 2015/8/23

Pirmas ratas animar€$ vs geist of saint traft€$

Pirmame zaidime viskas sekesi puikiai-sukontroliavau animara ir neleidau isivaziuoti, pora kartu stala perliejo wogas, animaras gavo dismiss€$, taciau ant stalo prisirinko ganetinai gresminga armija sudaryta is visokiu 2/2. Man grese leathal, bet reikalus isgelbejo Thassa ir teferis. Thassa visiem dave unblockable, o teferis prigeneravo pakankamai devotion kad thasa taptu padaru. Swing for leathal

Antrame zaidime gavau mana screw, ir animaras tiesiog sudauze nosi 5 turnu.

Treciame zaidime uzsitapinau nelaiku ir ne vietoje. Animaras uzaugo iki 1000000000/100000000. Eilini syki nepamaciau wogo ir pralosiau.

1-2

Antras ratas

deretti€$ vs geist of saint traft€$
Puikiai pazistamas dekas, tad dideliu problemu nekylo, leidau rampintis, neleidau castint nieko labai pikto. Reikala uzbaige Karnas isexilindamas is oponento rankos Karna ir Ugina....

Antrame zaidime Deretis dejo daug threatu ir labai stabde mane su static orb€$
Geistas ji muse letai, nes ne visada galejau ji atitapint, labai dziaugiausi, kad pas oponenta nebuvo batu, kai Deretis isscytino is greivo kuldotha forgemaster€$. Su placia sypsena istopdekinu Karna ir zaidimas greit pasibaigia.

2-0

Trecias ratas

Kaalia€$ vs geist of saint traft€$

Teoriskai turejo buti lengvas macas. Praktiskai-susparde mane gulinti

Pirmam geime treciu turnu dedu geista(nes neturiu kaunterio Kalijai) islenda Kaalia su batais ir vaziuojam. Ateina Master of cruelties€$ ir esu priverstas blokuoti su Geistu. Istempiu dar viena turna, bet nieko nepamatau ir numirstu.

Antrame geime pamatau tokia ranka, kad apsiverkiu ir begu pas mama. Keepinu plainsa ir 3 kaunterspelus uz 2 manos. Remandas ir arcane denial, remove soul ir force of will. Topdeck-pact of negation€$ taciau iki tol kol oponentas sugeneruoja 4 manos Kalijai iskrapstau islanda ir talismana. Uzsitapinu talismanui, Kalija gauna FOW, ir sekancius tris turnus traukiu landus. Kalija suvalgo visus kaunterspelus, todel oponentas ramiai statosi underworld connections€$ ir kita bruda. Ant stalo nusileidzia Grisius, kuris kainuoja turbut pigiau nei kaalia, ir sugeneruoja 14 kortu advantage, in response mestas fact of fiction man parode 5! landus....fine, Ateina topas, jo pagalba sukrapstau kazkoki wog efekta ir sedziu su tuscia ranka.
Ateina batai, su batais ateina Gizzela? na zodziu tas boros angelas kur dbl dmg daro. pas mane hp-22. Kol topas iskapsto atsakyma- oblivion stone€$ lieku su 2 hp. Topas man i ranka patraukia batterskulli...i mane parskrenda lightning bolt€$ ir garbingai numirstu.

0-2

Ketvirtas ratas

sidisi,brood tyrant€$ vs geist of saint traft€$
Teoriskai sunkus macas, bet praktiskai gavos idomiausiais. Deka kuris isnaudoja greiva-sunku heitint. Tuo labiau, kad ne sykio nemaciau nei vieno is GYH kortu rankoje. Pirmame geime Willioox pusej nudveses veteran explorer€$ uztikrino man 2 landus, ir toliau tiesiog reikejo isstatyto geisto su backup plan. Backup planas buvo Cyclonic rift- bet neprireike, nes Viliu istiko amzinas EDH prakeikimas-pritruko 1 manos.
Antras geimas man irgi buvo smagus, sekmingai tvarkiausi su Sultai ir Golgari bjaurastim, pramisinom trigeri, issivelem i Kaunter wars. Abu sekmingai laikem puspilnes rankas su threatais ir atsakymais. Lemiamoje vietoje Viliu ranka visgi pavede, parode man force of will, as su jitte jau beveik zudziau veteran explorer kad gauti 2 mano papildomam kaunter, o Vilius rodo man ranka ir zvengia- ar matai melyna korta? nope. Nemaciau.

2-0

Visumoje 7 vieta ir 6 taskai.

