IPB

Sveikas, svety! ( Prisijungti | Užsiregistruoti )

Reply to this topicStart new topic
> [Deck] Abzan Doran
Gomreo
rašyti 2015-12-13 19:44
Parašyta: #1

Grupė: Teisļæ½jai
Iš kur: Vilnius

Vytis Vyskupaitis, GPT Bologna (2015-12-13) Vilnius, 1-a vieta

Maindeck:

3x Nyx-Fleece Ram€$
2x Ranger of Eos€$
3x Wall of Omens€$
3x Yoked Ox€$

3x Assault Formation€$
4x Birds of Paradise€$
1x Chameleon Colossus€$
3x Tower Defense€$
4x Treefolk Harbinger€$

3x Abrupt Decay€$
3x Doran, the Siege Tower€$
4x Glittering Wish€$

3x Spellskite€$

3x Forbidding Watchtower€$
2x Forest€$
1x Godless Shrine€$
2x Misty Rainforest€$
1x Murmuring Bosk€$
1x Overgrown Tomb€$
1x Plains€$
1x Swamp€$
1x Temple Garden€$
4x Verdant Catacombs€$
4x Windswept Heath€$

Sideboard:

1x Abrupt Decay€$
1x Behemoth Sledge€$
1x Blood Baron of Vizkopa€$
1x Crime//Punishment€$
1x Doran, the Siege Tower€$
4x Duress€$
1x Gaddock Teeg€$
3x Inquisition of Kozilek€$
1x Maelstrom Pulse€$
1x Mardu Ascendancy€$

--------------------
"All hail Aleksas the Wise!" - My number one fan
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Herbas
rašyti 2015-12-13 23:10
Parašyta: #2

Grupė: Nariai

Decklisto išdėstymas pagal spalvas yra ganėtinai painus, tai perdėlioju logiškiau decklistą:

» Slapukas (spoiler) «

Apie patį decką parašysiu kada paskiau, jei bus ūpo.
+Quote Post
Gomreo
rašyti 2015-12-14 11:37
Parašyta: #3

Pardon, parašiau berods tiesiog taip kaip buvo decklist'e sad.gif

Jei galėčiau iškart klausimą- Courser of Kruphix€$ per lėtas? ohmy.gif

Šią žinutę keitė Gomreo, 2015-12-14 11:37

--------------------
+Quote Post
Herbas
rašyti 2015-12-14 12:06
Parašyta: #4

Žinau, čia decklist.org standartiškai taip sudėjo smile.gif

Courserio praktiškai nebandžiau, bet ant popieriaus nelimpa, nes:
1) trečias ar ketvirtas turnai, kada turėčiau castinti šitą padarą, yra išnaudojami Dorano (arba formationo) padėjimui, kad galėtum jau siųsti prieš tai pridėtus beaterius į ataką.
2) keturi toughnesso stebėtinai neveža ir labai tikėtina, kad toks užsimuš atakoje nieko nenuėmęs iš oponento padarų. One dropui 4 toughnesso yra OK, bet brangesniems reikia daugiau (nebent tai yra utility-superstar spellskite).
3) daug landų nežaidžiu, o dažnai on-top sėdi Doranas, tai nelabai išnaudočiau Courserį card-advantagui.

Šiaip esu matęs, kad kiti su tokia kalade žaidžia pora courserių dėl plano B (tipo ką daryt, kai nėra dorano ir formationo), bet mano buildas labai retai būna be ass enablerių, nu blogiausiu atveju ką nors pasiwishinu.
+Quote Post
Wilioox
rašyti 2015-12-14 12:21
Parašyta: #5

a.k.a Shifteris

Iš kur: Ukmergė/Vilnius

Sveikinu laimėjus turnyrą su troll decku smile.gif

Kam čia reikalingas Chameleon Colossus? Tipo kaip mana sink? Relevant protection? Kažkaip man neįsipaišo, vis tiek gi neištutorinamas, neturi normalaus evasion (pro-black pseudo evasion). Nesinori šitoj vietoj Siege Rhino (arba keturių) pabandyt?

