IPB

Sveikas, svety! ( Prisijungti | Užsiregistruoti )

4 Puslapiai: V < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> Alternatyvos MTGO paieškos
Akral
rašyti 2009-06-22 23:41
Parašyta: #31

Teisėjas

Grupė: Administratoriai
Iš kur: Vilnius

QUOTE(Spawn @ 2009.06.22, 22:03) *
Yra daug informacijos, kurios nežinai - kas ant tavo bibliotekos viršaus, kas pas priešininką rankoje, net nežinai, kas pas jį kaladėje, t.y. ką potencialiai jis gali ištraukti per kitus kelis ėjimus.
Taip, lygiai taip pat, kaip ir nežinai to, kas pas jį rankoje. Taip, tai nėra lengva. Taip, įdėti jam smegenų vertinti metageimą ir kaladžių tipus (jei jis žaidžia vien Islandus, burno nelaukti) yra siaubingai sunku. Bet kas to prašo? Vien iš lentos analizės ir kortų kiekio varžovo rankoje galima daryti daug išvadų.
AI nebus itin stiprus, bet to iš jo ir nereikia.

QUOTE(PhanTom @ 2009.06.22, 23:30) *
Perskaityk ir tu, rašė pats AI kodo programuotojas, tada komentuok. Parodyk, kur jis klydo.
Apie kokį tu straipsnį? biggrin.gif Visame topike nieko neradau.
Sakyk, žaisdamas MUC planuodavai 5 ėjimus į priekį? Manau, kad taip.
Nė velnio. Turėdavau bendrą strategiją „už kelių ėjimų surasiu langą išmesti Keiga€$i“, bet konkrečiai neplanuodavau. Turėdavau individualių situacijų „turiu rasti išeiti per du ėjimus, arba gyvybės kris kritiškai žemai“, bet visvien konkrečiai neplanuodavau.
Šis AI planuoja į priekį 3 (!!!) veiksmus.
Aš nuoširdžiai manau, kad šis skaičius ištrauktas iš šiknos juodosios skylės ir reiškia visai ne tai, ką manome arba žaidimo programuotojai visur naudoja brute force algoritmus.
AI nemoka atiduoti persvarą dabar, tam kad atsigriebti ateityje, kad ir gynybai palikti padarų ar užmušti savo padaro.
Nematau techninių sunkumų tam padaryti. Visai nematau problemų užmušant savo padarus.

Tiesa sakant, skaitant kitus forumus (MTG Salvation, The Source), nuolatos atsiranda tokių programerių, kurie pasiryžta parašyti pilną MtG simuliaciją/Shandalaro update/etc. Dauguma jų taip ir prapuola. Iš tų, kurie pasiryžta savo jėgas skirti nekomercinei žaidimo kopijai, esu išbandęs ne vieną - kiekviename kompiuteris žaisdavo kvailai neoptimaliai.
Khm. Pacituosiu:
QUOTE(Akral @ 2009.06.22, 21:27) *
Nematau problemų, turint tokių išteklių, kaip Hasbro.
Bet kokiam programuotojui akivaizdu, kiek čia darbo bus.
Be finansavimo ir didelių terminų nieko planuoti neverta, todėl tavo matyti rezultatai – vieninteliai įmanomi.
Bet korporacija Hasbro turi išteklių padaryti šį AI ir mano nuomone, tai nėra jai tokia didelė užduotis, kad reikėtų atmazkių „mums teko pašalinti APNAP, kad išleistume AI“. Priežastis viena – pataupyta pinigų.

Apibendrinsiu: Hasbro nepadarė geresnio AI todėl, kad nusprentė nebeleisti tam daugiau pinigų, o ne todėl, kad tai tokia sunki techniškai užduotis.

Iš tavęs tikėjausi daugiau.
Vaje, aš tave nuvyliau. Pzdc, kokia drama, kokios emocijos.
Ar būtina taip išdidžiai bendrauti?

--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nimfa
rašyti 2009-06-23 01:24
Parašyta: #32

Grupė: Nariai

Akrali: toks AI apie kokį tu kalbi yra komerciškai neapsimokantis. T.y. jo atsipirkimas bus mažesnis, nei į jį sudėti pinigai.
Vadinasi net ir turint tike išteklių, kiek turi Hasbro tai yra neįmanoma, nes komerciškai netikslinga.
Pažiūrėk, kaip Wizardai kankinasi su MtGOnline, galvoji todėl, kad neturi pinigų? Žinoma, tam tikrai prasme MtG online yra sudėtingesnis dalykas, nei šitas žaidimo variantas, ypač jei paliekam galimybę tik dvikovom -- atkrenta sinchronizacija, sekimas, kas vyksta kruvoje kitų vietų ir t.t. tačiau tai vis dar gerokai brangus projektas.

