IPB

Sveikas, svety! ( Prisijungti | Užsiregistruoti )

Reply to this topicStart new topic
> Xemo nuotykiai internete, Blog-ish kinda thingamajigy
Xemnon
rašyti 2015-11-22 16:11
Parašyta: #1

Born on Reborn

Grupė: Teisļæ½jai
Iš kur: Vilnius

Na va, kaip daugelis is jusu zino, arba nezino - Domantas pakeite darba, ir nebegali vaiksciot i FNM'us (nors ir taip negalejo) i katvirtadieninius (dabar jau antradienio) eternal eventus, o i draftus niekada mane ir taip netrauke, nes isplesau boosterius ant vietos. Liko tik savaitgaliniai. Tai ta proga kilo noras suaktyvet per MTGO. Ta ir padariau smile.gif siek tiek trade'u su sielagaudziu ir keleta kitu pazystamu bei botu, susiveikiau pauperio decka (taip zinau nekazka pasirinkimas, atrode fun, tai ir pasiemiau). Biski jo padeliojes pamaciau, jog limitedo PTQ vyksta, pirmas bandymas buvo failas konkretus 0-5. Antras biski geriau 3-2 gavau 6 boosterius is to, bet ir druskos i akis, uz tai kad buvau 3-0 ir po to choke'inau. Bet trecias kartas buvo laimingas - DECKAS. LIKES POOLAS. Su situo grazuoliu laimejau PTQ. Tai nereiskia kad jau i PT lekiu, oi ne, cia irgi kind of Preeliminary eventas, dabar bus Limitedo Finals eventas taip vadinamas. Ten, vel gi, sealedas, kur tik 1'a vieta varo i PT. Aaaaaham.... nu nieko liko maziau nei valanda man iki jo, bet jauciuos gan gerai, picos yra salia, nors ir nebedaug liko, atsigerti - ciaupas netoliese, kaip ir virdulys jau armed and ready. Kolkas uzsiregino nei daug, nei amzai zmoniu - 180. Nusimato 8 roundai i top 8 ir tik top 32 gauna prizus.... We got this. Anyway, kaip ir didzioji dalis zmoniu pastebejau, kad zalia yra ispudingai sucky sitam formate nebent gauni geru uncommonu ir raru, nes ten visa jos galia, o ne commonuose. Ar ir jum atrodo jog Grixis 2 spalvu variacijos yra stipriausios kombinacijos, nes jau 2 draftus laimejau su UB deckais, visi kiti net iki finalo nenusiridena.

--------------------
Bestebint einančius žmones gatve, mosuojančius plaštakėm.
paveikslėlis
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yarra
rašyti 2015-11-22 16:22
Parašyta: #2

Per Aspera Ad Astra

Grupė: Nariai

QUOTE(Xemnon @ 2015-11-22 17:11) *

o i draftus niekada mane ir taip netrauke, nes isplesau boosterius ant vietos

hmm... nu ka, jau zinau kaip tave itraukti i draft'us - nuo siol jokiu tikru priziniu busteriu negauni, tik kredita i draft'a ! biggrin.gif

sudraskyk visus !!!

--------------------
Trust no one © X-Files
Пролетарии всех стран, объединяйтесь ! © В.И. Ленин

paveikslėlis
+Quote Post
Xemnon
rašyti 2015-11-22 16:24
Parašyta: #3

Born on Reborn

QUOTE(Yarra @ 2015-11-22 16:22) *

hmm... nu ka, jau zinau kaip tave itraukti i draft'us - nuo siol jokiu tikru priziniu busteriu negauni, tik kredita i draft'a ! biggrin.gif

sudraskyk visus !!!

Dabar mane draftai trauks jei jie prasides 12:00 arba 04:00 ryto smile.gif

--------------------
paveikslėlis
+Quote Post
Yarra
rašyti 2015-11-22 16:50
Parašyta: #4

Per Aspera Ad Astra

QUOTE(Xemnon @ 2015-11-22 17:24) *

Dabar mane draftai trauks jei jie prasides 12:00 arba 04:00 ryto smile.gif

Damn... Bet jeigu vel pakeisi darba, tai as zinuosiu ka daryt !!!

--------------------
Trust no one © X-Files
Пролетарии всех стран, объединяйтесь ! © В.И. Ленин

paveikslėlis
+Quote Post
Xemnon
rašyti 2015-11-22 17:17
Parašyta: #5

Born on Reborn

Stai mano PTQ poolas ir deck'as. Tikiuos Drana ir Bane of Bala Ged ilgai mane temps, kol dar galiu redaguot, any suggestions pakeitimam?

» Slapukas (spoiler) «

Šią žinutę keitė Xemnon, 2015-11-22 17:47

--------------------
paveikslėlis
+Quote Post
Wilioox
rašyti 2015-11-22 18:04
Parašyta: #6

a.k.a Shifteris

Iš kur: Ukmergė/Vilnius

QUOTE(Xemnon @ 2015-11-22 17:17) *

Stai mano PTQ poolas ir deck'as. Tikiuos Drana ir Bane of Bala Ged ilgai mane temps, kol dar galiu redaguot, any suggestions pakeitimam?

Aš nemėgstu Murasa Ranger€$ - vietoje jo žaisčiau Silent Skimmer€$. O kairėje pusėje atidėta pakankamai stipri mėlynos dalis, gaila, kad jokių bombų nepasitaikė.

--------------------
In the blink of an eye, she strode from deep snow to dusty waste. From the crease of light behind her, a voice rang hollow: "Saffi, wait for me . . . ."
+Quote Post
Xemnon
rašyti 2015-11-22 19:53
Parašyta: #7

Born on Reborn

Po oponentu smagiu outdrawinimu manes, baigiau savo PTQ 1-2, kas jau darosi man synonimous su last step PTQ eventais... oh well bent gavau drana kuri kainuoja 4 ticketus biggrin.gif

--------------------
paveikslėlis
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Nariai skaitantys šią temą: 1. (svečių: 1, užsislaptinusių narių: 0)
0 nariai:

- Lo-Fi Versija Dabar yra: 2020-05-31 06:45

Į viršų