IPB

Sveikas, svety! ( Prisijungti | Užsiregistruoti )

2 Puslapiai: V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> GP Utrecht 2017, live report inside
Algirdas
rašyti 2017-02-25 11:13
Parašyta: #1

Grupė: Teisļæ½jai
Iš kur: Vilnius

Sveiki. Galvoju padarysiu live report iš Utrechto. Atleiskit dėl tagų trūkumo, bet rašau iš telefono. Pridaviau tokį list:

4x Thraben Inspector
4x Lambholt Pacifist
3x Rishkar, Peema Renegade
4x Walking Ballista
3x Archangel Avacyn

3x Heart of Kiran
3x Nissa, Voice of Zendikar
4x Gideon, Ally of Zendikar

2x Declaration in Stone
3x Stasis Snare
2x Fumigate

4x Canopy Vista
4x Fortified Village
1x Westvale Abbey
9x Plains
7x Forest

Sideaboard:
4x Toolcraft Exemplar
2x Tireless Tracker
1x Archangel Avacyn
1x Heart of Kiran
1x Skysovereign
2x Authority of the Consuls
2x Natural State
2x Fumigate

Build'o esmė būt kuo geriau pasiruošus GB deckams pre-board (Fumigates, extra removal). Prieš control ir combo deckuos, tuo tarpu, įsidėsiu Exemplar aggro rinkinuką (per trial padariau turn4 kill on draw kai vienas mano padaras buvo nucounterintas). Penktadienį swiss triale sužaidžiau 2-2. Pralaimėjau prieš Mardu mašinytes ir GB midrange. Laimėjau prieš Jeskai Cat ir GB midrange.

Main event round 1. GB hybrid midrange, on draw.
Game 1: Opp pradeda turn 2 advokatu, aš atsakau pacifistu. Priešininko Rishkar leidžia advokatui prapulti. Savo ėjimą praleidžiu su Stasis Snare open. Priešininkas sužaidžia Nissa, aktyvuoja -2, kas vėl leidžia advokatui prapulti pro flipintą pacifistą. Advokatas gauna stasis snare, untap, Rishkar gauna deklaraciją ir pacifistas užmuša Nissą. Taip atkovojus board likęs žaidimas tik formalumas. For extra value Avacyn block were involved. 1-0
Sideboarding: -4 Ballista, -1 Riskar, +2 Tracker, +1 Skysovereign, +2 Fumigate
Game 2: Opp pradeda Attune into Greenbelt Rampager into advocate, o aš turn2 pacifistu into heart. 4tu ėjimu priešininkas sužaidžiau Nissa-2, o mano heart bandant blokuot gauna Fatal Push. I'm down to 10. Savo ėjimu pasidedu Gideon ir nuo čia prasideda snowballing. Jis atsakymo negauna ir po poros ėjimų ultimatina su Avacyn ant stalo. The rest is history 2-0.

--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
frontas
rašyti 2017-02-25 11:53
Parašyta: #2

Su MTG nuo 1999

Grupė: Nariai

Sėkmės! smile.gif

--------------------
Gyvenk, kol gyveni, nes numirsi ilgam.
+Quote Post
Ragabash
rašyti 2017-02-25 11:59
Parašyta: #3

Round 2.
Julius mirror
Paulius vs jund dark dwellers
Algirdas 4c combo

--------------------
paveikslėlis

"That is not dead which can eternal lie.
And with strange aeons even death may die."
+Quote Post
Algirdas
rašyti 2017-02-25 12:32
Parašyta: #4

Round 2. 4c Copy Cat, on play.
Game 1. Keepinu neblogą, bet lėta ranką. Nubaudžiau turn4 combo. 0-1
Sideboarding: -3 Nissa, -1 Rishkar, -2 Fumigate, -2 Declaration in Stone, +2 Authority, +4 Toolcraft Exemplar, +1 Heart, +1 Avacyn.
Game 2. Pradedu Exemplar into ballista on 1, kas išprovokuoja priešininką šaut harnessed lightning į ballistą. Turiu dar vieną Exemplar bet jokio aktyvatoriaus. Prasideda grind game. Jis sužaidžia Rogue refiner, aš Gideon-token. Priešininkas sužaidžia saheeli, pakopijuoja Refiner ir numuša Gideon iki 1. Per savo ėjimą puolu su gideon ir token į saheeli. Tokenas išsitradina su refiner. Sužaidžiu pacifistą. Opp padeda Chandrą ir su + pribaigia gideon. Per savo ėjimą castinu main phase avacyn, kad aktyvuočiau pacifistą ir užmušu Chandrą. Priešininkas sužaidžia Ishakanah ir vėl grįžtam pie board stall. Aš pasidedu antrą Gideon, priešininkas sužaidžia Saheeli ir padeda dar voriukų su Ishkanah kopija. Per savo ėjimą puolu su vienu Exemplar į Saheeli. Priešininkas pakimba ir value blockina. Passinu ėjimą, avacyn flip, ability on stack cast new avacyn = one sided anger + kill saheeli. The next turn missinau lethal, kad galėjo kainuot žaidimą. Padėjau Gideon emblem ir, jei būčiau užmetęs Stasis Snare ant Ishkanah, alpha strike būtų jį numušę nuo 15. Vietoj to atakavau su Avacinomis ir jis chumpino didesnę. Tai leido priešininkui sužaisti Tamiyo ir užtapinti angelus. Mano laimei kitą ėjimą priešininkas apsižiūrėjo ir tradino su mano atackeriais, o ne chumpino. Avacyn flip killed him. 1-1
Sideboard tweak: -2 Rishkar, +2 Declaration
Game 3. Opp mull to 5, missed 2nd land drop. Iš mano pusės Heart into Gideon. A win is a win... 2-1