--------------------
Just when you think you've seen it all, someone changes what 'it' is.
+Quote Post
Akral
rašyti 2009-06-23 01:36
Parašyta: #33

Teisėjas

Grupė: Administratoriai

QUOTE(Nimfa @ 2009.06.23, 2:24) *
Akrali: toks AI apie kokį tu kalbi yra komerciškai neapsimokantis. T.y. jo atsipirkimas bus mažesnis, nei į jį sudėti pinigai.
Savo žinute aukščiau aš kaip tik tai ir bandžiau pasakyti. Pacituosiu save:
QUOTE(Akral @ 2009.06.23, 0:41) *
Apibendrinsiu: Hasbro nepadarė geresnio AI todėl, kad nusprentė nebeleisti tam daugiau pinigų, o ne todėl, kad tai tokia sunki techniškai užduotis.

QUOTE(Nimfa @ 2009.06.23, 2:24) *
Žinoma, tam tikrai prasme MtG online yra sudėtingesnis dalykas, nei šitas žaidimo variantas...
Dirbtinis intelektas yra sunkesnis dalykas už bet kokius MTGO tinklo protokolų realizavimus.

--------------------
+Quote Post
PhanTom
rašyti 2009-06-23 05:38
Parašyta: #34

Grupė: Teisļæ½jai
Iš kur: UK

Sorry, jei taip sunku surasti. Mothership MtG pasaulyje žinomas kaip www.wizards.com....

štai pats straipsnis - http://www.wizards.com/Magic/Magazine/Arti...aily/feature/44

Aš nuoširdžiai manau, kad šis skaičius ištrauktas iš šiknos juodosios skylės ir reiškia visai ne tai, ką manome arba žaidimo programuotojai visur naudoja brute force algoritmus.

So after three levels of decision experimentation (actually six moves, because each decision needs a "skip" decision to allow it to resolve from the stack) we stop trying actions and just default to "skip," allowing the world to move forward and observe the results.

Galbūt aš kažko labai nežinau apie X-Box struktūrą ar apie programavimo sudėtingumą ar kaštus, tačiau man jo argumentai atrodė įtikinami. Gerai, jiem pagailo išteklių. Daugeliui žaidimo kūrėjų pagailsta jų. Žaidimo išleidimo data ir taip buvo atidėta keletą kartų.

--------------------
Mano kortos
Geeks are rising from the shadows.
+Quote Post
Balkaaras
rašyti 2009-11-27 12:17
Parašyta: #35

Jeigu ką vis domina MTG PC versijos yra neblogų naujienų - DotP vis dar planuojama išleisti PC platformai: http://news.bigdownload.com/2009/11/09/mag...ming-to-the-pc/

Beje yra gaminamas naujas PC žaidimo variantas:
http://www.magicthegatheringtactics.com/
+Quote Post
Cinkas
rašyti 2010-03-05 13:30
Parašyta: #36

Iš kur: Wilno :)

NAUJIENLAI6K5 GAVAU:

Good news! Duels of the Planeswalkers
is coming to PC Users via Steam!

The pre-sale began this week and combines core game and expansion pack 1.

The game is available in English, German, French, Italian and Spanish.

Just head over to Steam and set up an account.

Duel of the Planeswalkers players will enjoy the benefits of the Steamworks’ features included in all PC versions, such as auto-updating, Steam Achievements, Leaderboards, Downloadable content, ability to access from any computer, multiplayer matchmaking and more.

Get your free Magic: The Gathering Sample Deck and one exclusive Planeswalker Nissa Revane promo card!

When the DotP game comes out on PC later this month you’ll have the opportunity to pick up a free sample deck and exclusive promo card from your local retailer.

Keep an eye on our web site as more details will be shared soon!

Klausimas: kas tas Steam ?

