IPB

Sveikas, svety! ( Prisijungti | Užsiregistruoti )

3 Puslapiai: V  1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Most Likely Not Crazy Cat Lady Agro
seed
rašyti 2017-01-16 12:21
Parašyta: #1

AS IS VILNIAUS

Grupė: Nariai
Iš kur: VILNIUS

Sveiki, dalyvausiu ateinančiame pro tour'e, kadangi pačiam smegenų neužtenka, tai reikia pagalbos iš bendruomenės padėti apšlifuoti kaladę (galima scg rezultatų visokių palaukti, bet juk taip neįdomu). Turiu idėjų, iškilo visokių klausimų, gal kažkas padės viską sudėlioti į savo vietas.
Kolkas paprasčiausia atrodo žaisti 2 card combo, Saheeli Rai€$ + Felidar Guardian€$.
Vakar žaidžiau magic league'os masters turnyre, buvo 30~ žmonių, su 3-1-1 rezultatu nusidropinau prieš top8 (anksti į darbą), žaidžiau prieš Ur kontrolę, jeskai combo, WR mašinytes, pralošiau prieš marvel cat combo (listas yra magic league puslapyje), ir id.
Kiek mačiau meta atrodo taip: jeskai combo, ur/ub kontrole, rw agro, gb-jund agro/midrange ir pavieniai kitokie varianta (marvelis, rb agro, t.t.).

Kaladės idėją davė Andriausias Andrius, bet aš ją pasidariau šiek tiek lėtesnę, po vakarykščio renginio, dabartinė atrodo taip:
» Slapukas (spoiler) «

Kortų pasirinkimas:
» Slapukas (spoiler) «

Pirminė idėja paprasta, prisidėlioti padarų, ėjimo gale žaisti Elder Deep-Fiend€$, atsitapinus išsikombinti, dėl deep fiend kaladė yra šiek tiek agresyvesnė, galima laimėti ir be combo.

Dispel€$ vs Negate€$, – gina combo lėčiau arba taliją, antrasis lėčiau kombo, labiau skirtas stabdyti jų kombo, marvelį, įvairius PW, klausimas kokia konfiguracija norisi juos žaisti MD/SB.

Nahiri, the Harbinger€$ vs Gideon, Ally of Zendikar€$, pirma kasa combo, patraukia Stasis Snare€$, Authority of the Consuls€$ arba kažkokius kitus problematiškus permanentus, o antrasis tiesiog stipriai duoda per veida, nežinau ar apsimoka maišyti juos, galbūt reikia sugalvojus konkretesnį planą, žaisti atitinkamų PW daugiau vienetų, o kitus galima saide laikyti.

Ar norisi žaisti daugiau flash padarų kaladėjė: Spell Queller€$ ir galbūt Archangel Avacyn€$? Šios kortos galimai neblogos prieš JeskaiComboControl ir Ur/Ub kontroles.

Vienas pagrindinių klausimų – mirror‘as (šiuo atveju populiariausia jeskai control versija). Kiek kombo dalių noriu išsaidinti ir ar noriu pats agresyviai combo laikytis, ar tiesiog įsidėti hate‘ą prieš juos, o pačiam eiti į beat down‘ą. Pas juos be combo primušti gali tiktais Torrential Gearhulk€$.

Kitas klausimas, ar išvis apsimoka žaisti Fiendą? Be jo dauguma padarų yra tik filler‘is, ir sekantis logiškas žigsnis gali būti tiesiog pačiam žaisti combo Jeskai kontrolės apvalkale.

MD ir SB konstravau atsižvelgdamas į tokią metą (iš kurios tikiuosi daugiausiai hate‘o): Jeskai combo, RW agro, Ub/Ur control. Galbūt reiktų atkreipti dėmesį ir į GW tokens, GB counters/midrange, bet prieš juos neteko testuoti, mano nuomone tap out midrange, juodi ar kitų spalvų, dekai turėtų būti neblogas mačupas.
Laukiu komentarų dėl idėjų, mačupų ar konkrečių kortų pasirinkimo, sideboard strategijų.

» Slapukas (spoiler) «
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ragabash
rašyti 2017-01-16 13:16
Parašyta: #2

Iš kur: Vilnius

Note deckas gerokai pasikeitė, po to kai wizardai geranoriškai išėmė 8 MD kortas biggrin.gif

Initially, combo buvo planas B, Tempo/Aggro planas A. Šiuo metu rolės pasikeitė.