--------------------
+Quote Post
Algirdas
rašyti 2017-02-25 13:40
Parašyta: #5

Round 3. UR Emerge, on draw.
Game 1: Pirmas opp play, tai turn 3 Fevered Visions. Mano kreivė Inspector -> Pacifist -> Nissa-2. Šiaip pats žaidimas toliau neįdomus. Opp pasidėjo dar 2 Visions, o aš dedu walkers ir toliau beatinu. In the end jam pavyko sukontroliuoti visą stalą, bet rankoj turėjau ballistą for the last ping. 1-0
Sideboard (wtf how do i even here?): -3 Nissa, -1 Abbey, -2 Rishkar, -2 Fumigate, +4 Exemplar, +2 Natural State, +1 Avacyn, +1 Heart
Game 2: Pirmą užagrinau, gal pavyks ir antrą. Deja. Pradėjau Exemplar into Inspector. Kiek pabeatinu, bet missinu 3rd drop, o opp sukontroliuoja stalą. Iš grave pradeda lįst zombiai ir mane užmuša. 1-1
Sideboard tweak (still no idea): -4 Exemplar, -1 Heart, -4 Ballista, +4 Fumigate, +1 Westvale Abbey, +2 Nissa, +2 Rishkar
Game 3. Labai neįdomus game. Opp mull to 5. Aš pradėjau beatint triple pacifist. Kontroliuodamas stalą išmėtė visas kortas ir galiausiai viena Avacyn pribaigė. 2-1

Tournament score 3-0

--------------------
+Quote Post
Algirdas
rašyti 2017-02-25 14:49
Parašyta: #6

Round 4. Jund Energy aggro, on draw.
Game 1. Jis pradeda su dviem Scrapheap Scrounger. Aš - su pacifist (kurį nupushino) ir inspector+cycle. 4tu ėjimu padedu Nissa ir įkuriu savo botanikos sodą. Priešininkas ilgai galvoja ir nusprendžia, kad sugebės mane užmušt per Nissa. All in all pasiekiau Nissa ultimate (ant 8) ir žaidimas baigės. 1-0
Sideboard: -4 Walking Ballista, +2 Fumigate, +1 Avacyn, +1 Skysovereign
Game 2: Priešininkas pasideda Scrounger, aš - inspector into pacifist. Priešininkas 3čiu ėjimu tik užpuola ir nieko necastina. Aš 3čiu ėjimu nusprendžiau aukot clue, o ne žaist heart, nes tuo metu trūko landų rankoj. Priešininkas sužaidžia Chandra ir -3 į flipintą pacifist. Toliau puola su Scrounger. Per savo ėjimą su inspector užmušu Chandrą ir pasidedo Gideon-token. Priešininkas sužaidžia didelę Nissą ir su land+Scrounger puola Gideon. Chumpinu land ir Gideon nukrenta iki 1. Per savo ėjimą Gideonas+inspector užmuša Nissą (MVP inspector - antras PW kill). Pasidedu Skysovereign numušdamas Scrounger. Priešininkas sužaidžia dar vieną Nissą ir užmuša Gideon. Sekančiu ėjimu visai palaužiau oponentą. Nissa+1 -> Heart -> crew Heart su Nissa -> Heart crews Skysovereign. Užmušu antrą Nissa ir ant stalo turiu 2-turn clock mašinų pavidalu. Priešininkas pasideda porą padarų, bet net negali pereit per mano plantus. Visgi manau priešininkas padarė klaidą sidindamas prisidėdamas walkers ir bandydamas eit "big". 2-0

Tournament score 4-0.

--------------------
+Quote Post
ClockworkAlice
rašyti 2017-02-25 15:09
Parašyta: #7

Oooo, varyk taip ir toliau!

--------------------
God damn me, jei mano komentarai bus trumpesni nei 300 žodžių.
+Quote Post
Algirdas
rašyti 2017-02-25 15:57
Parašyta: #8

Round 5. Marvel, on draw. 0-1
Game 1: Turn 4 Marvel į Ulamog = gg.
Sideboard: -1 Westvale Abbey, -3 Nissa, -2 Fumigate, +4 Exemplar, +1 Heart, 1x Avacyn
Game 2: Aš mull to 5 pradedu pacifist į inspector-draw, į gideon. Jis trečiu ėjimu priešininkas praleidžia land drop, bet užmuša pacifist (antru dėjo puzzleknot). Ketvirtu ėjimu priešininkas gauna land ir sužaidžia Whirler Virtuoso. Per savo ėjimą dedu gideon emblem, nes nenoriu prarast gideon topteriams, noriu galėt prapult + tą ėjimą ištraukiu pacifist. Priešininkas randa dar vieną land ir sužaidžia Marvel. Pirma aktyvacija prašauna. Per savo ėjimą turbūt padarau klaidą. Rankoj turėdamas declaration+snare, nudeklaruoju virtuoso ir užpuoliu ant 11. Galbūt reikėjo pasilikt daugiau removal Ulamogui, į kurį pataikė su sekančia Marvel aktyvacija. Kai bandžiau jį Snare'int, priešininkas turėjo Negate. Ar būtų kas nors pasikeitę, jei būčiau pasilikęs 2 removalus, nežinau. Po poros ėjimų jis pataikė į Ishkanah, kurios taip pat turbūt nebūčiau įveikęs. 0-2

