DUK - Paieška - Narių sąrašas - Kalendorius
Pilna versija: Kompiuterinių MtG programų privalumai ir trūkumai
Magic: The Gathering forumas > Bendroji skiltis > Įrankiai ir atsisiuntimai
Lukse
O ne geriau būtų per MWS sekančius daryt? Ten ne taip errorus mėto (bent man), viskas greičiau ir patogiau.
sielagaudys
Perkėliau temą čia, kadangi nesugalvojau, kur kitur.
Kokius Cockatrice privalumus matau:

- gražus ir patogus interfeisas (čia jei MWS interfeisas nepasikeitė per tą laiką, kiek nesinaudojau)
- greitas paveiksliukų parsisiuntimas (bene pagrindinis argumentas)

vienintelis minusas:
- MWS populiaresnė programa, nes pasirodžiusi daug seniau.

Discuss.
BloOd_LuSt
Pagal mane neiviena is siu programu neprilygsta "Magarena" biggrin.gif
Akral
+ veikia ant Mac ir ant Linux;
+ nemokama, galima testuoti skirtingais dekais;
+ aktyviai atnaujinama;
+ kaladės serveryje;
+ žaidimų stebėjimas (teisėjavimas);
+ multiplayer!
belekuris
turiu vieną klausimą. O kaip cockatrice įsiaddinti naujus rinkinius? Ar jie automatiškai kaip nors suupdatinami? huh.gif
Armin
QUOTE(belekuris @ 2012-01-22 18:14) *

turiu vieną klausimą. O kaip cockatrice įsiaddinti naujus rinkinius? Ar jie automatiškai kaip nors suupdatinami? huh.gif

Kiek zinau update daro automatiskai. Kartais reikia nauja versija siustis pacios programos.
Kurmis
Kadangi per cockatrice pastaruoju metu tiesiog neleidžia prisijungti prie serverio, norėčiau,kad ateities turnyrai vyktų per MWS..
Armin
QUOTE(Kurmis @ 2012-01-23 01:33) *

Kadangi per cockatrice pastaruoju metu tiesiog neleidžia prisijungti prie serverio, norėčiau,kad ateities turnyrai vyktų per MWS..

Pabandyk nueit i ju tinklapi ir ten bus rasoma kodel jie isjunge serveri. Bent jau seniau rasydavo.
Kurmis
QUOTE(Armin @ 2012-01-23 02:10) *

Pabandyk nueit i ju tinklapi ir ten bus rasoma kodel jie isjunge serveri. Bent jau seniau rasydavo.

Bet kiti tai visi sugeba žaist, o manęs neprijungia.
Lukse
QUOTE(Akral @ 2012-01-22 16:27) *

+ veikia ant Mac ir ant Linux;
+ nemokama, galima testuoti skirtingais dekais;
+ aktyviai atnaujinama;
+ kaladės serveryje;
+ žaidimų stebėjimas (teisėjavimas);
+ multiplayer!

Vienintelį rimtesnį pranašumą cocatrice matau multiplayer. Rengti turnyrams ar šiaip pasižaisti pilnai užtenka 2 players. Dėl atnaujinimų, MWS yra visos naujausios kortos, ji taip pat nemokama. Bent man cocatrice žaidžiant ilgesnę partiją kažkodėl visada išmeta error. MWS kad ir pasitaiko išmetinėjimų, bet, manau, viskas vyksta stabiliau.

Aišku, nieks nedraudžia turėti abi programas (čia, ko gero geriausias variantas)
sielagaudys
Paveiksliukų parsiuntimo greitis? smile.gif
Šiaip man cockatrice kol kas errorų nemėtė, tik porą kartų gavau "server timeout", bet po to nesunkiai pasijungdavau atgal į jau pradėtą žaidimą. Su MWS būdavo visko.

Ir šiaip kol kas mano matomas didžiausias pliusas - žaidėjų branda (bent jau kol kas). Kiek žaidžiau Cockatrice, kol kas nesusidūriau su nei vienu tikru "MWSininku", manau, žinote, apie ką kalbu biggrin.gif
Lukse
Čia jau vėlgi pašaliniai dalykai. Aš per server timeout negalėjau sužaist nei vienos normalios partijos. Nors pirmą dieną įsirašius, viskas buvo kaip ir normaliai.

