IPB

Sveikas, svety! ( Prisijungti | Užsiregistruoti )

Reply to this topicStart new topic
> Panevėžio klubo vieta ir laikas
azuredragon
rašyti 2008-12-31 17:54
Parašyta: #1

Grupė: Nariai
Iš kur: panevezys/Vilnius

Klubas vyksta kiekviena sekmadieni 12h Klaipedos g. 31 I auksto saleje

Šią žinutę keitė Minius, 2009-01-03 18:54
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Daemon
rašyti 2009-04-22 22:01
Parašyta: #2

Em I Evil?

Iš kur: Panevezys

hm.. teko girdėt kad dar penktadieniais renkate??

hm, pastebejau azure dragon, kad redaguoji čia viską.. tai gal laikas būtų aptrint, nes tikrai, yra gal 10 temų - informacija apie klubą, tiek mano rašytų, tiek tavo

--------------------
Aš viską neigiu, neigiu atvirai: / Tokie menki tie žemės padarai, / Jog netgi gaila, kad yra jie gimę, / Ir niekaip neprasmenga į kiaurymę. / Žodžiu, tai, ką vadinat pragaišties pradu, / Kas su blogiu taip ar kitaip susiję, / Kaip tik sudaro mano viešpatiją. J.V.Gete
+Quote Post
Daemon
rašyti 2009-04-26 11:58
Parašyta: #3

Em I Evil?

beje, teko pastebėt kad klubas nevyksta!! tai PRAŠAU pakeist informacijoje

kai ateini, pralauki psuvalandį ir telieka patraukt namo, tai ne visai smagu. Kai niekad neaišku, klubas bus ar nebus, nenuostabu kad nieks ir nesirenka..

--------------------
Aš viską neigiu, neigiu atvirai: / Tokie menki tie žemės padarai, / Jog netgi gaila, kad yra jie gimę, / Ir niekaip neprasmenga į kiaurymę. / Žodžiu, tai, ką vadinat pragaišties pradu, / Kas su blogiu taip ar kitaip susiję, / Kaip tik sudaro mano viešpatiją. J.V.Gete
+Quote Post
azuredragon
rašyti 2009-04-26 14:41
Parašyta: #4

cia gal norejai pasakyti kad as cia kaltas? idomu tai, kad as ateinu i kluba, nieko nera. paskambinu, paklausiu kur zmones, man atsako kad arba i kaima isvare ir nebus, arba tiesiog tingi ir neateis. todel ir nelaukiu visa laika geriausiu atveju dvieju zmoniu, jie daugiua nei 8 tiesiog negali. Beje kiek zinua tu dabar gyveni vilniuje, tai kad tu zadi ateiti as tikrai nezinojau ir dar keik zinau, mano numeri turi ir jei zadi ateiti arba per stebukla atejo zmoniu, kurei vis delto nusprende ateiti, galejai gal paskambinti ir pasakyti, kad atejot ir norit i kluba, manau buciau atejes per puse miesto tada, o dabar kaltes kitiems neversk ir kaltink save...

Šią žinutę keitė azuredragon, 2009-04-26 14:43
+Quote Post
Daemon
rašyti 2009-04-26 16:33
Parašyta: #5

Em I Evil?

tai esmė - parašyk kad norint į klubą, reik iš anksto susiskambint bent jau... nė neatėjo į galvą, kad klubo nebėra kaip ir jau.

--------------------
+Quote Post
azuredragon
rašyti 2009-04-26 19:57
Parašyta: #6

suprask ir mane, as ir turiu ka veikti, ir jie zmones tiesiog nesivargina parasyti kad nebus ir neperspeja, o as ir dar keli ateinam ir nieko gero nenuveike issiskirtom irgi nemalonu. jei buciau zinoje skad busi buciau bent as atejes, bet kadangi ir tu daugiausai karta per menesi atvarydamas i paenvezi nepasivarginia (nors anksciau parasydavai) tai as ir nelaukiau nieko ir isejau namo...
+Quote Post
Daemon
rašyti 2009-04-26 20:29
Parašyta: #7

Em I Evil?

puiku, supratau, apibendrinu, ir dar idėjų pridėsiu

APIBENDRINIMAS:

1. Klubo dažniausiai nebūna, nes nesusirenka žmonių K (gal du kart per savaitę per daug? darykit kas antrą savaitę.. su laiku ateina pasiilgimas mtg)

2. Citata:" o as ir dar keli ateinam ir nieko gero nenuveike issiskirtom irgi nemalonu". Gaunam, kad klube nėra ką veikt . "Aš seniai buvau, tai nžn. Gal per daug užsiciklinot? Bandykit naujus formatus, pvz kaip žaidimų skiltyje, 3/4/5/7 kortų dekai. Normalių draftų. Board games ir pan. Vertinkit naujokus - sumušti juos su savo super duper kaladėmis tūkstanti kartų lengviau negu sudomint. Imperatoriai, huntai, two-giants. Non-rare dekai. daug galimybių."

--------------------
+Quote Post
azuredragon
rašyti 2009-04-26 21:13
Parašyta: #8

tas klube nera ka veikti buna tada, kai susirenka 3-4 zmones. nei turnyriuo noramlaus nei trash drafto ir pns...
+Quote Post
kazys
rašyti 2009-04-27 12:21
Parašyta: #9

QUOTE(azuredragon @ 2009.04.26, 22:13) *

tas klube nera ka veikti buna tada, kai susirenka 3-4 zmones. nei turnyriuo noramlaus nei trash drafto ir pns...

pala pala Deamon gerai sako yra ivairiu galimybiu bei formatu nors ir tie 3-4zmones susirenka ir kazka bando nuveikt o jei tau nera ka veikt ar tiesiog nezaidi pries zmones kurie zaidzia ne su t2 ar panasiai tai cia jau tavo problemos wink.gif
+Quote Post
Daemon
rašyti 2009-05-15 17:43
Parašyta: #10

Em I Evil?

ateinanti sekmadieni galiu tiketis klube rast daugiau nei azure?

--------------------
+Quote Post
azuredragon
rašyti 2009-05-15 23:23
Parašyta: #11

jei kalbi apie geguzes 18 tai gali ateiti, o del kito dar tikrai nezinau smile.gif
+Quote Post
kazys
rašyti 2009-05-16 08:19
Parašyta: #12

Jei neklystu geguzes 18 tai 1-dienis wink.gif bet jei kalba apei si sekmadieni tai tikrai azure 1 nebus biggrin.gif
+Quote Post
azuredragon
rašyti 2009-05-16 09:39
Parašyta: #13

sry sumaisiua diena bet manau kad bus ir nemazai zmoniu
+Quote Post
Daemon
rašyti 2009-05-16 14:34
Parašyta: #14

Em I Evil?

hm... priimsit su casual deku? net nzn kas dabar t2 biggrin.gif

--------------------
+Quote Post
kazys
rašyti 2009-05-16 18:45
Parašyta: #15

Nebijok cia tik keliem zmonem rupi kad priesininkas losia ne su t2 biggrin.gif
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Nariai skaitantys šią temą: 1. (svečių: 1, užsislaptinusių narių: 0)
0 nariai:

- Lo-Fi Versija Dabar yra: 2020-09-18 10:01

Į viršų