Tournament score 4-1

--------------------
+Quote Post
Algirdas
rašyti 2017-02-25 17:21
Parašyta: #9

Round 6. 4c Copy Cat, on draw.
Game 1: Pradedu Inspector into Pacifist. Priešininkas tuo tarpu dedasi oathus (čandros užmuša pacifistą) ir servant of the conduit. Trečiu ėjimu pasidedu Nissą, į tai priešininkas atsako dar vienu nissos oath ir parodo Saheeli. Savo ėjimu metu sužaidžiu Rishkar, tapinu plant for mana ir pasidedu heart. Per savo ėjimą priešininkas sužaidžia Felidar Guardian ir pablinkinęs Oath of Chandra užmuša Rishkar taip išjungdamas man du manos ir grasindamas kill sekantį ėjimu. Savo metu patopdeckinu 5tą land ir numetu Fumigate su Nissa ir Heart ant stalo. Pradedu beatint ir po poros ėjimų Gideon + Heart ataka pribaigia. 1-0
Sideboard: -1 Westvale Abbey, -3 Nissa, -2 Rishkar, -2 Fumigate, +4 Exemplar, +1 Avacyn, +1 Heart, +2 Authority.
Game 2: Pirmo ėjimo Exemplar antru ėjimu jau puola ant 3. Priešininkas priverstas nieko neveikti tik šaudyt mano artifaktus. Pasidedu Authority, kad labai trukdo priešininkui gintis (virtuoso pasidaro labai lėtas). Sužaidžiu keletą gideonų vien tam, kad padėtų token ir priverstų priešininką užsitapint bandant jį užmušt. Tai leidžia man jį numušt iki 5. Priešininkui pavyksta stabilizuotis, bet ištraukas Heart pradeda valgyt jo topterius ir po kiek ėjimų alpha swing su Avacyn ant stalo laimi žaidimą. Tiesa turiu paminėti, kad priešininkas gan smarkiai pasifloodini. 2-0

Tournament score 5-1

--------------------
+Quote Post
Algirdas
rašyti 2017-02-25 18:43
Parašyta: #10

Round 7. GB Energy (Andrius), on draw.
Tiesą sakant labai prastai prisimenu žaidimus. Gal jau pasireiškia nuovargis. Aprašysiu trumpai ką pamenu.
Game 1: Andrius nuo pat pradžių mane spaudė, o aš niekaip nepatraukiau 5to land ir galiausiai numiriau su dviem fumigate ir avacyn rankoj. 0-1
Sideboard: -4 Walking Ballista, -1 Rishkar, +2 Fumigate, +1 Skysovereign, +2 Tireless Tracker.
Game 2. Gan ilgai kovojom dėl board. Svarbiausias momentas buvo kai Andrius norėdamas prastumti žalos išvalė mano stalą su dviem Grasp of Darkness ir kitu ėjimu aš per jo ataką pasidėjau avacyn. Tuo metu ant stalo turėjo ik vieną puolantį Tracker. Kai ant stalo vėl pradėjo dėlioti didelius padarus buvo per vėlu, nes avacyn jį numušė pakankamai žemai alpha swingui. 1-1
Game 3: Andrius pradėjo su Attune į Glint-Sleeve Syphoner. Aš nusprendžiau jo nedeklartuoti (kas galbūt buvo klaida) ir Andriaus jau niekaip nepavyjau. 1-2

Tournament score 5-2. Na bent jau Andrius locked.

--------------------
+Quote Post
taadas
rašyti 2017-02-25 19:07
Parašyta: #11

Grupė: Organizatoriai

Ir malonumas, ir azartas skaityti tokias naujienas bei jų laukti. Gerų jums įspūdžių. smile.gif
+Quote Post
Algirdas
rašyti 2017-02-25 19:39
Parašyta: #12

Round 8. Jund Energy aggro, on draw (again...)
Game 1: Abu antru ėjimu pasidėjome po Heart. Jis trečiu ėjimu pasideda dramblį ir užpuola ant 4. Aš passinu su 3 manos open. Per kitą ėjimą opp sužaidžia chandrą ir su ja crewina Heart. Puola ant 7, bet širdžiai turiu Stasis Snare. Per savo ėjimą Gideon-token, crew Heart ir kill Chandra. Po šito jis nebeatsigavo ir Gideon su Heart uždaužė. 1-0
Sideboard: -4 Walking ballista, +2 Fumigate, +1 Avacyn, +1 Skysovereign
Game 2: Priešininkas pradeda nuo trečio ėjimo beatint Širdimi, bet niekaip neranda trečio land. Dėl Heart ketvirtu ėjimu privalau sužaist Gideon tik dėl emblem. Sekančiu ėjimu mane stabilizuoja Avacyn. Po poros ėjimų paleidžiu Declaration į du dramblius ir alpha strike laimi. 2-0

Tournaments score 6-2. Pseudo-day2 locked.