O decko pavadinimas - sviestas sviestuotas. Man labiau patiko mūsų prilipdytas tiesiog Tower Defense pavadinimas biggrin.gif Arba koks nors Doran's Shield

--------------------
In the blink of an eye, she strode from deep snow to dusty waste. From the crease of light behind her, a voice rang hollow: "Saffi, wait for me . . . ."
+Quote Post
sielagaudys
rašyti 2015-12-14 12:23
Parašyta: #6

The Banbringer

Grupė: Moderatoriai

Kaip tai neištutorinamas? Treefolkas kaip priklauso.

--------------------
Mano mainai
Mano pirkinukai
Anot Alekso (2016), „The only thing I'm obssesed with more than deck pimping is my dog.“
Level 2 Judge. Want to become a Judge? Have any MtG/tournament-related questions? Don't hesitate to message me!
+Quote Post
Wilioox
rašyti 2015-12-14 12:25
Parašyta: #7

a.k.a Shifteris

Iš kur: Ukmergė/Vilnius

QUOTE(sielagaudys @ 2015-12-14 12:23) *
Kaip tai neištutorinamas? Treefolkas kaip priklauso.

Oh shit, oh wow ohmy.gif Labiausiai not-relevant eilutes apgalvojau, o pačią svarbiausią pamiršau ohmy.gif Nu ok, dabar aišku biggrin.gif

--------------------
In the blink of an eye, she strode from deep snow to dusty waste. From the crease of light behind her, a voice rang hollow: "Saffi, wait for me . . . ."
+Quote Post
Herbas
rašyti 2015-12-14 12:27
Parašyta: #8

Man labiausiai patiko berods Yarros įvardintas variantas: Ass Tower smile.gif

Chameleoną sututorina Treefolk Harbingeris. Nieko geresnio nėra, bet šiaip jis vis tiek solidus padaras, nuo midgeimo 8/8 su protectionu, kurio labai nemėgsta Grixis, Jund ir dalinai Junk. Jį įdėjau gana neseniai, kai pastebėjau, kad kartais užsifloodinu su Harbingeriais ir Doranais (pvz., turiu 2-3 harbingerius, o Doranas jau ir taip žaidime, tai kaipo nebėra ką ieškoti, nes multiple doranų nereikia).
+Quote Post
Gomreo
rašyti 2015-12-15 14:03
Parašyta: #9

Dėl pavadinimo- sūkuriau tiesiog tokį, koks užvadintas toje poroje decklistų on mtgtop8.com . I'm all up for jokes and creativity, bet čia gal aiškumo reikia biggrin.gif

Šią žinutę keitė Gomreo, 2015-12-15 14:03

--------------------
+Quote Post
Herbas
rašyti 2016-02-25 00:17
Parašyta: #10

Kai modernai persikėlė į antradienius, man atsirado toks šalutinis efektas, jog nuolatos imu tą pačią kaladę (ass towerį). Elementariai po savaitgalio net nespėju pamįslyt, ką galėčiau žaist per moderną, tai vietoj to, kad praktiškai kiekvieną kartą vis kitą kaladę susidėt, trinu šitą kaladę jau net 11 turnyrų paeiliui smile.gif

Na bet bent jau visai galima kažkokį vaizdą susidėti apie šio decko matchupus.

Sumoje turiu 22 pergales, 14 pralaimėjimų ir 8 lygiasias. Tai čia 61% win procentas, nežiūrint į lygiasias. Pagal geimus win procentas yra 56% (56-44).

