IPB

Sveikas, svety! ( Prisijungti | Užsiregistruoti )

8 Puslapiai: V « < 6 7 8  
Reply to this topicStart new topic
> French commander turnyrai, Šiuo metu nevyksta, žiūrėti temoje
Gomreo
rašyti 2016-10-02 19:50
Parašyta: #211

Grupė: Teisļæ½jai
Iš kur: Vilnius

QUOTE(kraken @ 2016-10-02 20:39) *

Nenoriu pradėti visos diskusijos iš naujo. O jei ir noriu tai tikrai ne šioje temoje. Bet jau paklaustas, negaliu neatsakyt.

1. Casual Magic Lietuvoje yra miręs. Sakykit ką norit, rodykit statistiką, nežinau, palyginti su Magic'u prieš 10-8 metus (Kamigawa, Ravnica laikai), jis yra dead. Kodėl taip yra nepradėsim iš naujo. Bet, matyt, žmonės, kuriuos pasiekia šiandien MTG, jau yra competitive iš prigimties. (Dar, aišku, prisidėjo magiccardmarket.eu kažkiek)

2. Commanderis afišuojasi kaip alternatyva competitive žaidimui (daugiau ar mažiau), tačiau jo kainos ir competitivumas, kaip pats jaučiu ir suprantu iš Tavo post'o yra ne ką mažesni už standard.

iš to išplaukia, kad reikia arba daryti visiškai easy-peasy turnyrėlius (gal net rinktis ne Rikyje) arba daryti prizinį fondą didelį ir skelbti mėnesinius ar sezoninius rimtus turnyrus. Nes dabar turnyrai nepataiko į jokią demografinę skiltį: a)casual žaidėjui per sunku ir per brangu, b)legacy žaidėjui per daug nerimta.

Čia yra mano nuomonė ir atsakymas, kodėl neateinu pas jus pažaisti.

Well, tikėjausi nerimto atsakymo, so thanks, I guess biggrin.gif

Čia yra formato problema. Tiksliau formato problema Lietuvoje (o jei dar tiksliau, tai tik Vilniuje), kai neseniai lankiausi Barcelonoje tai žmonės puikiai supranta kas tai per formatas, o kad ir į paprasčiausią friendly-casual multiplayer Commanderį nėra tokio toxic požiūrio, kokį pas mus antradieniais pastoviai girdi iš "profų". Pamačius žodį "commander" kažkodėl visiškai susipina, kad čia turi būti durdle su draft bulk, todėl "seniam" nelygis ir neina. Visai casual žaidėjai ateina tikėdamiesi to ir yra nupučiami. Ir nežinau ar galima tai išspręst su turnyro struktūra- čia požiūrio reikalas. Imo, reikės gal paeksperimentuot, thanks for the input smile.gif

--------------------
"All hail Aleksas the Wise!" - My number one fan
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Wilioox
rašyti 2016-10-02 20:51
Parašyta: #212

a.k.a Shifteris

Grupė: Nariai
Iš kur: Ukmergė/Vilnius

QUOTE(Gomreo @ 2016-10-02 20:50) *

Pamačius žodį "commander" kažkodėl visiškai susipina, kad čia turi būti durdle su draft bulk<..>

Ei, aš su Gitrogu ateinu padurdlint biggrin.gif Gal ne su draft bulk, bet damn, we Zuran Orb into float mana, into sac all lands, draw 10, Splendid Reclamation :3

--------------------
In the blink of an eye, she strode from deep snow to dusty waste. From the crease of light behind her, a voice rang hollow: "Saffi, wait for me . . . ."
+Quote Post
Gomreo
rašyti 2016-10-02 21:03
Parašyta: #213

QUOTE(Wilioox @ 2016-10-02 21:51) *

Ei, aš su Gitrogu ateinu padurdlint biggrin.gif Gal ne su draft bulk, bet damn, we Zuran Orb into float mana, into sac all lands, draw 10, Splendid Reclamation :3