--------------------
+Quote Post
Algirdas
rašyti 2017-02-25 21:04
Parašyta: #13

Round 9. Grixis control, on draw (seriously?)
Kadangi pabaiga tai trumpai, nors tiesą pasakius match nebuvo įdomus.
Game 1: Labai gerai atsakė visus mano threats ir tada pakasė po card advantage. Tiesiog neturėjau pakankamai spaudimo. Iš visu priešininkas sucastino 5 Glimmer of Genius... 0-1
Sideboard: -3 Rishkar, -2 Declaration, -2 Fumigate, -1 Westvale Abbey, +4 Exemplar, +1 Heart, +1 Avacyn, +2 Tracker
Game 2: Keistas žaidimas. Screwinuos ant manos, bet turn 2 pacifistas apsiflipina. Jis per 5 atakas ir padarė 20 žalos. Priešininkas buvo užsiėmęs mano PW counterinimu ir negalėjo atsakyt. O gal tiesiog neturėjo kill spell. 1-1
Game 3. Not a game. Pradėjau su turn 1 Exemplar, o priešininkas neturėjo raudono source ir netraukė 4to lando. Pirmąjį Exemplar užmušė su Fatal Push, bet po to sekė dar vienas Exemplar ir trys inspektoriai. Negaliu aš nuo white weenies pabėgt. 2-1

Day1 score 7-2. Rezultatu labai patenkintas, tikiuosi gerai pavaryt ir ryt smile.gif

--------------------
+Quote Post
Laiqua
rašyti 2017-02-25 21:08
Parašyta: #14

Iš kur: Negyvenu (gerai jau gerai, Vilnius)

Sveikinu!

Kiek mačiau per coverage, tai labai daug skirtingų kaladžių, kas negali nedžiuginti smile.gif Algirdo raportai irgi tą rodo - maždaug šešis archetipus suskaičiuoju.

--------------------
ąčęėįšųūž rulez! qwjx doesn't!
Nai i cala Eruo siluva tielyasse...
+Quote Post
ClockworkAlice
rašyti 2017-02-25 21:10
Parašyta: #15

Super, sėkmės ryt! smile.gif

--------------------
God damn me, jei mano komentarai bus trumpesni nei 300 žodžių.
+Quote Post
Algirdas
rašyti 2017-02-26 12:05
Parašyta: #16

Round 10. GB midrange, on play.
Game 1. Priešininkas greit pasideda double snek ir dvi ballistas. Bandau stallinti su dviem gideon emblemomis ant stalo ir tikėtis lucky fumigate topdeck. Kitaip laimėt neturiu šansų. Galiausiai ištraukiu fumigate, nuvalau stalą ir kitą ėjimą pasidedu didelę ballistą. Su ja užmušu priešininko Gifted Aetherborn. Tada priešininkas pasideda 8/8 gearhulk. Bandau jį double blockint su ballista+pacifist, bet priešininkas turi instant removal. Po poros ėjimų ištraukiu antrą Fumigate ir vėl stabilizuojuos, bet priešininkas sužaidžia advokatą ir puola ant 4 su landu. Kitą ėjimą pasidedu 2 blockers, bet priešininkas ištraukia untapped land ir aktyvuoja 2 quagmires for lethal. 0-1.
Sideboard: -4 Walking Ballista, -1 Rishkar, +2 Fumigate, +2 Tireless Tracker, +1 Skysovereign
Game 2. Keepinu 5 land, fumigate ir inspector. Per porą traukimų randu Rishkar, kas leidžia pasidėti turn4 Skysovereign. Į tai priešininkas atsako savo turn 5 Skysovereign. Lenktynes pralaiminėju, bet lucky Avacyn topdeck leidžia nemokamai užmušti puolantį Flagship. Nuo ten 2 flyeriai jį pribaigė. 1-1
Game 3: Priešininkas strigo ant 3 landų aš tuo tarpu pradėjau su Heart into tracker. 5to ėjimo transgress parodo priešininkui land, tracker, gideon, avacyn, 2x fumigate. Ye.. chose your poison. Išmeta Avacyn, bet patopdeckinu dar vieną ir žiauriai prigaunu combate. Nuo ten laimėjau labai lengvai. 2-1

8-2. The dream is live.

--------------------
+Quote Post
Algirdas
rašyti 2017-02-26 12:13
Parašyta: #17

Round 11. UR Emerge, on play.
Game 1: Pasidedu turn 2 Heart ir nuo trečio ėjimo pradedu beatint. Atsakymo jai neranda, tai ir padaro 20 žalos. 1-0
Sideboard: -1 Nissa, -1 Westvale abbey, -2 Fumigate, +1 Heart, +1 Avacyn, +2 Tracker
Game 2: Mano startas labai lėtas - 2 tapped landai. Priešininkas tuo tarpu greit surenka octopus into another octopus ir niekaip nesurenku pozicijos on board. 1-1
Game 3: Mull to 5, keep 4 land ir Snare... Priešininkas sužaidžia Fevered Visions kas kiek padeda su mano mulligan situacija. Tiesa traukiu nuostabiai - didžiąją dalį žaidimo praleidau su dviem širdim rankoj. In the end priešininkas surinko Deep-Fiend into Deep-Fiend ir išvalęs stalą užmušė. Po žaidimo pakalbėjau su Andriumi, kuris viską stebėjo, tai žaidžiau tragiškai. Teisingai sužaidęs gal būčiau laimėjęs... 1-2

8-3. The dream is dead.