Laimėti matchai:
» Slapukas (spoiler) «

Pralaimėti matchai:
» Slapukas (spoiler) «

Lygiosios:
» Slapukas (spoiler) «

Lyginant dabartinę versiją su tuo, kas papostinta temos pradžioje, tai dabar daugiau "agresyvių" one-dropų žaidžiu. Bet galvoju, kad gal dar labiau agresyvėti reikia, nes fast clockas daugiausiai geimų laimi vis tik. Kiti ornithopter€$ius žaidžia tokiose kaladėse. Gal ir man reiktų bandyt, nes turn1 x3 topteriai, turn2 assault ir tada turn3 tower defence yra killas per evasioną! Neblogiau nei bloom deckas ar eldrazi wink.gif

Šiaip akivaizdu, kad combo matchupai - sucks. Tas procentas tikriausiai dar prastesnis galėtų būti, jeigu Dalkindo Wasted deckas neužsiskaitytų kaip combo. Bent tiek gerai, kad pats beviltiškiausias combo matchupas jau yra užbanintas smile.gif Kiti combo matchupai jau yra bent kažkiek žaistini. Daugumą jų pralošiau pirmoj decko developmento pusėje, o dabar žaidžiu 7 counterspellus sideboarde, tai teoriškai galbūt mažiau į vienus vartus bus.

Apskritai šnekant apie sideboardą, tai nesu patenkintas juo. Būna turnyrų, kai per keturis ratus (t.y. 4-7 post-SB geimus) sumoje pasisaidinu dvi kortas, kitaip tariant, per tris ratus visiškai nesisaidinu. Kaip minėjau SB struktūra yra 7 counterspellai, 6 wisho targetai ir 2 flexslotai, tai mįsliju, ar wishas vertas to, gal geriau nafig jį pramesti ir gauti 3-4 vietas MD ir 6 vietas SB.

Šią žinutę keitė Herbas, 2016-02-25 00:19
+Quote Post
vytyts
rašyti 2016-02-25 11:03
Parašyta: #11

klausimas :

1x Mardu Ascendancy€$ saide guli ir užima slotą ? kaip tu gamini R.gif maną jam( apart rojaus pauksčių) , nes landai jos negamina huh.gif rolleyes.gif Ar čia tipo lauki kol oponentas išmes blood mooną arba magusą raudoną ... (nes šita kortą atsiremia į tuos 4 paukštukus kuriuos dar reikia patraukti ) biggrin.gif laugh.gif

Nebent postinant padaryta kokia klaidą ? unsure.gif

Taipogi manau reiktų atsžvelgti į statistiką ( before and after bloom and twin bans ) kaip pasikeitė tavo laimėjimai kai nebėra abiejų combo/midrange dekų smile.gif

Šią žinutę keitė vytyts, 2016-02-25 11:07
+Quote Post
Herbas
rašyti 2016-02-25 11:28
Parašyta: #12

QUOTE(vytyts @ 2016-02-25 11:03) *

1x Mardu Ascendancy€$ saide guli ir užima slotą ? kaip tu gamini R.gif maną jam( apart rojaus pauksčių) , nes landai jos negamina huh.gif rolleyes.gif

Čia teisingai korta parašyta. Teoriškai tai turėjo būti wisho targetas, kai ant stalo yra padarų standoffas, t.y. po kelis padarus pas mane ir oponentą bei abu bijom atakuoti (man playtestuose dažnokai tas pasitaikydavo). Tokiu atveju dažniausiai turiu bopą, tad jis man padeda raudoną maną pasigaminti. Tad su šia korta galiu su tais keturiais penkiais padarais atakuoti, gauti papildomus 4-5 tokenus ir visus tuos 8-10 padarų papumpinti ant +3.

Bet čia tik teoriškai, praktiškai dar neturėjau tokios situacijos, tai jau esu išėmęs jį iš SB. Šiaip labai gaila, būtų fun prasukti tokią ataką smile.gif

QUOTE(vytyts @ 2016-02-25 11:03) *

Taipogi manau reiktų atsžvelgti į statistiką ( before and after bloom and twin bans ) kaip pasikeitė tavo laimėjimai kai nebėra abiejų combo/midrange dekų smile.gif

Nedaug čia buvo tų turnyrų po paskutinių banų, be to, čia jau labai smulkinimasis gausis, neturiu tiek laiko.