Dekas zaidzias ganetinai smagiai. Bet tai nera tas dekas, kuris liptu man prie sirdies. Turbut kita syki kazka kita

Šią žinutę keitė folenas, 2015-12-05 22:23

--------------------
Narset is triggered, much like a liberal snowflake ❄
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
folenas
rašyti 2015-11-30 21:05
Parašyta: #2

Cpt. Van Der Topdecken

O bet taciau, Geist pasirodo yra tas dekas kuris man pradeda patikti vis labiau ir labiau. Update'intas kortu listas. Itin laukiami pasiulymai del random stuff keitimo. Galima siulyti ir kitu kortu keitima.

I klausima - o kur Dzeisas skulptorius? klike ar CC, wasteland atsakau paprastai-neturiu at this point. Kazkada turesiu, bet patarkit ka vietoj ko keisti smile.gif

--------------------
+Quote Post
Gomreo
rašyti 2015-12-01 00:30
Parašyta: #3

Grupė: Teisļæ½jai
Iš kur: Vilnius

Counterspells, kurie yra puikūs ir pigūs (in terms of money):
Arcane Denial€$
Mana Leak€$

Easy replacements for Swan song€$ ir Rewind€$

Clone€$ -> are you serious, man? Clever Impersonator€$ gi ne kalnus kainuoja

Decree of Justice€$ - anything. Ne į tą spalvų kombinaciją pataikei ir tikrai ne tą generolą, jei nori rampą žaist. Turėt pora flashy high cmc spells, like Ugin ir karn yra fine, bet not this.

new prahv guildmage€$ - honestly, kiek kartų jis buvo daugiau nei grizzly bear€$ ? smile.gif

kheru spellsnacher€$ -> anything.

mischievous quanar€$ -> anything. Morph's are not good, damn it biggrin.gif

aeon chronicler€$ -> anything.

Cheap cards, that should find a home or at least be considered:
Ponder€$
Preordain€$
Condemn€$
Oblivion Ring€$
Complicate€$
Oust€$
Miscalculation€$
Force Spike€$

Affordable cards, that should be considered:
Venser, Shaper Savant€$
Elspeth, knight-errant€$
more fetches
Aven Mindcensor€$
Daze€$

O šiaip dar pro MTGtop8 prasivartyk, ten apstu idėjų smile.gif

--------------------
"All hail Aleksas the Wise!" - My number one fan
+Quote Post
vytyts
rašyti 2015-12-01 09:29
Parašyta: #4

manau į deką tiktų šios nebrangios kortos vietoj tavo random stuff biggrin.gif
Azorius Charm€$ - daug opciju
Judge's Familiar€$ - ,,damokek 1 manos uz instant ar sorcerį '' biggrin.gif
Deputy of Acquittals€$ bounce tawo blokeri wink.gif
Render Silent€$ counteris su silence efektu rolleyes.gif
Roil Spout€$ - bouncas + awaken jeigu late game unsure.gif
Aven Mimeomancer€$ - deda plunksnas laugh.gif
Fieldmist Borderpost€$ -ramp/mana fix smile.gif
+Quote Post
Gomreo
rašyti 2015-12-01 13:39
Parašyta: #5

QUOTE(vytyts @ 2015-12-01 09:29) *

Deputy of Acquittals€$ bounce tawo blokeri wink.gif

Am I missing something? How? biggrin.gif

--------------------
+Quote Post
vytyts
rašyti 2015-12-01 13:58
Parašyta: #6

QUOTE(Gomreo @ 2015-12-01 13:39) *

Am I missing something? How? biggrin.gif

su kitu padaru ką nors užblokini ir numeti Deputy of Acquittals ir pabauncini savo blokeri . kadangi attaking padaras buwo uzblokuotas - jis dmg nepadaro unless turi trample .
Nebent kažkur aš klystu ? rolleyes.gif
+Quote Post
Gomreo
rašyti 2015-12-01 14:39
Parašyta: #7

QUOTE(vytyts @ 2015-12-01 13:58) *

su kitu padaru ką nors užblokini ir numeti Deputy of Acquittals ir pabauncini savo blokeri . kadangi attaking padaras buwo uzblokuotas - jis dmg nepadaro unless turi trample .
Nebent kažkur aš klystu ? rolleyes.gif

Nu ok, it works that way. Now, why would you waste deck slots with this interaction? biggrin.gif

--------------------
+Quote Post
vytyts
rašyti 2015-12-01 14:57
Parašyta: #8

QUOTE(Gomreo @ 2015-12-01 14:39) *

Nu ok, it works that way. Now, why would you waste deck slots with this interaction? biggrin.gif

maybe i didn't told, how it works with enter the battlefield creatures yet ... ? biggrin.gif
o jei rimtai tai :
1) uz 2 manos gauni 2/2 padara ( nieko stebuklingo smile.gif )
2) flash ( cia jau geriau wink.gif )
3) gali (jeigu nori biggrin.gif ) subouncinti koki kita savo padara ( avoid removal/damage ? )
+Quote Post
Gomreo
rašyti 2015-12-01 15:40
Parašyta: #9