--------------------
+Quote Post
Algirdas
rašyti 2017-02-26 13:00
Parašyta: #18

Round 12. Mardu vehicles, on play.
Game 1: Priešininkas pradeda Heart into Scrounger. Mano startas lėtas. Pirma žaista korta, tai Heart trečiu ėjimu. Ją seka Ballista on 4. Kitu ėjimu sužaidžiu Nissa + Declaration, į ką priešininkas atsako Gideonu. Avacyn leidžia combate mano Heartui laimėti ir kitu ėjimu užmušu Gideon. Per tą laiką pasidedu 4 plantus su Nissa ir didelę ballistą. Pora nissos -2 ir priešininkas dead. 1-0
Sideboard: -1 Westvale Abbey, -2 Gideon, +2 Natural State, +1 Skysovereign
Game 2. Priešininko kreivė on play: Heart -> Scrounger -> Gideon -> Skysovereign. No chance here 1-1.
SB tweak on play: -2 Fumigate, +2 Gideon
Game 3. Mull to 6 ir keepinu ranką su Skysovereign ir Avacyn. Kitaip pasakius privalau turėt 5 landus penktu ėjimu. Deja. Du kart pramissinau 5tą land drop ir priešininko Gideon sudaužė. 1-2

8-4. There is always planeswalker points...

--------------------
+Quote Post
Algirdas
rašyti 2017-02-26 14:01
Parašyta: #19

Round 13. Mardu vehicles, on draw.
Game 1. Priešininko kreivė heart->scrounger->gideon. Akivaizdžiai turi removal rankoje, tad nerandu progos iškišti Avacyn ir galiausiai uždaužo (po game parodė 2x disintegration rankoj). 0-1
Sideboard: -2 Fumigate, -1 Westvale Abbey, +2 Natural State, +1 Skysovereign.
Game 2: Labai keistas žaidimas. Pradedu Ballista antru ėjimu į Rishkar + Natural State jo Heart trečiu. Jis pasideda Cultivators Caravan ir užmuša Ballistą su Push (padarų neturi). Aš pasidedu Gideon-token. Priešininkas pasideda Motoristą, nupushina tokeną ir puola karavanu. Chumpinu su Rishkar. Kitą ėjimą pasidedu ballistą už 4 ir užmušu motoristą. Priešininkas sužaidžia Skysovereign ir įmuša 3 Gideonui. Per savo ėjimą norėdamas lenktyniaut su Flagshipu pasidedu dar vieną Rishkar + Pacifist, bet priešininkas numeta Fumigate ir ten žaidimas baigiasi. 0-2

8-5

--------------------
+Quote Post
Algirdas
rašyti 2017-02-26 15:15
Parašyta: #20

Round 14: UB control, on play.
Game 1. Opp užstrigo ant 3 landų, o aš pradėjau anksti važinėt su Heart. Kai pagaliau gavo 4tą land jau buvo per vėlu.
Sideboard: -3 Rishkar, -2 Declaration, -1 Westvale Abbey, -2 Fumigate, +4 Exemplar, +1 Heart, +1 Avacyn, +2 Tracker
Game 2. Pradėjau Exemplar into Pacifist. Pacifistas gavo Grasp of Darkness. Aš pasidėjau ballistą su 1 counter ir puolantis Exemplar gavo Murder. Priešininkas sužaidė Gonti ir gan ilgai galvojo prieš pasirinkdamas. Kadangi priešininkas išsitappino sužaidžiau Gideon. Per savo ėjimas priešininkas puolė Gideon ir aš blokavau su knight token. Kadangi įtariau, kad priešininkas iš Gonti gavo Avacyn, nuėmiau vieną counter nuo ballistos, kad pribaigčiau Gonti. Buvau teisus ir taip išprovokavau sužaist avacyn per savo ėjimą. Per savo ėjimą pasidėjau Heart ir Pacifistą. Gideon gavo Ruinous Path. Ištrauktas Stasis Snare patraukė Avacyn ir leido pradėt puldinėt Heartui. Dar kurį laiką stumdėmės. Jie rado atsakymus dviems mano Heartams, bet tada Avacyn užbaigė žaidimą. 2-0

9-5

--------------------
+Quote Post
Algirdas
rašyti 2017-02-26 16:21
Parašyta: #21

Round 15. Mardu vehicles, on draw.
Game 1. Heart -> Scrounger -> Gideon. Pakankamai šito prisižiūrėjau. 0-1
Sideboard: tas pats kas ir prieš kitas mašinas.
Game 2. Keepinau risky hand ir žiauriai užsifloodinau. Priešininko Gideon ant stalo prabuvo 4 ėjimus. Nuo šito atsigaut neįmanoma. Labiausiai nuvylęs match visam turnyre. 0-2

9-6... disappointed.

--------------------
+Quote Post
Laiqua
rašyti 2017-02-26 19:46
Parašyta: #22

Pirmą dieną matyta archetipų įvairovė nunyko iki 4x Mardu, 3x BG ir 1x 4c-Saheeli topuose sad.gif Tiesa, Mardu dvi versijos - viena Vehicles ir 3x midrange'ai su Balistomis.