Šią žinutę keitė Herbas, 2016-02-25 11:29
+Quote Post
vytyts
rašyti 2016-02-25 12:16
Parašyta: #13

Aišku supratau .Tokią ataka sounds a lot of fun smile.gif

paskutinis klausimėlis : Disowned Ancestor€$ nebūtų geresnis 1dropas negu oxas koks ? nebent pirmais turnais tu nori turėti kitokias spalvas ?
+Quote Post
Herbas
rašyti 2016-02-25 13:40
Parašyta: #14

Sunku pasakyti, nes Ancestor duoda long-term pliusą (nežinia, ar jis man tikrai aktualus, t.y. ar man jau nėra iš esmės praloštas geimas, jeigu turiu sėdėt gynyboj ir pumpintis), tačiau komplikuoja reikiamų spalvų gamą starting handui. Šiuo metu galiu vien su GW spalvomis važiuoti pradžioje, arba leisti sau basicus ieškotis, jeigu agresyvus arba mooninis matchupas.
+Quote Post
vytyts
rašyti 2016-02-25 13:52
Parašyta: #15

Na tam yra testinimai , kad pažiūrėti ar korta tinkama ar ne. Ačiū už atsakymus smile.gif
+Quote Post
kerolz
rašyti 2016-07-27 12:26
Parašyta: #16

Ar nebandytum zaist ensnaring bridge vien del to kad vienas galetum atakuot kai mazai turi rankoj kortu? biggrin.gif
+Quote Post
Herbas
rašyti 2016-07-28 18:29
Parašyta: #17

Teoriškai tikrai testuotina korta, bet praktiškai turiu tik vieną, kiti daug kainuoja.
Šio decko probleminiai matchupai yra elfai (gali susirasti reclamation sage), CoCo combo (infinite life ar damage), Kiki combo (vėlgi gali susichordinti pridemage), tronas (ko tik jie neturi permanentų removinimui), tai tikrai nėra, kad su bridge'u lockinčiau žaidimą.

Šią žinutę keitė Herbas, 2016-07-28 18:30
+Quote Post
Herbas
rašyti 2016-11-20 13:09
Parašyta: #18

Nu nepraėjo nė metai, o kažką vėl laimiu su šituo decku smile.gif

Yarra facebooke WTFina, nes antradieniais jau seniai gerų rezultatų neparodau. Nemažai prie to prisideda tai, kad eksperimentuoju su buildu ir bandau įvairias kortas, kas neretai nepasiteisina (pvz., gaddockas prieš Troną yra visiškai nieko gero). Šiaip savaitgaliniuose turnyruose, kai žaidžiu what actually works, šio decko rezultatai ganėtinai solidūs: 5-2, 4-2, 3-3, 6-1.
Tas 3-3 yra iš šio rugsėjo WMCQ, kur visą dieną mullinau dėl nolanderių ar one-landerių (čia prie decko, kuriame 23 landai, o BoPai bei Harbingeriai taiso labai daug onelander handų).

Vakar dienos winner listas:
» Slapukas (spoiler) «

Lyginant šį ir pirmą decklistą, tai pakeitimų daug:
-3 Nyx-Fleece Ram€$, -2 Ranger of Eos€$, -3 Wall of Omens€$, -1 Chameleon Colossus€$, -3 Abrupt Decay€$, -4 Glittering Wish€$, -1 Forbidding Watchtower€$, -1 Forest€$,
+2 Lagonna-Band Trailblazer€$, +1 Assault Formation€$, +1 Scavenging Ooze€$, +4 Lingering Souls€$, +4 Duress€$, +3 Naya Charm€$, +1 Misty Rainforest€$, +1 Stomping Ground€$, +1 Temple Garden€$.

Per visus šiuos mėnesius buvo dar koks šimtas keitimų, most notably daug discardo maine, daug counterių saide, visokie gaddockai ir oozai maine ir t.t.
Apskritai deckas tapo mažiau grindy, daug mid ir late game kortų sukompaktinant į soulsų playsetą (tuo mažinu labai gerą win procentą prieš jund, junk ir kitokius midrange), siekiant pagreitinti early killą arba bent jau turėti minimalų disruptioną prieš creature-based combo ar šiaip unfair deckus (tron, gifts) deckus (blogiausi matchupai) arba apskritai oponentų sideboard heitą. Visuose tuose ieškojimuose labiausiai nudžiugino lingering souls, one card army, pati viena gali išvežti midrange, kontrolės, infecto matchupus bei šiaip, kai nesiklosto pagrindinis storų užpakalių planas.