I'm going to ignore this one biggrin.gif

--------------------
+Quote Post
folenas
rašyti 2016-10-02 22:48
Parašyta: #214

Cpt. Van Der Topdecken

manau, kad zmones atbaido mazas community. Is pastoviu EDH'ashniku yra tik Gomreo ir Azuolas. dar tokie semi pastovus kaip as(nes work sucks and must die(but it pays for my duals)), Gadoora, Vilius ir Domantas.O tai neisvengiamai veda prie vieno-visa laika zaisi pries tuos pacius zmones su tais paciais OP Combo Wombo dekais. Ir tai nusibosta(gal todel as taip dazniai ir keiciu komanderi,jei ne del saves, tai bent del kitu)

Galbut kazkokia itaka turi ir savaites diena. Galbut kazkam per mazas prizinis fondas,kad butu verta investuoti i dar kruva kortu, kazkam per mazai competitive, kazkas tiesiog turi cancer poziuri i singleton formata.

Siaip noreciau, kad pasisakytu zmones kurie nezaidzia komanderio. Kodel jiem tas singleton atrodo toks nepatrauklus?

--------------------
Narset is triggered, much like a liberal snowflake ❄
+Quote Post
sielagaudys
rašyti 2016-10-02 22:54
Parašyta: #215

The Banbringer

Grupė: Moderatoriai

Dėl mažo communičio visiškai sutinku. Galbūt variantas būtų retinti - manau, kad dabar Legacy situacija yra geresnė nei tada, kai turnyrus bandydavom daryti kas savaitę. Tiesiog pavargsti žaisti prieš tuos pačius žmones su (mostly) tais pačiais deckais.

Kodėl nežaidžiu duel commanderio? Trys priežastys - mažiausiai svarbi, kad man nepatinka pati Commanderio mechanika, šiek tiek svarbesnė, kad man ir taip kortas užknisa iš vieno decko į kitą dėliot, ir svarbiausia - laiko trūkumas. Tiek žaisti (kas paskutinius metus ypač svarbu), tiek ir galų gale netgi susipažinti su dar vienu formatu.

--------------------
Mano mainai
Mano pirkinukai
Anot Alekso (2016), „The only thing I'm obssesed with more than deck pimping is my dog.“
Level 2 Judge. Want to become a Judge? Have any MtG/tournament-related questions? Don't hesitate to message me!
+Quote Post
Gomreo
rašyti 2016-10-02 23:12
Parašyta: #216

QUOTE(folenas @ 2016-10-02 23:48) *

manau, kad zmones atbaido mazas community. Is pastoviu EDH'ashniku yra tik Gomreo ir Azuolas. dar tokie semi pastovus kaip as(nes work sucks and must die(but it pays for my duals)), Gadoora, Vilius ir Domantas.O tai neisvengiamai veda prie vieno-visa laika zaisi pries tuos pacius zmones su tais paciais OP Combo Wombo dekais. Ir tai nusibosta(gal todel as taip dazniai ir keiciu komanderi,jei ne del saves, tai bent del kitu)

Galbut kazkokia itaka turi ir savaites diena. Galbut kazkam per mazas prizinis fondas,kad butu verta investuoti i dar kruva kortu, kazkam per mazai competitive, kazkas tiesiog turi cancer poziuri i singleton formata.

Siaip noreciau, kad pasisakytu zmones kurie nezaidzia komanderio. Kodel jiem tas singleton atrodo toks nepatrauklus?

No ko jau ko, o manęs tuo pačio decko žaidimu "kaltint" negali biggrin.gif tbh ir Tier 1 decko forever nežaidžiau, tai niekas ką aš kadanors pilotuoju tikrai nesitraktuoja į "OP". Tiesa sakant, pas mus, turbūt išskyrus Ąžuolo Jenaros ir Domanto Tasigur trumpą "karaliavimą", nelabai ir būna Tier 1 deckų, mes palyginus dar gan casual.

Bet tai būna ir Legacyje ir, ypač, Moderne, kuris Vilniuj turbūt populiariausias formatas (įvaizdis, I dunno the exact numbers). Irgi žaidi prieš tuos pačius regular žmones ir tuos pačius deckus, tik laimi dėl ištrauktš SB kortų o ne good desicions (shot fired biggrin.gif ). Tai nežinau kodėl tai vienam formatui galiotų, o kitam ne.