--------------------
+Quote Post
Algirdas
rašyti 2017-02-27 13:28
Parašyta: #23

Turnyro apmąstymai praėjus emocijoms. Pirmiausia apie mano list. Važiuodamas į GP žinojau, kad vežuosi gan silpną kaladę, tad pradžioj tikėjausi tik day2. 7-2 rezultatas visai geras (ypač žaidus visus ratus), bet reikia paminėti, kad man tikrai neblogai sekėsi. Mulliganinau nedaug, o keletą žaidimų priešininkai atidavė nes neištraukė 3-4to land ar neatsakė kažkurio ankstyvo mano threat (plačiau apie tai vėliau). Išėjus į day2, žinoma, apetitas išaugo, todėl 2-4 rezultatas gerokai nuvylė. Bendrai labai geriau nei 9-6 su šita kalade nelabai buvo galima tikėtis. Kaip parašė seed, turbūt buviau aukščiausioj vietoj iš GW žaidėjų biggrin.gif
Ką būčiau keitęs kaladėje? Turbūt labiausiai nuvylė Rishkar. Ant popieriaus jie atrodo neblogai: įjungia Pacifist, crewina Heart, duoda manos (T4 Skysovereign winkwink), geras synergy su Ballista. Deja, realybė yra kiek kitokia. Dažniausiai jis yra kiek underpowered ir būna ignoruojamas. Žinoma turėjau žaidimų kai jis pasirodė neblogai ir tai beveik visad būdavo žaidimai kai greitai sukontroliuodavau stalą ir arba greit užmušdavau, arba pradėdavau išsidirbinėti su PWs. Ištraukus late game jis būdavo visiškai mirusi korta, prastesnė už Thraben Inspector ir vos geresnė už Lambholt Pacifist. Jei reikėtų peržaisti šį turnyrą, vietoj jų žaisčiau 3x Tireless Tracker maine. Taip pat crewina Heart, kiek lėčiau, bet įjungia Pacifist ir turi labai didelį late game potencialą. Likęs maindeck patiko, gal dar pagalvočiau apie 4 Heart maine. Maindeck Fumigate planas buvo tikrai solidus. Sideboard irgi buvo neblogai pasirinktas. Toolcraft Exemplar rinkinukas tikrai pasiteisino, nes priešininkai nesitiki didelės game2 agresijos. Norint žaist toliau reikia daugiau pagalvoti apie Mardu mašinų matchup. Galbūt reiktų žaisti Consulate Crackdown. Bet tai vis tiek neišsprendžia insane curve problemų.
Kalbant apie insane curves, kaip atrodė pats metagame? Day1 buvo iš tikro smagus. Gali būti todėl, kad laiminėjau (biggrin.gif), bet šiaip sutikau skirtingų archetipų ir turėjau įdomių žaidimų. Deja, bet išėjus į day2 viskas pasikeitė. Ten jau gavau žaist prieš "proven" kalades. Ir tas atsispindėjo rezultate. Kaladės kaip Mardu Vehicles turi nesveikus startus. Toks kaip Heart -> Scrounger (+Push) -> Gideon varo į depresiją. Jausmas ne toks, kad nepasisekė ir neištraukei tinkamų kortų. Atrodo, kad net jei priešininkas leistų išsirinkt opening hand, tai nieko nepakeistų. Žinoma mano kaladė nebus tier1 būtent dėl šitos priežasties - GW spalvose nėra efektyvaus removal stabdyti dabartinę uber agresiją. Kokius universalius atsakymus turim? Tik Fatal Push užmuša Heart neprarandant tempo. Tai paaiškina 26 kopijas top8. Analogišką situaciją mačiau ir iš savo pusės. Pasidedu T2 Heart, priešininkas neranda atskymo ir per 5 atakas miršta. Nesakau, kad žaidimą apsrendžia vien dice roll (nors jis labai svarbus), ar kad svarbios tik 10 viršutinės kaladžių kortos. Poroje mačų tikrai jautėsi mano patirties stoka, kituose gerai prigavau priešininkus. Tokie swingy formatai visada pasižymi tuo, kad klaidos yra smarkiai baudžiamos (kas yra gerai), bet jeigu numiršti negavęs progos padaryt klaidą, tai tada kažkas jau negerai.

Tikiuosi šitas rašinėlis nepasirodė labai "whiny". Tiesiog norėčiau vėl mėgt standartą. Žiūrint iš gerosios pusės metagame tikrai geresnis nei pre-ban ir tikėkimės dar pagerės su Amonkhet. Ačiū skaičiusiems (jei tokių buvo biggrin.gif) mano paistalus. Jei netingėsiu, gal kažką panašaus prasuksiu Kopenhagoje gegužės pabaigoje.

--------------------
+Quote Post
frontas
rašyti 2017-02-27 15:10
Parašyta: #24

Su MTG nuo 1999

Tikrai nepasirodė verksmingas rašinėlis smile.gif netgi kaip tik, randu nemažai koreliacijų su šitai šituo straipsniu:
http://www.channelfireball.com/articles/th...-with-standard/

--------------------
Gyvenk, kol gyveni, nes numirsi ilgam.
+Quote Post
Laiqua
rašyti 2017-02-27 15:17
Parašyta: #25

Labai įdomus tekstas, ir live reportingas irgi patiko smile.gif

--------------------
+Quote Post
Ragabash
rašyti 2017-02-27 16:11
Parašyta: #26

Aš nesu didelis rašymo telefonu fanas, tai kažkaip nieko doro ir nepostinau turnyro metu, o ir šiaip mano emocinė būsena varžymosi metu nėra stabili rašyti kažką doro : )

Pabaigiau taip pat kaip Algirdas 9-6, sakyčiau turnyras itin nesėkmingas. Iš 13 dice rollų, laimėjau tik 3, nežinau, kiek tai turėjo įtakos, bet manau tikrai nepadėjo. Ką jau pridurti, kad gavau žaisti prieš savo kambarioką, skaičiavom tikimybę, viskas sukosi aplink 1-2 procentus.