Dėl paveiksliukų parsiuntimo greičio - are you kidding? Negi taip sunku palaukt 20min, kol visam laikui įrašys paveiksliukus? huh.gif O dėl pačio siuntimo skūstis galima nebent jei neturi torrent smile.gif
Akral
QUOTE(Lukse @ 2012-01-23 14:36) *
Dėl atnaujinimų, MWS yra visos naujausios kortos, ji taip pat nemokama.
Kalbu apie programos atnaujinimus, o ne kortų duombazių. Naujas funkcionalumas, skylių lopinimas. MWS mokama. Nemokama versija mėto priminimus, kad ji nemokoma, neleidžia nustatyti avataro, neleidžia testuoti skirtingų kaladžių.
QUOTE(Lukse @ 2012-01-23 14:36) *
Vienintelį rimtesnį pranašumą cocatrice matau multiplayer.
Nenuostabu, kad tau nusispjauti, kad Mac ir Linux vartotojai tiesiog negali paleisti MWS. =7
QUOTE(Lukse @ 2012-01-23 14:47) *
O dėl pačio siuntimo skūstis galima nebent jei neturi torrent smile.gif
Aš neatsimenu, kaip MWS atsisiųsti paveiksliukus nepažeidžiant įstatymų ir nesiknisant kokį ten segtuvą reikia kur nukopijuoti ir tai kartoti su kiekvieno leidimo išėjimu. smile.gif
PhanTom
MWS'o privalumas turbūt tik tas, kad aš juo seniau žaidžiu, geriau įvaldęs, todėl viskas vyksta greičiau.

Cockatrice naujausia versija pašalino didelę dalį minusų žaidimo interfeise, tačiau vis dar kai ko trūksta. Be abejo, didžiausias Cockatrice pliusas, kad ji yra atnaujinama, ir trūkstamos dalys kada nors bus integruotos.

Didžiausias Cockatrice minusas - tragiškas Deck Editor interfeisas ir funkcionalumas.
Lukse
Nežinau, gal anksčiau ir buvo problemų su paveiksliukais MWS< bet dabar pačioj mws svetainėj galima normaliai atsisiūst juos per torrent smile.gif

Gerai, nesiginčysiu, jei man nemėtytų errorų, mielai žaisčiau ir per cocatrice biggrin.gif
Herbas
Kas nors galit paaiškinti, kaip Cockatrice įjungti MWS'o tipo iš anksto parašytų žinučių "buttonus"? Settingsuose radau sekciją susivesti tuos tekstus, o va kur juos galima spaudalioti pačiame žaidime, tai niekaip nesuprantu.
sielagaudys
Man irgi tas pats praverstų smile.gif
Taip pat, jei kas žino, ar apskritai egzistuoja galimybė nustatyti, kokio leidimo kortą decke naudoji - praneškite smile.gif
belekuris
QUOTE(Herbas @ 2012-02-05 12:53) *

Kas nors galit paaiškinti, kaip Cockatrice įjungti MWS'o tipo iš anksto parašytų žinučių "buttonus"? Settingsuose radau sekciją susivesti tuos tekstus, o va kur juos galima spaudalioti pačiame žaidime, tai niekaip nesuprantu.

CTRL+1, CTRL+2 ir t.t eilės tvarka.
PhanTom
QUOTE(sielagaudys @ 2012-02-05 13:54) *

Man irgi tas pats praverstų smile.gif
Taip pat, jei kas žino, ar apskritai egzistuoja galimybė nustatyti, kokio leidimo kortą decke naudoji - praneškite smile.gif

Atsidarius Deck Editor, Card Database -> Edit Sets, tada surikiuoji eilės tvarka, iš kurio seto naudoti paveiksliukus. T.y. jeigu viršuje bus Mercadian Masques, tada Ice Age, gausi MM Brainstormus.
belekuris
QUOTE(PhanTom @ 2012-02-05 13:32) *

Atsidarius Deck Editor, Card Database -> Edit Sets, tada surikiuoji eilės tvarka, iš kurio seto naudoti paveiksliukus. T.y. jeigu viršuje bus Mercadian Masques, tada Ice Age, gausi MM Brainstormus.

Va dėl šito tai labai dėkui, nepatinka man tie seni kortų paveiksliukai smile.gif
vykintas
Ar yra galimybė Cockatrice deck editoriuje atsifiltruoti kortas pagal set'us. T.y. jeigu dedi t2 decką, kad rodytų tik t2, jeigu dedi block ...
seed
^ ir ar niekaip neiseina pakeist, tarkim landu paveiksliuku. pvz islandu noriu US, plainsu UNH, o swampu ISD #4. ta prasme, mws visos kortos tais paciais vardais ir skirtingom edicijom dubliavosi, todel lengvai galima buvo issirinkti paveiksliuka norima. cockatrice taip neiseina?
PhanTom
Abiejų šitų funkcijų nėra. MWS turi žymiai geresnį deckbuilderį, tačiau atsilieka Play modulyje.