Bet tavo užduotas klausimas tai labai geras smile.gif

--------------------
+Quote Post
sielagaudys
rašyti 2016-10-02 23:22
Parašyta: #217

The Banbringer

Grupė: Moderatoriai

Moderne ~15 žmonių (ir net ne visi tie patys) - kas savaitę susitikti su tais pačiais šansai gerokai mažesni smile.gif

--------------------
Mano mainai
Mano pirkinukai
Anot Alekso (2016), „The only thing I'm obssesed with more than deck pimping is my dog.“
Level 2 Judge. Want to become a Judge? Have any MtG/tournament-related questions? Don't hesitate to message me!
+Quote Post
Gomreo
rašyti 2016-10-02 23:24
Parašyta: #218

QUOTE(sielagaudys @ 2016-10-03 00:22) *

Moderne ~15 žmonių (ir net ne visi tie patys) - kas savaitę susitikti su tais pačiais šansai gerokai mažesni smile.gif

Tada aš dar labiau never liucky, nes kai ateinu būna ~10 ar dar blogiau :/ bet sure, daugiau. Tiktai kad prasideda deckai dubliuotis, o decklist'ai vistiek labai panašūs.

--------------------
+Quote Post
Darlkind
rašyti 2016-10-02 23:49
Parašyta: #219

baddecks.player

Grupė: Turgelio prižiūrėtojai

kai išpopuliarėjo duel commanderis lyg ir nudžiugau. Multiplayerio netoleruoju, tad prieš tai nebuvo stimulo normaliai prisėsti ir susidėti deką. Tačiau netrukus ėmė sklisti kalbos, kad pas mus Duel Commander'is yra labai competitive. Ty tiek competitive, kad norint nepralošti sausai, tau patinkančių durdly kortų, kurias saugojai n metų su viltimi jas pažaisti commanderyje, žaisti elementariai nebeišeina.

Tas durdly'iškumas buvo the key, kodėl mane bent kiek viliojo commanderis. Kai iš visų šonų girdi kad "su durdly kortomis ir dekais čia nebepažaisi" atmušamas visas noras eiti žaisti (net jei situacija ir nėra tokia prasta, nebandęs nežinau kaip ten ištiesų viskas). Bet čia jau ne communičio problema. Čia kaltas pats formatas - kaip casual su competitive moderne neitin gerai maišosi, taip ir casual commander (ty tai ką žaisti norėčiau aš ir dar keletas žmonių) nesimaišo su competitive commander (ty tuo, ką mes turime dabar). Nes, as long as tai yra mokamas turnyras su priziniu fondu, turnyras casual nelabai gali būti. O competitive commanderio asmeniškai aš žaisti nenoriu.

Per WMCQ3 buvo iškelta idėja (kurią girdėjau ir anksčiau), kad galbūt reikėtų paraleliai dabartiniui competitive commanderiui turėti ir atskirą, labiau casual orientuotą play-group'są. Apie mokamus turnyrus tokiu atveju manau šnekėti neverta, o yra ir daugiau problemų, viena jų - tas faktas kad dabartinio formato egzistavimas jau savaime labai gerai inhibuoja reikiamybę dėtis būtent casual, o ne competitive deką ir organizuoti būtent casual pasižaidimus. Tad veikiausiai kalbos ir teliks kalbomis.

tl;dr: norinčių žaisti Duel commander'į yra nemažai, bet nevisi yra jūsų turnyro tikslinė auditorija.
Disclaimer: nežinia ar ateičiau ir į casual pasisėdėjimą, tad mano nuomonė, ko gero, nėra labai reikšminga.

--------------------
+Quote Post
John_Cookie
rašyti 2016-10-03 09:02
Parašyta: #220

Nesutinku kad požiūris yra "toxic". Asmeniškai, kaip žaidėjas kuris visiškai nesidomi ir nežaidžai ne vienos commander formos (multi-player, dual, french etc.) galiu pasakyti, kad totaliai nieko prieš šitokį žaidimą neturiu. (ergo NON-TOXIC), paprasčiausiai man jis yra neįdomus ir pagrindinė to priežastis yra, kad tiesiog jau žaidžiu kitas magic'o formas.