Šio buildo pranašumai:

- dorkas - combo landint galima 5 turne.
- Oath of Nissa - galima blinkint su kate, originaliame variante dar buvo žaidžiamas Renegade Rallier€$, kuris galėjo papildomas kopijas recurrint iš greivo. Vakar kai seedas žaidė oponentas (I Kid you not) žinodamas kad Saheeli rankoj, turėjo sunaikinti su Nahiri Oath'ą
- Žalia in general duoda gerų agresyvių variantų, kaip pvž Advokatą + Lumberling Falls, vienam geime seedas turėjo Skilleon Emblemą ir Advokatą, su nahiri kopijavo advokatą ir swingino su 2x 5/6 ir 8/8 hexproof padaru for the win.

Edit: nepatingėkit įdėti inputo, vyksta pasiruošimas PT, lets give a helping hand!

Šią žinutę keitė Ragabash, 2017-01-16 13:18

--------------------
paveikslėlis

"That is not dead which can eternal lie.
And with strange aeons even death may die."
+Quote Post
Xemnon
rašyti 2017-01-16 13:24
Parašyta: #3

Born on Reborn

Grupė: Teisļæ½jai

Is testavimu BG Counters yra 55/45 MU Jeskai listams, tau gal net geresnis, nes boarda priswarminti fodderiu sugebi, bet Deepfiend'as dabar man neatrodo itin patrauklus. Man buvo kilus ideja su Deliriumu sumaisyti siek tiek:

4 Saheeli Rai€$
1 Nahiri, the Harbinger€$

4 Servant of the Conduit€$
4 Felidar Guardian€$
3 Ishkanah, Grafwidow€$
1 Elder Deep-Fiend€$

4 Oath of Nissa€$
3 Vessel of Nascency€$
3 Traverse the Ulvenwald€$

2 Shock€$
3 Harnessed Lightning€$

3 Negate€$
2 Blossoming Defense€$

4 Aether Hub€$
4 Botanical Sanctum€$
4 Evolving Wilds€$
2 Game Trail€$
5 Forest€$
2 Island€$
1 Plains€$
1 Mountain€$

Deckas gal bus more durdly bet ras ta ka reikia greiciau, ir kaip ir dabartiniam T2, slaminus Ishkanah ishsistabilizuojama labai gerai. Tuolab zaidi tutorius Traverso formoj. Dar verta pagalvot apie Grapple, tavo ir mano parasytuose listuose, kaip buda susigrazint felidara.

Deep fiendas cia kaip role playeris buvo uztapinti ta kas svarbu arba apsigint nuo lethal, nes su traverse ji galima rast taippat, bet jis yra Flex slotas sitoje vietoje.

Šią žinutę keitė Xemnon, 2017-01-16 13:26

--------------------
Bestebint einančius žmones gatve, mosuojančius plaštakėm.
paveikslėlis
+Quote Post
vytyts
rašyti 2017-01-16 13:36
Parašyta: #4

apsaugai tubut tiktų Heroic Intervention€$ hexproof + indestructible
pigesnis pseudo removalas melynam hulkui Natural Obsolescence€$
žaidžiant žalia bent vienas Natural State€$ praverstu del instant speedo
Unsubstantiate€$ vertas demesio ,,bouncas''
Renegade Rallier€$ turėtų būti value korta , jei revolt mechanika gerai pavyktų išnaudot pvz su evolving wildsais ir ne tik ...
+Quote Post
Laiqua
rašyti 2017-01-16 18:03
Parašyta: #5

Iš kur: Negyvenu (gerai jau gerai, Vilnius)

Gal truputį ne į temą pasirodys, bet ar meta nėra pakankamai sulėtėjusi, kad būtų galima žaisti Jeskai control versiją su katytės kombo? T.y. šiek tiek mažiau padarų, daugiau counterspell'ų irba remūvalo, keletas piktų finišerių (Avacyn, mėlynas Gearhulk'as, Heart of Kiran?).

