DUK - Paieška - Narių sąrašas - Kalendorius
Pilna versija: (Vilnius) Perku daug!
Magic: The Gathering forumas > Turgelis > Aukcionai: perkama
Veritos
Sveiki visi! Taigi pamasciau ir nutariau pradeti rinkti MTG kortu kolekcija, tai bus kaip nedidelis hobis ir siaip megstu kortu zaidimus. Kolkas neturiu per daug pinigu, bet manau 20euru tikrai turetu uztekti pradziai. Pirkciau bent kokio seto common/unc/rare ir t.t kortas, gal kuris is jusu turi daug tokiu paciu kortu ir noretu atsikratyti, kodel perku cia? Nes dauguma zmoniu parduoda per ebay amazon, dar ziuriejau trollandtoad ir shippingas i Lietuva kainuotu ko ne dvigubai brangiau negu pacios kortos.

Siandien vaziuosi nusipirkti pora boosteriu Šv. Stepono g. 5 galbut kazkas is jusu bus fnm tai galetume ten susitiki ir t.t Pagrinde noreciau kuo daugiau kortu nusipirkti del to man nera didelis skirtumas ar tai retos foil kortos ar tiesog common, visgi as tik pradedu rinkti jas tai man pradziai tinka bent kokios kortos smile.gif
vytyts
Parduotuvėje Rikis yra toks vadinamas ,,crap'' boxas - dėžė kur žmonės dažnai palieka jų manymu nereikalingas kortas po draftų ir pan.
siulyčiau užmesti akį į ją wink.gif Kaip pradedant nuo 0, tai bus jau šiokia tokia pradžia smile.gif
Ragabash
Susirask mane šian Rikyje (nuo 18 prasideda Friday Night Magic), turėsiu kortų visokių ir pardavimui ir atidavimui.
seed
Jei užeitum rytoj galėčiau atnešti krūvą naujų komonų/unkomonų.
Ragabash
QUOTE(seed @ 2016-02-12 11:31) *

Jei užeitum rytoj galėčiau atnešti krūvą naujų komonų/unkomonų.

+ the same, rytoj nuo 11 bus Game Day turnyras
Veritos
Aciu visiems kas parase, jeigu jums nebutu sunku parasykit i pm kiek kokiu kortu noretumet parduoti ir kokiomis kainomis, + kada ir kaip galima butu jus susirasti smile.gif Is anksto dekoju!
folenas
Galiu padovanoti 2 crap boxus, su salyga jei atvaziuosi pasiimt. Sumoje apie 3000 kortu
Tai yra supaprastinta forumo versij. Jei nori matyti pilnavertį forumą, spausk čia.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.