--------------------
paveikslėlis
+Quote Post
Ragabash
rašyti 2016-10-03 09:17
Parašyta: #221

Mes praeitam darbe žaidėm komanderį 4-iese, multiplayeriu, tai kinda fun buvo, bet that's the point - jei aš noriu casual kitchen magic, I stay in the kitchen.

Nors čia blogas pointas - I rarely want to play kitchen magic, esu tryharderis. Manau, pagrindinė priežastis dėl ko aš nežaidžiu commanderio yra tai, kad jam tiesiog nėra vietos mano gyvenime ir tai yra least preferred formatas. Aš pradžioj galvojau, 100 singletonų - too random, bet realiai tie geresni T1 deckai not so random after all, bet iš esmės domėtis visai kitokiu formatu nei aš žaidžiu - just too much, tiek dėmesio prasme, tiek finansine.

--------------------
paveikslėlis

"That is not dead which can eternal lie.
And with strange aeons even death may die."
+Quote Post
Gomreo
rašyti 2016-10-03 10:12
Parašyta: #222

QUOTE(Darlkind @ 2016-10-03 00:49) *

kai išpopuliarėjo duel commanderis lyg ir nudžiugau. Multiplayerio netoleruoju, tad prieš tai nebuvo stimulo normaliai prisėsti ir susidėti deką. Tačiau netrukus ėmė sklisti kalbos, kad pas mus Duel Commander'is yra labai competitive. Ty tiek competitive, kad norint nepralošti sausai, tau patinkančių durdly kortų, kurias saugojai n metų su viltimi jas pažaisti commanderyje, žaisti elementariai nebeišeina.

Tas durdly'iškumas buvo the key, kodėl mane bent kiek viliojo commanderis. Kai iš visų šonų girdi kad "su durdly kortomis ir dekais čia nebepažaisi" atmušamas visas noras eiti žaisti (net jei situacija ir nėra tokia prasta, nebandęs nežinau kaip ten ištiesų viskas). Bet čia jau ne communičio problema. Čia kaltas pats formatas - kaip casual su competitive moderne neitin gerai maišosi, taip ir casual commander (ty tai ką žaisti norėčiau aš ir dar keletas žmonių) nesimaišo su competitive commander (ty tuo, ką mes turime dabar). Nes, as long as tai yra mokamas turnyras su priziniu fondu, turnyras casual nelabai gali būti. O competitive commanderio asmeniškai aš žaisti nenoriu.

Per WMCQ3 buvo iškelta idėja (kurią girdėjau ir anksčiau), kad galbūt reikėtų paraleliai dabartiniui competitive commanderiui turėti ir atskirą, labiau casual orientuotą play-group'są. Apie mokamus turnyrus tokiu atveju manau šnekėti neverta, o yra ir daugiau problemų, viena jų - tas faktas kad dabartinio formato egzistavimas jau savaime labai gerai inhibuoja reikiamybę dėtis būtent casual, o ne competitive deką ir organizuoti būtent casual pasižaidimus. Tad veikiausiai kalbos ir teliks kalbomis.

tl;dr: norinčių žaisti Duel commander'į yra nemažai, bet nevisi yra jūsų turnyro tikslinė auditorija.
Disclaimer: nežinia ar ateičiau ir į casual pasisėdėjimą, tad mano nuomonė, ko gero, nėra labai reikšminga.

Čia man aidi pastoviai girdima ir, imo, labai iškrypusi mintis, kad competitiveness apsprendžia žaidžiamos kortos. Negalėčiau nesutikt labiau- Jace, the Mind Sculptor€$ gali būti žaidžiamas lygiai taip pat ir casual ir competitive erdvėje. Iš visų mūsų organizuojamų turnyrų (čia įskaitant ketvirtadienio casual vakarus), labiausiai casual man jaučiasi savaitgaliniai legaciai. Tiesiog atsipalaidavimas, everybody is there to just have a good time.
O dabar truputis rant'o: honestly, aš kažkokį French'o eventų "competitiveness" laikau prastų žaidėjų salt'u. Ateina, žaidžia labai prastai, suverčia match'o rezultatą tam kad "opponentas žaidė op/brangų/competitive/whatever decką!" ir tada pranyksta. Retam kam pavyksta parodyt, kad taip nėra, kad su savo 30eurų ant stalo galėjo pralipt pro oponento 150, tiesiog padarydamas geresnius sprendimus. Sure, pagrinde formate žaidžiamos kortos, kurios arba mato arba kažkada matė rimtą constructed play kituose formatuose (pvz kad ir Viliaus paminėta Zuran Orb€$ ), bet vietos "padurdelint" tikrai yra.
Nežinau kiek gera mintis yra sukti įvairaus "intensity" ar tiesiog įvairaus tipo Commander event'us šalia, bet paįvairint gali būti gera mintis.