Dėl paties turnyro, tai esu labai patenkintas savo pasirinkta kalade (ačiū Miceikai už stumtelėjimą link Cub'o). Taip pat dėkingas visiem lietuviams penktadienį gražiai pasedėjus prie sideboard'o, jei tiksliau po diskusijos su Juliumi įsidėjau 2 Yahenni's Expertise€$ kuris prikėlė mane antram kvėpavimui paskutiniam Day1 matche. Algirdas padėjo susitweakint MB.

Reziumuosiu trumpai:
Round 1: BYE
Round 2: BYE
Round 3: GB Midrange - 2-0; mano kaladė greitesnė, abu geimus turiu geresnį curve'ą nei oponentas [3:0]
Round 4: GB Delirium - G1 screw su 3x Hub; G2 Flood su 9x lands: 0-2 [3:1]
Round 5: UR Stitchwings - g1 pritraukia daug kortų, bet miršta nuo 2x Cub starto; g2 stumblina ant land'ų, 2-0 [4:1]
Round 6: Jund Dark-Dwellers; 2 grindy matchai, 3 sugebu gerai subėgioti po 2x Transgress. 2-1 [5:1]
Round 7: Algirdas GW Midrange. Pirmą geima Algirdas stumblina ant landų, antrą geimą, išleidžiu visą removalą ant širdies ir mažų dalykų, nelieka graspų Avacynai. Trečiam žaidime keepinu packed hand'ą su 1xForest, Attune, Glint-Sleeve Siphoner, Algirdas pasirenka neužmušti siphonerio, ko pasekoje su juo ištraukiu 3 kortas. Gaunu žemių ir degalų laimėti card advantage'ą [6:1]
Round 8: 4c Saheeli. Pirmą geimą nustumiu oponentą iki 1 hp, po to jis išsicombina. Antrą geimą su consta spaudimu ir transgress suvažinėju. Trečią mull iki 5 - rankoj 2x Glint-Sleeve, Grasp, Ballista ir Transgress, pagalvoju, kad jau geriau bandyti žvejoti 2x landus su scry/draw, nei traukt 4. Žemių taip ir nepatraukiu. Šis oponentas galų gale Top8-ino. Labai malonus vyrukas, manau puikus pavyzdys, koks turi būti mtg community veidas. Pasveikinom vienas kitą su sportmanship ir gražiuoju išsiskyrėm. Aš tarp kitko su jo teammate'u Madride žaidžiau, irgi pralaimėjau, mano score'as prieš Turkijos žaidėjus 0:2 :/. Anyway [6:2]
Round 9: 4c Saheeli. Pirmą geimą nustumiu iki 2hp, gaunu combo - kažkur matytas scenarijus. Antrą geimą nueinam į lategame. Aš turiu rankoj Forestą, oponentas tuščia. Boardas mano tuščias; oponentas turi refiner, servant, virtuoso, 2x thopter, 4x energy, numuša mane iki 4hp. Aš topdeck expertise - boardclear. Oponentas traukia landą swing su Lumbering Falls€$ - aš ant 1. Topdeck ballista, x=3, opas vėl nieko netraukia, trade ballista su falls. Aš topdeck ballistą ir vėl biggrin.gif, kuri užlockina ir laimi man geimą. G3 oponentas turi lėtą pradžia, aš išsicurve'inu į pergalę. [7:2]

DAY 2

Round 10: Mardu cars, 2 grindy geimai 1:1. Kadangi tradiciškai aš on draw - oponentas žaidžia. Gaunu Inspector į Scrounger. Aš attune į Glint-sleeve. Įtariau, kad oponentas gali turėti disintegraciją, buvau teisus, bet neapžaidinėjau, tada kai mane numušė iki 12, žaidimas po truputį bėgo iš rankų. Reikėjo žaisti ballista, kad nepaimčiau papildomų 3. Galų gale stabilizuotis neišeina, pritrūksta gyvybių. Kaip minėjo Algirdas, formatas swingy, menkiausia klaida kainuoja žaidimą. [7-3]

Round 11: Mardu cars, vėl on draw. G1 screw. G2 boardai prasivalo, opas lieka su Chandra ant 1. Aš sužaidžiu ballistą ant 1 (vėl screw), nesikeičiu su Chandra, per daug greedy move'as. Opas daro +1 su chandra, gauna Skysovereign'ą - į žaidimą nebegržįtu. Labai kvailas žaidimas :/ [7-4].