--------------------
ąčęėįšųūž rulez! qwjx doesn't!
Nai i cala Eruo siluva tielyasse...
+Quote Post
Wilioox
rašyti 2017-01-16 19:39
Parašyta: #6

a.k.a Shifteris

Iš kur: Ukmergė/Vilnius

Aš būčiau linkęs prie Xemnon'o versijos - mano idėja yra žaisti visišką GW ir Saheeli castinti tik per dorką, hubą arba Oath of Nissa. Formate nebėra kopterio - mano nuomone Harness nebėra tiek būtinas. O ir jei GB counters deckai tikri - nei shockas, nei Harnessas nedaro baisiai daug. Mano nuomone, reikėtų žaisti daugiau kietesnio removalo - declaration, snare.

Kita vertus, naujo standarto dar nemačiau, tai nesiūlau imt to už gryną pinigą.

--------------------
In the blink of an eye, she strode from deep snow to dusty waste. From the crease of light behind her, a voice rang hollow: "Saffi, wait for me . . . ."
+Quote Post
sietlas
rašyti 2017-01-17 01:47
Parašyta: #7

Neimciau nei 1no ish shitu decku, net testinimui aukschiau fnm'o ar gal kokio GPT levelio, o cia kalba eina apie pro toura..
Su tokia mana baze ir 23 landais imho gali nepadet ir tavo op land drawing skillz sad.gif Oath of nissa stiprumas mano nuomone yra kai gali ja reliably zaist turn1, ka tavo decke su 4iais forestais padaryt yra close to impossible. Stasis snare ar gideona on curve castint irgi ne pats lengviausias uzdavinys. Be to jammint combo i bet koki decka beveik be card draw/selection, vien del to, kad ji atrodo super op/format breaking etc etc - ne variantas.
Saheeli combo bus level1 deck to beat einant i pro toura(scg rezultatai, nemanau, kad tam per daug tures itakos, nes mano spejimu ten most likely kruvos some sort of r/w aggro bus above anything else). Reiskia dar priesh atsisedant zhaist, tu jau zhinosi, kad oponentas tavo saheeli combo yra tikrai pasiruoshes smile.gif Ash asmenishkai shitam formate most likely competitive leveli nedalyvausiu(nebent prahoj stipriai pasisektu), ale jei reiktu ruoshtis, starting pointas butu kazkoks is grixis spalvu controlas(most likely U/B). Nu ir aisq po daug daug valandu testinimosi, vis tiek sakychiau - screw you guys, i'm playing my thought knot seer!! biggrin.gif
Ale jei jau set in stone, kad tikrai zaisi saheeli combo, pradeciau testintis nuo mirroru. Deck to beat butu jeskai control saheeli(smth like http://tappedout.net/mtg-decks/06-01-17-standard-twin/ ), po to bandyciau idet combo i r/w aggro(http://tappedout.net/mtg-decks/copy-cat-aggro/) arba i g/w tokens lista of some sort, kaip alternate win-con. Arba tiesiog all in combo - http://tappedout.net/mtg-decks/wombo-combos-4/ smile.gif ishsirinkes labiausiai combo tinkanti shell'a, sudechiau i gauntleta u/b control/tezzeret, r/w aggro, g/w tokens, g/b counters, w/b control, r/u spells, x/x aggro kurie ishlys i scg topus. Nu ir play play play, tune mb/sb, repeat ^^
Jei visgi prie shito shell'o nori likt kuri testinies, pirmiausia rask kas pafixins mana baze(Algirdai?) smile.gif ash i ta dalyka dar pakankamai laiko neinvestavau, tai tikrai padet negaliu. Va vienintelis kuo vadovajuosi kol kas - http://www.channelfireball.com/articles/fr...st-your-spells/ , tai your deck is WAAY off on so many levels sad.gif
Anyway uzhteks mano kliedesiu, per daug isijauciau netiketai.. back to limited research while got plenty of time being sick ^^
PEACE

manau kad viska perskaite nebent seed'as, taigi
TL:DR
starting point - kas nors gerai nusimanantis padekit mana baze padoriai sutvarkyt
everything else - pure speculations with close to 0 value, not worth a read ^^
+Quote Post
frontas
rašyti 2017-01-17 08:01
Parašyta: #8

Su MTG nuo 1999

Šį savaitgalį SCG open, paduos biškį rimtesnių rezultatų smile.gif

--------------------
Gyvenk, kol gyveni, nes numirsi ilgam.
+Quote Post
seed
rašyti 2017-01-17 18:48
Parašyta: #9

AS IS VILNIAUS

Ačiū už komentarus, lauksiu SCG open and testing/brewing on the side.