QUOTE(John_Cookie @ 2016-10-03 10:02) *

Nesutinku kad požiūris yra "toxic". Asmeniškai, kaip žaidėjas kuris visiškai nesidomi ir nežaidžai ne vienos commander formos (multi-player, dual, french etc.) galiu pasakyti, kad totaliai nieko prieš šitokį žaidimą neturiu. (ergo NON-TOXIC), paprasčiausiai man jis yra neįdomus ir pagrindinė to priežastis yra, kad tiesiog jau žaidžiu kitas magic'o formas.

Kalbėdamas apie tą "toxic" požiūrį kalbėjau ne apie tokį kaip tavo "formatas ne man, nesidomiu". Čia viskas yra okay, not your cup of tea ir niekas už tai nepriekaištaus. Kalbu apie tokias frazes kaip "ooo, what is this? Crap-mander?" ar "pfff, čia ne magic'as" pamačius porą žaidžiančią ar išplėšus worthless rare'ą "ooo Alexai, Commander steiplas, ane?". I mean, modern'o match'as daug dažniau nei turėtų išsisprendžia su ištraukta SB korta, bet juk nematot manęs sakant naujokams ketvirtadienį "jei nori ateit į turnyrus, viskas yra good choice tik ne modernas, cuz it's shit right now and only getting worse". But yeah, tavo pozicija tikrai ne toxic ir tikrai ne tokį požiūrį turėjau omeny smile.gif

O ir judviem ir tiem į kurių comments neatsakau- labai ačiū už feedback smile.gif bijojau, kad tokia tema gali pavirst į Clown Fiesta, bet iš tikrųjų žiauriai naudingi response'ai, thanks smile.gif

--------------------
+Quote Post
Neroden
rašyti 2016-10-03 10:53
Parašyta: #223

Kaip commander žaidėjas, kuris dar neįsiliejo į kitus formatus, nelabai ką galiu pasakyti apie požiūrį į formatą, kaip žmonėms būna su formatų prioritetais ir panašiai. Aš galiu bent jau savo nuomonę/patyrimą pasakyti.

Dėl laiko ir eventų gausos - man įprastai sekmadienio rytas buvo gana tinkamas laikas, tačiau paskutinį mėnesį jis pradėjo dubliuotis su kitu užsiėmimu. Dėl gausos, nežinau. Kai nežaidžiu kol kas kitų formatų, man EDH gali būti priority Nr. 1 MTG.

Dėl pačių eventų - meluočiau, jei sakyčiau, kad laikui bėgant atsiranda nusistovėjimo jausmas, tiek apimant kalades, tiek žaidėjus (and yes, Alekso flavor of the week kaladės tikrai padeda su tuo). Tas manau priklauso, nuo gana mažo formato žaidėjų skaičiaus, tiek ir nuo manęs, nes kol kas turiu tik 1 baigtą kaladę ir negaliu pats truputi spice things up smile.gif. Tas mane kas kiek laiko veda prie nuovargio ties event'ais ir kas kiek laiko į kokį neateiti visai vilioja.