Round 12: GW Midrange. Dėl to, kad visą penktadienį ir dar vieną roundą grindinau, šį matchup'ą žinojau mintinai. Manau esu favorable. Opas g1 stumblina ant 3 landų, g2 necommitinu į Fumigate'ą - kaupiu gas'ą rankoj, ko pasekoje išbaitinu jų netgi 2 (!) ir vis tiek laimiu - MVP Trackeris [8-4]

Round 13: Gaunu semi-pro: Gerschenson, Immanuel, žaidė 4C Saheeli. Pirmą geimą numušu iki 2, get comboed again biggrin.gif ... Antra grindinam iki topdecko, kol galų gale daddy gearhulk ant 8 kelis kartus prabėgęs laimi žaidimą. Trečiam oponenta pakertu su keliais transgress'ais, skausmingiausias buvo t3 atimta chandra, po mano t2 snek. Laimiu. Opas prašo, kad scoopinčiau ir jam duočiau galimybę gauti pro pointų. Mandagiai atsisakau. [9-4]

Round 14: Temur Marvel. Žaidžiam 3 žaidimus, du iš kurių turiu nuleisti rankas prieš Ulamogą... Paskutiniam žaidime tiesa buvo galimybė per jį perbėgti, bet opas išrollino antrą ulamogą mano blokeriam (tai buvo jo 4 titanas; 2 rankoj, vienas playuj). Kaip minėjau su sekmė nedraugavau : )

Round 15: Jund Dark-Dwellers. Visi 3 žaidimai grindfest unlimited. Trečiame į jo Trackerį atsakau su Gonti ir tarp Ruinous Path ir Gonti pasirenku antrą Gonti. Trackerio taip ir neužmušu ir jis pabėga su žaidimu [9-6]

Verdiktas vienareikšmiškas: manau 3 žaidimus galėjau "išgelbėti" darydamas protingesnius sprendimus. Prastas pasiruošimas, mažai grindinau, pamoka ateičiau. Ar išmoksiu ko nors iš jos bus matyti.

Tai tiek,
A.

Šią žinutę keitė Ragabash, 2017-02-27 16:26

--------------------
paveikslėlis

+Quote Post
Herbas
rašyti 2017-02-27 16:19
Parašyta: #27

QUOTE(Ragabash @ 2017-02-27 16:11) *

Opas prašo, kad scoopinčiau ir jam duočiau galimybę gauti pro pointo. Mandagiai atsisakau.

Well done.

O šiaip labai jaučiasi skirtumas žaidėjų lygyje tarp pirmos ir antros dienų? Algirdas minėjo, jog deckai jau ėjo vien tier1, bet klausiu daugiau apie patį žaidimo lygį.
+Quote Post
Ragabash
rašyti 2017-02-27 16:23
Parašyta: #28

QUOTE(Herbas @ 2017-02-27 16:19) *

Well done.

O šiaip labai jaučiasi skirtumas žaidėjų lygyje tarp pirmos ir antros dienų? Algirdas minėjo, jog deckai jau ėjo vien tier1, bet klausiu daugiau apie patį žaidimo lygį.

Taip. Jau jautėsi nuo 4-1, tiesiog pirmos dienos gale arba klaidų nedariau arba jei ir dariau, kaladės pranašumas leido laimėti. Tikrai žinau vienoj vietoj day1 prastai sužaidžiau, daviau opui dar vieną ėjimą (vs 4c Saheeli), bet laimei likau nenubaustas.

Fun fact: Round 6 kai nugalėjau oponentą, jis buvo 4-2, pirmas pralaimėjimas prieš Paulių Klakauską R2 : )
Fun fact #2: 14 Rounde pralaimėjau Temur Marveliui. Tai buvo pirmasis oponentas nugalėjęs Algirdą Round 5 : )

Šią žinutę keitė Ragabash, 2017-02-27 16:28

--------------------
paveikslėlis

+Quote Post
vytyts
rašyti 2017-02-27 16:30
Parašyta: #29

QUOTE(Laiqua @ 2017-02-27 15:17) *

Labai įdomus tekstas, ir live reportingas irgi patiko smile.gif

same +1
idomus raportas kuris gan taikliai apibudina dabartini standarta ,
ypac tai pasimato 2nd day kur visi dekai jau kartojasi...
QUOTE(Algirdas @ 2017-02-27 13:28) *

Nesakau, kad žaidimą apsrendžia vien dice roll (nors jis labai svarbus), ar kad svarbios tik 10 viršutinės kaladžių kortos. Poroje mačų tikrai jautėsi mano patirties stoka, kituose gerai prigavau priešininkus. Tokie swingy formatai visada pasižymi tuo, kad klaidos yra smarkiai baudžiamos (kas yra gerai), bet jeigu numiršti negavęs progos padaryt klaidą, tai tada kažkas jau negerai.

labai daug partiju tavo pradetos on draw ... ( jau neskanus skonis burnoj nuo to ... smile.gif )
kiek skaiciau muliganu ne tiek labai ir daug buvo , vadinasi dekas taves labai neskriaude...apart tu kartu kai nepasieki 5to lando ir to pakanka kad oponentas padarytu lethal nes tas fumigeitas arba avacyna taip rankoj ir pelyja dry.gif
+Quote Post
vytyts
rašyti 2017-02-27 16:42
Parašyta: #30

idomi ir tavo rasliava Andriau . gaila nepavyko nuskariaust Algirdo skriaudejo su temur marvel.
idomu butu pamatyt deka . ir suzinoti ka keistum MB ir SB ir kaip pasikeite nuomone po turnyro del kai kuriu kortu ?
+Quote Post

2 Puslapiai: V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
Nariai skaitantys šią temą: 1. (svečių: 1, užsislaptinusių narių: 0)
0 nariai:

- Lo-Fi Versija Dabar yra: 2020-04-05 14:37

Į viršų