DUK - Paieška - Narių sąrašas - Kalendorius
Pilna versija: Pirkčiau nebrangiai Lorwyno ir shadowmoor bloko kortas
Magic: The Gathering forumas > Turgelis > Aukcionai: perkama
Diaxmindez
Sveiki forumiečiai,
Pirkčiau nebrangiai tokias temines kalades. Esu iš Šiaulių.

Perku Lorwyn/shadowmoor, Return to ravnica, Scars of Mirrodin, Kamigawa, Shard of Alara, Zendikar, Inistrad. Perku tik tokį bloką, kuris turi 800 kortų (kad būtu subalansuotas, commonų, uncommon, rare kiekis) (be landų). Mažiausiai 600. Galima tik 2 vienodas kopijas.

Rašykitr į pm, bet prieš rašydami, parašykiter to bloko common, uncommon, rare turimų gerų kortų sąrašą. Trash arba kitaip prastų kortų sąrašas manęs nedomina.

Ps: gali būti maišyti blokai. Pvz: scars of mirrodin su shards of alara.
vytyts
kiek pamenu tokiu daiktu seniau budavo galima atrasti pirktuvė.lt jei neklystu , kokia ten dabar situacija nežinau smile.gif

arba kitas variantas susigooglink kas ten įeina į tuos dekus ir gali po truputuka ieškotis iš žmonių forume ir susipirkineti tas kortas (šitas variantas kiek ilgesnis, tačiau gali pigiau atsieiti manyčiau jeigu daugelį kortų pirktum iš vieno žmogaus biggrin.gif )
Diaxmindez
Tai tada man reikia lorwyno bloko 100 common/uncommon už 1eur ir 20 rare (daugiausiai žalios) už 1 eurą už kiekvieną spalvą. Shadowmooro bloko 100 common/uncommon už 1 eurą už kiekvieną spalvą bei 20 rare (daugiausiai žalios) už 1 eu už kiekviena spalva.

IŠ ANSKTO PASAKAU, KAD VIENODŲ KORTŲ KOPIJŲ SKAIČIUS GALI BŪTI TIK 3 IR NE DAUGIAU!
kefyras
Nerealus tavo norai, pazhiurek kainas:
https://www.magiccardmarket.eu/Products/Set...sc&view=gallery
https://www.magiccardmarket.eu/Products/Set...sc&view=gallery
Kas nors laikys pas save shimtus kortu, kad po 8 metu galetu po eura stumdyt?smile.gif
Diaxmindez
Manęs nedomina užsienio kainos. Mane domina Lietuviškos kainos. Jeigu niekas negali parduoti tai nuo to blogiau man nebus. Tokias sąlygas pateikiau ir viskas.
Yarra
QUOTE(Diaxmindez @ 2015-05-29 14:11) *

Manęs nedomina užsienio kainos. Mane domina Lietuviškos kainos. Jeigu niekas negali parduoti tai nuo to blogiau man nebus. Tokias sąlygas pateikiau ir viskas.

Lietuviskos kainos nuo uzsienio kainu nelabai skiriasi zinok wink.gif. Tu bloku kortu zmones tikrai turi (pas mane yra nemazai common'u/uncommon'u pardavimui), bet abejoju kad ka nors sudomins tavo toks dosnus (centas uz korta) pasiulymas .
vytyts
QUOTE(Diaxmindez @ 2015-05-29 15:11) *

deja tokia realybė, kad panašios kaip ir užsienio rolleyes.gif
Lietuviškai gali nebent pasiderėti nebent... , tačiau perkant ne už centus kaip tavo siūlomomis kainomis huh.gif vos basic landų playsetai besigauna laugh.gif
Bet geriau nuo to irgi nepasidarys , jog nesusipirksi wink.gif
Su tokiom salygom ... tai ir liksi it musę kandęs biggrin.gif
Laiqua
Galiu Lorwyn/Shadowmoor komonų/unkomonų parduoti krūvą, galiu šimtą, galiu daugiau. Kaina, tarkim, truputį mažesnė už MCM trending, tai būtų 10 eurų už šimtą komonų, 3 eurai už 10 unkomonų. Pažadu, kad daugiau nei trijų vienodų nebus nei viename komplekte.

Tiesa, iš kurio tu miesto? Jei ne iš Vilniaus, tai +siuntimo išlaidos.
vytyts
QUOTE(Diaxmindez @ 2015-05-27 18:56) *

Esu iš Šiaulių.

QUOTE(Laiqua @ 2015-05-29 16:38) *

Tiesa, iš kurio tu miesto? Jei ne iš Vilniaus, tai +siuntimo išlaidos.

vytyts
P.S. Net susiproxint (tai yra atsispasdinti kortas su printeriu ir susidejus jas į įmautes-dar žinomas kaip sleevsus)..
ir žaisti su draugais virtuvėje gaunasi, brangiau negu pagal tavo siulomas kainas biggrin.gif
Diaxmindez
QUOTE(vytyts @ 2015-05-29 16:49) *

P.S. Net susiproxint (tai yra atsispasdinti kortas su printeriu ir susidejus jas į įmautes-dar žinomas kaip sleevsus)..
ir žaisti su draugais virtuvėje gaunasi, brangiau negu pagal tavo siulomas kainas biggrin.gif

Jeigu jos yra spalvotos, t.y. nespaudintos baltai juodai.
Tai yra supaprastinta forumo versij. Jei nori matyti pilnavertį forumą, spausk čia.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.