Also, dėkui visiems pasisakiusiems temoje, tikiuosi tai padės formatui gerėti.
+Quote Post
Darlkind
rašyti 2016-10-03 19:14
Parašyta: #224

baddecks.player

QUOTE(Gomreo @ 2016-10-03 11:12) *

Čia man aidi pastoviai girdima ir, imo, labai iškrypusi mintis, kad competitiveness apsprendžia žaidžiamos kortos. Negalėčiau nesutikt labiau- Jace, the Mind Sculptor€$ gali būti žaidžiamas lygiai taip pat ir casual ir competitive erdvėje.
<...>
Retam kam pavyksta parodyt, kad taip nėra, kad su savo 30eurų ant stalo galėjo pralipt pro oponento 150, <...>. Sure, pagrinde formate žaidžiamos kortos, kurios arba mato arba kažkada matė rimtą constructed play kituose formatuose (pvz kad ir Viliaus paminėta Zuran Orb€$ ), bet vietos "padurdelint" tikrai yra.
Mano tekstas visai ne apie tai. Not even close.
I mean, mano dekai nuėmus manabazes paprastai neviršija 20Eu. kam jau kam, bet pasakoti man apie tai kaip su pigiom kortom galima užlenkti brangesnes yra kind of beprasmiška.
Mano tekstas apie tai, kad dabartiniame commanderyje tikslas yra laimėti (yra mokestis + prizinis fondas), tad ir dekai yra atitinkami, o man norėtusi kad Commanderis būtų casual - tai yra toks formatas, kur ateini tiesiog pasižaisti for fun. Turiu aš pvz Kaalia commanderį. Ir jame noriu žaisti "unplayable" demonus/drakonus/angelus (su man patinkančiais flashy efektais ir !gražiais artworkais! (ir dar foilinius!)), nors yra šimtai geresnių opcijų. Noriu žaisti ir visokį overmanacosted šlamštą kas Kaalios deke yra no no. Casuale aš tai padaryti galiu, normaliam commanderio turnyre - ne. Think Kurmis ir jo Vizzerdrix€$ai. Aš elementariai nesu jūsų turnyro tikslinė auditorija, ir toks aš, spėju, ne vienas.
Tai nėra kažkokia "problema" iš jūsų pusės kurią reikia spręsti ar teisintis. Tiesiog taip yra. Konstatuoju situaciją, nes Folenas to užklausė, and there's nothing more to that.

--------------------
+Quote Post
Gomreo
rašyti 2016-10-03 21:13
Parašyta: #225

QUOTE(Darlkind @ 2016-10-03 20:14) *

... kam jau kam, bet pasakoti man apie tai kaip su pigiom kortom galima užlenkti brangesnes yra kind of beprasmiška...
...Mano tekstas apie tai, kad dabartiniame commanderyje tikslas yra laimėti (yra mokestis + prizinis fondas)...

Tai man, kaip teisėjui, yra beprasmiška aiškinti elementarias žaidimo taisykles, bet tai tavęs nesulaiko biggrin.gif chill, niekas čia nebando disputint tavo "king of budget decks" titulo ar whatever.

Kapeikų mokestis ir standartiniai prizai nepadaro tikslo laimėti. Or do they ir 2 eurai (ar nekart ir mažiau, kad gražiai išsidalintų ant žmonių) yra labai rimta?

--------------------
+Quote Post
Darlkind
rašyti 2016-10-03 22:27
Parašyta: #226

baddecks.player

QUOTE(Gomreo @ 2016-10-03 22:13) *
Kapeikų mokestis ir standartiniai prizai nepadaro tikslo laimėti. Or do they ir 2 eurai (ar nekart ir mažiau, kad gražiai išsidalintų ant žmonių) yra labai rimta?
Žaidimo tikslas jau savaime yra laimėti. Bet tas noras laimėti casuale ir turnyre pasireiškia skirtingai. Žinoma, čia dar priklauso ką kiekvienas vadina tuo "casualu", bet asmeniškai, mindset'as žaidžiant su turnyriniais ir casual dekais labai skiriasi. Turnyriniam magicui tu buildini deką tam kad jis laimėtų, į tai investuoji laiko - tai aš ir vadinu "play to win", ir taip, paprastai turnyrai, net ir be mokesčio, jau krenta į šią kategoriją.

