DUK - Paieška - Narių sąrašas - Kalendorius
Pilna versija: Gomreo perka
Magic: The Gathering forumas > Turgelis > Aukcionai: perkama
Gomreo
1) Kainos yra NM/M kondiciju kortoms. Priimu ir SP kondicijos, tik už mažiau pinigeliu.
2) Kalba. Rusiškos nedomina. Kitos kalbos tinka.
3) Mane pagausite Vilniuje, Rikyje, dažniausiai sekmadienį, nors žinoma pagal susitarimą galim susitikt ir kitur.
4) Kainos. Kortas, prie kurių yra parašyta kaina, superku už BŪTENT TOKIĄ kainą. Argumentas "bet čia foil'as/extended art/pasirašyta/promo/altered art/ super limited edition, there are only 3 in the world" nekąso. Dėl kortų, prie kurių kaina nenurodyta- prašom siūlyt smile.gif
5) Kiekiai. Perku tiek kiek nurodyta prieš kortos pavadinimą, tačiau jei skaičius apskliaustas tai reiškia, kad noriu iškart tokio kiekio, pvz.: jei parašyta 3x Blood moon€$ tai galiu iš trijų žmonių nupirkt po vieną, bet jei parašyta (3x) Blood Moon€$ tai reiškia, kad perku arba tris iškart arba neperku išvis. Tų kortų, kurias perku tik fiksuotu kiekiu kaina nurodyta už visą tą kiekį (kogero yra aišku iš žodelių "po" ir "už" but just putting it out there biggrin.gif)
6) Note. Išbrauktos kortos reiškia, kad dėl jų susitarta bet dar neatsiskaityta. Jei po jūsų bid'o su jumis nebuvo susisiekta ir kortos neišbrauktos tai galit ramiai preziumuot, kad siūlymas man nepatiko smile.gif

Nuolat updeitinu smile.gif

Šiuo metu perku:

2x Glimmerpost€$
2x Become Immense€$
Gomreo
updated smile.gif
vytyts
QUOTE(Gomreo @ 2013-11-24 04:02) *

Šiuo metu perku:

2x Satyr Wayfinder€$
2x Dismal Backwater€$
2x Jungle Hollow€$
2x UG lifeland (forgot ze namez)

Blossoming Sands Thornwood falls UG lifelandas biggrin.gif
Satyrus (turiu M15 ir born of gods leidimo ) rinksies ko labiau nori wink.gif
šitų lifelandų ( UG /UB / GB ) turiu ir khanų ir fate reforged leidimo berods tai irgi galėsi rinktis kas tau labiau patiks wink.gif
Visas šitas turėsiu ir vertinu po 10 ct kadangi trendai mažesni ( tebunie tai skirta mano sugaištam laikui jų surast ir tau pristatyt ) visa tai būtų 80 ct už visas smile.gif
5dienį žadu užsukti i riki FNM metu , tai galėčiau tuomet ir perduot jeigu tau tinka ? rolleyes.gif

Edit pataisiau UG lifelandą smile.gif my bad rolleyes.gif
Čiungančius
QUOTE(vytyts @ 2015-12-17 10:04) *

Blossoming Sands UG lifelandas biggrin.gif
šitų lifelandų ( UG /UB / GB ) turiu ir khanų ir fate reforged leidimo berods tai irgi galėsi rinktis kas tau labiau patiks wink.gif
Visas šitas turėsiu ir vertinu po 10 ct kadangi trendai mažesni ( tebunie tai skirta mano sugaištam laikui jų surast ir tau pristatyt ) visa tai būtų 80 ct už visas smile.gif
5dienį žadu užsukti i riki FNM metu , tai galėčiau tuomet ir perduot jeigu tau tinka ? rolleyes.gif

Ne, UG lifelandas yra Thornwood falls€$, o ne Blossing sands smile.gif
vytyts
QUOTE(Čiungančius @ 2015-12-17 10:36) *

Ne, UG lifelandas yra Thornwood falls€$, o ne Blossing sands smile.gif

ačiū už pataisymą smile.gif
Gomreo
QUOTE(vytyts @ 2015-12-17 10:04) *

Blossoming Sands Thornwood falls UG lifelandas biggrin.gif

Edit pataisiau UG lifelandą smile.gif my bad rolleyes.gif

Tinka
Gomreo
Update, ieškau Man-oWar ant steroidų
Gomreo
up, ieškau Kalito
Gomreo
up, lookin for Crusaders smile.gif
Gomreo
Up. Ieškau keletos žiauriai keistų kortų biggrin.gif
Yarra
1x Piranha Marsh 
1x Surging Flame 

po 10 centu.
Gomreo
QUOTE(Yarra @ 2016-06-08 16:37) *

1x Piranha Marsh 
1x Surging Flame 

po 10 centu.

Tinka smile.gif turbūt pirmadienį per draftą pajamsiu smile.gif
Laiqua
Turiu promofoilinį Surging Flame. Ar nori man už jį duoti 30 centų? smile.gif
Gomreo
QUOTE(Laiqua @ 2016-06-08 17:18) *

Turiu promofoilinį Surging Flame. Ar nori man už jį duoti 30 centų? smile.gif

Surging Flame ieškau tik vieno ir jau nupirkau jį žinutėje aukščiau smile.gif sorry kad neišbraukiau viršuj
Laiqua
A, kažkaip nepažiūrėjau, ką Yarra tau pardavė. Oh well smile.gif
Gomreo
up!

Ryt nupirkčiau Season's Past€$ ir Life's Legacy€$ ! smile.gif
sideG
Seasons Past€$ bus. Parduosiu už MCM trend arba pakeisiu į ka
Gomreo
Update, nauji norai
Tai yra supaprastinta forumo versij. Jei nori matyti pilnavertį forumą, spausk čia.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.