Edit: galima rašyti šitame thread'e apie norimus/trūkstamus feature'us: http://forum.cockatrice.de/index.php?topic=43.180
belekuris
Landų, kaip ir kitų kortų, paveiksliukus galima keisti taip: http://cockatrice.de/dokuwiki/doku.php?id=...custom_card_art
Akral
QUOTE(belekuris @ 2012-02-05 18:44) *
Landų, kaip ir kitų kortų, paveiksliukus galima keisti taip: http://cockatrice.de/dokuwiki/doku.php?id=...custom_card_art
Wow, naudingiausias postas temoje. smile.gif
Perkūnas
Negi per Cockatrice paveiksliukus galima priartinti tik jei jie pasirodo susirašinėjimo lange?
Armin
QUOTE(Perkūnas @ 2012-02-07 14:25) *

Negi per Cockatrice paveiksliukus galima priartinti tik jei jie pasirodo susirašinėjimo lange?

Ratuku ant kortos paspaudus, ji pasididina.
badboybill
Cockatrice.de panašu turi problemų su Hasbro dėl MTG ©... Amerikonai visada sugadina visą phun ir padaro iš visko tokią komerciją, kad net bjauru...
Argothian
Naudojuosi cockatrice per mac'us pries savaite viskas veike kuo puikiausiai o dabar meta error'a ar čia visiems taip ar tik man?
sielagaudys
Taigi rašo, kad teisinės problemos su Wizardais. Vargiai ar pavyks jas išspręsti taip, kad dar kada būtų galima Cockatrice naudotis...
Chloras
Back to basics: http://www.magicworkstation.com/downloads.php wink.gif
belekuris
Juk yra pakurtas kitas serveris play.woogerworks.com
Aišku nežinau kiek ilgai jis čia veiks, bet bent jau kol kas naudojuosi.. smile.gif
Cinkas
QUOTE(belekuris @ 2013-03-02 20:36) *

Juk yra pakurtas kitas serveris play.woogerworks.com
Aišku nežinau kiek ilgai jis čia veiks, bet bent jau kol kas naudojuosi.. smile.gif

Nice smile.gif

îaip man irgi buvo keista, kad Cocatrise'as egzistuoja. Jo, automatiškumo kaip MtGO nėra, kad kaip "pusiau automatas" jis puikiai veikia. Patyręs žaidėjas gali žaisti ne lėčiau nei MtGO.

Man įdomu, formaliai, kuo remiasi Wizard'ai... Kortų paveiksliukai, kiek suprantu, yra viešai pasiekiami (greičiausiai draudžiama juos tik spausdinti). Cocatrise'as - opensource'as, kūrėjai kiek suprantu, taip pat iš to neužsidirba... Reiškia tai nėra kortų naudojimas siekiant uždirbti/praturtėti.. hm...
Darlkind
QUOTE(Cinkas @ 2013-03-04 09:19) *

Man įdomu, formaliai, kuo remiasi Wizard'ai... Kortų paveiksliukai, kiek suprantu, yra viešai pasiekiami (greičiausiai draudžiama juos tik spausdinti). Cocatrise'as - opensource'as, kūrėjai kiek suprantu, taip pat iš to neužsidirba... Reiškia tai nėra kortų naudojimas siekiant uždirbti/praturtėti.. hm...

Užtat nuo Mtgo dalį klientų nuvilioja. Vis, atseit, nuostolis - pasigedo įsivaizduojamų pinigų ir grasina visiem teismais.
Argothian
o jei neturiu atsisiuntes cockatrice tai kaip ji atsisiusti kad galeciau zaisti...?
Darlkind
QUOTE(rhyzer* @ 2013-03-09 12:45) *

o jei neturiu atsisiuntes cockatrice tai kaip ji atsisiusti kad galeciau zaisti...?
Na, pirmiausia teks laiko mašiną iš kažkur patraukt...
Argothian
QUOTE(Darlkind @ 2013-03-09 12:48) *

Na, pirmiausia teks laiko mašiną iš kažkur patraukt...

aisku tai niekaip neis???
Argothian
Gal kas turi apple kompiuteri ir yra atsisiunte cockatrice'a???
Snaipas
Galima sakyti atsirado dar viena platforma, kurioje galima testuoti deckus. Tai - untap.in - svetainė, nereikia nieko siųstis, užtenka tik užsiregistruoti, bet bėda tame kad dar tik beta versija.
Reito
Šiaip yra labai gera kortų testavimo platforma vadinama octgn, ši platforma palaiko daug kortų žaidimų įsakitant ir MTG, pati programa daug nesveria, bet image packai užima nemažai nes yra gan aukštos kokybės(galima jų ir nesiųsti tada matysite tik kortos aprašą be image). Šiajp programa gan smagi kai ją įvaldai, yra nemažai automatikos pvz. išmetus Krenko's Command tokenai atsiranda automatiškai ir pan.
Jei ką domina programą galite parsisiųsti iš čia http://www.octgn.net/, o image packus ir žaidimo direktoriją iš čia http://octgn.gamersjudgement.com/wordpress...download-links/. Jei kas turit kokių klausimų rašykit į PM su malonumu į juos atsakysiu.
Tai yra supaprastinta forumo versij. Jei nori matyti pilnavertį forumą, spausk čia.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.