Raudoną tik labai neseniai pradėjau splashinti. Tą nusprendžiau pabandyti, nes iki tol junko bei mėlynoj spalvose neradau efektyvių atsakymų elfams, aliukams, tronui, CoCo ir giftsams. Šis splashas leido man turėti saide firespout€$ (kurį pakankamai nesunku padaryti one-sided wrathu), crumble to dust€$ bei naya charm€$. Dėl crumble nežinau vis dar, ar tai nėra per lėta korta, nes dabar gi reikia apžaidinėti warping wail€$. Naya charm - cute card, visi modai relevant, bet praktikoj kol kas dar gana hit-miss korta, esu ir prigavęs su ja (dažniausiai su tap all your creatures), bet esu ir laikęs hande beprasmiškai.

Vakar per turnyrą lošiau su:
R1 Bye
R2 2-1 Burn (su nacatlais)
R3 2-0 GW Tron
R4 2-1 Latern Control
R5 1-2 4c Company (geist, flickerwisp, etc.)
Semi 2-1 Jund
Final 2-1 4c Company

Jeigu įdomu, po spoileriu truputį detaliau aprašiau partijas (rašiausi sau, tai žymėjausi tik deckbuildingui reikalingas detales):
» Slapukas (spoiler) «

Apskritai, tai turnyras buvo netikėtas ta prasme, jog soulsai buvo praktiškai nereikšminga korta, nes arba towerpumpkillus dariau arba soulsų išvis nepatraukdavau, kai šiaip pastaruoju metu soulsai pusę darbo padarydavo su savo evasion damagu.

Moving on, tai tikriausiai reikia vis tik ketvirto spellskite, o CoCo matchupas man vis tiek per daug slidus, tai gal vėl scooze/gaddock reikės svarstyti, ar ką. Taip pat norisi mažinti support spellų kiekį, kad mažinti skaičių anemic handų, kur ištrauki tris landus, du bopus, duressą ir tower defence, kas veda absoliučiai niekur.

Šią žinutę keitė Herbas, 2016-11-20 18:34
+Quote Post
Algirdas
rašyti 2016-11-21 21:34
Parašyta: #19

I find the lack of Gavony Township€$ disturbing.

--------------------
+Quote Post
Herbas
rašyti 2016-11-24 19:37
Parašyta: #20

Šiaip šitas deckas (tiksliau, toks buildo variantas) nori pabaigti žaidimą iki 4-5 landų. Jeigu prie tiek landų yra vis dar žaidžiama - jau nekažką.

Sugalvoju tris variantus, kada landas padėtų:
1) ant stalo yra patinė situacija (dažniausiai tai būna, kai pas oponentą pora storų goyfų), kai baisu atakuoti dėl nepalankaus treidinimo. Tai šitą variantą pirmiausia fiksina tower defense€$ ir naya charm€$.

2) oponentas su kontrole išnaikino visus mano AF/Doranus ant stalo ir sėdžiu su kažkiek no-power padarų. Dažniausiai oponentą jau būnu primušęs iki <5 laifo, tai ir viena-dvi aktyvacijos padėtų pribaigti paskutinius life pointus.

3) planas C, kuriam nereik AF/Dorano. Dėl šito klausimas, ar 1/4, 1/5 ar 2/5 padarai yra jau labai kažkas prasmingo.

O galų gale, nežinau, kaip keturspalviam decke dar rasti vietos bespalviam landui. Ir iš bespalvių landų man lyg ir pirmiau norisi ghost quarterius dėtis. O vien jau firespoutai man atrodo daugiau duoda deckui negu township (čia jeigu jau rinktis ar keturios spalvos ar trys su townshipu).

Šią žinutę keitė Herbas, 2016-11-24 19:38
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
Nariai skaitantys šią temą: 2. (svečių: 2, užsislaptinusių narių: 0)
0 nariai:

- Lo-Fi Versija Dabar yra: 2020-05-26 15:54

Į viršų