Šią žinutę keitė Cinkas, 2010-06-07 10:15

--------------------
Cinkas / Zn
+Quote Post
giltine
rašyti 2011-07-12 12:38
Parašyta: #37

nusprendžiau atgaivinti temą
turiu dvi alternatyvas
1 Duels of the Planeswalkers 2012
palikti pliusai iš pirmos dalies bei dadėta naujoviu (Archenemy ir daugiau)
2 Tyrant
galima lošti per facebuka arba http://www.kongregate.com
(facebuke kaip papildoma aplikacija/ ar žaidimas (nes neturiu acc ten) o kongregate sveitaineje kaip flasini žaidimėli susikurus acc)
Online CCG with interactive battles and a storyline! Gather your Imperial forces to defend against a massive onslaught from the brutal Raiders, vile Bloodthirsty beasts, and the mysterious Xenos.
Žodiu pabandykit.
jai reikės papildomos informacijos kreipkitės .
+Quote Post
giltine
rašyti 2011-10-31 15:16
Parašyta: #38

del Tyrant
atsirado turnyrai seled ir construkded
+Quote Post
BloOd_LuSt
rašyti 2012-01-22 16:09
Parašyta: #39

As pats naudoju "Magrena" !

Jos pliusai galima zaist pries botus, yra kortu paveiksleliai, yra jau sukurtu deck'u arba galima sukurti savo! smile.gif

Minusai programos kortos labai senos, ir ji updatinama labai retai !

P.s. Zinot geresniu rasykit biggrin.gif

P.p.s Ji nemokama. Download cia

--------------------
Zaidziu BURN deck'u!! Nori suzaist Vilniui parduotuvei d6 i pm :D
+Quote Post
Cinkas
rašyti 2012-01-30 16:30
Parašyta: #40

Ar yra žmonių periodiškai besėdinčių Cockatrice?

Jei taip: kokie Jūsų nick'ai bei ar padėtumėt susigaudyt kas ten kame sužaidžiant keletą partijų (susimečiau sau standarto mono R.gif aggruškę ir U.gifW.gifB.gif kontrolę)

--------------------
Cinkas / Zn
+Quote Post
Lucalis
rašyti 2012-01-30 21:40
Parašyta: #41

Iš kur: Kaunas

as tik kkomanderi ten pazaidziu kartais, kai ka nors savo decke pakeiciu, tai isbandau biggrin.gif kaip veikia pries competetive ar casual lygyje biggrin.gif
+Quote Post
kraken
rašyti 2012-01-30 22:30
Parašyta: #42

Grupė: Teisļæ½jai
Iš kur: vilnius

Pasakysiu ir aš savo nuomonę apie Cockatrice. smile.gif

Apart paveikslėlių buvimo ir mažesnio crashų kiekio ten tikrai nieko gero nėra. daug lengviau padaryti missclick'ą, kas tikrai erzina.
Ypač sunku po MWS, nes viskas labai jautru.

O dėl žaidėjų. Tai galit nesutikti, bet MWS jie buvo stipresni. Žaidžiau nedaug Cockatrice, bet kiek teko, tai labai silpnas lygis. Ir kas mane nustebino yra labai labai daug visiškų pagrindų nežinančių žmonių. Tai tiek.

Geriau už MTGO nebus nieko- įsitikinau tuom. smile.gif

Šią žinutę keitė kraken, 2012-01-30 22:31

--------------------
Niekada nelaimļæ½si visļæ½ partijļæ½, jei nepavyks laimļæ½ti pirmosios.
+Quote Post
Lucalis
rašyti 2012-01-30 22:58
Parašyta: #43

visiskai su tavim sutinku smile.gif neisprusimas cockatrice milziniskas biggrin.gif nebent pahostines parasai kad visokie taisykliu nezinantys nelystu biggrin.gif nes po to sedi ir aiskini 10 minuciu, kad anas jau pralose, nors jis tikriausiai pabaigoj vistiek lieka nesuprates kodel ir kaip visos kortos suveike biggrin.gif na bet milziniskas pliusas, kad galima multiplayeri ir draftus zaisti smile.gif (cia jau sitai kazkada buvo mineta)
+Quote Post
Chloras
rašyti 2012-01-30 23:11
Parašyta: #44

Heavy metal maniac.

Iš kur: O aš iš Vilniaus...

Galiu paantrint Edvinui. Problemą pamačiau tame, kad kitaip nei MWS'e, cocatrice kaikurie dalykai bandyti suautomatizuot, kas daugeliu atvejų tikrai sucks. Naujas žaidėjas tiesiog gali netyčia paspaust ne tą fazę, ar šiaip random knopkę, ir tam nebebus kelio atgal. MWS'e gi, jeigu kažką netaip padarai, atsiprašai opponento ir pasitaisai. Kogero normalu, kad žmonės kartais klysta?