QUOTE(vytyts @ 2015-12-01 14:57) *

maybe i didn't told, how it works with enter the battlefield creatures yet ... ? biggrin.gif
o jei rimtai tai :
1) uz 2 manos gauni 2/2 padara ( nieko stebuklingo smile.gif )
2) flash ( cia jau geriau wink.gif )
3) gali (jeigu nori biggrin.gif ) subouncinti koki kita savo padara ( avoid removal/damage ? )

nu taip, čia viskas aišku. Aš klausiu, kam švaistyti tą vieną precious deck slot'ą ant to? Kam to reikia?

--------------------
+Quote Post
folenas
rašyti 2015-12-01 23:35
Parašyta: #10

Cpt. Van Der Topdecken

deputato vieta uzemes stoneclocker-netik mano "pet-card", bet dar ir gy-hate opcija.
Vytyts:
Roilspautas nepatinka,nes sorcery speedu.

render silent-manau vertas demesio.

Azorius charm,-jo,opciju daug. bet realiai gera tik ta kur deda ant topo.

Mimeomancer...just why? kad geistas skraidytu? geistas ir taip turi pakankamai evasion/buff nuo kitu kortu.

Gomreo:
Arcane Denial-seniau labai megau sita korta, bet ziauriai nepatinka, kad duoda oponentui traukti 2.
Mana Leak - yes. sitas bus

Clever Impersonator - yes. i like clones.

Decree of Justice € $ - anything. Ne į tą spalvų kombinaciją pataikei ir tikrai ne tą generolą, jei nori rampą žaist. Turėt pora flashy high cmc spells, like Ugin ir karn yra fine, bet not this.- sitas deke atsidure testavimo metu ir patiko. Taip. tai late game spellas. Nekaunterinamas ir duoda daug blokeriu, plius traukia korta. Brangus 2litrus talpos kolos butelys.

new prahv guildmage € $ - honestly, kiek kartų jis buvo daugiau nei grizzly bear € ? It's a bear. It's freakin' azorius bear.

kheru spellsnacher € $ -> anything.-yes, kainuoja per daug.

mischievous quanar € $ -> anything. Morph's are not good, damn it. -- Del sito sutinku. Bet morphai mano megstamos kortos, todel jis cia ir atsidure. Siandien issimu

aeon chronicler € $ -> anything. Nekaunterinamas card-drawal, su kojom ir haste. Del CMC kazkiek kerta,bet kol kas manes nenuvyle.

Cheap cards, that should find a home or at least be considered:
Ponder  -surasiu jam namus
Preordain - sitas namus irgi turetu rasti
Condemn - gal....
Oblivion Ring - oh sieg hell no. Geriau banishing light€$ biggrin.gif
Complicate - labai viliojantis
Oust - eh, sorcery speed. Bet tik W.gif Considering
Miscalculation - yep.this one is good
Force Spike - o ne geriau mental misstep€$?

Affordable cards, that should be considered:
Venser, Shaper Savant - staple
Elspeth, knight-errant - sita good. sita pirksim
more fetches-aha
Aven Mindcensor -turrciau rasti jam vietos
Daze - na toks so so. labai nemegstu kaunteriu kurie sako pamokek :1:daugiau. but its freeeeeeeeeee smile.gif

Tai va. ir didelis aciu uz idejas beigi patarimus

Šią žinutę keitė folenas, 2015-12-01 23:37

--------------------
+Quote Post
folenas
rašyti 2016-03-21 21:59
Parašyta: #11

Cpt. Van Der Topdecken

Dekas pastoviai keiciasi ir dabartinis zaidziamas listas yra https://deckbox.org/sets/1331004 cia.

Raportas 2016.03.20

Pirmas ratas.
Traft vs Zurgo Helmsmasher 2-0

Kadanagi zaidziau pries zmogu kuris, kaip supratau french ciupineja pirma karta dideliu problemu nebuvo. Abejuose raunduose Zurgo sugebejo po syki ismashint i mano salma, bet tai buvo viskas. Pasitarnavo bounce ir kaunter efektai, Ulamogas su batterskuliu numilino 60 kortu, bounce issparde blokerius.