+Quote Post
seed
rašyti 2017-01-18 10:32
Parašyta: #10

AS IS VILNIAUS

Man iš esmės kuo nepatinka Xemnon'o combo versija ir dabartinė jeskai control combo versija, tai kad be kompo yra labai mažai threat'ų, sustabdžius/disruptinus kombo, late game atrodo labai silpnas.
Visokio plauko combo mirror'ai atrodo įdomiai, gali būti, kad primėčius Authority of the Consuls€$ laimėti kombo būdu gali būti itin keblu. Ir šiaip neturint agresyvesnio plano reikia balansuoti ant apginsiu savo kombo vs. disruptinsiu oponento kombo. Todėl aš pasirinkau agresyvesnį variantą ir visą dėmesį galiu skirti į oponento kombo stabdymą.

Minėtam turnyre pralošiau prieš marvel/cat combo, nes reikia ir main combo stabdyti, bet tada neaišku, ką daryti prieš Ulamogą. Jis turėjo nahiri, o aš ne (per visas 75), my bad.
+Quote Post
PhanTom
rašyti 2017-01-18 14:02
Parašyta: #11

Iš kur: UK

QUOTE(seed @ 2017-01-18 11:32) *

Man iš esmės kuo nepatinka Xemnon'o combo versija ir dabartinė jeskai control combo versija, tai kad be kompo yra labai mažai threat'ų, sustabdžius/disruptinus kombo, late game atrodo labai silpnas.
Visokio plauko combo mirror'ai atrodo įdomiai, gali būti, kad primėčius Authority of the Consuls€$ laimėti kombo būdu gali būti itin keblu. Ir šiaip neturint agresyvesnio plano reikia balansuoti ant apginsiu savo kombo vs. disruptinsiu oponento kombo. Todėl aš pasirinkau agresyvesnį variantą ir visą dėmesį galiu skirti į oponento kombo stabdymą.

Minėtam turnyre pralošiau prieš marvel/cat combo, nes reikia ir main combo stabdyti, bet tada neaišku, ką daryti prieš Ulamogą. Jis turėjo nahiri, o aš ne (per visas 75), my bad.

Man Authority atrodo siek tiek silpnai. Thalia kita vertus... smile.gif

--------------------
Mano kortos
Geeks are rising from the shadows.
+Quote Post
seed
rašyti 2017-01-18 14:53
Parašyta: #12

AS IS VILNIAUS

QUOTE(PhanTom @ 2017-01-18 14:02) *

Man Authority atrodo siek tiek silpnai. Thalia kita vertus... smile.gif

Man atrodo, kad atsakymas talijai atsiras naturaliai, viskas, kas ima katę ar bet kurį kitą padarą - ima ir taliją.

O kodėl authority silpnai atrodo, nes dies to removal?

Man authority patinka tuo, kad efektyviai jį pašalina tik Nahiri. Visoks kitoks removalas iš saido greičiausiai neras daugiau pritaikymo. Hate'o rūšių daug, o enchantment removalas paima tik authority. Nežinau, kiek logikos yra tokiame mąstyme.
+Quote Post
frontas
rašyti 2017-01-18 15:25
Parašyta: #13

Su MTG nuo 1999

Pats magic-league Master nugalėtojas su CopyCat'u sakė, kad labai prastas MU yra šitas:
http://magic-league.com/deck/93677/kalades...20Control390505
Aišku, viskas priklauso, kiek CopyCat yra all-in combo ir kitas klausimas, ar UB kontrolė bus dekas smile.gif

--------------------
Gyvenk, kol gyveni, nes numirsi ilgam.
+Quote Post
seed
rašyti 2017-01-18 16:11
Parašyta: #14

AS IS VILNIAUS

Aš gal 5~ žaidimus žaidžiau testindamas ir 1 per turnyrą, tai man kontrolė pasirodė palanki kaladė, bet gal per maža imtis.
+Quote Post
sielagaudys
rašyti 2017-01-18 16:13
Parašyta: #15

The Banbringer

Grupė: Moderatoriai

Man authority labiausiai kliūna tuo, kad nu labai jau card disadvantage-y korta smile.gif