Kitas dalykas - paveikslėliai. Jų kokybė kaikurių tikrai tragiška. Jeigu tenka paskaityt kokį laikraštį su mažesniu šriftu, tai didelis šansas, kad teks laužyt akis. Tai nepatogu. Jau geriau per kiekvieną naują set'ą atsisiųsiu eilinį HQ paveiklėlių packą ir pats įsimesiu į MWS direktoriją. Nors problemų nebus.

Ir trečias dalykas, kurį aš pastebėjau, tai kad cockatrice irgi crashina (bent jau man atvirai sakant, ant MWS crash'ų pasitaiko LABAI retai, nors žaidžiu jau seniai). Ir gan įkyriai. Bent tris kartus paspaudus scroll wheelą ant kortos, norint pamatyt ją padidintą, iššokęs langelis labai nenoriai, arba išvis neužsidarydavo. Tada tekdavo išjunginėt programą (tiesa, vieną kartą ir tai nepadėjo, vienžo, mintį supratot). Atvirai sakant šiektiek nusivyliau pačia programa. Gal MWS'o interfeisas ir netoks žavus, bet tas nekompensuoja gan nemažų mano išsakytų minusų Cockartice.

--------------------
Šeši iš dešimt lietuvių gyvena depresijoj, o likę keturi - Londone.
+Quote Post
belekuris
rašyti 2012-01-31 19:04
Parašyta: #45

Iš kur: Marijampolė

Dėl paveikslėlių, tai jei nepatinka esantys, tai galima lygiai taip pat pasikeisti, kaip ir keitiesi MWS wink.gif
Tik iškilo klausimas, ar galima kaip nors pakeisti nustatymus, kad jei, tarkim koks Mana Leakas yra išleistas daugelyje setų, tai kad rodytų naujausio seto paveiksliukus, o ne seniausio smile.gif
Dėl žaidėjų lygio, na taip pasitaiko naujokų. Vakar pasijungiau į modern roomą, o opponentaspasirodo žaidžia legacy biggrin.gif Ai, nusprendžiau dėl įdomumo pasispardyt. Tai ne tik kad pasispardžiau, bet ir laimėjau su savo net ne tier 1 modern decku (merfolk'ais) ir daugybe klaidų, kurias pats darau smile.gif

Cinkai, pastaruoju metu pasėdžiu, nickas belekuris. Galėtumėm sužaisti, man atrosdo turiu kažkokį standart decką smile.gif
+Quote Post
sielagaudys
rašyti 2012-01-31 21:07
Parašyta: #46

The Banbringer

Grupė: Moderatoriai

Dėl žaidėjų lygio, tai jis įvairus kaip ir mws. Tik kol kas nei vienas neatsijungė vien todėl, kad žaidžiu combo decką, tai brandos lygio skirtumas jaučiamas smile.gif . Ir šiaip bent jau legacy žaidėjų kokybė pakenčiama.

Ne tą fazę ir šiaip viską galima nesunkiai grąžinti atgal Cockatrice, kiek pastebėjau wink.gif Gal galima konkrečiau, kas ten taip automatizuota, kad įvyksta ir negrąžinsi?

--------------------
Mano mainai
Mano pirkinukai
Anot Alekso (2016), „The only thing I'm obssesed with more than deck pimping is my dog.“
Level 2 Judge. Want to become a Judge? Have any MtG/tournament-related questions? Don't hesitate to message me!
+Quote Post
belekuris
rašyti 2012-01-31 21:36
Parašyta: #47

QUOTE(sielagaudys @ 2012-01-31 21:07) *

Dėl žaidėjų lygio, tai jis įvairus kaip ir mws. Tik kol kas nei vienas neatsijungė vien todėl, kad žaidžiu combo decką, tai brandos lygio skirtumas jaučiamas smile.gif . Ir šiaip bent jau legacy žaidėjų kokybė pakenčiama.

Ne tą fazę ir šiaip viską galima nesunkiai grąžinti atgal Cockatrice, kiek pastebėjau wink.gif Gal galima konkrečiau, kas ten taip automatizuota, kad įvyksta ir negrąžinsi?

