IPB

Sveikas, svety! ( Prisijungti | Užsiregistruoti )

Reply to this topicStart new topic
> naujoko deck, reikia pagalbos
SkyBlaze
rašyti 2016-06-02 22:42
Parašyta: #1

Grupė: Nariai
Iš kur: Vilnius

creatures:
Jogara Threespeaker x2
Llanowar Elves x3
Sylvan Caryatid
Fleecemane Lion x4
Heir of the wilds
Skinshifter
Boon Satyr x4
Fiend Hunter x3
Witchstalker
Eternal Witness
Nylea, God of the Hunt
Polukranos, World Eater x2
Arbor Colussus x3
Hornet Queen

artifact:
Spear of Heliod x2
Behemoth Sledge x2

enchantment:
Pacifism x2

Instant:
Condemn x2
Path of exile x2

Lands:
Blossoming Sands x4
Nyktos, Shrine of Nyx
Forest x10
Plans x7

Reikia pagalbos ir geros kritikos :)

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kerolz
rašyti 2016-06-02 23:49
Parašyta: #2

Cia jau kazkas panasiau i kalade nors i skirtingas puses eina deckas mano nuomone. Tiek i kontrole tiek ir nuo greivo prirista del witness.tiek ir agro su liutais ir rampa cariatidziu su elfais. Is dalies man panasu i theroso laiku standarto kalade.
+Quote Post
vytyts
rašyti 2016-06-03 15:08
Parašyta: #3

Iš kur: Vilnius

Šiaip tai puse velnio rampos dekas casual'ui.

pamastyčiau ar tau reikia 2 Spear of Heliod€$ ?
turint viena jau ant stalo, kitas tiesiog tupi rankoje nes yra legendinis rolleyes.gif
gal tada geriau būtų bow of nylea ?

QUOTE(kerolz @ 2016-06-03 00:49) *

Cia jau kazkas panasiau i kalade nors i skirtingas puses eina deckas mano nuomone. Tiek i kontrole tiek ir nuo greivo prirista del witness.tiek ir agro su liutais ir rampa cariatidziu su elfais. Is dalies man panasu i theroso laiku standarto kalade.

1 witness prie greivo labai nepririša biggrin.gif liutus late geime galima monstrinti wink.gif
+Quote Post
Wilioox
rašyti 2016-06-03 15:51
Parašyta: #4

a.k.a Shifteris

Iš kur: Ukmergė/Vilnius

Puiku! Matau labai gerą tendenciją naujokui - gerų kortų yra po daugiau nei vieną, dvi, prastesnių ir situacinių - po vieną arba dvi. Atrodo labai solidus ir paprastas deckas - žaidi padarus, žaidi equipmentus ir jais muši. Gerai.

Užmetam akį į tai, ko yra po 1:
Sylvan Caryatid - gamina maną, tačiau yra 0/3 defenderis. Pagal tavo decko tematiką, panašu kad labiau norėtusi dar vieno Llanowar Elves šioje vietoje.
Heir of the Wilds ir Skinshifter - kaip supratau, čia yra 5 ir 6 liūtai. Tiesiog dviejų manos padarai kurie duoda į galvą. Heir buvo labiau pririštas prie 3 manos 4 atakos padarų - tavo vietoje pabandyčiau paieškoti antro Skinshifter. Jei nerasi - nedidelė bėda, Heiras yra labai geras.
Witchstalker - įdomi korta. Ar tau jaučiasi kad norėtum daugiau jų, ar nenori visai, ar vienas yra pats tas? Hexproof yra puikus būdas skriausti oponentus, kurie turi daug spellų, naikinančių padarus tiesiogiai, tačiau nieko nedaro jeigu padarai tiesiog daužosi vienas į kitą.
Eternal Witness - vėlgi įdomi korta. Duoda lankstumo, kad galėtum atgauti sunaikintą padarą arba sužaistą spellą, tačiau yra tik 2/1 už 3 manos. Už 3 manos galėtum gauti Loxodon Smiter€$, kuris yra daug solidesnis, tačiau neturi Witnessės lankstumo. Spręsti tau.
Nylea, God of the Hunt - puiki korta, viena yra labai gerai, galbūt norėtum antros, kad galėtum stabiliau ją turėti ant stalo?
Hornet Queen - šita šiek tiek keistoka. Ji kainuoja 7 manos, kas yra labai labai daug aggro decke, ir muša tik po 6. Tačiau matau pas tave Nykthos, kuris leidžia realistiškai pasiekti tokius kiekius manos. Minusas - Nykthos tik vienas. Mano pasiūlymas būtų pakeisti šią kortą kuo nors pigesniu manos prasme.

Nykthos - kaip tau ji jaučiasi? Ji gamina daugiau nei vieną manos tik tokiu atveju, jeigu turi daugiau nei 3 vienos spalvos manos simbolius ant stalo, taigi dėl jos reikėtų žaisti tokias kortas kaip Burning-Tree Emissary€$ ar Leatherback Baloth€$. Ir tada reikėtų žaisti keturias tokias. Mano nuomone, Nykthos būtų galima pakeisti Gavony Township€$u.

--------------------
In the blink of an eye, she strode from deep snow to dusty waste. From the crease of light behind her, a voice rang hollow: "Saffi, wait for me . . . ."
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Nariai skaitantys šią temą: 2. (svečių: 2, užsislaptinusių narių: 0)
0 nariai:

- Lo-Fi Versija Dabar yra: 2020-05-30 23:01

Į viršų