--------------------
Mano mainai
Mano pirkinukai
Anot Alekso (2016), „The only thing I'm obssesed with more than deck pimping is my dog.“
Level 2 Judge. Want to become a Judge? Have any MtG/tournament-related questions? Don't hesitate to message me!
+Quote Post
Ragabash
rašyti 2017-01-18 16:54
Parašyta: #16

Bet jei CopyCat neturi removal'o Authoritah, tai 4x Saheeli ir 4x katinas pasidaro labai meh kortos smile.gif

--------------------
paveikslėlis

+Quote Post
Xemnon
rašyti 2017-01-19 08:10
Parašyta: #17

Born on Reborn

MAINDECK [60]

Creatures [20]
4x Felidar Guardian€$
2x Longtusk Cub€$
2x Rogue Refiner€$
4x Servant of the Conduit€$
4x Verdurous Gearhulk€$
4x Whirler Virtuoso€$
Planeswalkers [6]
2x Chandra, Torch of Defiance€$
4x Saheeli Rai€$
Spells [12]
2x Aether Meltdown€$
4x Attune with Aether€$
2x Harnessed Lightning€$
4x Oath of Nissa€$
Lands [22]
4x Aether Hub€$
4x Botanical Sanctum€$
3x Evolving Wilds€$
5x Forest€$
1x Island€$
1x Mountain€$
1x Plains€$
3x Spirebluff Canal€$
SIDEBOARD [15]
2x Arlinn Kord€$
3x Bristling Hydra€$
1x Harnessed Lightning€$
2x Natural State€$
3x Negate€$
4x Tireless Tracker€$

Listas stengiasi maximizinti value Felidaro net ir be Saheeli.

Šią žinutę keitė Xemnon, 2017-01-19 08:11

--------------------
paveikslėlis
+Quote Post
vytyts
rašyti 2017-01-19 09:38
Parašyta: #18

žaidžiant tokį listą ir su tokia mana baze tikrai bandyčiau Bring to Light€$ vietoj kokio 1 gearhulko rolleyes.gif
o su tiek etb padarų gal net ir kokį panharmonikoną bandyčiau įmest tokiam reikalui for added kicks biggrin.gif
+Quote Post
Xemnon
rašyti 2017-01-19 09:50
Parašyta: #19

Born on Reborn

QUOTE(vytyts @ 2017-01-19 09:38) *

žaidžiant tokį listą ir su tokia mana baze tikrai bandyčiau Bring to Light€$ vietoj kokio 1 gearhulko rolleyes.gif
o su tiek etb padarų gal net ir kokį panharmonikoną bandyčiau įmest tokiam reikalui for added kicks biggrin.gif

Bring to Light'as tiek board state neperlaus kiek Gearhulk'as, su juo dazna karta reikia susidorot arba GG bus. Panharmonikonas turi labai didele problema, tu turi visa Turn 4 nieko nedaryt ir ji nusimest kad is jo value kazkoki istraukti, kitaip sakant atiduodi viena turna oponentui del jo. Geriau tiesiog turet Felidara ir Saheeli kaip kopijuojancius efektus isnaudoti visiem ETB ir to pilnai pakaks.

--------------------
paveikslėlis
+Quote Post
Algirdas
rašyti 2017-01-19 09:58
Parašyta: #20

Man 4 Gearhulkai atorodo kaip visiškas overkill. Kažkiek keisčiau į daugiau Chandrų ar Skysovereign.

--------------------
+Quote Post
Ragabash
rašyti 2017-01-19 10:03
Parašyta: #21

Cat Energah receives a seal of Ginger Approval, jei turėčiau Saheeli tikrai paslinginčiau kartą trečią.

Bet manau, kadangi turi aggro sideplaną, tai gal verta cuttint po vieną combo piece ir įsidėt kažkiek Lathnu Hellion€$ ? Šiaip Hellionas yra gerai su solo Saheeli, nes pasidarai haste'ine kopiją, kuri prailgina originalo "expiration date".