Galbūt šneka apie tai, kad per MWS tu net ir per priešininko ėjimą gali atsukti fazę, o per cockatrise tai gali padaryti tik tas žaidėjas, kurio ėjimas.
+Quote Post
Armin
rašyti 2012-01-31 21:39
Parašyta: #48

Iš kur: Vilnius-Alytus

QUOTE(belekuris @ 2012-01-31 21:36) *

Galbūt šneka apie tai, kad per MWS tu net ir per priešininko ėjimą gali atsukti fazę, o per cockatrise tai gali padaryti tik tas žaidėjas, kurio ėjimas.

Per Cockatrice irgi gali visas fazes atsukt, tiesiog priesninkui reikes perleist ejima tau. Ko jus ant to Cocktrice stumiat, viena patogiausiu ir geriausiu programu, kuriomis naudojausi.
+Quote Post
Chloras
rašyti 2012-01-31 21:53
Parašyta: #49

Heavy metal maniac.

QUOTE(Armin @ 2012-01-31 21:39) *

Per Cockatrice irgi gali visas fazes atsukt, tiesiog priesninkui reikes perleist ejima tau.

Būtent. Ir kas čia per pieva?

--------------------
+Quote Post
Kurmis
rašyti 2012-01-31 22:10
Parašyta: #50

QUOTE(sielagaudys @ 2012-01-31 21:07) *

Nežinau, ta branda - subjektyvus dalykas. Lygiai taip pat, kaip tau neatsijungė nei vienas dėl combo, tai man Cockatricej du bičai atsijungė, nes žaidžiau 'boring blue deck', vienas pradėdavo spamint po kiekvieno spello, sužaisto EOT, ar parašius 'thinking'. MWS'e tokių neteko sutikt. Nieko nesakau, man šitas dalykas išvis ne argumentas, tiesiog.
O crashina man cockatrice kur kas dažniau nei MWS sad.gif

--------------------
"Courage is not the absence of fear, but rather the judgement that something else is more important than fear." Ambrose Redmoon
+Quote Post
Armin
rašyti 2012-01-31 22:52
Parašyta: #51

Iš kur: Vilnius-Alytus

QUOTE(Chloras @ 2012-01-31 21:53) *

Man atrodo normalu. Juk cia programa, o ne realus zaidimas.

Beje kas zaidzia Cockatrice uzsidekit LT veliavas, kad butu lengviau rast su kuo pazaist.
+Quote Post
Cinkas
rašyti 2012-02-01 08:47
Parašyta: #52

QUOTE(kraken @ 2012-01-30 22:30) *

Pasakysiu ir aš savo nuomonę apie Cockatrice. smile.gif

Vakar žaidžiau keletą partijų Cockatrice. Iš principo: labai patiko. Kai įsisamonini, kad realiai nieko už tai nemoki - fantastika.

Atsukineti galima. Daryti sorcery spell'us per draw fazę - taip pat biggrin.gif Ir niekas nepriestarauja ir nesiparina. Tai juk testavimas.
Truputi erzina tapinimas, bet, matyt, reikia tiesiog iprasti.

Jei neiskaitai ka daro korta - padaryk, kad ja rodytu su tekstu, Chlorai. Tada gražiai perskaitysi.

QUOTE(kraken @ 2012-01-30 22:30) *

Geriau už MTGO nebus nieko- įsitikinau tuom. smile.gif

MTGO patogiausia. True, bet turi 2 didziulius minusus.
1) naujausias set'as pasirodo tik uz menesio ir testuoti niekaip neiseina (visai kita Met'a gali but. Net lyginant su musu vietiniais FNM'ais.)
2) Kiek deck'u MTGO gali testuoti nebankrutuodamas ? 2 ? Ir tai, gerai pagalvosi ar verta 2ia i6sibandyti naują Lilianą ar "nafig" (nes jei nepasiteisins "prapilsi" apie 20 tix'u).

Panašu, kad man MTGO tapo tik draftų vieta...

--------------------
Cinkas / Zn
+Quote Post
sielagaudys
rašyti 2012-02-01 10:50
Parašyta: #53

The Banbringer

Grupė: Moderatoriai

QUOTE(Chloras @ 2012-01-31 21:53) *

Šiaip jau visai nesunku paprašyti oponento neskubėti ir atsukti reikalingą fazę wink.gif Gyvai žaisdami juk ir paprašome stabtelt ir pasakome, kada ką darome, o ne mygtukais atsukinėjame oponento ėjimą smile.gif

--------------------
Mano mainai
Mano pirkinukai
Anot Alekso (2016), „The only thing I'm obssesed with more than deck pimping is my dog.“
Level 2 Judge. Want to become a Judge? Have any MtG/tournament-related questions? Don't hesitate to message me!
+Quote Post
Chloras
rašyti 2012-02-01 11:00
Parašyta: #54

Heavy metal maniac.