Antras ratas.
Traft vs Meren. 0-2
Ai, koks slykstus machupas. Ai, koks slykstus contamination. Pirmam geime gavau early contamination ir neistraukiau talismano(rankoje sedejo erase) ir tuo baiges pasispardymas. Nepamenu ar tiesiog skupinau pries Meren'a su visokiu dorku armija ar Domantas visgi sugebejo issikombint. Antram geime turejau viska-buvau on the play turejau manos, turejau atsakymu. Norejau pastatyt early geist+steel, Taciau Domanto play buvo:
turn 1 land+ dork
turn 2 land
Turn 3 land->buried alive+reanimate

Trecias ratas.
Traft vs Animar. 2-1
Pirmam geime labai nesiseke traukti. Taciau Gabrielius matyt bijodamas mano neturimu counteriu isdidziai sparde mano laifa visokiais dorkais. numusdamas net iki 4. Taciau labai laiku istopintas Ulamogas su batterskuliu mano per viena ataka hp grazino iki 18. Deja-sekanciu turnu iskastinamas ulamogas kuris taikesi i mano temple of the false god ir ulamoga, Respondinau su mystic confluece : counter ulamog, bounce savo ulamoga ir bounce animara. Deja atsimorfino willbender ir subauncinau dryad arbora. daugiau manos neistraukiau ir man du kartus per nosi uzvaziavo animaras 9+infinete komander zalos.
Antras zaidimas vyko panasiai, mane po truputi muse visokie 1/1 ir 2/2. Galu gale iskiso animara ir uzaugino iki +4/+4. Sekanciu turnu pavogiau ji su sower,iskastinau Kozileka, uzmoviau jam karda ir numeciau cataclyzma.
Trecias zaidimas sprendziant is uzrasu vyko labai agresyviai (nes laiko turejom apie 10 min) Visa juoda darba atliko Ephara(draw) ir Angelo tokenas(dmg)

Ketvirtas ratas
Traft vs Traximundar. 0-2
Is esmes pirmas zaidimas buvo aggro vs control . Ant stalo turejau hall of bandit lord kurio deka praradau 18 laifo. Deja gadoora visada turejo kazkoki atsakyma ir galiausiai priplojo 2 traxo atakom.

Antrame zaidime isipainiojome i kontroles vorantinklius.Sugebejau ismesti cataclyzma turedamas ant stalo ir geist ir ephara. Deja, gadoora labai atsistate, pasigavau rodos kazkuri is mass remuvalu, ir nors gadoora buvau numuses iki 3 hp smarves pritruko(Kazkada senai senai galejau tuos tris dmg sustumt is ugino, bet pasirinkau naikint ashioka). Lemiamone vietoje istraukiau stoneforge mystica, susirandu batterskuli, ir iskastinu. Ant stalo dar turiu FaF karda, kas man techniskai leistu uzmusti ji sekanciu turnu. Deja nukrenta dismemberis i skulio tokena ir traxas mane pritvoja komander damage.

Šią žinutę keitė folenas, 2016-03-21 22:00

--------------------
+Quote Post
Domantas
rašyti 2016-03-22 08:30
Parašyta: #12

Grupė: Moderatoriai

Kombinaus pirmoje partijoje, 4 ėjimu. Mana dorkų nebuvo. Antru turnu žaidžiau Sylvan Library, kuri buvo subouncinta. Trečiu atėjo Geist'as, aš recastinau biblioteką, nes nebuvo keturių manos Buried Alive€$ + Reanimate€$, o informuoti apie kombinimąsį nenorėjau. Ketvirtu ėjimu Folenas užsitapino į Steel of the Godhead€$, aš savo ėjimu užsitapinau į kombo.

T1 Land
T2 Land, Library
T3 Land, Library
T4 Land, Burried Alive, Reanimate

Antroje partijoje ilgai mušėmės, combo ar Contamination€$ nebuvo. Mano stalas buvo pravalytas, liko tik Varolz, the Scar-Striped€$, kurį paauginau iki 4/4 savo ėjimu ir padariau likusius keturis žalos.

Contamination buvo rezolvinta žaidžiant prieš turnyrą tongue.gif

Šią žinutę keitė Domantas, 2016-03-22 08:39

--------------------
Punishing Jund | Turgelis
The variety in Legacy is a variety of strategy. These Legacy decks play differently, not because of the cards you are using, but because of the thought process and lines of play that make each of them effective. - Taldier (MTGS)
+Quote Post
folenas
rašyti 2016-03-22 08:50
Parašyta: #13

Cpt. Van Der Topdecken

A, jo tiksliai smile.gif ko gero nereikia zaisti pries turnyra,nes po to susimaiso partijos:)

--------------------
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Nariai skaitantys šią temą: 2. (svečių: 2, užsislaptinusių narių: 0)
0 nariai:

- Lo-Fi Versija Dabar yra: 2021-12-02 17:55

Į viršų