--------------------
paveikslėlis

+Quote Post
sauliuska
rašyti 2017-01-19 11:03
Parašyta: #22

Man irgi patinka šis listas.
Kaip ir Algirdui man kliūna tiek daug Gearhulkų, Net iki galo neesu tikras ar aplamai jų reikia.
Dėl Chandros taipogi abejočiau. Ji labai meta based. T.y. - reikia nuspręst ar ji neturėtų būti saide. Tuo labiau, kad ji labai kerta per double Raudonos poreikį keturspalviam decke.
Bristling Hydros nelabai žinomoj metoj maine man atrodo užtikrinčiau.
Dėčiau daugiau instant remove'alo (kad ir visus 4 Lightningus), žinant šiandieninį combo kaip targetą.

Šią žinutę keitė sauliuska, 2017-01-19 11:07

--------------------
+Quote Post
seed
rašyti 2017-01-19 11:15
Parašyta: #23

AS IS VILNIAUS

Man tai mixed feelings dėl end game, žiūrint būtent į combo mirror, ar tu penktu turnu hulkui nori užsitapint, ar šeštu dėl combo. Saugesni atrodo 3cc-4cc variantai, nes nėra baisu pilnai užsitapinti.
Listas įdomus, virtuoso visai patinka.

End game yra svarbus ir ne prieš combo based dekus, kur aš galvoju, kad bent game1 mūsų end game planas turėtų būti plain and simple - combo, o ne kažkoks didesnis monopolis.

OT: Vakar testavau prieš WB mid/controlę, game1 labai lengva išsikombinti. Vėliau prasidėjo sideboardinimosi keblumai, mano kombo kiekis prieš jo hate kieki, buvo lost legacy į dvi saheeli, buvo lost legacy ir į keturias biggrin.gif

Įdėjau atnaujintą savo testinamos kaladės variantą.

Suprantu iš juodos labiausiai reikia tikėtis lost legacy, nes discard'as nėra toks skaudus, kaip pasirodė.

Šią žinutę keitė seed, 2017-01-19 11:22
+Quote Post
vytyts
rašyti 2017-01-19 11:21
Parašyta: #24

QUOTE(Xemnon @ 2017-01-19 09:50) *

Bring to Light'as tiek board state neperlaus kiek Gearhulk'as, su juo dazna karta reikia susidorot arba GG bus. Panharmonikonas turi labai didele problema, tu turi visa Turn 4 nieko nedaryt ir ji nusimest kad is jo value kazkoki istraukti, kitaip sakant atiduodi viena turna oponentui del jo. Geriau tiesiog turet Felidara ir Saheeli kaip kopijuojancius efektus isnaudoti visiem ETB ir to pilnai pakaks.

Na bring to light yra pseudo tutorius(kuris dar ir leidžia sužaisti surasta kortą ).
Tutoriai ir nelaimi zaidimo, laimi kortos - kurias jie suranda wink.gif

Del panharmonikono sutinku kad turn 4 - do nothing, nėra gerai, bet more durdly game ir in the long run its value just scales ... smile.gif

Pritarčiau Algirdui dėl overkillo su hulkais.
Pridėčiau dar nuo savęs kad Aethersphere Harvester€$ irgi visai galimas variantas - pacrewinti lengva, atejęs duoda enrgy ir t.t.
o kad jau žaidi counter matters su hulkais Walking Ballista€$ manau aprovintų tavo sprendimą priimti ją į savo komandą wink.gif

P.S. kad jau žaidi copycat dekus tai isidėk Altered Ego€$ - kuris literally yra kažkieno kopija kai etb. ( Disallow€$ people hates him for that )
Gausi taškų ne tik už style laugh.gif bet ir už flavor cool.gif
ypač smagiai atrodytų su katuku kai vienas kitą blinkina n kartų laugh.gif

+Quote Post
Xemnon
rašyti 2017-01-19 11:23
Parašyta: #25

Born on Reborn

Listas ir yra 4 Color, ne 5 color. kur balta yra tik splashas del Felidaro pacio. Chandros turi Card Advantage varikliuka kuris jau turn 5 gales duoti anything is decko ka jis ir be atvers taippat su Felidaru paciu gali uzmusti 2 targetus ir vis dar ja pacia gyva turet. Nesakau kad jos ten fixed. Bet jos leidzia ir combo off Turn 5 ir turi card advantage'o opcija, kuria man asmeniskai butu sunku prapassinti.

Bristling Hydra yra gera opcija apie kuria nepagalvojau.