QUOTE(Cinkas @ 2012-02-01 08:47) *

Jei neiskaitai ka daro korta - padaryk, kad ja rodytu su tekstu, Chlorai.

Jo ir būtų dar visai okey, jeigu tas iššokęs langelis neužsifreezintų, nes tada sunkoka tęsti grajų. wink.gif

--------------------
+Quote Post
belekuris
rašyti 2012-02-01 14:04
Parašyta: #55

QUOTE(Armin @ 2012-01-31 22:52) *

Man atrodo normalu. Juk cia programa, o ne realus zaidimas.
Beje kas zaidzia Cockatrice uzsidekit LT veliavas, kad butu lengviau rast su kuo pazaist.

Pabandžiau tą vėliavėlę užsidėti, tai išvis neina prisijungti blink.gif
Gal kas žinot kame bėda, paspaudus connect rašo "Invalid login data" ? dry.gif
+Quote Post
Cinkas
rašyti 2012-02-01 14:56
Parašyta: #56

QUOTE(belekuris @ 2012-02-01 14:04) *

Pabandžiau tą vėliavėlę užsidėti, tai išvis neina prisijungti blink.gif
Gal kas žinot kame bėda, paspaudus connect rašo "Invalid login data" ? dry.gif

Man viens žaidėjų parašė, kad aš turiu būti logged on properly, kad galėčiau žmones į buddy užrašyti ir (matyt) vėliavėles dėti...

Gal kas žino kaip tas Proper Login'as atrodo ?

--------------------
Cinkas / Zn
+Quote Post
belekuris
rašyti 2012-02-01 15:21
Parašyta: #57

QUOTE(Cinkas @ 2012-02-01 14:56) *

Man viens žaidėjų parašė, kad aš turiu būti logged on properly, kad galėčiau žmones į buddy užrašyti ir (matyt) vėliavėles dėti...

Gal kas žino kaip tas Proper Login'as atrodo ?

Na vėliavėlę tai home page prisiloginęs gali užsidėti, tai gal tai ir yra proper login (prisijungimas svetainėje).

Ir man dabar iškilo toks klausimas. Svetainėje užsiregistravau nick belekuris. Į žaidimą prisijungti tokiu nicku dabar jau neina (kaip rašiau ankščiau, meta erorą). Pakeitus nicką į bet kokį kitą, prisijungti eina. Tai kame problema?

Šią žinutę keitė belekuris, 2012-02-01 15:26
+Quote Post
Lucalis
rašyti 2012-02-01 15:46
Parašyta: #58

pagal mane proper loginas tai kai susikuri svetaineje savo accounta, ji aktyvuoji, ir su juo jungiesi zaisti, man viska leidzia daryt, jokiu problemu su visokiais buddy ir panasiai. o del crashu tai nzn, kazkaip nepasitaike biggrin.gif ten vienintelis dalykas kuris karts nuo karto uzknisa, kad jie serverius restartina
+Quote Post
seed
rašyti 2012-02-03 22:10
Parašyta: #59

AS IS VILNIAUS

Iš kur: VILNIUS

sian susitvarkiau cockatrice, nors iki siol sekmingai mws naudojaus.
asmeniskai, nematau didelio skirtumo tarp mws ir cockatrice.
net nesuprantu, ko zmonems mws nepatinka.
kokie ju ten didziausi skirtumai?
vienintelis cockatrice trukumas, kolkas, kad neiseina, per fazes eiti su klavietura
+Quote Post
belekuris
rašyti 2012-02-03 22:16
Parašyta: #60

QUOTE(seed @ 2012-02-03 22:10) *

sian susitvarkiau cockatrice, nors iki siol sekmingai mws naudojaus.
asmeniskai, nematau didelio skirtumo tarp mws ir cockatrice.
net nesuprantu, ko zmonems mws nepatinka.
kokie ju ten didziausi skirtumai?
vienintelis cockatrice trukumas, kolkas, kad neiseina, per fazes eiti su klavietura

Per fazes tiek cockatrice, tiek MWS eini su CTRL+SPACE
+Quote Post

4 Puslapiai: V < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic
Nariai skaitantys šią temą: 1. (svečių: 1, užsislaptinusių narių: 0)
0 nariai:

- Lo-Fi Versija Dabar yra: 2019-12-14 23:36

Į viršų