QUOTE(Gomreo @ 2016-10-03 22:13) *
Tai man, kaip teisėjui, yra beprasmiška aiškinti elementarias žaidimo taisykles, bet tai tavęs nesulaiko biggrin.gif chill, niekas čia nebando disputint tavo "king of budget decks" titulo ar whatever.
Oho, tai ką, sekančiam poste jau galima tikėtis ir actual ad hominum?
Ir pasikartosiu, jei tu tikrai manai, kad ant stack'o atsigulusios Evolving Wilds€$ų abilkės netyčinis pavadinimas "triggeriu" buvo kažkas daugiau nei a mere slip of the tongue, juolab, "elementarių taisyklių neišmanymas", tai oh well, nieko čia nebepadarysiu. Jei tai padeda tau pasijausti pilnavertiškiau ir ramiau miegoti naktimis, tai so be it. All hail Aleksas the Wise!

ps. oh yaass, "king of the budged decks" titulą širdingai priimu.

--------------------
+Quote Post
Gomreo
rašyti 2016-10-03 22:34
Parašyta: #227

Dėkui už relevant dalį.

Su provokacijomis/replikomis/whatever that is gali grįžti ten kur tau vieta- tolimesni tokie offtopic'ai šioje temoje bus trinami be perspėjimo/atskiro paaiškinimo (kaip pvz Kurmio).

--------------------
+Quote Post
Gomreo
rašyti 2016-10-07 09:01
Parašyta: #228

Sekantį sekmadienį kolkas dar bus eventas taip kaip visada būna smile.gif

Būtų fantastika, kad surastų laiko ateiti tie kurie rečiau pasirodo- aptarti galimus pakeitimus sekmadienių ateityje, ir tai padaryti gyvai smile.gif

--------------------
+Quote Post
Lukse
rašyti 2016-10-07 09:10
Parašyta: #229

Holy moly, theres some serious EDH activity. Jau loshiat kai ishvariau biggrin.gif

--------------------
+Quote Post
Gomreo
rašyti 2016-10-07 09:41
Parašyta: #230

QUOTE(Lukse @ 2016-10-07 10:10) *

Holy moly, theres some serious EDH activity. Jau loshiat kai ishvariau biggrin.gif

Holy moly, kada grįši ir prisijungsi? biggrin.gif

--------------------
+Quote Post
Lukse
rašyti 2016-10-08 04:26
Parašyta: #231

QUOTE(Gomreo @ 2016-10-07 10:41) *

Holy moly, kada grįši ir prisijungsi? biggrin.gif

Dar kokie meteliai ir manau bus galima biggrin.gif

--------------------
+Quote Post
Gomreo
rašyti 2016-10-15 14:04
Parašyta: #232

Visai pamiršau kokį reminderį pridėt smile.gif

Ryt renkamės komanderint. Siūlau be turnyro mokesčio, tiesiog ateit ir padėliot kas su kuo nori smile.gif

--------------------
+Quote Post
Gomreo
rašyti 2016-10-21 12:40
Parašyta: #233

Kadangi buvo pareikštas noras, tai siūlau sekmadienį susirinkt ir ramiai neįpareigojančiai prie šalia rimtuolių standartininkų padėliot tongue.gif kaip visad, nuo ~12h smile.gif

--------------------
+Quote Post
Gomreo
rašyti 2016-10-25 10:25
Parašyta: #234

So, pasirodo turnyro formatas nebuvo jokia problema, į paskutinis kelis "net ne turnyras, tik pasižaidžiam smile.gif " susirinko, be manęs, po stulbinantį 1 žmogų!

Dėl tokio kritusio (išnykusio?..) dalyvių skaičiaus Duel Commander'is sekmadieniais laikinai "uždaromas". Event'ai bus vėl "atidaryti", jei atsiras norinčių žaisti reguliariai (nebūtinai sekmadieniais, galimai ir siūlytais "intensity lygiais" ir whatever smile.gif ).

Tiek žinių, ačiū už eterį smile.gif

--------------------
+Quote Post
zakliucionij
rašyti 2018-02-04 16:42
Parašyta: #235

Sveiki narių pasidomėti kaip sudaryti kaladės šem formatui gal kokias taisyklės lietuvių arba rusų kalbą galit įmesti?
+Quote Post

8 Puslapiai: V « < 6 7 8
Reply to this topicStart new topic
Nariai skaitantys šią temą: 2. (svečių: 2, užsislaptinusių narių: 0)
0 nariai:

- Lo-Fi Versija Dabar yra: 2021-12-04 09:53

Į viršų