Del Gearhulku, gali buti kad as kiek biased sitoje vietoje, per daug turejau game'u kur suchainini du gearhulkus, arba su Saheeli viena pakopijuoji, dazna karta jau skambina pergales varpais. Sure dabar kai formate yra daug Kaciu decku kurios tiesiog pasakys that's cute ir laimes, tai gal nera taip stipru, bet tai yra silpnesne versija kaip UW runnina 4 avacynas main deck'e, nes jos yra just that good. Gali buti kad cia jau nonsence pradejau sneket - my bad, rough day.

--------------------
paveikslėlis
+Quote Post
Ragabash
rašyti 2017-01-19 11:36
Parašyta: #26

All hail the Gearhulk! Be reflectoriaus this bad boy reikalauja hard removalo, lightningai ir graspai yra tik conditional ir momentary dalykai (jei nušauni būtent prieš jam užsidedant šiknos), o pushas nė pro kur neliečia.

--------------------
paveikslėlis

+Quote Post
seed
rašyti 2017-01-19 11:53
Parašyta: #27

AS IS VILNIAUS

Aš tai taip įsivaizduoju mačupų medį (analogiškai ir sukonstruota kaladė):
1) CAT COMBO
2) NOT CAT COMBO

Mes patys žaidžiam CAT COMBO.
Game1 planas:
vs (1) - luck! Ir aišku kuo daugiau main deck interakcijos/atsakymų (turiu 3 snare (game 1 - hard removalas turėtų būti), 2 negate, 3 talijos (labiausiai soft atsakymas).
vs (2) - COMBO!! Tikimes nedaug interakcijos ir/arba uzsitapinimo kazkokiam end game, nes zaisdami agro shell'ą patys darom spaudimą.

postboard, Game2-3:
vs (1) - manau teisingas sprendimas yra defensive, tiesiog atrodo logiškiau. Nes ieškoti kombo ir dar bandyti prastumti pro counterspelus/authority of the consuls/removalą, neatrodo itin lengva, be to nori kombintuos tuo pačiu turnu, nepaliekant daugiau removalo opcijų ar natūralios saheeli mirties. Todėl ir nelabai noriu turėti brangių finisherių, nes jie gali turėti langą išsikombinti.

vs (2) - priklausomai nuo spalvų renkamės strategiją, prieš lost legacy greičiausiai reikia shave/cut combo, prieš authority turim nahiri, bei dar lieka agro planas, bandant juos užtapint~. Jeigu jų planas nėra didesnis už mūsų, galima tiesiog primušt.

Gal čia kokių pastabų logikai turėsit, tikiuosi esmė aiški, daug laiko rašliavai/argumentacijai neįdėjau (ar lietuviškoms raidėms kai kur).
Nei vienoje strategijoje taip arumentuojant, man neatrodo, kad reikia kažkokių panašių finisherių į hulką, kad ir kokie jie geri būtų. Nebent vs (2) post sb games, kai jauti, kad gausi per daug hate į combo.

Šią žinutę keitė seed, 2017-01-19 11:56
+Quote Post
Ragabash
rašyti 2017-01-19 13:11
Parašyta: #28

Ką ir kalbėjom offline - permanent combo hoseriai (Thalia + Authority) leidžia oponentui užsitapint dideliam threatui.

Balti midrange deckai dar vis turi Avacyn'ą, kuri manau irgi kels problemų Combo deckams.

Edit: + Shock yra labai didelis enableris, nes kainuoja tik vieną manos, vadinasi gali užsitapinti kitkam su likusia mana.

Šią žinutę keitė Ragabash, 2017-01-19 13:12

--------------------
paveikslėlis

+Quote Post
Ragabash
rašyti 2017-01-19 14:55
Parašyta: #29

http://www.channelfireball.com/articles/th...-to-copy-a-cat/

Panharmonicon + cat - strong.

--------------------
paveikslėlis

+Quote Post
vytyts
rašyti 2017-01-19 15:07
Parašyta: #30

QUOTE(Ragabash @ 2017-01-19 14:55) *

prie begalinės manos trūksta tik Walking Ballista €$ , bet ...
kaip xemas ir prieš tai sakė panharmonikonas gi turn 4 do nothing
+Quote Post

3 Puslapiai: V  1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
Nariai skaitantys šią temą: 1. (svečių: 1, užsislaptinusių narių: 0)
0 nariai:

- Lo-Fi Versija Dabar yra: 2020-04-05 13:52

Į viršų